Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) kori18t válasza Kaminski (#645) üzenetére


kori18t
tag

Nyugi, az egyik Auchanban megnyomkodtam egyet, semmi baj a kijelzővel, éles, cseppet sem pixeles - direkt néztem közelről (a szemeim kitűnő egészségnek örvendenek). Legfeljebb azoknak pixeles a kép, akik Nikon nagyítóval vagy mikroszkóppal nézegetik.
Ha csak emiatt hezitálsz, nyugodtan vedd meg :K

[ Szerkesztve ]

(#652) Kaminski válasza kori18t (#651) üzenetére


Kaminski
tag

Köszi! Holnap az első utam egy óssönbe vezet!

Honor 8

(#653) Manitou válasza jooker82 (#634) üzenetére


Manitou
addikt

7 nap kipipálva :D
Most töltőn figyel már.

Memória kariból milyet érdemes bele venni? Most elsősorban ilyenre gondolok, hogy pl Class 6 vagy Class10 :F Vagy gyengébb is elég bele. :F

[ Szerkesztve ]

(#654) haruspex válasza H.Bencike (#644) üzenetére


haruspex
aktív tag

Fájlkezelővel lehet kitörölni.Ha megáll az alkalmazás, és újraindítod a telefont akkor van ez, de mivel nem igazán tudod újraindítani a letöltést sok mást nem tudsz csinálni.

A másik kérdésedre már közben válaszoltak :)

Kaminski: A telefon kijelzője kifejezetten szép, nem pixeles.

Imisi: A színei tetszettek jobban, nem igazán vagyok érzékeny a felbontásra, nyilván főleg nyáron az IPS azért jobb technológia mint a TFT. A ZTE-vel nekem sem fagyás, sem újraindulás nem volt, illetve a telefonálással sem volt gond.

jooker82: nem vártam prémium kategóriát, elégedett vagyok az összeszereléssel.

Amúgy tegnap szoftverfrissítés közben lefagyott az LG PC suit, és téglázta a telefont. Este fogom megpróbálni a szoftver helyreállítás funkciót.

[ Szerkesztve ]

(#655) sarkanyolo2 válasza Manitou (#653) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Class 6-os azér el kel...

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#656) Manitou válasza sarkanyolo2 (#655) üzenetére


Manitou
addikt

:R Én is gondoltam, de azért inkább rákérdeztem.

(#657) haruspex válasza Manitou (#656) üzenetére


haruspex
aktív tag

Igazából mivel programokat nem tudsz kártyáról futtatni, szerintem igazából nem kell gyors kártya.

(#658) sarkanyolo2 válasza haruspex (#657) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Csak lesz rá JB és akkor az javítja ezt elvileg, meg később is jól jöhet. Azért egy class 6 ma már kell...

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#659) akcsy válasza sarkanyolo2 (#658) üzenetére


akcsy
tag

Vagy kiküldhetne egy olyan frissítést, ami egyszerűen javítja... :F

(#660) sarkanyolo2 válasza akcsy (#659) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Mondjuk ja.... :)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#661) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok kérnék egy kis segítséget, ha valaki le írná ROOT-lás menetét. és az 1 HSZ-be ez betetetni mert mindenikek van leírás csak nektek nincs

Így gondoltam és aki hozzá tesz ehhez az mindenki meg lesz említve Pü-ben küldjétek el bárki be rakathatja. Én vissza küldöm az eredetit. Szeretném mit 1 heten belül L9 tulajdonos fel dobni a topicot. Mindenki tegyen hozzá egy kicsit. Elnézést, hogy Black Tulajdonosként bele okoskodok a topicba

(#601) jooker82
Főnők én minden egyes LG topicba meg talállak??? :C

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#662) bubus66 válasza cil101 (#606) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sikerült a Jooker82 által adott adobeflasplayert feltenni.

(#606) cil101

Mert itt van az AdobeFlasPlayer ICS és ajánlanak hozzá ki próbálásra egy böngészőt is ha elfogadod.

