Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) orrlyuk válasza Manitou (#1249) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Ez elég pöpec tok, az ára egészen kiváló, és ingyenes a szállítás, szóval egyetlen darabot is érdemes megrendelni...

Amit figyeljetek, hogy a p765 hátulján középen van a kamera - szerencsére úgy tűnik, inkább a p760-ra álltak be a kellék-gyártók.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#1252) Manitou válasza orrlyuk (#1251) üzenetére


Manitou
addikt

Én nem ebayen nézegetem, ott "drága" :)
Amúgy nem rossz amit linkeltél. Ennek a gyártónak van egy másik fajta keménytokja ami tetszik, az 9-10 dollárból kijön.

[ Szerkesztve ]

(#1253) bucsupeti válasza Manitou (#1252) üzenetére


bucsupeti
senior tag

és elárulod hogy hol "nem drága"?

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1254) Manitou válasza bucsupeti (#1253) üzenetére


Manitou
addikt

aliexpressen nézegetem

(#1255) kisocsi válasza Manitou (#1254) üzenetére


kisocsi
tag

És te tudsz onnan rendelni?

(#1256) Manitou válasza kisocsi (#1255) üzenetére


Manitou
addikt

bárki tud :)

(#1257) sarkanyolo2 válasza krisztian112 (#1246) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Az üzlet írta ki rosszul, ebben biztos vagyok...

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1258) krisztian112 válasza sarkanyolo2 (#1257) üzenetére


krisztian112
senior tag

Hát azon a papíron volt, amin az árajánlatok vannak, ez országszerte ugyanaz, ha befáradsz egy T üzletbe szerintem ott is úgy fog szerepelni, ez engem is meglepett. Nem tudom miylen üzletpolitika szerint dolgozik a T.

Huawei P10 lite

(#1259) bubus66 válasza krisztian112 (#1258) üzenetére


bubus66
nagyúr

A webshopba nincs ki írva, amit te mondasz. kifutó termék.

Jelenleg nem kapható az nem ugyan az mit ha kifutó termék lenne. Meg kérdeztem, nálunk a T-Pontban.meg a megye székhelyen(Kaposváron) is a T-Pontba, ott se tudnak róla, hogy kifutó lenne, annyi, hogy egyenlőre ők is csak rendelni tudnak, persze ha lenne a webshopban.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1260) revizio38


revizio38
csendes tag

sziasztok! most kaptam meg a telot es lenne par kerdesem,halas lennek, ha valaszolnatok rajuk..
eloszor is, szukseges e az a v10e frissites, ill. altalanos e a tulmelegedes, az exponacio pontatlansaga,ill. a megrovidult uzemido?
hogy mukodik a telefon osszekapcsolasa a szamitogeppel? le kell huzni azt a kdz applikaciot? es mi van, ha mondjuk szerbiaban, ahol en elek, nincs lehetoseg kivalasztani az orszagom?

hat, egyelore ennyi, ha majd feltoltottem a telot es ha eszembe jut meg valami, akkor kerdezek...

koszi, sziasztok!

(#1261) krisztian112 válasza bubus66 (#1259) üzenetére


krisztian112
senior tag

Én voltam ma a T-mobilba amikor leadtam a telefont, és akkor ott volt a papíron, és a papíron szokták jelölni felkiáltójellel a korlátozott készlettel rendelkező kifutó telefonokat, megkérdeztem az eladót is, és ő is azt mondta, hogy ők sem kapnak már.

Huawei P10 lite

(#1262) bubus66 válasza krisztian112 (#1261) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem de fognak kapni ha rendelnek, de nincs a webshoban se lehet, hogy csak abba a T-pontba lesz kifutó termék. Nálunk meg azt mondták, hogy csak rendelésre tudnak hozni, ha országos lenne akkor tudniuk kellene ugye arról, hogy kifutó termék. nem tudnak róla.

megkérdeztem az eladót is, és ő is azt mondta, hogy ők sem kapnak már

Persze, ha nem rendelnek nem is fognak kapni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1263) Dreimus válasza krisztian112 (#1261) üzenetére


Dreimus
senior tag

Sziasztok,

Itt az árlista, hogy lássa mindenki.

A termék nem kifutó, csupán nincs készlete csak némely üzletekben ezt jelöli a felkiáltó jel is amit a legutolsó oldal lap alján részletez is. A kifutó termékek külön a második oldal lap alján vannak feltüntetve.

A T-Mobile összes boltjában egységes központi az árazás ettől egy bolt sem térhet el, csak kedvezményt adhat rá, de az ritka és nagyon befolyásosnak kell lenni :)

A termékkel én magam is meg vagyok elégedve, a gyorsabb merülés és a melegedés tapasztalom mikor visszajöttem a V10a szoftverre, és addig nem is váltok feljebb míg nem lesz megoldva az új verziók root-ja vagy a hivatalos programok SD-re való telepítése.

