Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) totti00


totti00
csendes tag

nézegettem a neten és mennyire számít az írási sebessége a kártyának??

(#1952) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Ma sem teljesített akksi téren jobban. Délelőtt 10-kor. Vettem le a töltőről eljöttem dolgozni kaja szunetben telefonaltam kb 7-8 percet es kb. 5 percet neteztem 3g-n. Most fél 8-kor 20%-on van. Ez nagyon gáz sztem. :( nem rtem mi lehet a gond vele?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1953) bubus66 válasza Lacko84 (#1952) üzenetére


bubus66
nagyúr

Folyamatosan használod a 3G? Meg azokat az alkalmazásokat tiltsd le amelyikeket nem használod, a futó alkalmazásokat zárd be.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1954) Lacko84 válasza bubus66 (#1953) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Bevan kapcsolva de csak mikor netezek akkor fogyaszt sokat nem? Eddig is be volt kapcsolva mege merült ennyire. Futo alkalmazasokba kell letiltani? Gyorsítortára nem kell nézni?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1955) H.Bencike válasza Lacko84 (#1952) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Az azért úgy gáz, én reggel 05:00-kor kelek. Leveszem a telefont a töltőről, megnézegetek ezt-azt reggeli közben, és go suliba. Kb. 05:30-tól folyamatos megy a 3G-m ~17:00-ig mert nagyjából ekkor érek haza, és itthon már a Wi-Fi megy.
Gondolhatod hogy a suliba nem használom a telefont :DD Játék, viber, facebook chrome-ból futtatva, meg figyelgetek (jó)pár fórumot. Így amikor hazaérek olyan ~17:00 magasságában akkor 20-10% körül van az akksi!
Zenét egyáltalán nem hallgatok, megfájdul a fülem a fülhallgatótól :(((

Viszont nekem olyat csinál rendszeresen hogy nem tölt fel 100%-ra hanem 99%-nál beakad. Egész éjszaka töltőn van ennyi idő alatt simán fel kellene töltenie! Ilyenkor nagyon merül a telefonom, de azt vettem észre hogy ha kihúzom a töltőből és visszadugom akkor felnyomja 100%-ra és akkor megjavul! Már kérdeztem párszor ezt a fórumon, hogy tapasztalt-e ilyet valaki de nem írt senki.... Gondolkozom rajta hogy garanciában kicseréltetem az akksit, hátha annak van valami baja!

LG G3

(#1956) krisztian112 válasza H.Bencike (#1955) üzenetére


krisztian112
senior tag

Nekem sose tölt fel 100%-ra, mindig megáll 94/96% körül. Szerintem csak szoftveresen jelzi ki rosszul.

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#1957) bubus66 válasza Lacko84 (#1954) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1954) Lacko84

Én arra értettem, hogy folyamatosan be van-e kapcsolva a 3G vagy csak akkor mikor netezel.? Nem a Fútó alkamázasokban hanem a futó alkalmazásokat kell le állítani.

(#1956) krisztian112

Az nem jó annak fel kell, hogy töltse 100%-ra nekem is fel tölti 100%-ra ha szoftveres hiba lenne akkor mindenkinek 94-96%-ra töltené fel.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1958) prannk


prannk
őstag

A 4X HD ra jön a JB... Remélem hozzánk is eljön minél hamarabb :)

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1959) bucsupeti válasza Lacko84 (#1954) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Ha be van kapcsolva a 3G és nincs használva az nem jelenti hogy nem fogyaszt, mert folyamatosan ellenörzi hogy mi van a 3g kapcsolattal. Ha pl gyenge a jelszint vagy eltünik a 3g akkor átvált 2g-re, de amint teheti megint 3g-re vissza. Még rosszabb, a helyzet ha pl cellahatáron van a teló. Mondjuk a suliban a padban ahol ülsz épp cellahatár van, akkor folyamatosan bejelentkezik az egyik vagy másik bázisállomásra. Ezek a dolgok épp úgy igénybe veszik az aksit mintha adatforgalmazás lenne /természetesen ez nem számlázódik.../. A legbiztosabb ha kikapcsolod a 3g-t, vagy tiltod rendszerszinten az adatforgalmazást, ha meg fórumozni, fbzni stb. akarsz akkor bekapcsolod. Remek widgetek vannak erre, pl Elixir ami magyar fejlesztés.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1960) Lacko84 válasza bucsupeti (#1959) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Telepítettem az elixir2-őt és csináltam egy képet hátha látható vmi rajta. A 3g-t hol tudom ki-be kapcsolni? Azert fura mert eddig is így használtam a telot mióta megvan és nem merült ennyire.

