Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) kispetii


kispetii
csendes tag

Sziasztok!
1hete és 1 napja van nálam.
Tökéletes.
SG3 után tökéletes.:D
A kijelző éles,frissítés után a videó funkcióba vannak ilyen kis pofák,meg hátterek..Jópofa. :DD
Napi töltés,de ekkora kijelzőnél... nem csoda.
Folyamatos Wi-Fi,adat kapcs., NFC,és GPS.
Jól bírja.
Hétvégén próbálok többet írni,képekkel. :C

iPhone 5C

(#702) bubus66 válasza mabocockpit (#699) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#699) mabocockpit

Rendben akkor légyszíves küld át nézzétek át, hogy mi kell még bele. Csináltam SmartFlashTools-hoz valót jövő héten ha meg lesz az enyém ki próbálom. Akkor holnap tettem be maid, ha úgy jó lesz. Meg esetleg egy Magyar nyelvű kézi könyv ha van akár PDF-ben is az kellene, még

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#703) Joshi


Joshi
titán

Ha jól látom akkor az L9 csak a T-Mobile-nél lehet megvásárolni hűséggel de csak feketében. :W Fehéret miért nem lehet kapni náluk? :F

(#704) fatalka


fatalka
csendes tag

Sziasztok. Valakinek van infója arról hogy várható az L9 Telenor-nál is?

(#705) lajbi101


lajbi101
tag

Sziasztok.
Ilyen telót vennék ha van valakinek eladó az dobjon privit!

(#706) lmisi válasza Joshi (#703) üzenetére


lmisi
senior tag

Egyáltalán a feketét mikor lehet újra vásárolni a t-mobil webshopban???

(#707) H.Bencike válasza lmisi (#706) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Beszéltem az ügyfélszolgálaton egy hölggyel. Mondta hogy kedden kapnak árut, ha akkor jön belőle akkor fel lesz rakva a webshopba.
Várnunk kell, de ha nem jön a jövő héten biztos megveszem a boltba, én már nem bírom ki.... :))

LG G3

(#708) Snoky21


Snoky21
tag

Szoftveres bibiket nem tapasztaltok? Félek kifogtam egy gyengébb példányt :( Nekem minden sűrűn lefagy, akad. Pedig az első hétben amikor megvettem semmi ilyesmi nem volt vele. Az utóbi napokban olyan "játékai" vannak, h pl. kidobja h az a memóriakártya amit eddig benne volt és használt, rossz, formázzam meg. Pedig ki se vettem belőle. Amikor ha hívnak, nem mindig villan fel a képernyője... kicseng, de nem tudom h ki hív és nem tudom felvenni se. Ami most meg betette végleg a kaput, percenkét egy %ot esik a töltöttségi szintje úgy h nem csinálok vele semmit csak bambulom a kijelzőt. Semmi extra nem fut a háttérben, ami eddig ne ment volna. Eléggé elkeseredtem ezek miatt, még egyik LG-mel se volt hasonló gond. Mit tudnék csinálni, adjam be szervízbe? Félek akkor ebben az évben már nem lesz telefonom... :(

(#709) kori18t válasza Snoky21 (#708) üzenetére


kori18t
tag

Jaj-jaj, ettől tartottam, ezek szerint várnom kell a vásárlással, míg ki nem forr a cucc. Akkor az LG is olyan, mint a jó francia vagy olasz autó - sosem tudni mikor robban le.

(#710) jooker82 válasza Snoky21 (#708) üzenetére


jooker82
nagyúr

Milyen szoft van rajta??Amúgy a hivásnál,nem eltakarod az érzékelőt??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#711) krisztian112 válasza jooker82 (#710) üzenetére


krisztian112
senior tag

Ha hívják, akkor nem villan fel. nem hívás közben:D A közelségérzékelő bejövő hívásnál, csak akkor aktiválódik, ha fel van véve:D