Üdv,
Dreimus.

(#1264) bucsupeti válasza revizio38 (#1260) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Szia!
- v10e frissítés nem szükséges. 10a-val is megy, de nekem pl segített a 10e.
- túlmelegedést nálam megoldotta a 10e szoftver.
- exponáció pontatlansága??? nem értem. ha az autofókuszra gondolsz a fényképezésnél, az nálam gond nélkül működik.
- megrövidült üzemidő. nálam a 10e kb dupla üzemidőt adott. 10a-val kb 14 óra, 10e-vel 30 óra.....

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1265) revizio38 válasza bucsupeti (#1264) üzenetére


revizio38
csendes tag

kosz a valaszt! a v10e frissitesnel csak egyszeruen kossem ossze a gepet a telefonnal es a teloban nyomjam meg az update firmware-t?

(#1266) kispetii válasza kisocsi (#1247) üzenetére


kispetii
csendes tag

Valahogy biztosan meg lehet oldani.
Nem tudom,hogy ez most utánvételes vagy sem,...nem nagyon értem.
Valaki tudna segíteni?

iPhone 5C

(#1267) haruspex válasza akcsy (#1206) üzenetére


haruspex
aktív tag

Hát egy asphalt 7 mellé sok minden már nem fér fel :)

A kamerával nem a felbontása a gond,de mint írtam nekem megfelel.

(#1268) bucsupeti válasza revizio38 (#1265) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Én a következőképpen frissítettem:
- Feltelepítettem a PC Suite programot (amit valahonnan letöltöttem a google keresés alapján)
- rádugtam a telefont az USB-re, települt, kiírta a Windows7 hogy minden driver települ.
- Elindítottam rendszergazdaként a PC Suite-t. (Jobb gomb, futtatás rendszergazdaként)
- Jelezte hogy van frisebb verziójú PC Suite, frissítse-e magát. Mondtam neki hogy Igen.
- A frissítés után kiléptem belőle, majd rendszergazdaként újraindítottam.
- A kezdő képernyőn alul van egy telefon szoftver verziójának ellenőrzése opció. Erre nyomva ellenőrzi hogy van-e frissebb telefonszoftver. Nekem jelezte hogy van és kérdezte hogy akarom-e frissíteni. Mondtam neki hogy igen.
- Elindult a frissítés (közben kiírta hogy a telefon újraindul közben és ki ne húzzam a telefont a számítógépből)
- Nagyon lassan (kb 1-2 órás folyamat) lefutott a frissítés. A letöltés nagyon lassú (kb 500 Megá tölt le)
- A végén kiírta hogy minden ok.

Ennyi volt a telepítés. Szerintem nem kell hozzá különösebb szakértelem. Ami nagyon fontos, hogy windows vista vagy újabb (Win7, Win8) esetében rendszergazdaként kell futtatni a PC Suite-ot!

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1269) Nowi válasza orrlyuk (#1251) üzenetére


Nowi
tag

ez a tok tenyleg korrekt.. ha rendel vki akkor engem is erdekelne

(#1270) revizio38 válasza bucsupeti (#1268) üzenetére


revizio38
csendes tag

koszi az infot, meg ugyan nem frissitettem, de olyan dolog idegesit, hogy .avi filmeket bejatszottam sd kartyara - kingston class10 - es kiirja hogy audio format not supported...a kep fut rendesen..tudtok valamit ajanlani?

(#1271) jooker82 válasza revizio38 (#1270) üzenetére


jooker82
nagyúr

mx player a playről..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1272) revizio38 válasza jooker82 (#1271) üzenetére


revizio38
csendes tag

huhuuuu, nagyon szepen koszonooom! nagyon megnyugtattal, mukodik szuperul!

(#1273) bucsupeti válasza revizio38 (#1272) üzenetére


bucsupeti
senior tag

mxplayer...

szerk: bocsi, látom hogy már írták

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1274) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Syastok. Ti kötöttetek biztosítást a telóra?? aki kötött annak mennyibe került mert mikor én bent voltam a T-mobilnál megrendelni 3 hete a telót ami azóta sem érkezett még meg sajnos...:( akkor nekem 2400ft-ot számolt ki a csaávó havonta a biztosításra! egyik rokon most kapott L7-et és neki 690ft havonta a biztosítás! addig oké hogy komolyabb teló meg drágább de ennyivel többe kerülne a biztosítás erre???

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1275) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Épp megnéztem hátha írnak vmit a biztosításokról,kicsit mást mint amit a csávó mondott nekem az üzletben!!! :/ :(

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/szolgaltatasok/biztositas/keszulek_biztositas/havidijas

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1276) t.imi válasza Lacko84 (#1274) üzenetére


t.imi
addikt

Havi 2400-t ?? Notera néztem anno, havi 7xx ft lett volna, ha a T-nél vettem volna.

