Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Úgy néz ki, lassan megoldódik a recovery...

Már csak valami komoly developernek kéne bevásárolni.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#1452) bubus66 válasza orrlyuk (#1451) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez a Prada-é csak zip-et nem tudsz vele telepíteni. csak backup&restotre-t tudsz vele csinálni. Én próbáltam a Blacken is meg az L7-en is. win fájlba ment.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1453) akcsy


akcsy
tag

Hali! Ha jól látom párotoknak sikerült feltornászni 1,2/1,3-ra az órajelet?:O De ez csak V10A esetén megy még, ugye?

Ezen kívül egy kis beszámoló, ma elértem azt, hogy HR-t kelljen nyomnom a készüléken, kicsit sem kapott el az ideg mert, MINDENT le kellett ugye így törölnöm :( A hiba oka, kb 5 percig vagy többig kereste a készülék a médiafájlokat, ami mondom nem lesz jó, mert volt vagy 800mega szabad hely a telón, és amúgy sem kéne lassan töltődnie, így jött ez a megoldás, lekopogom mostmár elvileg megint gyorsan olvassa be a médiafájlokat... Egyébként az App2SD progira panaszkodom, mert leteszteltem, persze közben kiderült, hogy csak akkor lehet áthelyezni, ha a rendszer engedi is, szal valami kisegítő program, tesztből számomra nem éri meg azt a 200valamennyi forintot, mert igazából pénzkidobás, én sok értelmét nem igazán láttam... :((( :(((

(#1454) LG friend válasza akcsy (#1453) üzenetére


LG friend
csendes tag

akcsy!

Korábbi hozzászólásomban már írtam, hogy a Total Commander használatával lehetséges a Google Play-ből letöltött fájlokat az sd kártyára másolni és onnan telepíteni!!!!! :K :K

(#1455) krisztian112 válasza LG friend (#1454) üzenetére


krisztian112
senior tag

Akkor megvan oldva a SD átrakás probléma? Vagy ezt csak rootolt telónál lehet alkalmazni?

Huawei P10 lite

(#1456) bucsupeti válasza krisztian112 (#1455) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Az APK fájlt tudja kimenteni SD-re. Ez az a fájl amit ha elindítasz akkor telepíted az adott programot. Ez nem azt jelenti hogy az SD-re telepíted és onnan futtatod. Az SD-re telepítés még nem megoldott.
Két külön dolog amiről elbeszéltek egymás mellett.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1457) krisztian112


krisztian112
senior tag

Remélem a jövőhét elején már visszakaphatom az L9-et.
Egyébként a zárolt képernyőn az alul lévő 4 gyorsindító ikont hol tudom beállítani, hogy mik legyenek ott? :R

Huawei P10 lite

(#1458) Pantal válasza krisztian112 (#1457) üzenetére


Pantal
senior tag

Settings->Lock screen->Clock & shortcuts

(#1459) bubus66 válasza krisztian112 (#1457) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1457) krisztian112

Beállítások/ Képernyő zárolása/Widget és hivatkozások rá nyomsz az ikonra amelyiket cserélni akarod kiadja a listát ott választhatod ki

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1460) LG friend válasza bucsupeti (#1456) üzenetére


LG friend
csendes tag

bucsupeti!

Ha egy letöltött fájlt áthelyezek/másolok az sd kártyára és onnan telepítem, akkor annak tartalma az sd kártyán lesz, és onnan is fog futni!!!!!! Gondolom ha nekem így működik, akkor másnak is. Szóval még egyszer mondom, igen is át lehet rakni a programokat az sd kártyára. Tessék megpróbálni, ha kell elmondom lépésről-lépésre a módját!!!!
Egyébként annak, hogy a marketről letöltött apk fájl a belső memóriára kerül semmi jelentősége, hiszen azt áthelyezzük a memóriakártyára, és onnan telepítjük.!!!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#1461) Dreimus válasza LG friend (#1460) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Szeretnénk kérni egy képet a tárhely menüpontból telepítés előtt és után egy 300 MB-s játék esetén, illetve az external_sd mappa tartalmáról is szeretnénk képet ami bizonyítja, hogy tényleg oda települt. Mivel továbbra sem igaz amit írsz és csak másokat zavarsz meg. Az LG L9 esetén meg pár másik telefon esetén az sdcard mappa maga készülék belső memóriája és azon belül lévő external_sd mappa a valódi memóriakártya amire jelenleg csak root joggal lehet bind/link-ni tartalmat.

