Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) jooker82 válasza orrlyuk (#547) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha épp,használod a telefont,akkor elég csak rákattolni,ez a felső,viszont,ha veszed ki a zsebedből,már az elhúzós jön elő,nehogy b€letlenül tákattolj...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#552) tzsolesz válasza orrlyuk (#549) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Igen, így van. A Black-nél is ilyen. De hát ez már GB-nél is így volt, csak más animációval, és kinézettel.

(#553) ThomCart


ThomCart
csendes tag

kérdés

ha nem megy végig a script a rootolás során, a click to restore-t követően (tehát még rányomok a visszaállításra) marad a villogás, meg az it "shell" run forever, akkor mi lehet a gond?

(debugging on, unknown sources on, vírusírtó kikapcs, és tudtommal adminisztrátorként futtatom, de ebben, hogy lehetek biztos?)

azt mondják némelyek, hogy az 10e-t is rootolták, bár sokszori próbálkozásra
(mondjuk aki beítra, annak 765-ös, tehát amerikai készüléke van, nem tudom ezt jelent-e ebben különbséget)

valaki szerint úgy sikerült, hogy először sima USB töltésen indította, aztán váltott át LG szoftver üzemmódra, mármint a rootolás közben, és állítja, hogy csupán időzítés kérdése az egész :)

ha 20-25-ször nem futottam neki egyszer sem, sikertelenül

a "hivatalos" leírás szerint egyébként LG-módban kell csinálni végig

persze próbáltam így is, meg csak töltő módban is, de mindkettőben elakad

próbáltam a legújabb, 17-es verziójú Bin4ry scripttel, azzal sem megy

próbáltam a programon belül a kettes root-verziót is, nem normal, hanem special móddal, az sem fut végig
(valakinek ezzel sikerült)

szóval akkor fut - legalábbis látszólag - végig, ha közben átváltok a másik módra, tehát töltésről LG-re, vagy vissza, de semmi, root checker kiírja, hogy sorry

bocsánat, különben teljesen analfabéta vagyok ehhez az egészhez, csak a tüneteket tudom sorolni, de megköszönném, ha valaki felvilágosítana

megértem, hogy másnak egyáltalán nem fontos ez a root téma, de nekem a Directory bin, a Titanium Backup és a Chainfire 3D miatt, mint a falat kenyér... :)

talán blődség, de tudtok valakit esetleg, aki megcsinálná akár némi szerény juttatásért?

továbbá ismét megkérdezem, nincs senkinek ez irányú tapasztalata? 10a-t se próbálta még senki
állítólag egy root keeperrel simán lehet frissíteni 10e-re, root is marad, és frissítés is játszik

(#554) kispetii


kispetii
csendes tag

Sziasztok!
Megrendeltem ma a T-Mobile nál az LG Optimus L9-et.
A kérdésem a következő:
Ha azt mondják,hogy 12.03 20-óráig megérkezhet, akkor meg fog érkezni,vagy csúszhat?
Ki rendelt már náluk WebShopba?
Nem csinálna senki sem egy bemutató-kicsomagoló MAGYAR videót? sehol nem találtam a neten..
Milyen tartozékok vannak pontosan hozzá?
Aksi,üzemidő?:)

Előre is köszönöm,
kispetii

iPhone 5C

(#555) orrlyuk válasza kispetii (#554) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Visszafelé haladva:

Akksi a megszokottnál erősebb, de a nagy IPS kijelző fogyaszt is rendesen. Az üzemidő nagyban függ a telepített programoktól, használati szokásoktól - egy napra szinte minden esetben elég, kíméletes használat mellett két nap is simán benne van. Az átlagnál talán kicsit jobb.

T-s csomag tartozékai: Töltődugó, adatkábel, zsinóros headset. SD-kártya nem jár.

Kicsomagolós filmet majd Te készítesz, :D magyar nyelvű bemutató videó van a Mobilarénán.

A webshopos futár általában kommunikatív (felhív), és gyors. Fogják tartani az ígért időpontot.

Jó mulatást!

