Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) t.imi


t.imi
addikt

Boldog Új Évet Uraim :))

(#1402) lmisi


lmisi
senior tag

Ki-El-halt a fórum?

(#1403) krisztian112 válasza lmisi (#1402) üzenetére


krisztian112
senior tag

Szervízbe van a telefon :O Uborkaszezon:d Mindenki most heveri ki a szilvesztert:D

Huawei P10 lite

(#1404) cil101 válasza lmisi (#1402) üzenetére


cil101
tag

Nem halt el, csak mindenki másnapos :DD

(#1405) kispetii válasza cil101 (#1404) üzenetére


kispetii
csendes tag

valahogy úgy. :DD :DD

iPhone 5C

(#1406) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Üdv. aki rendelt L9-et annak mindenkinek megjött már?? csak én várok már lassan 1 hónapja rá??? :(

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1407) krisztian112 válasza Lacko84 (#1406) üzenetére


krisztian112
senior tag

Én itt az apróban találtam Új vagy 1 hónapos L9-et 65-ért. Miért nem veszel onnan?

Huawei P10 lite

(#1408) Lacko84 válasza krisztian112 (#1407) üzenetére


Lacko84
aktív tag

köszi de épp előfizetés hosszabítással most megtudom venni,persze ha lenne......:(

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1409) M@nH.


M@nH.
aktív tag

Valakinek valami infó arról, hogy van e HDMI kivezetésre lehetőség? Ha egy ilyet vennék vajon működne?
Illetve OTG kábellel valakinek valami tapasztalata? Pendrive, Egér/Billentyűzetet felismeri?

(#1410) Dreimus válasza M@nH. (#1409) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Én próbáltam az OTG kábelt, de sem pendrive se egyéb más dolgot nem kezelt, emiatt valószínűleg HDMI-t sem kezelné le.

Dreimus.

(#1411) airmax_2.0 válasza M@nH. (#1409) üzenetére


airmax_2.0
tag

Én kipróbáltam az mhl adaptert. Nem megy, tehát valós volt a hír, hogy csak a dlna-n keresztül lehet tv-hez (vagy egyéb dlna képes médiacenterhez) kapcsolódni.

Amúgy létezik ilyen cucc, amivel a tv-t dlna képessé teszed, de elég drága. (úgy rémlik 15-20e körül van) Azért már szinte lehet venni valami dlna képes lejátszót, tvboxot, vagy ilyesmit.. a megoldás az ilyen képességű tv lenne, de nekem már van hd tv-m és mostanában nem fogom lecserélni...

[ Szerkesztve ]

(#1412) M@nH. válasza airmax_2.0 (#1411) üzenetére


M@nH.
aktív tag

Akkor a hdmi kilőve. Azért kár, hogy nem ilyen egyszerű a megoldás.

Dreimus: Az otg támogatás hiányán kicsit azért meglepődtem, de akkor az is kilőve.

Köszönöm a válaszokat :R

(#1413) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Esetleg ez később szoftveresen sem oldható meg?

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1414) airmax_2.0


airmax_2.0
tag

Én most frissítem a pcsuit-al..
Az eszközszoftver letöltése nagyjából percenként ugrik 1%-ot.. (win7) :-/

(#1415) airmax_2.0 válasza airmax_2.0 (#1414) üzenetére


airmax_2.0
tag

mondjuk lehet az sd kártyára pakolja és azért ilyen lassú...

(#1416) H.Bencike válasza airmax_2.0 (#1414) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

KDZ-sokkal gyorsabb. Nekem nagyjából 10-perc alatt megvolt az egész. Nem kellett órákat várnom. Azt használjátok szerintem inkább.

LG G3

(#1417) airmax_2.0 válasza H.Bencike (#1416) üzenetére


airmax_2.0
tag

Egyetértek, most már én is azt javaslom...

Én azért már végig vártam kb 70% után begyorsult a szoftver letöltése, aztán pikk-pakk befejezte.. Viszont ha valaki nem akarja kivárni a biztonsági mentésekkel együtt a kb 2 órát akkor ne a PCsuit-ot válassza. Amúgy korrektül lefutott minden beállítás minden email-, talk-, üzenet-fonál fénykép háttérkép .. miegymás rendben ugyanúgy megvan...
V10e.. :)

[ Szerkesztve ]

(#1418) akcsy válasza Lacko84 (#1408) üzenetére


akcsy
tag

Így van és akkor azthiszem 61-63 között kapod meg(mint én) ;)

(#1419) akcsy válasza airmax_2.0 (#1417) üzenetére


akcsy
tag

Szintúgy ugyanígy végeztem... :)

(#1420) bucsupeti válasza airmax_2.0 (#1417) üzenetére


bucsupeti
senior tag

nem az sd-re tölti, hanem a pcsuite könyvtárába. én végignéztem ahogy az 500 mega letöltődött.
ahogy irod 70% ökrnyékén gyorsult be, de azért mert addigra töltötte le a rfrsirssitést és utána nyomta fel a készülékre, ami már gyorsan ment.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1421) persil


persil
nagyúr

Srácok, miért van az, hogy aprón kis túlzással nulla darabot találni ebből a készülékből? Ilyet szeretnék(valamiért nagyon bejött) de egyszerűen nincs használt.

