Hirdetés

2020. január 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#51) jooker82 válasza Veetyaa (#48) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Itt egy marathoni videoteszt,az L9-ről,. EZ a kezelőfelület még több újitást tartalmaz,mint a jelenlegi 4x..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#52) socialkiller

socialkiller
(tag)

Kiváncsi lennék milyen lehet élőben :K Pont ma nyomkodtam meg az LG Optimus L7-et a Tmobilban és egész kellemes "kis" telefon,abból kiindulva,hogy ez jobb nála akkor ez se lehet olyan borzasztó :DD

Best Regards, Patrik

(#53) V.T.CS.

V.T.CS.
(senior tag)

azt tudjuk, hogy gorilla-e a glass?

(#54) Samus válasza oliwire (#50) üzenetére

Samus
(addikt)
LOGOUT blog

Valószínű igaz is, ott nyúltak bele legkevésbé a rendszerbe, inkább csak egy launcher-t csináltak, extra szolgáltatásokkal (Timescape), a Sense az egészet megváltoztatja, de valahogy ez az Optimus mégis jobban tetszik...Ha a képminőséggel kezdenének valamit, akkor tudom, mit vennék év végén...Épp néztem az Xperia S-t, hát az állam leesett néhány képnél...(nem egy kategória, csak megemlítettem).

Nem tudom, a 4.7" nem-e lenne nagy nekem, de biztos, hogy hasznos lenne, magamat ismerve...a vékony káva pedig egy másik olyan plusz, ami miatt tetszik.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#55) jooker82 válasza V.T.CS. (#53) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Méghozzá a 2-es és Glonass is van benne...meg MHL
láthattuk a fentebbi videómban,hogy a 28 perc alatt gyakorlatilag,egyszer sem röccent meg...és az asphalt7-et is játszi könnyedséggel vitte..ezen azért biztos élvezetesebb játszani,mint a P-n... :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#56) V.T.CS. válasza jooker82 (#55) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)

köszi a választ.
a P-ről Samus kollégát beszéld le, nálam nem alternatíva az aksi hiánya miatt.
asphalt sem mozgat, ha játszok akkor psx emu. :) az meg biztos jól szalad rajta, ha az ot995-ön is zsír volt.

(#57) jooker82 válasza V.T.CS. (#56) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Láttam,fogtam és kezeltem már a P-t,a kijelzője még az l7-em szintjét se érte el... az IPS azért IPS...Nameg nekem már kicsi lenne,könnyű hozzászokni a nagyhoz.... elegánsabb komolyabb és ez az L9,eléggé letisztult...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#58) V.T.CS. válasza jooker82 (#57) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)

én egyszer nyomkodtam L7-et, hát elég lassú volt.
mondjuk trémobil boltban, tele sok xar app-al.

(#59) jooker82 válasza V.T.CS. (#58) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Az L9,biztosan sokkal gyorsabb,de az L7-nek is megvan a trükkje...de én lényegébe a kijelzőt akartam csak felhozni az L7-el,h azt tudtam összehasonlitani a p-vel...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#60) V.T.CS. válasza jooker82 (#59) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)

nálam most ezek az esélyesek: razr, L9, sgs2 (talán)
de ez hetente változik. :)

(#61) bza1980

bza1980
(aktív tag)

Senkinek nem ajánlom az LG készülékeket! Pláne ezt nem, amiben benne van az LG Optimus 3D harware-je, ami ugye egy több mint egy éves készülék. LG support az meg nulla!!! Saját tapasztalat! (O3D-m van) Nem is tudom milyen létjogosultsága van egy ilyen modellnek, vagy volt még raktáron TI OMAP 4430-as proci, meg PowerVR SGX540-es videógyorsító, ami még a Glaxy S I.-ben debütált jó két éve.

Bocsánatot kérek, nem akartam Trollkodni, de mégiscsak összejött...(csak az indulat beszél belőlem)

Dell Venue 11 Pro 7140, Huawei Mate 10 Pro stock ROM

(#62) oliwire

oliwire
(őstag)

azért az Xperia P kijelzője igencsak szép, nem marad el szerintem az L7 mellett.. pixelsűrűségben ráadásul a P a jobb

(#63) V.T.CS. válasza bza1980 (#61) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)

köszönjük a szokásodhoz hű színvonalas hozzászólást.

