Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) jooker82 válasza Kaminski (#600) üzenetére


jooker82
nagyúr

szerintem,aki venni akar,ne halogassa,mert a 4x is olyan,h egyszer van,egyszer nincs....És ki tudja karácsony előtt mi lesz... :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#602) cil101


cil101
tag

Senkinek nincs tapasztalat ezzel a problémával? Csak nekem ilyen vagy mást nem zavar? :O

(#603) jooker82 válasza cil101 (#602) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerinztem az adobe flash playert töltsd le a marketról...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#604) cil101 válasza jooker82 (#603) üzenetére


cil101
tag

Nem lehet letölteni, azt írja nem támogatott készülék :R

(#605) jooker82 válasza cil101 (#604) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor szedd le netről..:D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#606) cil101 válasza jooker82 (#605) üzenetére


cil101
tag

ott is ezt írják, a playen nem is talál adobe flash playert

(#607) jooker82 válasza cil101 (#606) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ezt próbáld meg rátenni..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#608) Kaminski válasza cil101 (#606) üzenetére


Kaminski
tag

Én úgy tudom, hogy nincs már hivatalos támogatottsága az adobe flash playernek androidra! Ezért nem találod a Playen! A neten viszont fent vannak a verziók. Én is beírtam a guglibe és az első találatok között meg is találtam! Az egyik apk-t letöltöttem és telepítettem. Karöltve az opera mobile-lal probléma mentesen nézem a r*tube és hasonló nyalánkságokat! :D

Honor 8

(#609) cil101 válasza Kaminski (#608) üzenetére


cil101
tag

Köszi én is valami hasonlót találtam. Már dolgozom a problémán :R

(#610) jooker82 válasza cil101 (#609) üzenetére


jooker82
nagyúr

Feltöltöttem neked... :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#611) cil101 válasza jooker82 (#610) üzenetére


cil101
tag

:R

(#612) jooker82 válasza cil101 (#611) üzenetére


jooker82
nagyúr

Működik is??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#613) t.imi


t.imi
addikt

244mb szabad a tel sd-n, de egy 5 megás appnál azt írja, hogy nincs elég hely :F
Ez mi a bánatért van?

(#614) kisocsi


kisocsi
tag

Sziasztok!

Optimus 4X váltva,beléptem a táborba. A kérdéseket megelőzve,pár indok a váltás miatt.
Nekem a +2 proci,memória,és a nagyobb felbontás nem ér +37e forintot(a trénél vettem). Haver mutatta meg az ő l9,és a kezelése is könnyebb. Az oldalán van a bekapcsoló gomb,és a fizikai menü gomb is praktikusabb.
1 furcsaságot találtam. Nincs automata fényerő állítás?
Nekem nagyon tetszik,kapásból frissítettem 10e szoftverre. 1enlőre ennyi.
Azon azért csodálkozom hogy nem nagyon pörög a fórum. Ennyi pénzért ajándék!

(#615) kisocsi


kisocsi
tag

Lengyeleknél megjelent V10F frissítés!! Remélem nálunk is hamar megjelenik!
[link]

(#616) t.imi válasza kisocsi (#615) üzenetére


t.imi
addikt

Kafa:) Valami "mi is frissült" merre található?

(#617) kisocsi válasza t.imi (#616) üzenetére


kisocsi
tag

1enlőre csak ennyit találtam. Se changelog se semmi más leírás.
Sajnos a KDZ frissítésről sem találtam semmit.

[ Szerkesztve ]

(#618) jooker82 válasza kisocsi (#615) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az szolgáltatós,vélhetően ugyanaz,mint a v10E...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#619) cil101 válasza jooker82 (#612) üzenetére


cil101
tag

:K

(#620) ftc002


ftc002
csendes tag

Sziasztok !
Android operációs rendszer néven mi szophatja le 3 nap alatt az 1 gigás adatkeretet? Wifiről is lekapott 2 gigát...

(#621) Joshi válasza ftc002 (#620) üzenetére


Joshi
titán

Tegyél fel valamilyen programot ami figyeli az adatforgalmat alkalmazástól függően, itt érdeklődj ilyen programokról.

(#622) krisztian112


krisztian112
senior tag

Fog jönni rá gyári 4.1 Jelly Bean?

Huawei P10 lite

(#623) Snoky21


Snoky21
tag

Sziasztok!
L7ről én is váltottam a nagytesóra. Nagyon meg vagyok vele eddig elégedve, mindenkinek csak ajánlani tudom. Egy előfizu meghosszabbításával 62ért jutottam hozzá, ennyire egy ilyen teló nekem best buy.

