Hirdetés

2020. október 24., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#101) jooker82 válasza V.T.CS. (#100) üzenetére

jooker82
nagyúr

Kérdés,amúgy,hogy gyári garanciával indul e függetlenül,de boltival biztos lesz,jó helyeket találtunk a 4x topicban is és senkinek nem kellett még gariztatni...Bolti garanciával,karácsony előtt,már 75-ért is meglehet majd venni,ez szinte biztos....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#102) V.T.CS. válasza jooker82 (#101) üzenetére

V.T.CS.
senior tag

legyen igazad.
but majd ajánlhatnál valami boltot, mert ahmed gsm nálam kilőve.

(#103) jooker82 válasza V.T.CS. (#102) üzenetére

jooker82
nagyúr

Ha a sufni gsm,számodra kilőve,akkor a szolgáltató,vagy expansys,v micsoda jöhet szóba,ott kapod gyári garival...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#104) V.T.CS. válasza jooker82 (#103) üzenetére

V.T.CS.
senior tag

sufni gsm-nél is van minden gyári garival, csak horror áron. :(((

(#105) jooker82 válasza V.T.CS. (#104) üzenetére

jooker82
nagyúr

nem feltétlen,horror áron,de,ha onnan veszed,ny gyári garival,akkor teljesen mindegy melyik üzlet,úgyis az lg szervizeli...csak rá kell kérdezni,h minden gyári tartozék megvan e...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#106) V.T.CS. válasza jooker82 (#105) üzenetére

V.T.CS.
senior tag

tudom, tudom.

(#107) kovike

kovike
tag

Mióta anyám tologatós LG-je meghalt, sőt azelőtt a hifim is meghalt szintén LG...

Rá sem bírok nézni az LG cuccokra... Nem értem, hogy ha az anyacég (Samsung) tud megbízhatóságot produkálni az LG, miért nem... :F

Mert te aztán rohadtul értesz a telefonokhoz!

(#108) jooker82 válasza kovike (#107) üzenetére

jooker82
nagyúr

Nekem 10 éves a hifim,meg az egyik házimozim 8, :D ,de amúgy a samsungnak köze nincs az lg-hez,mármint,irtad,h anyacég..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#109) csakstddfor.

csakstddfor.
tag

Bog! Csak te írjál cikkeket légyszi!! Frankó lett!

csak azért mondok nemet, mert az igen az hosszabb..

(#110) kovike válasza jooker82 (#108) üzenetére

kovike
tag

Nem tudom korábban, mintha olvastam volna valahol, hogy Samsung felvásárolta LG-t..., de lehet azzal kavarom, hogy a Hyundai felvásárolta a KIA-t... Dél-Korea... :D Éljen a Gangnam Style... :D

(#111) V.T.CS. válasza kovike (#110) üzenetére

V.T.CS.
senior tag

nagyon csúnyán kevered.
a gangman meg már mehetne a helyére.

(#112) kovike

kovike
tag

Sőt most olvasom, hogy elég rendesen rühelli egymást a két cég (Samsung - LG)... Nem tudom, miért emlékszem úgy, hogy egyesültek, na mindegy... Összességében még annyit, hogy én, ha dönteni kell egyértelműen Samsung párti vagyok az LG-hez fűződő negatív élményeim, miatt... DE okostelefonból jelenlegi álláspontom szerint egyiket se venném, Samut, azért nem mert kb. mindenki azzal szaladgál... LG-t azért nem, mert csalódtam a márkában, szóval rulez Sony, vagy HTC... ha esetleg visszatér kis hazánkba a Motorola az sem lenne rossz választás, szerintem :) esetleg ha fullos lesz a WP8, akkor a Nokia is újra szóba jöhet...

[ Szerkesztve ]

(#113) MattM

MattM
tag

A "dizájn" nagyon bejön :C , de az LG-ket nem nagyon bírom.

(#114) jooker82 válasza MattM (#113) üzenetére

jooker82
nagyúr

Majd próbáld ki egyszer és megváltozik a véleményed.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#115) MattM válasza jooker82 (#114) üzenetére

MattM
tag

Én SE pártú vagyok. De kinek mi :)

(#116) kovike

kovike
tag

Én totál elégedett vagyok a Sony Xperia solámmal, és valszeg majd a kövi telóm is sony xperia lesz... :K

(#117) MattM válasza kovike (#116) üzenetére

MattM
tag

Én meg a Ray-al vagyok megelégedve. :) igaz, nem egy mai telefon.

