Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) sarkanyolo2 válasza akcsy (#1650) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nem azért mondom, engem teljesen hidegen hagy, de a fórumon nem lehet a 3 betűs navigációs szoftverről beszélni, mert hivatalosan nincs android-ra, de te tudod :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1652) mnó77 válasza sarkanyolo2 (#1651) üzenetére


mnó77
tag

Nem akarok hülyeséget mondani,de szerintem van,a Navon Platinum Explorer tablet/navigációnak android operációs rendszere van és hivatalosan ezzel árulják,ráadásul életartam frissítés is tartozik hozzá.De HANGSÚLYOZOM lehet,hogy én tudom rosszul! :F

(#1653) sarkanyolo2 válasza mnó77 (#1652) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Én a 3 betűsről beszélek, a többiről nem hallottam még ennyit se...

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1654) xewyor válasza sarkanyolo2 (#1649) üzenetére


xewyor
csendes tag

Ezt miért nekem írod?

Én tisztában vagyok vele, melyik gps app-nak kell a net és melyiknek nem.
Használok ilyet is, olyat is :)

(#1655) cil101


cil101
tag

A sygic hamar talál jelet, de a keresés nem olyan jó benne. A 3 betűs meg házszámra is tud keresni, de nem olyan gyors és pontos. Legalábbis az én tapasztalataim szerint.

(#1656) sarkanyolo2 válasza xewyor (#1654) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Tényleg, nemtom minek írtam... :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1657) Lacko84


Lacko84
aktív tag

4 napja van meg a teló, és nagyon tetszik. Kb délután 6-kor húztam le a töltőről. Azóta eltelt kb 4-5. Óra és már csak 20%-on van,...:( neteztem,vibereztem játszottam kicsit. Normális ha ilyen gyorsan merül?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1658) sarkanyolo2 válasza Lacko84 (#1657) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Legújabb szoftver fent van? Fényerősség? (kapcsold ki a fényérzékelőt) Egyébként a tesztekből az látszik, hogy kb. 5 óra képernyőhasználat valóban lezabálja az akksit, bár ez nagyban függ a fényerősségtől. Milyen durva játék?....

Meg mondjuk nézzük azt, hogy ha 3G-n ment a viber és mentél az utcán, akkor váltogatta a tornyokat, stb, stb... :D

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1659) Lacko84 válasza sarkanyolo2 (#1658) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Az a szoftver van rajta amit gyarilag ráraktak. Semmi durva játék nem volt. Csak az angry birds Nem utcán mentem csak itthon nyomkodtam és persze nm végig mind az 5 órát,....

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1660) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#1658) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1657) Lacko84

A1 Hsz-ben le van írva, hogyan kell tölteni első alkalommal. Az első töltésnél nem gond az ilyen nagy aranyú merülés. 3-4 töltési ciklus kell neki hogy beálljon. Jó tanácsként ha nem kell akkor 3G helyett 2G használj azok az alkalmazásokat amelyeket nem használod tiltsd le, őket. Ha úgy csinálod a töltést, ahogy az 1 HSZ-ban le van írva, fogsz kapni elfogadható aksi időt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1661) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#1658) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1658) sarkanyolo2

Ezt miért kapcsolja ki kapcsold ki a fényérzékelőt? Pont az a lényege neki hogy automatikusan szabályozza a fényérőt és ez által kímélje a az akksit. A merüléshez a a Háttérben futó alkalmazásoknak van közük, ezért amit nem használ az user érdemes letiltani.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1662) Lacko84 válasza bubus66 (#1660) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Úgy töltöttem ahogy levan írva az 1hsz-ben. Most pl lehúztam hajnal 5kor a töltőről és most ahogy felébredtem 10kor már csak 94% volt. Csak a skype volt bejelentkezve. Attol lehetett?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1663) bubus66 válasza Lacko84 (#1662) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen lehet mint irtam a felesleges alkalmazásokat letiltod, a GoogleMaps nagyon szeret a háttérben futni. Ha nem használod érdemes letiltani.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1664) Lacko84 válasza bubus66 (#1663) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Hol tudom ezeket letiltani,mert még nem annyira értek a telóhoz?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1665) bubus66 válasza Lacko84 (#1662) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen lehet meg a háttérben futó alkalmazásoktól is lehet. Mindjárt ne várj csodát mint írtam 3-4 töltés kell neki, hogy beálljon, az aksi.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1666) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#1661) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Mert az is fogyaszt, sokszor nem is keveset.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1667) cil101 válasza bubus66 (#1661) üzenetére