Várom a képeket,
Dreimus

[ Szerkesztve ]

(#1462) orrlyuk válasza Dreimus (#1461) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Reggel nagyon ráértem, kipróbáltam. Max Payne marketból telepítve, backup progival az .apk external sd-re kimásolva. Max Payne uninstall, majd SD-ről install.

Természetesen nem oldott meg semmit, ugyanúgy a belső tárhelyre szedte (volna) az 1,3 gigát.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#1463) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Hali!

GSM Arena tesztje angolul. ITT

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#1464) bucsupeti válasza LG friend (#1460) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Ugyebár ez nem így van! Semmi köze hogy honnan indítod a telepítést. A programok a RAM-ba települnek és nem a külső SD-re vagy a telefon tárhelyére.
Amikor a telefonomat üzembe helyeztem, akkor minden használt programot (APK) lementettem a régi telefonomról és felmásoltam egy SD kártyára. Ezt raktam át az L9-be és erről telepítettem a programokat.
Nekem egyik sem települt SD-re, de ezen nem is csodálkozom.

Nem gondolod hgy ez egy igen nagy feature lenne? Az APP2SD mehetne a kukába és ezzel reklámoznák a készüléket.

Várom én is a memóriahasználati bizonyítékot hogy ez nálad így működik.

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1465) persil válasza bucsupeti (#1464) üzenetére


persil
nagyúr

"A programok a RAM-ba települnek"
A programok nem települnek ram-ba. Kis fogalomzavar.

Ezt leszámítva természetesen igazatok van a dologgal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1466) bubus66 válasza persil (#1465) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1465) persil

Igen igy van ahogy írtad, az APK fájlok a system/app és lib mappába települnek, az pedig a telefon eblső sd-je

(#1460) LG friend

Egyébként annak, hogy a marketről letöltött apk fájl a belső memóriára kerül semmi jelentősége, hiszen azt áthelyezzük a memóriakártyára, és onnan telepítjük.!!!!!!!!!!!!!

Igen onnan telepíted de az APK amit a SD kártyáról telepítesz az a system/app mappába települ, tehát a telefon belső sd-je

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1467) bucsupeti válasza persil (#1465) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Nincs fogalomzavar. Ez a RAM nem az a RAM.
Andorid rendszerben az alkalmazások a RAM-ba települnek (parasztnyelven belső SD).
Bővebben pl itt lehet olvasni arról hogy ez bizony RAM.

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1468) persil válasza bucsupeti (#1467) üzenetére


persil
nagyúr

Még mindig teljesen összekevered a ramot és a tárhelyet, annak a cikknek pedig semmi köze a tárhelyhez.

"Nincs fogalomzavar."
De bizony, egyre nagyobb.

Csak, hogy oszlassuk kicsit, a cikked arról szól, hogy a droid hogyan kezeli a ramot és miért van folyamatosan az - lehetőség szerin - összes app a ramba cache-elve.
Semmi nem "települ" a ramba.

Vagy nagyon összekeverted a két dolgot, vagy az egészről nincs fogalmad sem.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1469) bubus66 válasza bucsupeti (#1467) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1467) bucsupeti

Bocs de a Belső tárhely az nem a RAM, hanem a ROM. Bizony, hogy az app-ok a ROM-ba települnek, és azon belül is a system/app mappába.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1470) lmisi válasza bucsupeti (#1467) üzenetére


lmisi
senior tag

Megnéztem a cikket, valószínűleg nem vagy IT szakember és nem nagyon szoktál angolul olvasgatni techi cikkeket.

"Eventually, most of those apps will be stored in your RAM, simply because you're always opening them and loading them into the RAM if they weren't already there -- and "erasing" other apps that were there first. Loading an app from your storage takes longer, is harder on the battery, and overall worse than loading it from it's cached position in RAM. "

Azaz ez a mondat arról szól ,hogy a legtöbb alkalmazás (Tehát eleve nem az összes) el van tárolva a RAM-ba. Egyszerűen azért mert állandóan megnyitják azokat és ekkor betöltődnének (romból), ha már eleve nem volnának ott (RAM-ba) , kitörölve más applikációkat amik már előbb ott voltak (A betöltött, de már nem használt appok nem törlődnek autómatikusan a RAM-ból). (Itt is érződik a RAM memória korlátos mennyisége)
A romból való betöltés lassú (rom cirka 100x-1000 lassabb mint a ram) és energiigényes folyamat. Összegezve a frekventáltan használt appok cace pozícióban tartása az üdvözítő.
De ez nem azt jelenti hogy oda is installáljuk az alkalmazást.