Huawei P10 lite

(#712) jooker82 válasza krisztian112 (#711) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem csak akkor..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#713) krisztian112 válasza jooker82 (#712) üzenetére


krisztian112
senior tag

Hát akkor meg jószar xd

Huawei P10 lite

(#714) Snoky21 válasza jooker82 (#710) üzenetére


Snoky21
tag

A legfrissebb van rajta, amit a PC Suittal fel tudtam rakni (ezt írja ki a szoftver adatoknál - > P76010e-216-30).
Nem takarom el a távolságérzékelőt, simán le van téve az asztalra, hallom h csörög, és végülis a kijelző is világít mert látszik h oylan sötétkék az egész, de semmit se érzékel. Az L7-el semmi ilyen bajom nem volt, jók pedig az LG-k szeretem őket, nem értem mi lehet vele. Egyenlőre 2 alkalmazásra is gyanakszok, h esetleg ők okozzák a bibit ( az egyik a NoLED, a másik a Sceen Off) mind2-t letöröltem és most tesztelem.
Egy újraindítás után egész éjszaka a töltőn volt, az akkuprobléma egyenlőre nem jelentkezik...

(#715) Snoky21


Snoky21
tag

Ja, a veszekedés elkerülése végett kipróbáltam, a közelségérzékelő tényleg csak akkor lép működésbe, amikor felveszed a hívást. Amíg nem veszed fel, hiába takarod el, világít a kijelző :)

(#716) Gzolo válasza Snoky21 (#708) üzenetére


Gzolo
senior tag

Nekem így lassan 3 hét után még semmilyen bibi nem jelentkezett, se az A-s se az E-s szoftverrel, nagyon fürgén teszi a dolgát, lehet később írok róla hosszabban majd a tapasztalatokról :) Ahogy lentebb is írtad, elképzelhető, hogy az egyik buheraszoftver okozza a hibákat.

(#717) jooker82 válasza Snoky21 (#714) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha más nem,csinálj egy gyári visszaállitást...szerintem is vmi.beragadt...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#718) Snoky21 válasza jooker82 (#717) üzenetére


Snoky21
tag

Igen-igen, ha nem javul meg az lesz a következő lépés. De még várok egy kicsit, mert olyan lusta vagyok újra feltelepítgetni rá mindent :D

(#719) jooker82 válasza Snoky21 (#715) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem csak akkor..bejövő hivásnál is meg,kimenőnél is,ha bég nem vetted fel és eltakarod az érzékelőt,elsötétül...Máskülönben már a zsebembe felvehetném,annak nem lenne értelme..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#720) balintXD


balintXD
tag

Sziasztok. Ma vettem egy ilyen telefont és nagyon meg vagyok vele elégedve, de a fekete hátterű képeknél van egymás mellet 3 pixel ami fehér marad szóval hibás. Szerintetek visszavigyem még a 3 napos határidőn belül, vagy ha nem zavar, akkor hagyjam. Van rá esély hogy ezek miatt a többi pixel is könnyebben elromlik?

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#721) balintXD


balintXD
tag

Sziasztok. Ma vettem egy ilyen telefont és nagyon meg vagyok vele elégedve, de a fekete hátterű képeknél van egymás mellet 3 pixel ami fehér marad szóval hibás. Szerintetek visszavigyem még a 3 napos határidőn belül, vagy ha nem zavar, akkor hagyjam. Van rá esély hogy ezek miatt a többi pixel is könnyebben elromlik

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#722) jooker82 válasza balintXD (#720) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én viisszavinném a helyedbe...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#723) excaty


excaty
csendes tag

Sziasztok!

Ugyancsak a Gorilla Glass-ra erdeklodok taboraba tartozom. Szlovakiai T-com bol rendeltem meg a gepet es sok forumon olvastam, hogy miert ne tenne ki az LG a dobozara a gg tamogatast, ha lenne rajta? sokan mondjak szerbiai forumokon is, hogy nem gg az europai verzio. Milyen forrasokbol szarmazik a velemenyetek, hogy tenlyeg gg-s? Masreszrol pedig mi ertelme van annak, hogy az amerikai verzioba tesznek, az europaiba pedig nem? Egyebkent, ha megsem gg-s, akkor milyen lehet a kijelzoje? uveg? karcallo uveg?
velemeny?

(#724) t.imi válasza excaty (#723) üzenetére


t.imi
addikt

Én kemény műanyaggal rákoppintottam egy közepesen erőset, azóta ott a csik a kijelzőn. ha ennyit bir egy üveg, akkor bekaphatják lg-nél (is).

