Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) krisztian112 válasza H.Bencike (#1200) üzenetére


krisztian112
senior tag

Èrtem, hát én csak szimplán szeretném frissiteni a szoftvert 10E-re. Hiába kapcsolom be a pc szoftver modot nem csinal semmit.

Huawei P10 lite

(#1202) Collos23 válasza seawolf570 (#1189) üzenetére


Collos23
tag

Köszi, hogy megnézted :DDD Mobilos viszonylatban is nagyon jó, mert van egy Acer Iconia A510 tabom az Tegra 3-mas és körülbelül ugyanazt a sebességet nyújtja mint a telefon. Köszönöm a segítségedet :K

(#1203) seawolf570 válasza Collos23 (#1202) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Szívesen, így legalább én is meggyőződtem mennyire erős a hardver.
Ahogy azt írtam is, néhány asztali konfigot is megszégyenítően kezeli a PDF formátumot. Én nem vagyok híve a szintetikus teszteknek, azok mind marketing szagúak, gyakorlati hasznuk nem igazán van, egy-kettő kivételével. Sajnos a benchmark-okat a hardvergyártók pénzelik, ezért soha nem a valós erőviszonyt tükrözik. A hétköznapokban használt programok futtatása a mérvadó, mivel azokkal dolgozik az ember nap mint nap. Személy szerint én az AdobeReadert mindig futtatni szoktam a konfigokon, mert azt a hétköznapokban is használja az ember, vagy például tömörítő programokat.

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#1204) haruspex válasza Gedeon31 (#1168) üzenetére


haruspex
aktív tag

Amíg nincs megoldva a kártyára telepítés, addig a kis tárhely miatt eléggé meggondolandó a vásárlás. Gyakorlatilag a komolyabb játékokról egyenlőre le kell mondani. A kamera nem igazán jó, de arra, hogy legyen, ha nins más arra megfelel. Ha ezt kevés alkalmazást használsz, és fontos a nagy kijelző, és a relatív jó üzemidő, akkor jó választás lehet a telefon.

Más: Mindenképp érdemes megcsinálni a szoftverfrissítést, érezhetően jobb a 10e min a 10a.

(#1205) akcsy válasza krisztian112 (#1201) üzenetére


akcsy
tag

Menj arra amit H.Bencike írt: majd ha rákattintasz mikor össze van kötve, elv. kiad egy üzenetet a gép, hogy pc suite kell... Nah akkor elv az Explorer-el elkezdi letölteni, te addig szépen le is törlöd azt a 4-est ami rajta van, mert az egy .... megkérdezi törlés után, hogy újraindítod-e a gépet, én nem csináltam, majd mikor letöltődött fel is telepítettem, és akkor már működött is... Jah és a töltés közben, meg telepítéskor is összevolt kötve a géppel, majd aztán megtalálod... a stabil net annyiban lényeges, hogyha 50% fölött megszakad, akkor kezdheted előröl... nálam 15%-nál a laptop automatikusan kikapcsolódott, nem kapott el az ideg :( De nem lesz semmi baj, mert csak letölti és nincs köze a telefonhoz még ;) én a pc suite-ot ajánlom, mert az a legbiztonságosabb, cserébe vagy több mint 2 órán keresztül fogja végezni dolgát(akármilyen is a net) és nem szükséges itt Hard Reset (persze nem is árt, kivéve ha lelaktad már mint én :) ) ;)

(#1206) akcsy válasza haruspex (#1204) üzenetére


akcsy
tag

Tény, hogy nem lesz rajta az összes NFS :N
A kamerát meg nem kellene ennyire lealacsonyítani, mert nem a legszarabb, a 3M-nél még megérteném :O

[ Szerkesztve ]

(#1207) cil101


cil101
tag

Én kb. 2-3 hete frissítettem de csak pár perc volt az egész. Ezek szerint össze tehetem a kezeimet amiért ilyen gyors volt? :Y

(#1208) akcsy válasza cil101 (#1207) üzenetére


akcsy
tag

ööö, igen :D:D

(#1209) bucsupeti válasza cil101 (#1207) üzenetére


bucsupeti
senior tag

nekem is nagyon soká tartott a frissítés. a két óra kb reális...

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1210) kisocsi


kisocsi
tag

Sziasztok!!

Ti honnan rendeltek a kütyühöz tartót,fóliát,tokot? Mert én nem igazán találok hozzá semmit.
[link] Itt vannak sok jó dolgok és olcsón,de én sajna nem tudok innen rendelni. Esetleg 1 kis összefogással lehetne több mindent is rendelni.