Egy kérdés, szoftvert mostanában frissített rajta vki? Nekem azt írja, h van rá frissebb, egy pár napja próbálkozok de egyszerűen olyan lassan tölti le a telefonhoz a frissítendő anyagot, h mindig feladom... 509.09mg-ot szeretne letölteni, de most is pl. 2 óra elteltével 134nél jár... az LG szerverével van vmi? Mert a netem rendben van...

(#624) Gzolo válasza Snoky21 (#623) üzenetére


Gzolo
senior tag

Hali, nekem a teló pl nem is talált frissítést, de a Pc Suite szépen megoldotta, kb 20 perc alatt backuppal együtt!

(#625) Gzolo válasza airmax_2.0 (#485) üzenetére


Gzolo
senior tag

Mhl ügyben sikerült kipróbálnod?

(#626) kisocsi válasza Snoky21 (#623) üzenetére


kisocsi
tag

Szia!

Üdv a táborban!! Nem nagyon pörög a topik,pedig az L9 tényleg olcsó és k...jó,. Biztos azért,mert nincs vele semmi gond!!!
Innen:[link] tölcsd le az USB-ILLESZTŐPROGRAM és az LG MOBILTÁMOGATÓ ESZKÖZ. Ne foglalkozz hogy az optimus 4x van írva. Mikor mindent telepítettél,és fel van töltve a pda,sokkal 1szerübb és gyorsabb frissíteni.

(#627) kisocsi válasza Gzolo (#624) üzenetére


kisocsi
tag

+1

Sajna a root még nem megoldott,de remélem lessz rá hamarosan megoldás. Az XDA sincs még saját topik,de bízom benne hogy hamarosan beindul!

[ Szerkesztve ]

(#630) jooker82 válasza kisocsi (#626) üzenetére


jooker82
nagyúr

Csinálhatnátok egy első hozzászólást,előbb csak egy lightosat,utána folyamatosan bővitve,igy többen kedvet kaphatnak,eme remek telóhoz...Frissitésről,előnyök hátrányok,rootolás..stb..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#631) kisocsi válasza jooker82 (#630) üzenetére


kisocsi
tag

Igazad van,irigykedem is a 4X topik 1 hsz. De nekem fogalmam sincs hogyan kell ilyet csinálni. Én csak 1 1szerü pda függő vagyok,aki szereti az ilyen faxa kütyüket. Ha valaki vállalná én biztos segítenék,de analfabéta vagyok az ilyen dolgokhoz.

(#632) jooker82 válasza kisocsi (#631) üzenetére


jooker82
nagyúr

Valaki vállalkozó szellemű,hátha segit..lehet csinálni ilyen teszthozzászólást is...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#633) Manitou


Manitou
addikt

31 %-on van az aksi. Ez önmagában nem túl érdekes. De 5 napja 3 órája és 27 perce nem volt töltőn a telefon ;]

(#634) jooker82 válasza Manitou (#633) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez vmi rekordfelállitás akar lenni??Multkor 3,5 nap,st 5,5.. :) Majd néha megpiszkálhatnád... :D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#635) Manitou válasza jooker82 (#634) üzenetére


Manitou
addikt

Ja, olyasmi. szerintem 1 hétig simán ki tudom húzni vele. Csak hogy tudjam óvatos használattal mégis mit bír legtöbbet. Mondjuk most ez sem a legóvatosabb, mert 2 nap is hallgattam vele 1,5 órán át zenét max. hangerőn. :DDD De most amúgy úgy adódottt, hogy amúgy sem volt időm baxtatni a telefont, így csak ha hívtak, vagy sms volt , vagy egy két email megnézése , ilyesmire volt használva, kis wifizés, netezgetés is, de csak lightosan.

[ Szerkesztve ]

(#636) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Csak unaloműzésképp, egy szegényes fények között "kimcsizett" fotó, Perfectly Clear kezelés után. Ugye, hogy ugye? :D

(Én is látom a zajt meg a többit, teljes méreten még jobban kijön, eredetileg kicsit még alul is exponált - de ez a kép: KÉP.)

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#637) haruspex


haruspex
aktív tag

Nos, kb. egy hete használom a telefont.

Alapvetően minőségi fogása van, de messze nem prémium, kézben fogva nem igazán hat maszívnak. Könnyű, vékony, zsebben kényelmesen elfér, de tepsi, szép nagy, már-már kényelmetlenül, mert fogást kell váltani használat közben, de kijelző mérete kárpótol.

A kijelző nagy és szép. Engem egyáltalán nem zavar, hogy nem HD, de biztos van akit igen. A zte grand x-nek jobban tetszettek a színei, meg jobb a felbontása, de ez fényesebb, és nem hullámzik be, ha túl erősen nyomod.