(#725) excaty válasza t.imi (#724) üzenetére


excaty
csendes tag

hat akkor errol ennyit...irjak par helyen a gg-t, de sok helyen, sot a sajat termekcsomagulasukon sem. Elegge elszomorit az is, hogy ott a csik neked es az is, hogy nyilvanvaloan nincs benne gg. De konyorgom, nem hiszem hogy az US l9 tutira nem dragabb masina szerintem, es megis van benne. Ennyi azert dukal egy ekkora kijelzos kozepkategorias mobilra...

(#726) jooker82 válasza excaty (#723) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem kell hezitálni GG...[link] Touchscreen IPS 4.7'', 960x540 pixel, 16M colori, 235 PPI, 450 NIT, Gorilla® Glass
De,mintha valahol azt olvastam volna h a 2-es,de lehet,az L7-el keverem..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#727) excaty válasza jooker82 (#726) üzenetére


excaty
csendes tag

koszi a valaszt!
ne haragudj, lehet hogy en vagyok vak, de en azon a linken nem talalok gg-re utalo jeleket...

(#728) excaty válasza excaty (#727) üzenetére


excaty
csendes tag

igen, mar eszrevetttem! akkor amen!

[ Szerkesztve ]

(#729) jooker82 válasza excaty (#728) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ettől hivatalosabb kevésbé kellhet...Látszik,h Glonass is van benne.. :)

Ez P760...Nem látható??Usa nem is lehetne,mert az 4,5-ös,ez meg 4,7-es...
Meg egy olasz oldalon mit keresne az amerikai.. :U

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#730) DFB


DFB
tag

Már egy ideje próbálom a T.nél beszerezni(webshop), de sosincs.Még T pontban sem találkoztam vele.Ráadásul fogalmuk sincs mikor lesz, vagy lesz-e egyáltalán, és mennyi (Esetleg 3db nál több).Ma többször írták, hogy van, de 10-15 percen belül megnéztem és mégsem volt.Katasztrófális az egész.Balkáni viszonyok.A másik amit néztem a Galaxy Advance, de az sincs.Abban nagyobb a memoria, kisebb a kijelző, amit tul lehet élni, és valamivel olcsobb is.
Ti melyiket vennétek?(Most tekintsünk el attól, hogy egyik sincs).Köszi

(#731) jooker82 válasza DFB (#730) üzenetére


jooker82
nagyúr

Érdekes amúgy,mert az üzletekben meg elvileg van..Szerintem direkt,csak limitált darabszámot tesznek a webshopba,a látszat kedvéért,mert ez nekik bukó..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#732) Manitou válasza DFB (#730) üzenetére


Manitou
addikt

Én is S advance és az L9 között vaciláltam anno, végül L9 lett és nem bántam meg.
Illetve S2 is képben volt.

A samsungban csak 768MB ram van és "csak" 720p-s videot tud szemben az LG 1GB ram és 1080p-s videojával szemben. Plusz az LG-ben ips panel van , ami jobb, mint a samsung kijelzője.

Próbáld meg npközben megrendelni. Én minor vettem anno, mindig estére elfogyott, reggel még volt. Aztán végül ebédidőben rendeltem meg a munkahelyen :DDD Estére nézem akkor és megint ki voltak fogyva.

[ Szerkesztve ]

(#733) excaty válasza jooker82 (#729) üzenetére


excaty
csendes tag

igen tudom hogy az us verzio 4.5 os, megkeverdtem egy picit a tipusszamok kozott. akkor minden okes!

(#734) bubus66 válasza jooker82 (#731) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#731) jooker82

Hamarosan el készül az 1 HSZ köszi a segítséget, valószínűleg már olvasható lesz ma este

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#735) jooker82 válasza bubus66 (#734) üzenetére


jooker82
nagyúr

ok,lássuk csak.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#736) bubus66 válasza jooker82 (#731) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#731) jooker82

Hamarosan el készül az 1 HSZ köszi a segítséget, valószínűleg már olvasható lesz ma este

(#730) DFB
Akkor ezt lesd meg mit kaptam vissza a webshopból Katt a linkre szerinted melyik az igaz

Örömmel értesítjük, hogy az Ön által kívánságlistára tett LG Optimus L9/SL, 2G Quadband, 3G Triband telefon + hálózati töltő+ akkumulátor + adatkábel + fülhallgató, fekete (LG OPTIMUS L9/SL #BLACK) már kapható, szeretettel várjuk áruházunkban!
A termék részleteit megtekintheti, vagy megrendelését feladhatja itt:

LG Optimus L9/SL, 2G Quadband, 3G Triband telefon + hálózati töltő+ akkumulátor + adatkábel + fülhallgató, fekete (LG OPTIMUS L9/SL #BLACK)

Köszönjük, hogy igénybe vette áruházunkat.