(#1211) amerigo válasza kisocsi (#1210) üzenetére


amerigo
aktív tag

Pont most rendeltem egy hatos pakkot, egy-két darabot szívesen átadok ha nem nagyon gagyi.
(ha nagyon tré, akkor kuka)

(#1212) H.Bencike válasza kisocsi (#1210) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Engem is érdekelne egy ilyen szilikonos tok. Vagy akár bőrtok is, de nem ez a ki-be húzogatós, attól agybajt kapok. Ezt tetszik :)

LG G3

(#1213) kisocsi válasza amerigo (#1211) üzenetére


kisocsi
tag

És milyen pakkot rendeltél,mit tartalmaz?

(#1214) krisztian112


krisztian112
senior tag

Valaki be tudná linkelni a PC Suite v5 verzióját? Mindenhol csak a 4est találom:S

Huawei P10 lite

(#1215) amerigo válasza kisocsi (#1213) üzenetére


amerigo
aktív tag

6 db fóliát L9-hez ~ 500 HUF

(#1216) kisocsi válasza amerigo (#1215) üzenetére


kisocsi
tag

És honnan rendelted? Ebay?
Ha igen,lehet veled tárgyalni rendelés ügyben? Szeretnék 1-2 dolgot rendelni,és ahhoz kellene a segítség.

[ Szerkesztve ]

(#1217) amerigo válasza kisocsi (#1216) üzenetére


amerigo
aktív tag

E-bay, még meggondolom.
Nem vagyok megélhetési fórumozó, ezért kell meggondolnom.

[ Szerkesztve ]

(#1218) kisocsi válasza amerigo (#1217) üzenetére


kisocsi
tag

Nincs belőle harag ha azt mondod hogy nem. Így látatlanban tényleg meggondolandó,és senki nem akar kicseszni magával. Ha mégis segítenél,írd le privibe a feltételeidet.

(#1219) 5-htp


5-htp
tag

Nekem is megjött a készülék.Szerintetek a kijelző Gorilla Glass?Valahol azt írják.De szerintem gyanús a dolog.

(#1220) kisocsi válasza 5-htp (#1219) üzenetére


kisocsi
tag

Gratula a kütyühöz!!!
A kijelző Gorilla Glass 2. Miben gyanús neked a dolog?

(#1221) 5-htp válasza kisocsi (#1220) üzenetére


5-htp
tag

Az a helyzet,hogy nekem még sosem volt androidos telefonom.Most lehet,hogy butaságot kérdezek de akkor ehez kell képernyővédő fólia?

(#1222) kisocsi válasza 5-htp (#1221) üzenetére


kisocsi
tag

Nem kötelező,de ajánlott. Már csak azért is,mert a kijelző fólia nélkül zsírosodik és maszatos lesz.
Nekem korábban volt galaxy s plus,htc hd2(még mindig megvan,és nagyon szeretem),én 1iken sem használtam,és semmi gondom nem volt vele.

[ Szerkesztve ]

(#1223) sarkanyolo2 válasza 5-htp (#1221) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Felhasználója válogatja. A GG sem teljesen karcálló...

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1224) kisocsi válasza sarkanyolo2 (#1223) üzenetére


kisocsi
tag

Nekem eddig szerencsém volt,1iket sem sikerült megkarcolnom. Én nem szeretem,de nem mondom azt,hogy nem kell használni. Ezt mindenki maga döntse el.

(#1225) bubus66 válasza krisztian112 (#1214) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1214) krisztian112

Tessék de ha a 4-est fel teszed akkor simán fel frissíti magát Az Optimus L7-té de az nem számít

(#1220) kisocsi

Abban gyanús neki, hogy soha sem volt olyan telefonja melyiken GG volt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1226) kisocsi válasza bubus66 (#1225) üzenetére


kisocsi
tag

Gondoltam,ezért írtam le a véleményem-tapasztalatom.
Bubus66 lesz még neked l9? Mert nagyon bíztam a hozzáállásodban,és hozzáértésedben!!

(#1227) bubus66 válasza kisocsi (#1226) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1226) kisocsi

Köszönöm a bizalmat.

Igen lesz azon vagyok most, hogy legyen minden képen. Január vége felé a lányom (használja) előfizetésre tudok venni. próbálok segíteni, azért.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1228) krisztian112


krisztian112
senior tag

Mi a teendő?