(#64) jooker82 válasza bza1980 (#61) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Ez a dolog már ott megbukott részedről,hogy a 4. verziószámú frissités jött már ki 3 hét alatt,V10D néven, a videókon egy akadást nem tapasztalni,az asphalt7-et simán viszi...és a telefon gyors...Azért köszönjük a kommented... ;) Gyere máskor is... :R

Olivire: A pixelsűrűség,engem hidegen hagyott,a látszat nem győzött meg és kész...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#65) V.T.CS. válasza jooker82 (#64) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)

nem először dobja fel unalmas pillanataimat. :)
mondjuk alapból én sem csípem az eldzsít, de ez most bejön, na ez van.

(#66) falijja válasza bza1980 (#61) üzenetére

falijja
(őstag)

Ez a hardver egyáltalán nem gyenge nekem is volt o3d-m és ott igen talán annak érződött de ez csak azért volt mert akkor még nem volt rá ics...de pl volt razr em is és abban is ugyan ez a hardver van nem csak hogy nem volt gyenge sőt....

(#67) bza1980 válasza jooker82 (#64) üzenetére

bza1980
(aktív tag)

Akkor mindent visszaszívok. Le a kalappal az LG előtt. Csak minket feleljtettek el O3D-eket. Több mint egy év alatt csak két frissítés jött hivatalosan. Egy éve igérik az ICS-t. A kínai 20ezres tabok meg már azzal jönnek ki.
falijja: de jó lenne egy Razr.

[ Szerkesztve ]

Dell Venue 11 Pro 7140, Huawei Mate 10 Pro stock ROM

(#68) Youri

Youri
(veterán)

Egész pofás az UI

RTX ON

(#69) Иван

Иван
(őstag)

Jójó, de nekem az LG-ről még mindig mikrók jutnak eszembe. :DDD

In a coat of gold or a coat of red, a lion still has claws / and mine are long and sharp, my lord, as long and sharp as yours. / And so he spoke, and so he spoke, / that Lord of Castamere...

(#70) xenom0rph válasza Youri (#68) üzenetére

xenom0rph
(őstag)

Mikor megláttam elsőre nagyon megtetszett, aztán elgondolkodtam, ez tényleg LG? :DDD

halahala

(#71) xenom0rph válasza Иван (#69) üzenetére

xenom0rph
(őstag)

...meg a hülytő ;]

halahala

(#72) Youri válasza Иван (#69) üzenetére

Youri
(veterán)

Nekem még Goldstar mikróm van :P

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#73) jooker82 válasza xenom0rph (#71) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Ők legalább 10 év garanciát adnak arra is,vagyis a kompresszorára,ami az egész agya... Meg igen jó minőségben csinálják meg,csakúgy,mint a mosógépeket..NO1

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#74) bolondember

bolondember
(MODERÁTOR)

Elég jó kis gépnek tűnik a teszt alapján - mondjuk a 4X HD után.. :)

Bár én jobban örültem volna a "csak" 4,5"-nak, de így is korrekt kis cucc. Sőt. Esik kicsit a nyitóár és akár best buy is lehet. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#75) moleculez

moleculez
(addikt)

Teljesen jo, Fmagos atomeromuvet nem hasznalom ki, de a nagykijelzo kell, nemis horror az ara, jolesz ez, na!

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#76) Иван válasza Youri (#72) üzenetére

Иван
(őstag)

Nekünk is. De annál rosszabb márkanevet kitalálni már szerencse dolga :DDD

In a coat of gold or a coat of red, a lion still has claws / and mine are long and sharp, my lord, as long and sharp as yours. / And so he spoke, and so he spoke, / that Lord of Castamere...

(#77) jooker82 válasza Иван (#76) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Konkrétan a cégalapitó nevéről lett elnevezve,még 1958 körül..Nekem 1-2 magnókazettán kivül más nem volt tőlük..Nade ők még nemis gyártottak akkor mobilet. :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#78) tzsolesz válasza Иван (#69) üzenetére

tzsolesz
(nagyúr)

Én pont így vagyok a Sony-val, a Samsunggal is.
Sony CD lejátszó az bejátszott. Samsungról meg a porszívó. Nem is tudom, hogy ezek a gyártók mára miért is gyártanak telefont. Gondolom jó üzlet, akkor pedig nincs benne semmi különös.