Üdvözlettel,
T-Mobile Webshop

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#737) orrlyuk válasza DFB (#730) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Én kb. 3 hete vettem, üzletben, mert a céges előfizu miatt webshop nem játszott.

Egyetlen nagy T-pontban sem volt, ahol jártam (Allee, Westend, Duna Plaza) - Advance volt mindenhol, mindkét színben. A Duna Plazában a libuska még azt is elmagyarázta, hogy azért nincs LG készleten, "mert azt nem viszik" :Y :R :W

Aztán a DP földszintjén levő szerződéses boltban kaptam, eladó jelezte, hogy azért van ilyen jó világ náluk, mert a főnök korábban a T-raktárnál volt, és még megvannak a jó kapcsolatai... End of story.

Gorilla Glasshoz: ilyen vékonyságnál, pláne, hogy az IPS-nek is be kell férni, nem is tudom elképzelni, hogy van-e alternatívája a GG2-nek? És persze törik, reped, mert üveg. A trükk inkább, hogy elég karcálló, kemény, és még vékony is hozzá, ujjlenyomatoknak is szépen ellenáll. Nagyon más, mint a sima üveg, már tapintásra is.

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#738) Erdei88 válasza DFB (#730) üzenetére


Erdei88
veterán

Sikerült kettőt is vennem a Webshopban, sőtt Nyíregyházi T-Pont-ban raktáron is volt amikor kicserélték a hibásat.

(#739) DFB válasza Manitou (#732) üzenetére


DFB
tag

Tudom az adatokat.
Szerintem a 768 nem annyira lényeges az 1000 el szemben mint az appokat is fogado memoria, ami dupla a samunál.Ha jól értelmezem laikusként a dolgokat.A samun amoled van az se rossz.Az s2 meg már túl drága.
Egész nap be van kapcsolva a shop, meg a levelező.Reggeltől estig sincs.
Ma én is kaptam üzenetet amit idéztek.Ezt gép küldi sabon.A valóság az, hogy nem rendelhető.

(#740) DFB válasza bubus66 (#736) üzenetére


DFB
tag

Ugyanezt kaptam ma kétszer is, meg egyet a samura.Egyik esetben sem volt a levél érkezése után 10-15 perccel rendelhető a shopban.Azt tanácsolták figyeljem a weblapot.Csak sajnos nem lehet napi 24 órában (na jó, éjszaka nem változik) ezen az egy oldalon merengeni és folyamatosan frissíteni.Nagyon jól tudják, hogy most többen vennének mégsem tesznek semmit.Fogalmuk sincs mikor mi várható.(Mikorra mennyi, szín-pl.fehér).Töketlenkednek.Hiába T com.Ez made in Hungary.

(#741) DFB válasza Erdei88 (#738) üzenetére


DFB
tag

Én voltam pár helyen csak hogy megnézzem.Persze boltban drágább így valószínű nem vettem volna meg, ígyse kevés, már túl is lépte azt a határt amit eredetileg ráköltöttem volna.Az Auchanban sem volt független, csak az újságban.
Mi baja volt a Tiednek?Mennyi időn belül vitted vissza?3 nap?

(#742) DFB válasza orrlyuk (#737) üzenetére


DFB
tag

Én is ilyen helyeken néztem, de sehol.
A Galaxy S2 már túl drága lenne.
Én úgy tudom mindegyiken Gorilla van.
Mindenesetre szép kis történet, olyan magyaros.

(#743) bubus66 válasza jooker82 (#735) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na akkor nézheted,kész van még egyszer köszönöm a segítséget

jookre82

és mabocockpit fórumtársnak.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#744) excaty


excaty
csendes tag

azt szeretnem megkerdezni hogy a szoft frissiteset egyszeruen a download/update firmware-n keresztul kell megoldani?