cil101
tag

Ebben a telefonban nincs fényérzékelő!

(#1668) bubus66 válasza cil101 (#1667) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1667) cil101

Te ezt honnan veszed hogy nincs bent? a Akkor aproximity az mi?

(#1666) sarkanyolo2
Az nem nagy fogyasztás, ha automatán van. Amik zabálnak a FB alakalmazás a Google maps mert ezek futnak a háttérben, is ha nem használja valaki érdemes letiltani, meg a FB alkalmazást is és a böngészőn keresztül használni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1669) bubus66 válasza Lacko84 (#1664) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1664) Lacko84

A Beállítások/Alkalmazások/Összealkalmazás ott rá nyomsz arra amelyiket le akarod tiltani, kijön egy ablak és ott le tudod tiltani.

(#1667) cil101

Ebben a telefonban nincs fényérzékelő!Ez miért nekem írod?

Szerinted nincs szerintem meg más szerit is van.

[link]

Itt a Mobilaréna tesztje olvasd már el a végén meg találod.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1670) prannk


prannk
őstag

Aki szeretné eladni az L9-ét én jelentkeznék rá :)

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1671) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#1668) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Minden csepp számít! :DDD

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1672) TPeti


TPeti
tag

Sziasztok,

1 hete vettem egy ilyen telefont. Már most imádom. Kijelzője hatalmas, éles, telt színekkel. Teljesítménye átlag felhasználásra tökéletes, teljesen folyamatos. Videolejátszás, játékok röccenés mentesek. Az LG felület jól használható és élőben szebb, mint a képeken, pedig Samsungról váltottam.

Akinek nem kell erőmű, annak ajánlott kategória.

TP

Serpent 750 Nitro TC, Serpent.com

(#1673) lmisi válasza bubus66 (#1669) üzenetére


lmisi
senior tag

Az engadget szerint viszont nincs fényérzékelő szenzora, csak közelségi érzékelője.
Azaz ha a füledhez emeled elsötétül a képernyő hívás közben, de kijelző fényerőt nem képes állítani automatikusan a telefon.
Én sem találtam automatikus fényerő állítás opciót, mert nincs hozzá szenzor érthető módon. Mobilarína adatlap hibás.
Ez az első normálisabb androidos telefon ahol nincs fényérzékelő, én is csak most láttam ilyet. Ok prózai, garasoskodás :F
Tableten találkoztam ilyennel, olcsó huszonezres szegmensben gyakori.

[ Szerkesztve ]

(#1674) krisztian112


krisztian112
senior tag

Proximity = közelségérzékelő, semmi köze a fényhez, ha pedig megvizsgáljátok a telefon tetejét akkor rá leeht jönni hogy nincs fényérzékelő, kamera mellett a proximity van és ennyi.

Amúgy meg elég szar dolog ez a fényérzékelő, akár kinnt, akár egy neon-os megvilágítású teremben állandóan babrálja a fényerőt ahogyan fordítom, mert mindig más fényviszonyt észlel, 50%-ra bevan állítva oszt csá:D

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#1675) kisocsi válasza bubus66 (#1669) üzenetére


kisocsi
tag

Tényleg nincs benne fényérzékelő,csak közelség szenzor. Én is kerestem,és hiányolom,de sajna erre az 1 nincs megoldás.