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#556) H.Bencike válasza orrlyuk (#547) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

A HTC Sense is kétféle hívás kezelő felületet használ. Egyet, amikor például a telefon le van zárva a képernyő ki van kapcsolva. Ha viszont éber a telefon, és éppen nézed a facebook-ot akkor is egy másik felületet hoz be.

LG G3

(#557) kispetii


kispetii
csendes tag

Sziasztok,szép reggelt!
Köszönöm a gyors választ tegnap nem volt időm válaszolni...meg hát valami karbantartás volt az e-mailnél és a jelszavam sem tudtam...:D
Akkor ha minden igaz holnap itt van..:)
Már nagyon várom. :C
Galaxy 3-ról váltok rá.;)

Ha valakinek van valamilyen negativ vagy pozitiv tapasztalata,az megoszthatná.:)

Előre is köszi,
Kispetii

iPhone 5C

(#558) Ricardo válasza kispetii (#557) üzenetére


Ricardo
félisten

Mi a váltás oka?

(#559) Joshi válasza Ricardo (#558) üzenetére


Joshi
titán

Nem Galaxy S3 hanem sima 3. ;)

(#560) Ricardo válasza Joshi (#559) üzenetére


Ricardo
félisten

Ok akkor nincs kérdésem. benéztem :B

(#561) kispetii


kispetii
csendes tag

Igen,érthető. :K
Vélemény,tapasztalat? Így a finishben?:D

iPhone 5C

(#562) Manitou


Manitou
addikt

3 nap 10 óra 55 perc. Lassan lehet rá kéne már tenni töltőre a telefont ;] De lehet meglesz a 4 nap ;]

(#563) tzsolesz válasza Manitou (#562) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

:C :DDD

(#564) Rimuru válasza Manitou (#562) üzenetére


Rimuru
veterán

Minek neked okostelefon ha nem is használod? ;]

Vigyázat, csalok!

(#565) Manitou válasza Rimuru (#564) üzenetére


Manitou
addikt

Használom én, csak nem egész nap azt nyomkodom :D
Ha intenzívebben használom akkor nálam is olyan 1,5 nap alatt már tölteni kell. Ez most csak egy teszt részemről, hogy lightosabb használat mellett meddig húzza. :)

(#566) Erdei88


Erdei88
veterán

Talaltatok mar a telefonra tokot vagy vedo foliat?

(#567) Manitou válasza Erdei88 (#566) üzenetére


Manitou
addikt

Én tokot néztem rá, de csak neten.

Csak ráraktam a töltőre 3 nap és 14 óra után, eddig ez a rekord. :DDD

(#568) jooker82 válasza Manitou (#567) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem is volt,az L7-nél,hogy 3,5 napot ment és azért 2,5 óra kijelzőhasználat is volt benne,plusz folyamatos gmail,meg időkép szinkró,mindez max fényerőn,ja és 3G,wifi,gps is bekapcsolva végig....Az a teló brutál jól birta..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#569) krisztian112


krisztian112
senior tag

Jó telefon ez az L9. Arc S-t váltanék vele, remélem benne lesz az akciós kalendáriumban a T-nél!:D

Huawei P10 lite

(#570) G4RWIN


G4RWIN
tag

Sziasztok!

Valamelyik nap megnéztem élőben ezt a telot egy t-mobileban, nagyon tetszett és nem is volt annyira szörnyű a mérete, ez még talán pont kezelhető. Nagyon gyors volt meg minden, de a t-mobile-os ember azt mondta, hogy az LG -k sok program után hajlamosak csúnyán belassulni, ez mennyire igaz?

Én se tudom, hogy érdemes-e várnom erre a napi akcióra, hogy bent lesz. Ha be is teszik, akkor szerintem valami 10 000+ havidíjas csomagba, ami engem úgyse érdekel...
L7 méretű telóba kéne ez a hardver és akkor már tuti megvettem volna...

[ Szerkesztve ]

(#571) kois21


kois21
tag

GPS milyen? Gyorsan pozícionál? Tartja a jelet? Gondolkodok a Black lecserélésén egy ilyenre.