[ Szerkesztve ]

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1961) bubus66 válasza Lacko84 (#1960) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1960) Lacko84

Vagy a Hálózat választásnál csak a 2G pipa be, valamint a hálózat keresés Kézi keresés. Utána a Statusbaron is bármikor betudod kapcsolni az adatforgalmat.

Más akkor az első töltés után elég gyenge az akksi ídő.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1962) bucsupeti válasza Lacko84 (#1960) üzenetére


bucsupeti
senior tag

bocsi pontatlanul irtam. én az Elixir Widgets-re gondoltam. Ezzel létre tudsz hozni widgetet amire kiteszed pl a 2g/3g ki be kapcsolót, vagy a adtaforgalom ki be kapcsolót. Így nem kell belépegetni a beállítás menübe.
Másim kicsit haladóbb lehetőség a szintén magy fejlesztésű e-robot nevű app. Ezzel be lehet állitani pl azt hogy ha elindul a pl chrome, akkor kapcsolja be a 3g adatforgalmat. ha pedig kilépek belöle akkor kapcsolja ki. feltételekkel megadott automatikus beállitások.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1963) bubus66 válasza H.Bencike (#1946) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1946) H.Bencike

Meg találtam a V10H KDZ letöltöm, és felteszem majd küldöm a linket

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1964) acelos


acelos
tag

Egy olyan kérdésem lenne ,hogy egy szolgáltatós szofttal(t-mobile HU) rendelkező telóra recovery teszek fel akkor ha kdz-vel vissza teszem a gyári romot akkor az okoz-e bármilyen garancia vesztést.

[ Szerkesztve ]

(#1965) bubus66 válasza acelos (#1964) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1964) acelos

Ha recoveryt teszed fel, akkor igen, okoz garanciavesztést. Ha meg visszaállítod a gyári ROM-ot akkor, úgy hogy se recovery, meg root se marad rajta akkor az, nem okoz garanciavesztést. Milyen recoveryt akarsz fel tenni? Az 1 Hsz.ben le van írva, hogy mi okoz garanciavesztést.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1966) bubus66 válasza H.Bencike (#1946) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1946) H.Bencike

Tessék itt a KDZ updaterhez való V10H_HUN.kdz

prannk Te is töltsd le mert sokkal előbb végzel hétfőn a frissítéssel, mint a gyári updaterrel.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1967) trapistasajt


trapistasajt
csendes tag

frissítettem a v10h-ra, jöhetnek a kérdések! :))

[ Szerkesztve ]

(#1968) prannk válasza trapistasajt (#1967) üzenetére


prannk
őstag

mi a különbség a v10a és a v10h között? :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1969) bubus66 válasza prannk (#1968) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1968) prannk

Az V10A meg a V10H között nem sokat tudnak mondani mert utána, mert hamar jött a V10E (itt ment a darálóba az enyém is). a V10A-nál még most is tapasztaltam nagyon melegedet a telefon hátulja töltésnél. Módosítva van az biztos, mert majd nem 6 Mgb nagyobb a V10H.

(#1967) trapistasajt

Milyen tapasztalatod van eddig, a V10H-val mert én meg vagyok vele elégedve. Most már csak egy nyitott bootloader kellene, és akkor jó lenne.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1970) prannk válasza bubus66 (#1966) üzenetére


prannk
őstag

Én inkább a gyári updaterrel csinálom.. az a biztos.. ki tudja mit csináltak azzal amit linkeltél..