Amúgy a RAM memória áramszünet esetén (újraindítod, vagy kikapcsolod a telefonod) minden esetben törlődik. Szép is lenne minden egyes reboot után 0-ról kezdeni mindent. No ezt küszöböli ki a "ROM" ami persze klasszikusa értelembe véve nem ROM, de ezt most hagyjuk. A lényeg a "ROM" feszültség nélkül is tartja a beírt információt (Nem úgy mint a RAM)

Remélem most már sikerült csökkentem a zzagyvaságok áradását.

[ Szerkesztve ]

(#1471) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok!
Nézegettem ezt a telefont, és érdekelne, hogy mennyire megbízható?

(#1472) LG friend válasza BK87 (#1471) üzenetére


LG friend
csendes tag

Nem akarok senkivel vitatkozni, úgy látom itt nálam lényegesen okosabb emberek vannak! Azon a módon ahogy ajánlottam ( Total Commander ) viszont úgy látom senki nem próbálta meg, ezért nem értem miről beszéltek!
Dreimus!
Hogy mi igaz és sem nem a te jogod eldönteni! Nem a félrevezetés volt a szándékom, hanem egy alternatívát nyújtani. Való igaz, játék telepítésével nem próbáltam, de felhasználói programokkal igen.
Ezenkívül két navigáció+ zene+ képek+programok, mindez a külső sd kártyán, úgy hogy a belső tárhelyen még 1.9 GB. hely van. Szóval, ha mindenképpen ítélkezni akarsz, először próbáld ki, és ne tőlem követeljél bizonyítékokat!
Utána is ráérsz lehülyézni!

(#1473) Takhanto válasza LG friend (#1472) üzenetére


Takhanto
őstag

Én pl még nem értem, play-ről letőlti és rögtön feltelepít. A feltelepített apk áthelyezed sd-re, alkalmazásoknál az indítóval ugyanúgy el tudod indítani független attól,hogy elméletileg megváltozott az elérési útja?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#1474) bubus66 válasza Takhanto (#1473) üzenetére


bubus66
nagyúr

A feltelepített app-ot hogyan teszed át a system/app mappából a SD kártyára?

(#1472) LG friend

Ezenkívül (I)két navigáció+ zene+ képek+programok,(/I) mindez a külső sd kártyán, úgy hogy a belső tárhelyen még 1.9 GB. hely van.

Ezek nem alkalmazások a zenéket a képeket te másolod a külső SD-re az Alkalmazásokat amit telepitesz azok a system app mapába kerülnek, az csak akkor tudod át mozgatni ha van root jogod mivel, root jog nélkül nem tudsz a systembe nyúlkálni.

Látod a alkalmazásokat nem a Külső SD-ra ha nem a belsőre telepíti.

[link]

Itt meg láthatód hova telepíti

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1475) Badboys válasza LG friend (#1472) üzenetére


Badboys
őstag

Bocs nem hülyézett itt senki senkit. Csak tegyél föl screnshottot ahol jelen van az a rész amikor bemégy a fájlkezelőbe és ott van xy app és van olyan gomb,hogy áthelyezés SD re. 3 hónapig volt 4X HD ém ilyent sehol sem találtam benne. Utána légyszíves megmutatni az SD kártya tartamát. Mivel áthelyezés után ott kellene jelentkezni a programnak. Szerintem ilyent tuti,hogy nem fogsz mutatni. mivel az LG elszabta a fájlkezelőt milyen baromság,hogy appot is csak úgy tudsz telepíteni,ha fölraksz egy másik fájlkezelőt. Bocs ez hosszúra sikeredett. Igaz ezen kívül van még más telefon is aminek ilyen elbaltázott a fájlkezelője. Elnézést,hogy bele szóltam a vitátokba. Nyugodtan teheted az SD re akkor sem ott lesz az indító fájl. Kipróbáltam hiába tettem az SD re akkor is a belsőből futtatta. Nagyon egyszerűen kipróbálhatod fölteszel egy olyan progit ami a belső SD ről fut mert onnan kell menjen,átteszed a külső SD re újra indítod és tovább fut a program,azon egy szerű oknál fogva,hogy nem tette át . Amennyiben áttette volna akkor nem indul a program.

[ Szerkesztve ]

(#1476) Dreimus válasza LG friend (#1472) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Nem akartalak megsérteni, de jelenleg olyan valótlant állítasz amit a képeiddel való bizonyításig fenn is tartanék.
Root nélkül, ha jól emlékszem a system/app mappához nincs is hozzáférés, javítsatok ki ha tévednék.

Várom képeidet,
Dreimus.

ui.: Amennyiben nem tudod megoldani a képek készítését másik telefonnal készült videót is szeretettel fogadok.