Ennyire kurva jó, hogy nem adják el, vagy annyira gyenge, hogy nem veszik?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1422) sarkanyolo2 válasza persil (#1421) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Veszik mint a cukrot. Folyamatosan elfogy a netes készlet, boltokba is alig kapni. + Nagyon jó árban van. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1423) persil válasza sarkanyolo2 (#1422) üzenetére


persil
nagyúr

Igen, azért is néztem, most a trémobiléktól 62 ezerért el lehet hozni webshopbú.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1424) sarkanyolo2 válasza persil (#1423) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Prepaid 72, lejjebb megy meg is veszem... bár most is nagyon jó árban van, nem tudom meddig kell várnom

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1425) benny23 válasza persil (#1421) üzenetére


benny23
tag

Én a T-nél 3adszor tettem fel készletértesítőre! Pl. Ma is kaptam választ, hogy megérkezett + egy linket, hogy itt tudom megrendelni, de az van odaírva, hogy nincs készleten!

(#1426) persil válasza benny23 (#1425) üzenetére


persil
nagyúr

Vazze, használtan meg sehol... :(

Pedig ez hardverben pont annyi, amennyi szerintem jelenleg elég(az 1 giga ramnak külön örülnék az opti 2x után), a kijelző remek és méretben sem akkora batár, mint a többi 4.7-es és ennyi pénzért...

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1427) LG friend


LG friend
csendes tag

Akinek mobil netje van ( pláne ha letöltési korlátos), annak ajánlom a 3G Watchdog nevű progit.
Az adatforgalmi kvóta beállítását követően figyeli a letöltött adatmennyiséget, figyelmeztet a limit elérése előtt, adatforgalmi statisztikát vezet, ja és tud magyarul. :))

(#1428) Lacko84 válasza persil (#1421) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Én pedig 1 hónapja megrendeltem a T-mobilnál mert épp lejárt a hűségem és hosszabítom és egybe elakartam hozni egy ilyen szuper telót de semmi azóta sem...:( tegnap mérgembe felhívtam a ügyfélszolgálatot hogy nem e tudnak vmit hogy mikor lesz webshopba újra de semmit nem tudtak mondani! :( várok és várok.... komolyan ilyet még nem nagyon láttam hogy ennyire nincs készleten vmi....

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1429) lmisi válasza Lacko84 (#1428) üzenetére


lmisi
senior tag

Az LG hosszú évek után talált magának sikertelefont a nexus4-t. Sajna az igényeket csúnyán alábecsülte és nem tud elegendő mennyiséget gyártani belőle. Olyan szinten hogy a sajátmárkás ikrét piacra sem tudja dobni. Valószínűleg az L9-ből sem tud eleget gyártani, hiszen ez is nagytudású főleg az árához képest. Ráadásul csak 1 konkurenciája van jelenleg a ZTE Grande Xin, de azzal ahogy a fórumját elnézem több a probléma és más világ célközénség, egy leheletnyivel.

[ Szerkesztve ]

(#1430) 5-htp


5-htp
tag

Nekem már 1 hete megjött a T-mobilos L9.Időm sem volt még használni.Még rajta van a feliratos fólia.Nem tudja valaki,hogy van alatta gyári fólia,vagy rakni kéne rá másikat,vagy Gorilla glass üveg vagy....vagy...........Jó lenne tudni mert addig sajnálom levenni a feliratos fóliát amíg nem tudok rá valamit venni.Ezekből a fóliákból is van annyi fajta,egyik rosszabb mint a másik.

(#1431) H.Bencike válasza 5-htp (#1430) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Nincs alatta fólia.
Ez már nem csak gorilla glass, ez már Gorilla Glass 2 :)
Nekem nincs rajta fólia, tokot szeretnék venni hozzá.

LG G3

(#1432) 5-htp válasza H.Bencike (#1431) üzenetére


5-htp
tag

Köszi a választ! De honnan tudod,hogy Gorilla Glass2? Én sehol nem találok rá utalást.Még a gyártói oldalán se írják.Nem akarom összebarmolni a kijelzőt.