[ Szerkesztve ]

(#118) kovike válasza MattM (#117) üzenetére

kovike
tag

Dióssy Ákinak is olyan van... :D

(#119) MattM válasza kovike (#118) üzenetére

MattM
tag

:D

(#120) xenom0rph válasza jooker82 (#114) üzenetére

xenom0rph
őstag

Nem is a telefonnal van baj, hanem a szoftveres támogatással...

halahala

(#121) jooker82 válasza xenom0rph (#120) üzenetére

jooker82
nagyúr

Nincs már azzal különösebb gond,inkább tavaly gyengélkedtek.... erre az l9-re is jönnek a frissitések... ezekkel már nem lesz gond..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#122) xenom0rph válasza jooker82 (#121) üzenetére

xenom0rph
őstag

Hát remélem, hátha változik a cég megítélése:) De azért majd megnézném ,úgy másfél év múlva ,hogy mi lesz ezekkel a telefonokkal.. :K

halahala

(#123) enginev3.0

One S szerintem bőven jobb ennél, és ugyan ennyibe kerül

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue ll WD 4/6/8/10TB HDD-k , SSD-k eladók!

(#124) jooker82 válasza enginev3.0 (#123) üzenetére

jooker82
nagyúr

Én,2 év gyártói garanciával 142-ért látom...[link]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#125) jooker82 válasza enginev3.0 (#123) üzenetére

jooker82
nagyúr

Bár itt akciósan ,105-ért adják,de vmi németből behozott,tés telefon,de még igy is drágább,mint az L9...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#126) enginev3.0 válasza jooker82 (#125) üzenetére

Nem néztem a garanciákat de minden hol 95 körül van

http://m.arukereso.hu/?p=p81542651

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue ll WD 4/6/8/10TB HDD-k , SSD-k eladók!

(#127) jooker82 válasza enginev3.0 (#126) üzenetére

jooker82
nagyúr

De az bolti!Képzeld a 4x-et meg már 92-ért is lehet kapni,az meg az one s-t veri agyon.. ;)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#128) enginev3.0 válasza jooker82 (#127) üzenetére

Miben ? :D

(#129) jooker82 válasza enginev3.0 (#128) üzenetére

jooker82
nagyúr

Elég sokmindenben,de ez már nem a téma tárgya...a lényeg,h a bolti garanciát ne keverd a gyárival.. :C

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#130) nuke7 válasza jooker82 (#129) üzenetére

nuke7
veterán

a bolti gari többet ér a gyárinál, ezt sokan nem tudják.
a gyári garancia minden értékesített készülékhez alapból jár, ezen felül az értékesítő partner vállalhat plusz garanciát rá, ha akar. :U

https://youtube.com/user/nuke7 --- vegyél olcsón nagyon jó, új egeret: bit.ly/nuke7egerek

(#131) V.T.CS. válasza nuke7 (#130) üzenetére

V.T.CS.
senior tag

ez nem így van.
pl.: motorola razr bolti garival 85-95 körül van bolti garival. gyártói garanciával kb 110 ezer.

sajnos a bolti gari az, amikor a hátsó szobában Ahmed, Józsi, vagy Béla szerel.
a gyártó pedig az amikor szakemberek csinálják, pl. a samsung-nál milyen durva gyártó garancia van. :)

(#132) jooker82 válasza nuke7 (#130) üzenetére

jooker82
nagyúr

Ezt,rosszul tudod... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#133) nuke7 válasza V.T.CS. (#131) üzenetére

nuke7
veterán

De ember... Ha új a készülék, akkor a bolt honnan vette, ha nem a Nagyker tol, aki meg a gyártótól veszi.
És minden gyártó által eladott telefonhoz jár a gyártói Gari amit a gyártó vállal.
Hogy ezen felül Jóska meg ad plusz garanciát, hogy ne kelljen a gyártora várni, az mar csak plusz.

https://youtube.com/user/nuke7 --- vegyél olcsón nagyon jó, új egeret: bit.ly/nuke7egerek

(#134) Hatvan9

Hatvan9
senior tag

Tekintettel hogy 100k most az One X (még akkor is ha bolti garis), ennek a 90-100 nyitóár túlságosan sok, a htc márkában és tudásban is sokkal jobb.

(#135) jooker82 válasza Hatvan9 (#134) üzenetére

jooker82
nagyúr

És gondolod az L9-et majd csak gyártói garancival lehet megvenni?? :U

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#136) mrlujoak válasza nuke7 (#133) üzenetére

mrlujoak
veterán

Egyet kell értsek (#132) jooker82 fórumtárssal.

Ilyenkor - bolti gari esetében - többnyire külföldi forrásból származnak a telefonok.
Gyártói garisok vannak a hazai nagykerekből, a többi nem jár gyártói garancia, így pl. a bolti garisokat nem is szervizelik a garanciaszervizek ingyen.

Pont ezért olcsóbbak a bolti garis modellek a gyártói garis modelleknél.