(#572) jooker82 válasza G4RWIN (#570) üzenetére


jooker82
nagyúr

várja,a Tés emberke rosszul mondta...Az 512 mb rammal rendelkező telefonok lassulhatnak esetleg be...Itt 1 Gb rammal nem sok esély van rá...Nekem pl eléggé tele van a 4x és,ha 2 hétig nem inditom újra,akkor is stabil és állati gyors...
Az LG ICS-e az egyik,hanem a legjobb..atom stabil..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#573) orrlyuk válasza jooker82 (#572) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Ezt én is megerősítem, volt Nexus S-em, érintetlen Google 4.1 és 4.2 szoftverrel is, ismerem a Samsung TouchWizét, és a Sony felületét is: az LG-é semmivel sem rosszabb ezeknél, az L9-en kifejezetten gyors.

Ami gond lehet, az 4 gigás belső memória sajátos kezelése - olvass vissza a részletekért. Röviden: ha sok / nagy programot telepítesz, lesz részed problémákban.

A GPS nekem teljesen megfelelt navigációra is, szobában is aránylag talál jelet. Használtam gyári Google navival és nem létező, hárombetűs szoftverrel is, nem volt probléma - az utóbbi esetében a legendás fogyasztás is aránylag normális keretek közt maradt. (Sok telefonnál a navigáció többet merít, mint amennyit az autós töltő visszatáplál...)

Vasárnapi üzemmódban (pár hívás, e-mail, végig otthoni wifin) reggeltől mostanáig 90%-ra ment le a töltés... Van egy érzésem, hogy a kijelzőt leszámítva a telefon többi része (antennák, proci, szoftver) valóban energiatakarékos.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#574) kispetii


kispetii
csendes tag

Az ilyen pozitiv kommentek miatt várom már annyira a telefont..
De már talán folnap nálam lesz..
Olyan hátlaptokot mint ami az iPhonokra van hol lehet venni?
Vagy olyan nincs-nem is lesz? :Y
A normál google navi, hangos?? :F
Mi lehet a baja a belsőmemoriának?!

Szép estét!

iPhone 5C

(#575) b_b1 válasza kois21 (#571) üzenetére


b_b1
csendes tag

Szia,
Elárulod melyik T-Mobilos üzletben sikerült kézbefognod a kicsikét? Nekem eddig sehol nem volt hozzá szerencsém. Köszi

(#576) orrlyuk válasza kispetii (#574) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Egy része külön partícióként van leválasztva, így az számít elsődleges SD-kátyának. Ez azzal jár, hogy azok a programok, amelyek jelentős adatot tolnak az SD-kártyára, ide telepítenek. Ilyenek a játékok, navigációk, stb. A külső SD igazából csak képek, zenék, filmek tárolására való jelenleg.

Gyakorlatilag ez azt jelenti, hogy egyszerre max. 1 HD játék lehet a készüléken, navigációnál is meg kell válogatni a térképeket.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#577) G4RWIN válasza b_b1 (#575) üzenetére


G4RWIN
tag

Gondolom ez nekem szólt..Pécsen az árkádban néztem meg, az ember kihozott egyet, nem ilyen kiállított darab.

orrlyuk:
ez komoly? nem lehet sd kártyára telepítgetni játékokat, navigációt? fog ez változni? lehet e egyáltalán?

(#578) kispetii


kispetii
csendes tag

Kamera? Vagy tényleg nagyon szörnyű?
Panoráma mód van?

Melyik a legfrisebb szoftver rá?

iPhone 5C

(#579) t.imi válasza kois21 (#571) üzenetére


t.imi
addikt

Nekem hideg inditásnál ~20sec alatt poziciót talált. Sygic stabilan haza is vezetett, 40km volt az út.

(#580) t.imi válasza orrlyuk (#576) üzenetére


t.imi
addikt

Nekem elötte egy note-n volt a sygic. Tel csere után beraktam az sd kártyát, telepitettem a navit és megy sd-ról.
Másik tel. nélkül nem lehet, hogy telepiti az ember a belső sd-re és átmsolja a külsőre?