[ Szerkesztve ]

(#1477) Takhanto válasza bubus66 (#1474) üzenetére


Takhanto
őstag

Root nélkül,na meg csak úgy áthelyezni sdre akkor megváltozik az elérési út így nem fog elindulni a progi. LG friend benézte vagy mi?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#1478) bubus66 válasza Badboys (#1475) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1475) Badboys

Erre gondoltál ez a Blacknél

(#1477) Takhanto

Igen igazad van mert ha nem oda telepíti és akkor hogyan éri el az indítási útvonalat.

Igen belépni be tudsz bármilyen fájl kezelővel de se másolni se mozgatni, se törölni nem tudod csak akkor, ha root jogod van és a fájl kezelőnek is van root joga.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1479) Takhanto válasza Dreimus (#1476) üzenetére


Takhanto
őstag

Be lehet lépni csak nem tudja áthelyezni vagy törölni..

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#1480) bubus66 válasza Dreimus (#1476) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1476) Dreimus

Root nélkül, ha jól emlékszem a system/app mappához nincs is hozzáférés Ez tökéletesen így van.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1481) b_b1


b_b1
csendes tag

Sziasztok,
Szeretnék egy második hálózati töltőt vásárolni ehhez a készülékemhez. Tudnátok ajánlani valamit ami nem utángyártott és nem mindkét végén USB-s mint a dobozban hozzácsomagolt? Köszi szépen.

(#1482) M@nH.


M@nH.
aktív tag

Egyébként nem értem az LG-t, hogy miért a belső memória lett sdcard-nak mountolva és miért azon belülre került external_sd nevű mappa alá az sd kártya :F Nagyon bosszantó, hisz biztosan tudták, hogy így nem lesz telepíthető egy nagyobb terjedelmű alkalmazás/játék a telefonra.. :((

(#1483) 5-htp


5-htp
tag

Én még azt sem tudom,hogy kell a fotóimat sd kártyára áthelyezni.32 gb sd kártya van a telefonban és hiába van beállítva,hogy oda mentse a képeimet akkor is a belső memóriába menti.Mit kéne tenni?

(#1484) lmisi válasza M@nH. (#1482) üzenetére


lmisi
senior tag

Mert az epöl azt csinálja, ezzel a hülyeséggel szegmentálja a piacát zsíros nyerőt kaszírozva. Ha nagyobb tárhelyet akarzs fizess mint a torkos borz/boci pl. t-mobilnál: ipone 5 16 gigás 189 900 64-es 249900 a kettő között 60 ezer a különbség ez almának max 10-esbe fáj vagy annyiba se, na ezt hívják extraprifitnak :Y
No ez nagyon tetszik az androidos gyártóknak is. A nexusok még csak hagyján anno a 8 gigás nexus7-n lehet nem volt haszna a guglinak de a 16-oson már volt, a 32-t már említésre sem méltó.
Gondoljátok el ha maradt volna az eredeti android koncepció akkor 8 giga romnál nagyobb felesleges lenne a készülékekbe, de 4 is elegendő. Egy 32 gigás class 6 -os microsd 9-10 ezerért beszerezhető már. Ilyenkor ki a fene venne ennél nagyobb belső memóriájú készüléket cirka 30 ezer plusszért? Még az Usa-ban sem lehetne elsütni.
Viszont ha nem raksz bele microsd-t, vagy kiheréled azzal hogy nem lehet rá telepíteni rögtön forgalmazhatsz ugyanabból a telefonból 3, vagy akár 4 félét is. Mekkora királyság már hogy 1 fejlesztési költséggel rögtön 3 verziót dobsz piacra :W

(#1485) Badboys válasza bubus66 (#1478) üzenetére


Badboys
őstag

Igen erre gondoltam. Na ez az ami hiányzik az L 9 - 4X HD ből és innen már nincs is miről beszélni. Majd ha benne lesz akkor oda teszi és ott van az elérési útvonal.

(#1486) airmax_2.0 válasza 5-htp (#1483) üzenetére


airmax_2.0
tag

Nem tudom milyenek a te beállításaid, de nekem a fotók az ...external_sd/DCIM/100LGDSC/ könyvtárban vannak, ami ugyebár a külső sd kártya...
Szerintem már alapból oda kerülnek a képek...