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1971) bubus66 válasza prannk (#1970) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1970) prannk

Semmit sem módosítottak benne, az ugyan az a gyár oldalról lett leszedve. Azzal csinálod amivel akarod. Ha nekem meg lett volna akkor nem várok a gyári updaterre hanem ezzel meg csinálom 10 perc alatt. Különben ezek a gyári updater Phone mappájából vannak kiszedve. Hiszen már így iy alig bírod ki akkor te kifogod tudni várni a 1,5-2 órát nem hiszem. :K :B Az biztos, hogy ez volt az utolsó gyári frissítésem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1972) prannk válasza bubus66 (#1971) üzenetére


prannk
őstag

Hidd el kivárom! :DD :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1973) trapistasajt válasza bubus66 (#1969) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

(#1969) bubus66
használtam már a v10a-t, e-t, g-t és most a h van. Jelentős különbség nem tapasztalható, de azért apróbb javítások vannak. Talán ha jól érzem nem melegszik annyira játék közben. Az akku idejéről még nincs információm, ugyan is ma délután frissítettem. Ja, és ne féljetek a gyári updater-től nálam bő 20 perc volt az egész. :) Alkalmazásokat még mindig nem lehet az sd-re mozgatni, de ezt már megszokhattuk :)

(#1974) bubus66 válasza prannk (#1972) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csináld csak a gyári frissítővel.

(#1973) trapistasajt

Én félek tőle, nekem nem az első telefonom volt amelyiket gallyra rakta, nekem 78 perc alatt végzett tegnap, és csak az LG szerveréről tölt ilyen lassan le. Más honnan 2 Mgb/s tölt. Én félek tőle, aki a Blacket mokoltam téglából hoztam vissza. Én ki hagyom a gyárit a KDZ ugyan az mint agyári semmi különbség nincs közte, max nem teszi fel. Attól még baja nem lesz a telefonnak. Azt tudom írtam az LG-nek annyit írtak továbbittátok az illetékeseknek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1975) prannk válasza bubus66 (#1974) üzenetére


prannk
őstag

Azzal fogom csinálni :) Na majd hétfőn jelentkezek.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1976) bubus66 válasza trapistasajt (#1973) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1973) trapistasajt

Kösz az infót :R az aksiról linkeltem képet most van első töltés után 1 nap 3 óránál. Ha valami olyan amit érdemesnek tartasz be írni az 1 hsz-ben akkor azt küld el nekem légy szíves köszönöm. :R Holnap csinálok a törölhető és letiltható alkalmazásokról egy leírást majd.

Itt linkeltem be

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1977) trapistasajt válasza bubus66 (#1976) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

Igazán nincs mit! :) írtam üzenetet.

(#1978) prannk


prannk
őstag

Update elott kell valamit csinálni/àllitani a telefonon?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1979) trapistasajt válasza prannk (#1978) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

Ajánlott biztonsági mentést csinálni (de én soha nem szoktam, mert az adataim a felhőben vannak) :))

(#1980) Beca1990


Beca1990
senior tag

Sziasztok!
akkumulátor téren milyen a készülék? meddig bírja ez a 2150 mAh -s akksi?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#1981) bucsupeti válasza Beca1990 (#1980) üzenetére


bucsupeti
senior tag

15-30 óra, felhasználástól függö.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1982) prannk válasza trapistasajt (#1979) üzenetére


prannk
őstag

de nekem full új lesz a telefon.. még hozzá se nyúlok.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1983) trapistasajt válasza prannk (#1982) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

akkor felesleges a biztonsági mentés, de előtte töltsd fel a telefont teljesen!! :)

[ Szerkesztve ]

(#1984) bubus66 válasza bucsupeti (#1981) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1981) bucsupeti

Lefordítod ha ráérsz akkor amit belinkeltél? Légyszíves ha lesz időd akkor csináld meg Köszi :R

erre gondoltam amit itt a hsz-ben linkeltél.

(#1980) Beca1990

Ahogy bucsupeti írta. Annyit hozzá, még hogy az akkumulátor használat user függő.