Elkezdtem fridditeni pc suite-val aztán a firritésnél 68% nál küldött egy hibaüzenetet a windows hogy leálla frissítés súlyos hiba miatt vagy mi, utána helyre akartam állítani ezze az update toolal, ott is bezárul. A telefon képernyőjén továbbra is ez az üzenet van, holott már nem fut semmi. "Please wait while upgrading" Most akkor milesz a szoftverral. kihúzhatom a kábelt? köszi a választ! :R

Huawei P10 lite

(#1229) bubus66 válasza krisztian112 (#1228) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1228) krisztian112

Próba szerencse. nekem végig ment és még is zúzda lett. Nem tudom ha kihúzod, hogy mit fog csinálni.

szerintem töltsd le a KDZ Updatert, meg a ROMOT a V10E-t és az updaterrel tedd fel

Tessék itt van minden ez mondtam stabil net kapcsolat a frissítéshez. Lehet, hogy a KDZ se tudja helyre rakni az 1 Hsz-ben bele tettük a használatát. Neked már nem kell a driver, mert a gyári frissítő fel tette.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1230) krisztian112 válasza bubus66 (#1229) üzenetére


krisztian112
senior tag

Kihúztam, kivettem az akksit, visszaraktam és megint aza szöveg jött be :O Most mi lett vele? :( Be tudnád linkelni a KDZ updatert?

Huawei P10 lite

(#1231) bubus66 válasza krisztian112 (#1230) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék itt van

Csak olvass néha vissza felé is.

Tégla :D :C

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1232) krisztian112 válasza bubus66 (#1231) üzenetére


krisztian112
senior tag

Akkor holnap mehet a T-be :W Nemhiszem el, hogy nem leeht frissíteni azt a szoftvert anélkül hogy vmi kinja lenne. Remélem holnap a szervizes meg tudja csinálni.

Huawei P10 lite

(#1233) bubus66 válasza krisztian112 (#1232) üzenetére


bubus66
nagyúr

Próbáld meg a KDZ updaterrel ha az elindul és meg csinálja akkor jó lesz. Nem kell mindjárt be sz@rni Ha te nem tudod helyre rakni akkor a szervizes sem fogja tudni. A logout blogomba meg találod a KDZ friistés csak annyiban váltózik, hogy CMDA helyet a 3GQCT és Emergency modba tedd vagy DIAG

Azért írtam le hogy stabil net kapcsolat vagy KDZ updaterrel való frissités

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1234) bubus66 válasza krisztian112 (#1232) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1232) krisztian112

Próbáld meg ezt Hard Reset ha működik akkor jó lesz ha nem akkor úgy jártál mint én

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1235) Onei


Onei
csendes tag

Nekem ma érkezik meg. Elég riasztó ez a frissítési probléma. Nekem elég stabil a netem de most azért elgondolkoztam hogy frissítsem-e vagy sem. Főleg mivel az első androidos telóm szóval elég kezdő vagyok.

(#1236) kisocsi


kisocsi
tag

Bubus66 LG Optimus Black P970 Logoutból [link] töltsétek le a LG Mobile Support Tool progit. Vagy innen:[link] Én azzal frissítettem először V10a-V10e,és simán ment. KDZ visszaraktam a V10a romot hogy tudjam rootolni,és utána is simán frissítettem az LG Mobile Support Toollal. Szerintem a Pc Suite felejtsétek el frissítéshez.
A KDZ frissítés nekem csak XP működött,CMDA és Emergency modba tedd vagy DIAG beállításokkal.
Ez alapján csináltam:[link]
Remélem tudtam segíteni a bizonytalankodóknak,PERSZE CSAK SAJÁT FELEŐSSÉGRE

Minden tiszteletem bubus66 fórumtársnak a segítségért!!! Remélem minél hamarabb lesz neki L9,szerintem nagyon kafa "kis" kütyü

(#1237) bubus66 válasza kisocsi (#1236) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1236) kisocsi

Inkább a 3GQCT használjátok. Mert a CMDA csak bizonyos esetekben működik. Igen én is csak a nagy nehezen bírtam csak működésre a Win7-en a KDZ updatert.

Igen ha xp vagy oda jó a CMDA A WIN7 esetében 3GQCT legyen

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1238) kisocsi válasza bubus66 (#1237) üzenetére


kisocsi
tag

Win7 64bit nem bírtam frissíteni a telót KDZ. Ezért is írtam hogy én XP ezekkel a beállításokkal tudtam frissíteni.

(#1239) bubus66 válasza kisocsi (#1238) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én meg tudtam csinálni a WIN7-en amit én írtam beállításokat. a Win7-nel nem kell letiltani a LG USB modemet

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1240) kispetii


kispetii
csendes tag

Nekem szinte.. simán ment a frissítés,mondjuk már talán 8-9. körül fel is tettem a V10E-t.
Nekem gyors volt talán 15 perc alatt megvolt,de elég rossz a netem..
Kérdésem:
Bluetooth-on appokat miért nem enged átküldeni??

iPhone 5C

(#1241) kispetii


kispetii
csendes tag

Tokot senki nem akar venni?
Ezt néztem,de egyedül nem nagyon akarok,meg nem is értek hozzá.
Utánvételesen jobb lenne,így becsaphatnak simán.