Az lg ui-ja funkcionálisan jó, bár nyilván felhasználói élményben egy sense-hez nem ér fel. Egy sms widget elfért volna, ill, hogy élő háttérképet nem lehet kirakni képernyővédőnek az sem tetszett, nem mintha lenne jelentősége. Lehetett volna lokalizálni, mert nem sokra megyek vele, hogy ha Olaszországot ki tudom választani a widgetekben hírekhez stb, ha egyszer nem ott élek.

A szoftver amúgy egy rossz vicc. Mikor megjött rögtön hard resesettel kellett kezdeni, hogy szeresse a wifi-t.

Ugye nem lehet sd kártyára telepíteni, a belső memória meg nem nagy, finoman szólva (komolyabb játékok kilőve, ha bármi mást is fel akarsz tenni), ráadásul ha nincs szerinte elég hely egy programnak abbahagyja a letöltést akár 99%-nál, és soha nem folytatja, aztán persze szereti meghagyni a letöltött fájlt, hogy aztán kézzel kelljen kitörölni. Aztán pár napja a háttérképek alsó fél centije helyett csak szürke sáv van világos csíkokkal. Remek.

Aztán a legutolsó vicce amikor 0.91gb hellyel sem frissített, mert szerinte nincs elég hely a 8 megás dolgoknak.

Az általános sebességgel nincs gond, de megakad néha. Hajlamos újratölteni launchert homescreenre visszalépéskor. Amit azért 1gb rammal, különösebb háttérben futó alkalmazások nélkül nem kéne...

A már említett grand x érezhetően gyorsabb nála, ott nincsenek ilyen akadások.

A fényképezőt még nem próbálgattam különösebben, a vaku működik zseblámpaként, a megfelelő programmal.

Az lg-s zenelejátszó működik, nem vagyok audiofil, de szerintem elég szépen szól, de saját fülessel használom.

Az akkumulátor felemás,jó készenléti, közepes használati idő jellemzi. Ha nem piszkálod a telefont, akkor jól bírja, bekapcsolt antennákkal is, de ha használod is akkor elég gyorsan merül. Nyilván a nagy kijelző, meg a processzor beleharap az energiába rendesen. Kb. 4-5 óra kijelzőhasználatot tippelek. Egy napot erős felhasználás mellett is kibír, normál mellett szűken két napot, ha nem használja az ember akkor nyilván feljebb lehet menni.. Ezzel a részével elégedett vagyok.

Összeségében nem mondanám, hogy elégedett vagyok, nagyon remélem, a gondokat a gyártó elég gyorsan orvosolja.
Sztem a grand x. a kategóriában jobb vétel, olcsóbb, gyorsabb stabilabb, de érezhetően gyengébb üzemidővel, az intel proci miatt meg hajlamos néhány program furcsán viselkedni.

[ Szerkesztve ]

(#638) jooker82 válasza haruspex (#637) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az a launcher lassulás az ICS hiba,a 4x-be is benne van,meg már S3-ba is láttam..
Prémiumkategóriát azért ne várj,egy közepes árfekvésű telótól...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#639) orrlyuk válasza jooker82 (#638) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

UI smooth, mint az állat, a luncher kel-fekszik... Android... Megnéznék egy Nexus 4-et ilyen tekintetben, de csodát nem várok.

haruspex: korrekt élménybeszámoló, tetszik a kritikus hang! De attól tartok, hardveraprón Garnd X IN-re azért komoly ráfizetéssel cserélnék be... :)

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#640) sarkanyolo2 válasza haruspex (#637) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Köszi a kritikus és részletes review-t! :R

#636 orrlyuk Tényleg nem rossz! (megéri megvenni a perfectly cleart? :DDD )

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#641) lmisi válasza haruspex (#637) üzenetére


lmisi
senior tag

A grande x in nek tök ugyanez a felbontása csak kisebb képernyőn, lehet ezért gondolod jobbnak.
Egyik telefonnal sem rendelkezem, de az L9-es esélyes a gyerkőcnek.
Nekem úgy tűnik elég sok a probléma a grandexinnel, főleg olyasmik amik egy telefonnál übergáz. A gyakori újraindulás rendszeres panasz. Telefonálni is néha nehézkes vele stb. ezen a fórumon ilyesmit még csak meg sem említenek. Esetleg nálad volt ilyen?