MaxthonAndroidWebBrowser.apk Ezt ajánlom mindenkinek kipróbálásra, többet ér mint a googlechrome

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#663) jooker82 válasza bubus66 (#661) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én mindenhol ott vagyok,segitő szándékkal.. :) Mivel,ugyanaz a kezelőfelület,mint a 4x-L7-ben,igy itt is tudok segiteni...:)
Végre már egy első hozzászólás..Valaki irhatna egy rövid összegzést az üzemidőről,kezelésről,kezelőfelületről,kopás,stb...
Meg a kdz frissitésről talált már vki infót??Egyébként itt a fi[link]rmware list. bele lehet ezt is temnni

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#664) bubus66 válasza jooker82 (#663) üzenetére


bubus66
nagyúr

Gondoltam te belépsz a segítségbe csak míg összenem jön, hogy érdemes legyen bettetni addig nem alkarom a moddikat cseszegetni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#665) jooker82 válasza bubus66 (#664) üzenetére


jooker82
nagyúr

Csak nekem nincs L9-em,igy a vele tapasztalt dolgokat egy használónak kell megirni... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#666) Kunsztler válasza jooker82 (#665) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Szia!
Létezhet ,hogy jobb az L9 mint 4X HD kamerába?
Szerinted mibe jobb a HD?

Nexus 5

(#667) jooker82 válasza Kunsztler (#666) üzenetére


jooker82
nagyúr

Kijelzőbe,processzorba,tárhely,anyagminőség,de pár dologban,amik lényegtelenek az L9 is üti a 4x-et..
A kamera,az szerintem forma forma...

Elvileg,ez egy sd kártyára áthelyező app..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#668) Kaminski


Kaminski
tag

Nagyon bejöhetett ez a teló, mert a T webshopjában délben még kapható volt! Most este pedig már megint nem! Ennek ellenére ez a topic tényleg nem pörög a beszámolóktól!

Honor 8

(#669) jooker82 válasza Kaminski (#668) üzenetére


jooker82
nagyúr

Azért meglátják,az átlagemberek is,hogy melyik telót érdemes venni,mikor nézegetik a telefonajánlatokat.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#670) bubus66 válasza jooker82 (#665) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#665) jooker82

Főnök dobjatok már valami SmartFlahTstools vagy FalshTools-hoz valaó leírást

Jó lesz az 1 Hsz-be

Most döntöttem holap ha lesz L9 nálunk a T-be akkor nem érdekel, hogy eltudom-e adni a Blacket veszek egyet.

Elfogyott a pálinka az OFF topicba

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#671) jooker82 válasza bubus66 (#670) üzenetére


jooker82
nagyúr

láttam bement 1-2 vki és felitta a készletet... :D

Az a baj,h a 4x kdz frissités leirása,nem jó ehhez elvileg,te szoktál nézelődni az xda-n ott hátha lenne leirás.
Az a kdz frissités már nem jó..amit betettél,a 4x-be meg az ICS-hez,már teljesen át kellett irnunk...
Szerintem azt szed ki,mert vki még hozá kezd és elcseszi..
Ha megvetted majd szólj és megnézzük miként lehet frissiteni.Amúgy jó a leirás.. :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#672) bubus66 válasza jooker82 (#671) üzenetére


bubus66
nagyúr

Meg van kaptam Pü-ben holnap meg csinálom akkor ha meg jöttem a T-ből, még nincs bent csak a Logout blogomba.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#673) bubus66 válasza Kaminski (#668) üzenetére


bubus66
nagyúr

Már pénteken sem volt L9 akkor megint 2 Db rendeltek? :K

Na jól van már a szerkesztés gobot sem ismerem

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#674) Kaminski válasza bubus66 (#673) üzenetére


Kaminski
tag

Ma délelőtt rendelhető volt! Nem értem én sem fél nap és kifogynak a készletből!? Én is csak azért nem rendeltem meg, mert hátha benne lesz az Adventi akcióban!