Erről van szó-:[link]

Senki?

iPhone 5C

(#1242) bucsupeti válasza kispetii (#1241) üzenetére


bucsupeti
senior tag

simán ment a frissítés, bár azt nem értem hogy miért tartott 2 óráig a letöltés. Figyeltem a letöltött fájl méretváltozását és a letöltés volt veszett lassú, bár a netem nagyon gyors. Valószínű az LG szervernél van a lassúság. Egyébként pontosan azt a fájlt tölti le ami az http://lg-phone-firmware.com/ oldalon van.
Ez mellett a frissítés gond nélkül lemegy. Nekem Win7 van a gépen. Figyelmeztet a progi hogy rendszergazda módban futtassam mert gond lehet a frissítés közben. Erre szerintem figyelni kell!!! Arra gondolok hogy akinél probléma volt annál ez az apró momentum okozhatott gondot.
Szóval Vista és Win7 használók rendszergazda módban futtassák a frissítést!!!

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1243) bucsupeti válasza kispetii (#1241) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Azt megmondod hogy miért jobb a kemény tok mint a puha? Eddig nem használtam ilyesmit csak azt a kihúzós zsebes tokot. Most ilyet akarok, csak szeretném tudni a vásárlás előtt hogy mik a vélemények. Miért jobb a kemény mint a lágy tok.
Ez a puha tok.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1244) H.Bencike válasza bucsupeti (#1242) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Nekem Win7 Starterem van (Asus netbook), és ahányszor elindítom a progit kidobja hogy futtassam adminba. Pedig egyszer már beállítottam adminnak.
Kiválasztom hogy fusson adminba, és az "apply"-ra megyek akkor kidob egy ilyen hibaüzentet:

Aztán ha visszamegyek megint, akkor be van pipálva az admin. De az első újraindítás után megint alaphelyzetbe áll.
Nincs több felhasználó készítve a gépen, én vagyok egyedül. Minden beállításhoz hozzáférek szóval elvileg a fiókom az admin.
Nektek is ezt csinálja?

LG G3

(#1245) bucsupeti válasza H.Bencike (#1244) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Nem starterem van, tehát nem tudom pontosan megválaszolni a kérdésedet. Az biztos hogy a PC SUITE engem figyelmeztet akkor is ha admin joggal indítottam a progit. Ki lehetne kapcsolni a figyelmeztetést, de én nem kapcsolom ki. Figyelmeztessen csak.
Egyébként én nem a parancsikont változtatom meg, hanem jobbklikk és Futtatás rendszergazdaként.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1246) krisztian112


krisztian112
senior tag

Elvittem T-mobileba mert nem akart megjavulni, szervizes azt mondta 2 hét, mert fel kell küldeni LG szervízbe, hogy újrarakják rá a szoftvert, mert nekik még nincs belőle. Másik érdekes dolog, hogy az árlistán ami kivolt rakva az üzletbe az L9 kifutóként volt megjelölve. Ezek szerint már nem sokáig lehetlessz kapni.
Cserekészülékként egy Galaxy Spica-t kaptam.

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#1247) kisocsi válasza kispetii (#1241) üzenetére


kisocsi
tag

Szia!

Engem is érdekelne a tok,de a rendeléshez nem értek. Ha valahogy meg tudod oldani a rendelést,én beszállok.

(#1248) orrlyuk válasza krisztian112 (#1246) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

kifutó!!! ?? !!! :Y :W :Y

hát volt normális forgalmazás? dehogy volt!

Spica??? !!! ??? :W :Y :W

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#1249) Manitou


Manitou
addikt

Lehet én is rendelek tokot. Nagyobb tételben kedvezményesebb ár jönne ki. :))

Én keménytokokat nézegetek, de van egy két jó bőrtok is.

Nekem még autós tartó konzol+ töltő ami kéne.

orrlyuk még be sem futott szinte :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1250) krisztian112 válasza orrlyuk (#1248) üzenetére


krisztian112
senior tag

Számomra is meglepő volt, hogy már kifutó kategória. Anno a Nokia N9 is pár hónap után kifutó volt, pedig sztem az LG-t viszik mint a cukrot.. Hát igen a Spica nem a legfrissebb darab, de csak ezt tudta adni cserébe, volt még egy P500, de az meg nem kapcsolt be. 2 hétig lessz ott a telefon, nem repdesek az örömtől, de hát ez van. Az biztos, hogy még egyszer PC suite-on nem frissítek.

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.