(#1676) airmax_2.0


airmax_2.0
tag

szerintem is a kézi fényerő állítás elég... tekintve, hogy ips panel és jól látható kint is, de nagyon nagy napfényben följebb lehet húzni kézzel két mozdulattal, amúgy meg beállít az ember egy százalékot osz csá...
illetve az energiatakarékos opció, ha az aksi 30% alá kerül akkor lejjebb veszi a fényerőt, de ilyenkor rákérdez, el is lehet utasítani.. Nyilván az ár volt a szempont, hogy kihagyták az automatikus fényerő állítást...
Biztos kényelmesebb lenne, de én elvagyok így is nem szoktam a fényességet állítgatni, jól látszik minden...

(#1677) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Én azért tudnék örülni egy automata fényerő szabályzónak! Sokszor használom a telefont sötétben, és ilyenkor az 50%-os fényerő nagyon zavaró, le kell venni. Aztán kimegyek a világosba akkor meg fel kell húzni mert nem látok semmit belőle.

Már a HTC Wildifre S-em is tudta ezt a funkciót. Nagyon hiányolom, de hát ez van, meg kell szokni!

LG G3

(#1678) akcsy


akcsy
tag

H.Bencike
Hogy mivaaan?? :Y
Lehúzod a csúszkát, majd ahol allítod be, a hangot(vagy ott van a Quickmemo) ott van, hogy szek. arra rákattintasz, majd a listából kiválasztod a fényerőt, és mátsi van 3 választásod, én mindig ezt használom...

Viszont: haverokkal úgy döntöttünk nyomunk egy UNO versenyt, CSAK letöltöm, telepítem(ingyenes, vagy fizetős) bejön a Gameloft, majd jön, hogy lekellene tölteni + valahány Megát, ezt kb 1mp-ig ha látom újból előugrik a Gameloft, majd kapok valami hihetetlen gagyi UNO-t ami tökre eltér a többitől, és mivel a többinek mind kérte a 70megát letölteni így tudom, hogy annyi kell, de nekem az alkalmazásoknál is csak 7 megát mutat... Ez mitől lehet??? Csak ezzel a játékkal csinálta :F és hiába nyomok rá apk-t akkor is ugyanezt a minőséget kapom csak más Gameloft-os képpel :W

(#1679) Lacko84 válasza xewyor (#1654) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Melyik navihoz nem kell net kapcsolat?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1680) kisocsi válasza Lacko84 (#1679) üzenetére


kisocsi
tag

A 3 betűs,Sygic,Navigon.

Felrakta már valaki az új V10G szoftot? Tapasztalat?

(#1681) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Mit tud ez az új V10G szoftver?

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1682) kisocsi válasza bucsupeti (#1681) üzenetére


kisocsi
tag

Még én sem tudom,most frissítem KDZ.

(#1683) cil101 válasza bubus66 (#1668) üzenetére


cil101
tag

A közelség érzékelő ami kikapcsolja a kijelzőt ha a teló a füledhez kerül. :)

(#1684) cil101


cil101
tag

de látom már megválaszolták egy páran :R

(#1685) cil101 válasza H.Bencike (#1677) üzenetére


cil101
tag

Gondolom ezért ennyi a telefon ára, 1-2 dolgot kispóroltak gondolom földhöz vágta volna az LG-t :DD /anyagilag/

[ Szerkesztve ]

(#1686) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

PC Suite-al tettem fel a V10G-t. Nekem az előző frissítés nagyon lassan ment, ez sokkal gyorsabb volt. Kb 20-30 perc alatt kész lett.
Android verzió: 4.0.4
Alap verzió: L6260_MODEM_SIC_01.1230.00
Kernel verzió: 3.0.21
Szoftververzió: P76010g-216-30

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1687) akcsy válasza cil101 (#1683) üzenetére


akcsy
tag

És ez mióta hiányzik a telefonból?? Vagy nekem van más, mert amikor elveszem a fülemtől egyből felvillan, hogy pl. letegyem beszélgetés közben/után...