Honor 8

(#675) b_b1


b_b1
csendes tag

T-s webshop szerintem minimális mennyiséggel rendelkezik. Ma d.e. 3x futottam neki a rendelésnek. Annyira genyó a rendszer,hogy nem jelent semmit az,hogy kosárba teszed,csak akkor a tiéd,ha a végén meg is erősíted,addig bárki elhappolhatja tőled,és ez meg is történt. Szerintem ilyen csak akkor fordulhat elő,ha minimáldarabos a készlet. Mivel csak T-nél van ilyen áron,nem is várok véleményáradatot záros határidőn belül.Végül harmadszorra lecsaptam rá, szerdára vissza is igazolták. Majd írok a tapasztalatokról.

(#676) bubus66 válasza Kaminski (#674) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én holnap bemegyek a t-be nálunk talán van.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#677) Dreimus


Dreimus
senior tag

Sziasztok,

A tegnapi nap folyamán szegeden sikerült nekem is szert tennem egyre, aranytárskártyás csomagban.
Eddig pozitív véleménnyel vagyok a készülékről, de sajna rosszul kezdtem neki a frissítésnek, ezért 10e alatti root-t várok, hogy linkelni tudjam a nagyobb játékokat sd-re :)

Ha látok valami kérdést amire tudok választ adni, akkor megteszem.

Dreimus.

ui.: A T-Mobile központi telefonszámon meg tudják mondani a T-Pontokban van-e készleten, szűrni nem tudnak a készülékre mivel a szűrőjük nem ismeri a telefont :) , így érdemes egy fix helyett mondani nekik.

(#678) Erdei88


Erdei88
veterán

Várható a telefonra 4.1-es Android?

(#679) t.imi


t.imi
addikt

Nálam elkezdett szenvedni a drága. Néha teljesen érzéketlenné válik a kijelző. Elkezd feketedni a kijelző, annyira meg kell nyomni. Restart, ideig jó, utána kezdi újra. :O

(#680) kpm20


kpm20
csendes tag

Ha minden igaz a mai nap folyamán én is hozzá jutok egy ilyen aranyoshoz,pénteken rendeltem a web shopon keresztül és már a futárnál van. :C

(#681) ThomCart válasza t.imi (#679) üzenetére


ThomCart
csendes tag

3 hete van meg, szó szerint szétnyomkodtam a kijelzőt, minden nap durván, több órát játszok vele, nekem semmi bajom nem volt vele, ezért nem hiszem, hogy típushiba lenne
mint már egyszer be is számoltam róla, nagyon elégedett vagyok a kijelzővel, kifejezetten a játékok miatt vettem, de ez persze kissé szubjektív dolog is

a 10e rootolásáról ezek a hírek, kérdezi valaki, hogy miként sikerült, erre a válasz

Using the script OP posted. You will have to install all the prerequisite drivers etc..
Setup everything the same way OP says to.

Tehet ezen leírás alapján: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1990705

Nade!!!!!!!:
Then instead of right clicking on the RunMe_L9.bat, open an administrator command prompt: Go to start -> type cmd -> right click on cmd.exe and select run as administrator. Then change your directory to the folder you have the RunMe_L9.bat with root and restore. Then execute RunMe_L9.bat by typing its name and pressing enter.

Whenever I tried to running the RunMe_L9.bat by right-clicking and running as administrator I would get file not found errors or something like that. Is that the problem you are having?

The way above actually worked without errors and gave me root

egy másik mai bejegyzés:

I had the same problem of getting lot of 'file not found' errors.
I fixed it by just adding a line in the beginning of the batch file which directly changes the directory to the location where the batch file was located.
I added a line "cd c:/users/....". You will have to substitute the "c:/users/..." with the actual location of the directory where the batch file is located.
After that change, it worked the first time.

szóval itt konkrétan ketten is rootolták a 10e-t, bár kissé módosítva az eredeti rootoló progit
nekem sem találta egyébként a fájlokat, tehát ez a fenti dolog lehet a dolog rákfenéje
na majd hívok egy szakit, aztán ha nekem is sikerül, akkor jelentkezek

jelenleg ott tartok, hogy XP alatt hiába futtatom, nem megy végig, ott megtalálja a fájlokat, de ezek szerint mégsem eléggé rendszergazdagént futtatom, tehát nem sikerül
Windows 7 alatt (jobb klikk, run as administrator) meg nem találja a cuccost, ahogy fentebb írva vagyon, ezek szerint könyvtárhiba miatt

de én tényleg nem értek hozzá... csak próbálom kitalálni ezekből a bejegyzésekből, meg a saját tapasztalataimból, hogy mi az ábra