(#79) Иван válasza tzsolesz (#78) üzenetére

Иван
(őstag)

Kelet-Ázsiában nagyon mennek ezek csipolok/keirecuk vagy mik, szóval ezek a töb lábon álló vállalatok. Mitsubishi pl gyárt zacskós leveseket.

Nekem a sony örökké tévé marad, a samu memóriamodul (kései gyerek vagyok, na), LG aka goldstar mikró.

(#80) jooker82 válasza Иван (#79) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Érdekes,azb LG termékek közül,mikrót látni legkevésbé,ha bemész egy MM-ba,vagy auchanba,akkor Sony tv-t alig látni és tömve van LG tv-kel,meg házimozikkal... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#81) Иван válasza jooker82 (#80) üzenetére

Иван
(őstag)

Szerintem még gyerekkoromból ragadt rám, azaz az ezredfordulóról. Akkor a cégeknek egész más termékpalettájuk volt gondolom.

(#82) jooker82 válasza Иван (#81) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Az lehet,akkor még valóban több mikrójuk volt,bár már akkor is ők mutatták be a világ legnagyobb plazmatévéjét... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#83) xakta

xakta
(tag)

Szép , tetszik.

(#84) Bossi válasza oliwire (#50) üzenetére

Bossi
(őstag)

Hát a felület tényleg szubjektív nekem a Sony kifejezetten nem tetszik sőt... bocs...

(#85) Bossi válasza Иван (#69) üzenetére

Bossi
(őstag)

A samsungról nem ? :)

(#86) nuke7

nuke7
(veterán)
LOGOUT blog

540x960 ekkora méret mellett..? :Y

https://youtube.com/user/nuke7 --- ---- ----- https://discord.gg/6byFupz

(#87) jooker82 válasza nuke7 (#86) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

mért rakjanak bele nagyobbat??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#89) Veetyaa

Veetyaa
(csendes tag)

Max. 2hónap és az árából -20kiló. 70-80-ért jó kis telefon lesz, még ha kijönnek az új paletta tagjai is. Grat, LG! :C

(#90) nuke7 válasza jooker82 (#88) üzenetére

nuke7
(veterán)
LOGOUT blog

mert nevetséges ez a ppi..? :F

(nézd meg a 4x-t, vagy bármelyik másik telót, ez a felbontás maximum 4"-ig jó. már a one s is határ eset. )

értem én, hogy olcsót akarnak, de akkor ne legyen benne ekkkora kijelző és akkor talán még használható is lenne...

(#91) jooker82: neked tetszenek a szőrös betűk, élek, nekem nem. nem vagyunk egyformák, nekem mások az elvárásaim egy okostelóval szemben, nem is veszek ilyet.

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7 --- ---- ----- https://discord.gg/6byFupz

(#91) jooker82 válasza nuke7 (#90) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Erre igy,nem lehet érdemben válaszolni.. :C

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#92) leslie_smith

leslie_smith
(aktív tag)

Nem rossz teló,de inkább a 4X HD egy kis pluszért. :DDD

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#93) xenom0rph válasza leslie_smith (#92) üzenetére

xenom0rph
(őstag)

Az Lg készülékeket ismerve karácsonyra lemegy az ára, akkor jó vétel lesz :)

halahala

(#94) Veetyaa válasza xenom0rph (#93) üzenetére

Veetyaa
(csendes tag)

Khm. Karácsony után :DD

(#95) jooker82

jooker82
(nagyúr)

Olaszországban 279 euróért kapható 2 év garanciával,szálitással ,függetlenül,ami 80 E ft kb..[link] Ugyh,nem lesz ez vészes itthon se...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#96) jooker82 válasza jooker82 (#95) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

És az olaszok,eléggé dicsérik az aksit...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#97) V.T.CS. válasza jooker82 (#96) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)

ebből vond le az olasz áfát, dobd hozzá a miénket+ egy tízest (mert módos ország vagyunk), és megvan a hazai ár.

(#98) jooker82 válasza V.T.CS. (#97) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

jah,a 4x-nél is mindenki ezt mondta,mert németbe,hamarabb lehetett kapni,aztán nem lett belőle semmi,még olcsbban kaptuk.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#99) FET-MEN

FET-MEN
(veterán)

Nem rossz gép. 85 körül egész korrekt.

Iphone 7

(#100) V.T.CS. válasza jooker82 (#98) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)

jól van na.
nem vagyok eldzsí szakértő, csak ez szokott lenni.
utoljára G7050-em volt.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.