(#1688) bucsupeti válasza akcsy (#1687) üzenetére


bucsupeti
senior tag

A közelségérzékelő benne van, csak a fénymérő szenzor hiányzik belőle. Ezért nem tudja megállapítani hogy mekkora a környezet fényereje és ez alapján nem állítja automatikusan a kijelző fényerejét.
Nekem egyébként nem is hiányzik. Galaxy S-em volt előtte. Abban volt fénymérő de kikapcsoltam, mert nekem soha nem volt jó ahogy beállította a fényerőt.
Szóval nekem nem hiányzik.

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1689) berbatov2


berbatov2
senior tag

Sziasztok!
Hirtelen csak ez a telefon jutott eszembe, ami tud ilyet, de ne kövezzetek meg ha mégsem!
Szóval egy kis fordításra lenne szükség, mert elég szarul néz ki.
Előre is köszönöm.

(#1690) bubus66 válasza bucsupeti (#1686) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1686) bucsupeti

Az jó akkor jön a JB ha kernel verziót meg emelte 3.0.21-re, meg talán jövő héten én is jövök ha meg engeditek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1691) Pantal válasza bubus66 (#1690) üzenetére


Pantal
senior tag

Már V10E-nél is 3.0.21-es a kernel.

(#1692) H.Bencike válasza bucsupeti (#1686) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Majd írnál pár sort arról hogy mi változott (ha egyáltalán változott) ebben a frissítésben?
SD-kártyára áthelyezés van benne? Az alkalmazások frissíthetőségét abban az esetben amikor még van 1GB vagy kevesebb szabad hely? (Mert ugye sokaknak nem engedi frissíteni)
Melegedések?
Hirtelen ennyi jutott eszembe, engem ez érdekelne!

LG G3

(#1693) bubus66 válasza Pantal (#1691) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1691) Pantal

Volt nekem is igaz egészen 24 órát azóta perben állok a pécsi T-Pontal de én a 3.0.8-ra emlékeztem.lehet, hogy rosszul. Mindjárt szétkapom és meg nézem a bulid.prop-ot

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1694) akcsy


akcsy
tag

Jééé vag V10G! Nah meg is nézem milyen, majd írok :)
vagyis még letöltöm, de még ma rárakom, és persze elsőként az SD kártyás dolgot nézem meg rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#1695) bubus66 válasza akcsy (#1694) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1694) akcsy

Én is várom vagy akár te is tehetsz be az 1 Hsz-be. Nagyom remélem jövök vissza 99%-hogy itt leszek. Most már ahogy jártam nem vinném vissza mert meg tudnám csinálni. Jó nagy barom voltam. nehéz lesz vissza jönni mert megint nics a T-nél (ha csak nekem nincs félre téve)

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1696) Pantal válasza bubus66 (#1693) üzenetére


Pantal
senior tag

Megkíméllek a felesleges munkától, nekem V10E van rajta, megnéztem, ez 100%. :K

(#1697) Onei


Onei
csendes tag

Hali!
Tudna nekem segíteni abban valaki, hogy a fogadott híváskor miért nem jelzi ki a hívószámot? Minden esetben ismeretlen számot ír akár benne van a névjegyzékben akár nem.

(#1698) Erdei88 válasza akcsy (#1694) üzenetére


Erdei88
veterán

Le lehet tölteni? Nem probléma, hogy a telefon nem jelezte?

(#1699) bubus66 válasza Pantal (#1696) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sajnos nem tudtál meg kímélni,azért köszönöm :R mert meg néztem és tényleg a 3.0.21-es kernel van-

(#1698) Erdei88

Igen le lehet tölteni a PCSuite se jelezte vagy a gyári updater se jelzi?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1700) Erdei88 válasza bubus66 (#1699) üzenetére


Erdei88
veterán

Most csatlakoztattam USB-n, így jelezte, a telefon nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.