(#745) t.imi válasza excaty (#725) üzenetére


t.imi
addikt

Ennyi, igen.
Egy átalg billentyűzet ház keménységű műanyaggal nyomtam rá egyet. Nem egy nagy okosság a gg. Eddig fóliával használtam a telókat, erre még nem találtam gyári fóliát. Nagy szükség lenne rá. :K

(#746) lognboy


lognboy
csendes tag

Szép estét mindenkinek!
Tegnap sikeresen beszereztem a "kis" P760-at... Eddigi tapasztalatok pozitívak... Kihangsúlyozom EDDIG...
Normális jelenség az 5 órás töltés első alkalommal 15%-ról 100%-ra, a viszonylag magas 850mA töltőjével, és kikapcsolt állapotú töltés mellett?
Nektek mennyi a teljes töltési idő?
Kikapcsolt állapotban jelzi a töltöttséget számmal %-os formában ha feléleszted a kijelzőt, vagy csak az akkumulátor rajzolat van animáltan/színesen?

(#747) bubus66 válasza lognboy (#746) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#746) lognboy

Az első alkalommal 4-5 órát kell tölteni, és közben nem piszkáljuk, meg ahogy csináltad ki kapcsolt állapotban. Az hülyeség amit a boltban mondanak, hogy 16 óra, az első töltés, az 1 HSZ-be tettembe a töltésről leírást. utána általában 2-2,5 óra alatt fel töltődik. Teljesen le meríteni soha nem szabad.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#748) virkir válasza bubus66 (#743) üzenetére


virkir
veterán

Némi javaslat az első hsz-hez.

A szoftver Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) felületére épül, platform LG ezt Optimus UI 3.0-nak
Ezt a mondatot be kéne fejezni mert így nem igazán kellemes.

Belső tárhely 4 GB-os, 1 GB RAM
Itt szvsz felesleges a ram méretét megadni mert feljebb már megtörtént. Inkább azt kéne megemlíteni, hogy gyári állapotában ebből mennyi használható szabadon és esetleg itt felhívni a figyelmet, hogy a készülék nem telepít SD kártyára csak belső tárhelyre root nélkül.

SMS (menetes néző),
Mi a vihar az a menetes néző? Félcolos cső anya nélkül? :D

GPS Igen, az A-GPS támogatással
Az ilyenekből ki kéne venni az igent mert magyartalan és látszik a ctrl+c-ctrl+v valami webes adatlapról.

Az csak legenda csupán., hogy az Android alatt...
Szvsz ezt is felesleges kétszer vastagon berakni elég lenne a bekezdés végére, hiszen nem fogytékosok akik itt olvasgatnak :DDD

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#749) airmax_2.0 válasza lognboy (#746) üzenetére


airmax_2.0
tag

A százalékos kijelzést a beállításokban lehet megdni, ha nem adod meg akkor csak az ikon jelzi a töltöttség mértékét. Nálam megy a %-os kijelzés...
A töltés elsőre tényleg hosszabb. nálam már a lassú (usb porton keresztüli) töltés sem vészes..

[ Szerkesztve ]

(#750) lognboy


lognboy
csendes tag

megnyugtató szavak (elsőre hosszabb, be kell kapcsolni a százalékos jelzést) köszönöm...
természetesen tudom, hogy ezek az új akkuk már nem memóriaeffektálnak, nincs kisütés stb., csak ijesztő volt hogy 4,5 óra elteltével még mindig nem töltött fel, mert amikor felélesztettem a kijelzőt ugye kikapcsolt állapotban, akkor csak az akku ikon volt ott, és még nem volt feltöltve (kéken villogott asszem a fele és a teljes akkuszint között, továbbá hogy nem volt százalékos megjelenítés)... na ekkor bekapcsoltam a készüléket (hátha többet tudok meg), ott lezárt képernyőnél alul mutatta hogy 95%... ekkor írtam ide a kommentet, de 20-25 perc múlva csippant hogy befejezte a töltést... de ha azt mondjátok hogy a menüben kikapcsolt százalékos megjelenítés esetén a kikapcsolt állapotban történő töltéskor nincs százalékos megjelenítés, akkor nyugodt vagyok... ha pedig az 5 óra töltés első pár alkalommal nálatok is kellett, a teljes töltöttséghez akkor teljesen lehiggadok (nem kell visszavinni)... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.