(#642) orrlyuk válasza sarkanyolo2 (#640) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Szerintem csak akcióban.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#643) slyowich


slyowich
csendes tag

Szia! Nem engem kérdeztél de remélem nem veszed rossz néven ha én is leírom a véleményem a készülékről. Csütörtök óta használom. A szoftverről csak annyit hogy szerethető de vannak benne hiányosságok de erre a problémára már feltaláltak pár launchert ha valaki elégedetlen lenne :) . A legnagyobb problémám nekem is az hogy 3-4 száz megányi helyem van és nem enged pár megás dolgokat feltelepíteni, nem minden esetben csak mikor úgy "gondolja" :) . Az anyaghasználat valamint az összeszerelés tényleg nem prémium de problémám sincs vele. Multitasknál tényleg van hogy újratölti a launchert de maximum 2-3 mp és nem túl gyakori. Persze ha újratöltötte utána megint gyors. Igazából még megakasztanom nem sikerült, volt már hogy egy pillanatra elkezdett tölteni de azt még nem nevezném akadásnak :) . Hívás problémám még nem volt. Újraindulás és fagyás sem . A kijelzőben picit csalódtam, jobbra számítottam de megfelelő. Összességében meg vagyok elégedve a telefonnal. T-mobile webshopban vettem közel 72 ezer forintért. Sztem most az itthoni piacon best buy kategória. Én egy samsung galaxy w-t váltottam de ég és föld a különbség. Tehát nyugodt szívvel merem ajánlani, sztem nagyon fog örülni a gyerkőcöd :) .

(#644) H.Bencike válasza haruspex (#637) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Hello! Azt szeretném kérdezni hogy letölti az alkalmazást a playből, és spontán megáll mert szerinte nincs elég hely, akkor azt hogy lehet kitörölni? És ez hogy fordul elő? Csak bizonyos alkalmazásoknál, vagy teljesen mindegy? A telefonban mekkora az a tárhely, amit az alkalmazásoknak van fenntartva? Mert amit leírnak a specifikációban én azt nem hiszem el, mert már megjártam a HTC Wiildfire S-emmel is.
Már várom hogy újra rendelhető legyen a T-Mobile webshopban, kell nekem egy ilyen :))
Köszönöm előre is a választ!
Üdv, Bence

LG G3

(#645) Kaminski


Kaminski
tag

Sziasztok! Nekem is ez lenne az új telóm! Engem a kijelző érdekelne! Látom többeknek nem jött be! Most akkor mi a helyzet? A grande x i-nek nagyobb a pixelsűrűsége, 25ven vmennyi! Akkor az e tekintetében jobb teló? Sajna még élőben nem lattam l9-et és ztet sem!

Honor 8

(#646) jooker82 válasza Kaminski (#645) üzenetére


jooker82
nagyúr

Kétlem,h jobb lenne.A TFT,az IPS-el nem veszi fel a versenyt.....magasabb fényerő,élethűbb szinek...
Amúgy ponthogy többen is dicsérték... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#647) slyowich válasza H.Bencike (#644) üzenetére


slyowich
csendes tag

Szia! Programtól független, nekem ha 300 megánál kevesebb belső tárhelyem van akkor már nem akarja feltelepíteni az adott programot. Nem lehet kitörölni egész egyszerűen annyit í rki mikor telepíteni akarja a progit h nem áll rendelkezésére elég hely és megszakítja a folyamatot. Nekem 2,33 gb-ot ír ki szabadon felhasználható területnek.

(#648) H.Bencike válasza slyowich (#647) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Ez nem túl jó hír.... De engem nem fenyeget mert nem játszok egyáltalán a telefonon, esetleg Hill Climb Racing, vagy Angry Birds. Facebook, Messenger, Instagram, Viber, Youtube, és a három betűs navigáció, inkább ezeket használom rendszeresen.
Képeket, zenéket, videókat ugye ki enged rakni az SD-re? Mert a játékokat nem engedi, ha jól tudom.

LG G3

(#649) b_b1 válasza H.Bencike (#648) üzenetére


b_b1
csendes tag

Ha "saját" anyagot sem tudnál kiírni kártyára,akkor végleg semmi értelme sem lenne a bővíthetőségnek. Egyébként hogy az uccsó 300 megát bevédi,az szerintem teljesen érthető, némi szabad memória csak kell a progiknak, amit haruspex irt,hogy csaknem 1 GB-nál sem frissitett,az már gázosabb,ill. remélhetőleg nem általános probléma.

(#650) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Átolvasgatok a szomszédba is, (Nexus 4 fórum) - nagyon jó telefon lehet az a Grand X in, hogy ezekben veri az S3-at... :DDD

No, bízzunk benne, hogy az LG fölszívja magát, és nyom egy Jelly Bean-t. Az LG Hungary weboldalán még mindig nem létező készülék az L9.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.