(#1977) trapistasajt

Én is természetesen ment vissza. A Backupot soha nem árt meg csinálni, nem rossz dolog az.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1985) H.Bencike válasza bubus66 (#1966) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Óóóó je köszi ! Már töltöm is.... De majd csak holnap frissítek, ezért:136Kb/s ~50 perc :W

LG G3

(#1986) bubus66 válasza H.Bencike (#1985) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1985) H.Bencike

Miért rossz helyre tettem fel ha regisztrálsz akkor 5-6 perc alatt le jön és van 10Gb tárhelyed.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1987) H.Bencike válasza bubus66 (#1986) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Nem te vagy a hibás, hanem az internetem. Eleve ilyen lassú ez a nyomorult :(
Regisztrálva vagyok, mert szoktam innen letölteni.

De mondom, nem te vagy a hibás, a netem lassú.....

LG G3

(#1988) trapistasajt válasza H.Bencike (#1985) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

(#1989) bubus66 válasza trapistasajt (#1988) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1988) trapistasajt

http://csmgdl.lgmobile.com/swdata :R Ha ezen meg van a V10A Meg a V10E akkor linkeld be kösz

Ez nekem délelőtt kb 1,5 óra alatt szedte le, más oldalakról 2 Mgb/s jön a töltés lefelé

(#1987) H.Bencike

Legközelebb a Dev-hostra teszem fel

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1990) H.Bencike válasza bubus66 (#1989) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

(#1988) trapistasajt Köszi, de már nekiálltam letölteni a másikról!

(#1989)bubus66 Rendben, és köszi még egyszer! De most le ne töröld mert már 51%-nál tart a letöltésem :P

LG G3

(#1991) trapistasajt válasza bubus66 (#1989) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

Tehát a verziók:
V10A
V10E
V10G
V10H

[ Szerkesztve ]

(#1992) H.Bencike válasza trapistasajt (#1991) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

V10G kimaradt!

Most nézem, felkerült ide is a V10H ! LINK

LG G3

(#1993) trapistasajt válasza H.Bencike (#1992) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

Javítottam! :)

(#1994) trapistasajt


trapistasajt
csendes tag

Sajnos a bootloader ebben a verzióban is zárt. :W

(#1995) H.Bencike válasza trapistasajt (#1994) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Végülis érthető, védik amit csináltak.

Bár szerintem megléphetnék azt, mint a HTC-is! A garanciádért cserébe (persze ha van, ha nincs akkor nem buksz el semmit) kinyithatod a bootloadert egy gyári módszerrel.

LG G3

(#1996) bubus66 válasza H.Bencike (#1990) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze, hogy nem törlöm, sőt holnap csinálok egy weblapot ahol minden fent lesz mint a Blacknél ha el fogadjátok a Black mintájára akarom bent van az aláírásomba

Ez nekem is meg van 1 óra Na a hülye nem ismeri a szerkesztés gombot mindjárt intézkedek, még ide nem ér az illető

V10A_00.kdz 94,1 kB/s - 4,8 MB, összesen: 508 MB, 1 óra van hátra
http://csmg.lgmobile.com:9002/swdata/WDLSW/LGP760/AHUNBK/V1

Úgye 15 MGB net ,melett 91,4 KB/s az kicsit kevés?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1998) trapistasajt válasza H.Bencike (#1995) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

Vagy megléphetnék azt is, amit a Motorola, hogy kinyitják a bootloadert. :)

(#1999) bubus66 válasza H.Bencike (#1992) üzenetére


bubus66
nagyúr

Van van 1-1,5 óra meg le jön kb

(#1998) trapistasajt

Állitolag az EUO-nak ki lesz nyitva. lesz

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2000) H.Bencike válasza bubus66 (#1999) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Engem most már szerencsére nem érint, mert lejött a fájl.
Nekem is ~1-óra volt ameddig lejött, nem néztem az időt. Remélem már nem lesz újabb frissítés, csak a JB mert amire belakom a telefont addigra megint kiadnak egy új szoftot. Igaz, hogy a KDZ-nél megmaradnak az adataim csak frissítés előtt mindig factory resetet csinálok, biztos ami biztos.

Még egyszer köszi hogy felraktad a fájlt :R

LG G3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.