(#1433) bucsupeti válasza 5-htp (#1432) üzenetére


bucsupeti
senior tag

A karcolástól nem kell félteni. Az ujjlenyomatokat viszont szépen összeszedi. Fóliát esetleg azért tartom hasznosnak hogy ne szedje össze az ujjlenyomatokat.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1434) H.Bencike válasza 5-htp (#1432) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Itt láttam: http://www.lg.com/us/cell-phones/lg-P769-optimus-l9
Igaz hogy ez az USA-ba gyártott darabra vonatkozik amiben QHD kijelző van, de szerintem nem változtattak ezen a téren.
A magyar oldalon is néztem, de ott szó sem esik ilyesmiről, e-mailben nincs értelme megkeresni ezzel az LG-t, mivel én már december elején írtam nekik és még a mai napig nem válaszoltak.
Nekem már sikerült egyetlen egy karcot beszerezni nem valami nagy és alig észrevehető, de van :))

LG G3

(#1435) Joshi válasza H.Bencike (#1434) üzenetére


Joshi
titán

Mi az hogy QHD? A magyar verzió is QHD azaz 960x540 felbontású, a különbség inkább az usa-beli TFT és a nálunk forgalmazott IPS között keresendő. Csak hogy pontosítsak. ;) Én csak az általad linkelt amerikai webshopban látható specification-t néztem ettől még lehet hogy hülyeség és az usában is IPS-el árulják.

(#1436) H.Bencike válasza Joshi (#1435) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Biztosan igazad van, köszönöm hogy kijavítottál! Őszinte legyek annyira nem értek ezekhez a kijelzőkhöz/típusokhoz/felbontásokhoz.

LG G3

(#1437) Joshi válasza H.Bencike (#1436) üzenetére


Joshi
titán

Ráadásul én is rosszul írtam mert a kis q és a nagy Q között van a hangsúly(lásd Wikipedia). :D

(#1438) H.Bencike válasza Joshi (#1437) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Szerintem ezt meg tudjuk neked bocsájtani :DD :DD :DD

LG G3

(#1439) sarkanyolo2 válasza Lacko84 (#1428) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Szerintem egy komolyabb hangvételű telefon megoldaná... :DDD

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1440) Gzolo


Gzolo
senior tag

Más találkozott már azzal a jelenséggel, hogy a bekapcsológomb néha beragad? Nálam sajnos kezd előjönni ilyen gond :(

(#1441) H.Bencike válasza Gzolo (#1440) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Nekem néha beakad a töltés 99%-nál. Egész éjszaka a töltőn van, annyi idő alatt máskor simán feltölti. Ilyenkor töltő kihúz-bedug, és már frankón feltölti azt az 1%-ot.

LG G3

(#1442) integrated


integrated
tag

Helósztok, érdekelne, hogy procihúzással hogy állunk? Van már pár overclock a neten P760hoz

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#1443) H.Bencike válasza integrated (#1442) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Jelenleg még működő root sincs a telefonhoz, nemhogy overclock és főzött ROM :D

LG G3

(#1444) bucsupeti válasza integrated (#1442) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Nem érzem hogy lassú lenne a készülék és meg kéne hajtani a procit.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1445) Dreimus válasza integrated (#1442) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

V10a esetén 1,2-1,3 GHz amire lehet feltornászni az órajelet, természetesen egy kis kakaó nem árt az 1,3-hoz :) , legalábbis XDA-n és benchamarkokban ezt tapasztaltam.

Dreimus.

(#1446) kisocsi válasza Dreimus (#1445) üzenetére


kisocsi
tag

Szia!

1 XDA linket tudnál dobni?

(#1447) Dreimus válasza kisocsi (#1446) üzenetére


Dreimus
senior tag

(#1448) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Szerintetek mikor lesz újra webshopban kapható?? ha nem lesz hetekig szerintetek érjem be egy L7-essel vagy érdemes várni tovább??

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1449) krisztian112 válasza Lacko84 (#1448) üzenetére


krisztian112
senior tag

L7 azért jóval gyengébb mint az l9. Ha még a kijelzőt nem si tekintjük, de a fele ram meg a gyengébb proci azért nem egy kategória. Én már inkább akkor egy Desire X-et vennék. Igaz hogy drágább de azért annyival jobb is:d

Huawei P10 lite

(#1450) bucsupeti válasza Lacko84 (#1448) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Várj csak türelemmel! Szerintem az év elejei zűrzavar miatt van ez a mostani fennakadás.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.