(#1487) airmax_2.0 válasza M@nH. (#1482) üzenetére


airmax_2.0
tag

Gondolom egy korábbi már elavult megoldást alkalmaztak, a raktáron lévő elfekvő cuccokat megpróbálták kisöpörni, így olcsóbb lett az egész...
Ha mindenből a menőt teszik bele nem L9-nek hanem nexus 4-nek hívnák... :)
Sok oldallal ezelőtt én is leírtam, hogy a megoldás bosszant, de mondjuk az ár az amikor az ember azt mondja, na jó benyelem.... mert sok szerethető része is van...
Engem pl az is idegesít, hogy meg kell mondanom, ha rádugom az usb-re akkor "milyen típusú usb kapcsolódást" akarok (csak töltés, usb tethering, mtp, ptp, lgsoft, ...) Elég lenne ha rádugom az usb-re tölt, ha mountolom akkor létrehozom az adatkapcsolatot, ha dismountolom akkor megszűntetem az adatkapcsolatot ennyi elég lenne...

(#1488) bubus66 válasza 5-htp (#1483) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1483) 5-htp

A Kamera menüben beállítások alul Tárolás és pipáld ki, hogy külső SD és már oda is menti, a fotóidat.

(#1485) Badboys

Igen ez az ami hiányzik belőle.

(#1486) airmax_2.0

Alapból a belső SD-re teszi a fotókat mint ahogy le írtam ott kell baállitani

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1489) 5-htp válasza bubus66 (#1488) üzenetére


5-htp
tag

Ki van pipálva,mégsem menti oda.Teljesen üres az sd kártya.A tároló menüben pedig mutatja,hogy ott van a kártya,szóval szerintem azzal nincs gond.

(#1490) bubus66 válasza 5-htp (#1489) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig akkor oda kell mentenie jól van bent a kártya, a helyén? Én jártam úgy hogy nem volt rendesen a helyén, a SD látta a kártyát, de nem mentett oda semmit sem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1491) M@nH. válasza airmax_2.0 (#1487) üzenetére


M@nH.
aktív tag

Nekem őszintén szólva, inkább tűnik ez szándékos megoldásnak. Mert szerintem ez csak programozás kérdése lenne, hogy melyik tárhelyet minek lássa a rendszer. De lehet tévedek..
De ezt, meg a gyári frissítőt leszámítva, idáig mindennel elégedett vagyok. :)

(#1492) akcsy


akcsy
tag

Srácok mi a helyzet azokkal akik írtak kedves LG-nek?
Egyébként ma vettem rá fóliát(mattot, nem gyűjti a lenyomatot) :)

(#1493) orrlyuk válasza akcsy (#1492) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Egy laza kérdés: nekem pár napja nem szinkronizál a gmail, csak manuálisan. Járt más is így mostanában? 10e előtt nem volt ilyen gondom, vajon a frissítésnek lehet hozzá köze?

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#1494) akcsy válasza orrlyuk (#1493) üzenetére


akcsy
tag

Semmi, mert még most is, mikor WiFi-t nyomok, és kapok új üzenetet már jelez is... Szerintem töröld és telepítsd fel újra... Mert nálam V10e van akkor is ment és újbóli HR után is ugyanúgy működik ;)

(#1495) orrlyuk válasza akcsy (#1494) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Erre gondoltam én is, köszönöm!

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#1496) akcsy


akcsy
tag

még hogy elég 2 játékra ez a hely, sajna még 1-re is alig, most a Fifa12 is alig akart rámenni :(

(#1497) bubus66 válasza akcsy (#1496) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1496) akcsy

A Játék beállításában nem tudod, kiválasztani a külső SD-ről használja? Szerintem lenni kell olyan opciónak, igaz ez csak az én véleményem. Mert én már kinőttem a játék korszakból.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1498) akcsy válasza bubus66 (#1497) üzenetére


akcsy
tag

Háát ugye EA Games és letöltöm az APK-t majd már jön is, hogy wifivel töltené is az 1,6Gb-ot... szóóval nincs választás, vagy ugye nem ismeri fel, és töltené megint...
Én a Fifánál sajnos mindig elgyengülök, csak most kaptam azt a választást, hogy törlök szinte mindent, majd maradt 193Mb-om és már jön is az üzenet, hogy kevés a memória :(

(#1499) akcsy válasza akcsy (#1498) üzenetére


akcsy
tag

Egyébként el tudna vezetni valaki az EURÓPAI Lg-hez... Inkább nekik írnék, mint ide a magyaroknak a semmiért, itt még normálisan sosem lehetett elintézni semmit... :O :(( :( Meg itt nem is a fejlesztésről szól, alig ha tudnának valami rendszert összehozni, így pláne nem az SD-kártyára helyezéssel foglalkoznak (ugassatok le nyugodtan, ha ez nem így van :R )

(#1500) sarkanyolo2 válasza akcsy (#1499) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

UK Support: http://www.lg.com/uk/support/contact-customer-support

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.