(#581) jooker82 válasza orrlyuk (#576) üzenetére


jooker82
nagyúr

A térképeket lehet a micro sd-re is tenni és nekem 2 HD játék is felfért a programok mellett az belső sd-re...
De rootolással meglehet majd oldani a külső sd-re telepitést,vagy másolást is...Idővel biztos lesz rá root..
Játékokból ugyanazoknak kell futni rajta,mint ami az Opt 3d-n fut...
Ebbe a telóba,amúgy 2 csatornás memória is van,attól is ilyen fürge...Gyakorlatilag,igy videókon nézve,én nem sok különbséget látok sebességben,az L9 és 4X között....

Kispeti: V10E a legfrissebb szoft,képeket,meg vagy 50 hsz-el fentebb linkeltek be...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#582) kispetii


kispetii
csendes tag

T mobilera is az a legfrisebb szoft??

iPhone 5C

(#583) jooker82 válasza kispetii (#582) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igen,az...[link] Kdz-vel van már frissitési lehetőség??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#584) krisztian112


krisztian112
senior tag

Felhasználóktól kérdezném, hogy az érintőgombok világítását be lehet-e állítani folyamatosra, vagy legalább hosszabb időtartamra? Még egy fontos kérdés, egyik oldal azt írja hogy 4.7 colos a többi meg hogy 4.5 colos kijelzője van. Többek között a mobilarénaTV-ben is ez hangzott el és az engadgeten is, holott a T-mobile 4.7-et ír :F

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#585) jooker82 válasza krisztian112 (#584) üzenetére


jooker82
nagyúr

A 7,7,az európa,a 4,5,pedig USA...
1,5-3-5mp és mindig be...Ez az előlapi világitás beállitási lehetősége....Ja,meg van olyan is,hogy kikapcs... :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#586) Manitou válasza krisztian112 (#584) üzenetére


Manitou
addikt

Az usa változat 4,5 colos (P769) , az európai modell az 4,7 (P760)

(#587) Rimuru válasza krisztian112 (#584) üzenetére


Rimuru
veterán

Azt hiszem az Amerikai verzió 4,5-ös, nálunk 4,7-es van (elvileg).

Vigyázat, csalok!

(#588) krisztian112 válasza Rimuru (#587) üzenetére


krisztian112
senior tag

Rendben, köszönöm a választ mindenkinek! Akkor csak az MA!TV-ben mondták félre, mert a tesztben már 4.7 col van:D

Egyébként fülest az jó minőségű amit adnak hozzá?

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#589) Oldmobil válasza jooker82 (#581) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Melyik navi programnál ment, hogy kiraktad a térképeket az external_sd-re?

(#590) jooker82 válasza Oldmobil (#589) üzenetére


jooker82
nagyúr

a 3 betűs... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#591) Oldmobil válasza jooker82 (#590) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Thx

(#592) ThomCart válasza jooker82 (#590) üzenetére


ThomCart
csendes tag

A KDZ updater nem működött nekem :(
letöltöttem a V10a-t, az updater programot ahonnan megadtad, elindult, nem találta a telefont, aztán újra kellett raknom a gépet, úgy értem az otthonit is :)
nem vicc, a melóhelyen is sikerült szétgórnom a gépet ezzel a downgrade-es akcióval (még jó hogy az adatokat valahogy sikerült leszednie a rendszergazdánknak)
megkéri az árát rendesen ez a root, persze biztos én voltam a hülye, de ha nem vagytok bennfentesek, akkor szerintem alma

különben ha azt mondják, hogy nem jó, egyelőre felejtsd el a rootot, akkor nyugton vagyok, de ugye beírták már ketten is az XDA-fórumon, hogy a 10-et is rootolták (bár az amerikait)

kivárás marad

aki még nem frissített - nyugodtan próbáljátok meg a korábban már beírt rootot a 10a-ra, nem fogja még speciális módban sem letörölni az adataitokat, kb. 100-szor futtattam, mindenféle verzióban, USB-mód váltogatásokkal, szünetekkel, a telefon makulátlan :)

pár dolog még, amit most olvastam
- akinek sikerül a root, flashert lehet, de romot még ne tegyen rá, ugyanis azt mondja egy okos, hogy jelenleg nem lehet visszaállítani
- Wifi tehtering pipa
- 64 gigás kártya pipa
- rootolásnál legyen benne a kártya