[ Szerkesztve ]

(#137) lsebestyen válasza nuke7 (#133) üzenetére

lsebestyen
őstag

Ezt ugye nem gondoltad komolyan? :DDD :W

(#138) V.T.CS. válasza mrlujoak (#136) üzenetére

V.T.CS.
senior tag

ennyi.
így van.
megpróbáltam érthetően leírni, de úgy látszik nem sikerült.
ha van gyártói gari a telefonon, akkor ki az a hülye aki a sufni gsm-be viszi szervizelni? :F

(#139) jooker82 válasza mrlujoak (#136) üzenetére

jooker82
nagyúr

Egyszerűbb,ha úgy irjuk le neki,hogy a bolti garanciás telóhoz,nem kap gyártói garanciás papirt... Igy,ha csődbe megy a boltocska akkor kopogtathat az ajtójukon... :D
Mindezt úgy irom,hogy nekem is bolti garis van,de ez mr csak az én bajom...ha egy áron lenne a kettő,nem kérdés,h melyiket választanám.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#140) Hatvan9 válasza jooker82 (#135) üzenetére

Hatvan9
senior tag

Nem.Más gyártók közül is találni gyári garanciával sokkal jobb vételt, pl.: a Motorola Atrix 2, gyári garival 70 ezer alatt van, boltival 61K.Ennek az indulóára majdhogynem duplája, a gyári gari sehol nem ér ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#141) jooker82 válasza Hatvan9 (#140) üzenetére

jooker82
nagyúr

tudol linkelni belőle gyártói garisat??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#142) Hatvan9 válasza jooker82 (#141) üzenetére

Hatvan9
senior tag

Link alatt, a középső 69 ezres gyári garanciális.

(#143) nuke7 válasza mrlujoak (#136) üzenetére

nuke7
veterán

külföldi telefonhoz nem jár gyártói garancia..?! :Y
külföldön csak bolti gari van... wtf? :F

(#144) jooker82 válasza Hatvan9 (#142) üzenetére

jooker82
nagyúr

ez amúgy felettéb érdekes,mert,pl a 2x-hez már rég nincs gyártói garancia adva,a 4x-hez se találtunk még, az LTE mobilt ,meg itthon nem is forgalmazzák,ami még érdekesebb,hogy az LG 1 év gyártóit ad,a független készülékekre...[link] Bár az oldal ezt irja:
"A HU gyártói garanciát a mobil telefont meghibásodása esetén a mobil gyártó országos hálózatában lehet érvényesíteni."

A motororáról is úgy tudom,hogy itthon nincs supportja,de lehet,h mindenben tévedek... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#145) Hatvan9 válasza jooker82 (#144) üzenetére

Hatvan9
senior tag

"pl a 2x-hez már rég nincs gyártói garancia adva,a 4x-hez se találtunk még"

Akkor a Motorolánál miért kell gyártói garis? Ha így van akkor talán az L9 -et sem kapni rendes gyári garival.

[ Szerkesztve ]

(#146) mrlujoak válasza nuke7 (#143) üzenetére

mrlujoak
veterán

Ittenem...
Külföldi forrásból (szürkeimport) beszerzett magyar értékesítésben eladott készülékekre adnak bolti garit.

Természetesen ha a gyártói vonalon, gyártói papírokkal hozzák be a modelleket, akkor a honi kereskedők is a gyártói nagykerből szerzik be - drágábban - a gyártói garis modelleket.

Csak igen kevés gyártó vállal világgaranciát, ebben az esetben bármely országban vásárolod, bármelyikben szervizelteted, gyártói garit kapsz.

Száz szónak is egy a vége.

A bolti gari nem jogosít gyártói garanciaszerviz ingyenes elérésére.
Bolti garival csak a vásárlás helyén - bolt - tudsz garanciális javítást kérni/kapni, ami abban merül ki, hogy az apróbb hibák javítását maga a bolt szervize végzi.

(#147) jooker82 válasza Hatvan9 (#145) üzenetére

jooker82
nagyúr

Én nem mondtam,h kell az L9-hez gyártói garis,de a tesztben azt a 90-10E ft,gyártói árként irták,errefel hozza ide mindenki a bolti garis telefonját,hogy bebe,ez olcsóbb...hát persze.... :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#148) Hatvan9 válasza jooker82 (#147) üzenetére

Hatvan9
senior tag

Hol olvastad a cikkben hogy ennyiért, gyártói garancia jár hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#149) jooker82 válasza jooker82 (#147) üzenetére

jooker82
nagyúr

ők a gyártó által megadott árat szokták közölni velünk...a gyártó pedig nem mond bolti garis árat.. :)
olaszba,jelenleg 80 körül van a független ára... :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#150) Hatvan9 válasza jooker82 (#149) üzenetére

Hatvan9
senior tag

Általában nem a gyártó mondja meg nekik az árat, hanem a nagykereskedés akitől a készüléket kapják. - Ha jól tudom, de ha nem így van javítsatok ki.(Speedshop -ban ezt mondták)
Garanciával kapcsán: Szerintem Ők sem tudják hogy az ár amit mondtak nekik ahhoz milyen garancia vonatkozik.
Olaszországban meg minden mobil olcsóbb, ezzel azt bizonyítottad hogy árban ott sem remekel.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.