(#682) tzsolesz válasza jooker82 (#663) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Heh, mindent a Black topikosoknak kell megcsinálniuk? ;] :DDD

(#683) ThomCart válasza tzsolesz (#682) üzenetére


ThomCart
csendes tag

oké, de lenne már itt valaki, aki érdemben hozzászól a roothoz
akitől lehetne kérdezni, aki kiosztana, hogy öcsém hülye vagy, nem jól csinálod
gondolom hozzám hasonlóan más is ki tudná írogatni az XDA-ról az ottani fejleményeket, mondjuk olyan valaki, aki tényleg vágja is, amit olvas, de látszólag ez is csak engem érdekel
nem értem, egy hónapja kint van a teló, tényleg SENKI nem akarja rootolni rajtam kívül???!!!

ha mondanátok egy szakit, én akár el is viszem hozzá a telefont Pesten, ezen lehet próbálkozni, aztán ki lehet tenni az eredményt ide mások okulására, hogy na működik a dolog így és így, vagy nem, még várjatok, mert...

olvastam az új ZTE-fórumon, hogy gyűjtöttek pénzt egy telóra, hogy a hozzáértő brigád aztán azt széthekkelje
(bár nem tudom mi lett a sztori vége, de emlékszem, még a Skate barmolásánál bármit lehetett kérdezni például a Kelzsócától, jött rá érdemi felelet)
nem tudtok hasonló figurát, aki hajlandó lenne szakérteni itt ?
ha ezen múlik én például beszállnék 5 ronggyal, a szerény kérés pedig tényleg csak annyi lenne, hogy valaki rootolja már meg ezt a 10e-s verziót (ennyi egy Xbox flash, szerintem ez korrekt ajánlat)

(#684) jooker82 válasza tzsolesz (#682) üzenetére


jooker82
nagyúr

Úgy látszik,azok a legügyesebbek.. Auchanba,most 99-be fáj a telefon,függetlenül..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#685) cil101 válasza bubus66 (#662) üzenetére


cil101
tag

Köszi. Sikerült. :K

(#686) kpm20


kpm20
csendes tag

Hali meg van az aranyos nekem nagyon tetszik jó a ki jelző elég gyors is raktam rá pár játékot meg widgetet és tökéletesen működik kezdem be lakni.
Holnap elviszem szaki hoz rot ügybe ő már rakot Badára androidot androidra win 8 at talán tud mondani valamit. :C ,

(#687) jooker82 válasza kpm20 (#686) üzenetére


jooker82
nagyúr

Grat hozzá :)

Itt nézegessetek rootot..az olaszok kenik vágják..
Ott igazi sikertermék az L9... 8x annyi hsz van mint a 4x topicba...pedig az jóval régebbi. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#688) t.imi válasza ThomCart (#681) üzenetére


t.imi
addikt

Nekem is kb 3 hete van meg.
Vas. este leraktam flybe, hétfö reggel az első sms-nél ez fogadott.
Addig safhauzen volt.
1x jó, utána spontán elkezdi.
Még telepiteteni sem telepitettem semmit.
Kap egy hr-t, meglátom mi lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

(#689) lmisi válasza t.imi (#688) üzenetére


lmisi
senior tag

Mi fogadott? Link?
Ja a sötét képernyő ok.

[ Szerkesztve ]

(#690) bubus66 válasza jooker82 (#687) üzenetére


bubus66
nagyúr

jooker82

Te meg nézd át a Logout blogomba amit az 1Hsz-ebe szántunk hogy jó lesz e?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#691) bubus66 válasza tzsolesz (#682) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#682) tzsolesz

Hát hogy néz ki az 1 Hsz ha nincs bent semmi?

Várom ide a leírásokat és a segítséget.előre is köszönöm mindenkinek

Ide a topicba vagy nekem Pü-ben bubus66

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#692) ThomCart válasza jooker82 (#687) üzenetére


ThomCart
csendes tag

köszi a linket

de ki tud itt pontosan olaszul?