(#593) ThomCart


ThomCart
csendes tag

kicsit zavaros, meg elijesztő így visszaolvasva, tehát újból

a PC-im mentek ideiglenesen gallyra, nem a telefon, de azok sem magától a rootolástól, hanem a verzió visszaállítási kísérlet (10e-ről 10a-ra) során használt programok valamelyikétől, de a telefon ekkor is érintetlen maradt, tehát lehet még akár ezzel is próbálkozni, már aki ért hozzá, hiszen a telóból nem lett rögtön tégla :)

a lényeg: a telefonban az én izmos tapasztalataim szerint nem tudtok ezzel a roottal kárt tenni, max. nem lesz rajta root jog

az európai telefonnal bíró szakértő szerint ez a jelenlegi root NEM JÓ a 670-es 10e-re, CSAK a 670-es gyári 10a-ra
a 675-ös (ez az USA) 10e-s verzió rootolható, állítólag

(#594) cil101


cil101
tag

Nektek müködik a flash a böngészőben? Mert nekem nem

(#595) Joshi


Joshi
titán

Srácok gyorsan oldjátok meg a rootot meg a főzött romot az L9-re mert inkább ezt venném február elején mint a Grand X In-t. :K

(#596) airmax_2.0 válasza Rimuru (#532) üzenetére


airmax_2.0
tag

Köszi. :)

(#597) airmax_2.0


airmax_2.0
tag

Néhány használati tapasztalat pluszban....
Amiket eddig pc-ről intéztem a neten egy csomó mindennel átköltöztem a telefonra...
Minden megy frankón, díjnetes adminisztráció, mérőállás bejelentések... vízre gázra.. banki utalások...esetleg..
ráadásul végre ki tudom használni a töbszálúságot, amikor mondjuk az anyós nála a notepadben felírt gázóra állására átváltava (esetleg egy csomó a telefonra eltett azonosító mérőhely, és kétszázféle kódból az ember előszedi amit be kell ütögetni...) kitöltögeti az ember kevesebb idő alatt, mint amíg a pc-t bekapcsolom, bejelentkezek... elindítom a vezeték nélküli modemet.. elnavigálok a megfelelő oldalra... stb...
Szóval kezdem belakni...
A gyorsbeállító gombokhoz először mindent kiraktam, de a fényerő állítót kiszedtem... (ez három lépcsőben állítja a fényerőt adott sorrendben)
Pont az utcán mentem, és gondoltam, adok még rá fényerőt... ahogy megnyomtam a gombot teljesen elsötétedett, tök fekete lett nem láttam semmit... alig bírtam visszahozni hogy megtaláljam megint a gombot amivel továbblököm...
Azt hiszem maradok a "beállítások/kijelző/fényerő/... alatti csúszkánál...

(#598) airmax_2.0


airmax_2.0
tag

Mégvalami:
ahogy forgattam a kezemben egy fura karcoló érzést éreztem valamelyik élen, a sarkok tájékán... Beijedtem, hogy már megkarcoltam a műanyagot... Kiderült csak az egyik élfólia kezdett feljönni... Mostanra már leszedtem mind a nyolcat ( ... tetszik a gyártó gondosság amivel mind a nyolc élre tettek egy vékony tapadós élvédő fóliát) leszedegettem, mert idegesített az, amikor végigcsúsztattam a kezemben, és éreztem valami apró karcolásfélét...
(pont úgy mintha odavágtam volna valahova, és lenne egy mély karc rajta..) Na most már nem idegesít, - csak majd ha tényleg megkarcolom...- de szerencsére jól bírja.. tetszik.. :)

[ Szerkesztve ]

(#599) jooker82


jooker82
nagyúr

Az Auchanba,karácsonyig 99E ft lesz gyártói garanciával,függetlenül...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#600) Kaminski


Kaminski
tag

A T-nél már megint nem lehet kapni, mármint online! Mi az? Viszik mint a cukrot? Én azért megvárom és remélem, hogy az adventi akcióban benne lesz.

Honor 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.