Il tool è compatibile con windows 7 e windows 8 sia a 32 che 64 bit.
Sono note invece eccezioni bloccanti con l'uso di Windows Xp e Vista.

kolléganőm kicsit tud, de csak kb. sikerült megfejteni
invece az ezzel szemben
eccezioni kivétel
bloccanti blokkolás
a Windows Xp-n és Vista szavakat nem ismerte :)

szóval akkor megpróbálom még a haver Windows 7-es gépén erőltetni
ott legalább máshogy reagált mint az XP-n, ezt tényleg tapasztaltam

és még egy, a 2-es módban, tehát special (Tablet) módban írja itt a leírás
mondjuk én úgy is próbáltam, persze hiába..

(#693) jooker82 válasza bubus66 (#690) üzenetére


jooker82
nagyúr

Tökéletes... :) Még pár felhasználói tapasztalat kell,meg,h hol lehet megvenni...és ez a kép..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#694) bubus66 válasza jooker82 (#693) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor dob a linkekek a T-n kívülit légyszíves

Így gondoltad? a képet

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#695) ThomCart válasza bubus66 (#691) üzenetére


ThomCart
csendes tag

a rootolás leírása elvileg jó, de amiket az elmúlt 3 hétben olvastam, az alapján azért rengeteg kérdőjel van, amire persze nem tudom a választ

- beírták páran, hogy a 10e-t is rootolták, az európait, tehát nem az amerikai telefonon levő verziót
az XDA-n az van kint tehát, hogy lehet rootolni a 10e-t is
- egyesek szerint a LG Mobile Support toolt el kellett indítani, csak úgy sikerült nekik, tehát nem csak a drivert töltötték le, hanem futott a progi
- valaki szerint nem a normál, hanem a 2-es root verzió (special) jó a 10e rootjához
- aztán itt van ez az XP/Vista vagy Windows 7/8 kérdés (lásd olasz oldal + saját tapasztalat)
- aztán pont két 10e-s írta be, hogy a rootoló progi nem találja a fájlokat, ezt megerősítem (nekem ugyanezt produkálta Windows 7 alatt) és akkor jött az, hogy módosítottak ezt meg azt, lásd előző beírásom, és úgy SIKERÜLT nekik

tényleg nem okoskodom, Ti értetek hozzá, csak gyűjtögetem a morzsákat

(#696) ThomCart válasza bubus66 (#694) üzenetére


ThomCart
csendes tag

ja és a KDZ frissítés nekem nem ment, amikor downgrade-elni szerettem volna 10a-ra
csúnya két balesetbe szaladtam bele
erről is írtam korábban

(#697) jooker82 válasza bubus66 (#694) üzenetére


jooker82
nagyúr

Jó lesz úgy... Gsm boltokra gondoltam még a té mellett,de lényegébe,hülyeség mindet felsorolni..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#698) bubus66 válasza ThomCart (#695) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mi a véleményed egyenlőre tettesük be a 1 Hsz-be, és ha ki fórja magát a ROOT akkor módosítjuk. Én ma csináltam egy SmartFlashToolshoz valóverziót,ha jövő héten meg jön a telom akkor ki próbálom, hogy működik-e

(#696) ThomCart

Várom az Írást köszönöm elég ha belinkeled ahova leírtad.

(#697) jooker82

Magyar nyelvű kézi könyvet nem találatam hozzá oké még várok egy fél órát és utána betettem, aztán lehet, hogy neki állok az L7-nek is

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#699) mabocockpit


mabocockpit
csendes tag

Sziasztok. Nekem sikerült a root és a downgrade is. 1-2 órán belül elküldöm bubus66-nak a leírást.

(#700) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!
Gondolkozom egy ilyen telefon vásárlásan,azonban még nem volt módom megtekinteni.Van valakinek infoja arról,hogy lehet élőben megnyomkodni Bp-n?Nem mobilshopra gondolok,bár lehet az lesz,ha nincs máshol kiállítva.
A másik opció az Optimus 4x.Megéri annyival többet kiadni,hogy 4x-et vegyek?
Köszi az infot előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.