(#1277) Lacko84


Lacko84
aktív tag

nekem nagyon soknak tűnik pláne hogy az egyik rokon az L7-re fizet 690-et! jó legyen több kb egy ezres az még elfogadható de ......... holnap megkérdezem még1x hátha jobban tud számolni...:)

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1278) minasm3 válasza Lacko84 (#1274) üzenetére


minasm3
tag

Azért havi 2400Ft biztosításra elég húzós... annyiért már kapni elég ''sok'' mobilnetet is akár. :)

(#1279) akcsy


akcsy
tag

Nah skacok meg kell osztanom új élményem, a telefont sikerült lefagyasztanom :( nem reagált semmire csak az aksi kivétel maradt :( am itt ha a forumba szóközt ütök, mindig Nagy betűt dobja be hirtelen Nah és 1-2-t sikerült Is elkapnom :/ de sms-nél nem jellemzö szerencsére, mert akkor donwrage Majd vissza megint, de azért megnézhetné más is, hogy nála van-e ilyen... :)

(#1280) sarkanyolo2 válasza Lacko84 (#1274) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

ITT választhatod, hogy domino vagy előfizetéses konstrukció. Pontosan írja, hogy mi mennyi.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1281) Gzolo válasza sarkanyolo2 (#1280) üzenetére


Gzolo
senior tag

Nekem is ilyen 2-3 ezreket számolt ki anno az eladó, de ilyen áron megéri megkötni, ami a link alatt van..

(#1282) kisocsi


kisocsi
tag

Nekem tegnap 1190FT számolt ki. Én is meglepődtem mert 590FT gondoltam,de a teló kiskereskedelmi árát nézik,és az több mint 80eft. De a havi 2400FT az sok szerintem,ráadásul olyan tétel nincs is.

(#1283) bucsupeti válasza kisocsi (#1282) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Én azt gondolom az eddigi saját és környezetem (kb 50 ember) mobilbaleseteit tekintve, hogy nem éri meg a biztosítás. Ez csak egy újabb bőr, amit le lehet húzni a felhasználóról.
Persze más a helyzet ha valaki sziklamászó, vagy extrém sportoló esetleg Galaxy S3-al rohangál a betonkeverő körül naponta. De normál felhasználás terén én nem tartom normálisnak az 500 ft feletti biztosítást. 100-300 ft még azt gondolom ésszerű lehet (számomra), de ennél nagyobb összeget nem fizetnék ki főleg nem 2400 Ft-ot.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1284) LG friend


LG friend
csendes tag

Egy hete van meg a telefon, korábban egy HTC Desire S-t használtam. Mivel a vásárlást megelőzően nem volt módomban élőben megnézni a készüléket, így csak a tesztek és videók alapján volt némi információm. Nos,kellemesen csalódtam , tényleg szép a telefon, az anyaghasználat egyáltalán nem érződik gagyinak, még a sok műanyag ellenére sem. A kijelző színei és a fényereje tökéletes, napsütésben is jól olvasható. Viszont az oldalt elhelyezett gombok fekete színe -ami megegyezik a keret fekete színével- nagy hiba, hiszen szinte láthatatlan, ez viszont tényleg gagyi! :W
A készülék hangszórója telefonáláskor jól szól, viszont kihangosítva elég gyenge, és itt nem a hangerőre gondolok, hanem a minőségre.
Az akkumulátor teljesítménye átlagos felhasználás során kb. két napig elég, de ezért pár kompromisszumot kötnünk kell. 100%-os fényerő mellett a kijelző a töltöttség 60-62%-át használja fel, 70%-os fényerő mellett pedig 40-42%-át. Érdemes ezeket az akkumulátor használat menüpontban megnézni!!! Érdemes továbbá a RAM törlés nevű widgetet kirakni valamelyik képernyőre, ahonnan a futó alkalmazásokat le tudod állítani. Én a telefont éjszakára nem kapcsolom ki, így például a tegnap esti 55%-on lévő töltöttség reggelre lement 53%-ra, ami nem jelentős, így nincs szükség a kikapcsolásra. Ezek az értékek persze drasztikusan változnak ha folyamatosan megy a wifi, gps, szinkronizálás.........
Az első használatbavételkor érdemes megcsinálni a telefon és a PC Suite szoftverfrissítéseket, úgy ahogy azt bucsupeti leírta. Nekem mindkettő stabilan és rövid idő alatt megtörtént. Ténylegesen észrevehető az üzemidő hosszabbodása, illetve a melegedés megszűnése.
Véleményem szerint semmi szükség a rootolásra és az örökös frissítés keresésre, higgyétek el a telefon így is gyors, tud mindent, és nem fogod kockáztatni, hogy használhatatlanná teszed a készüléket.
Nagyon fontosnak tartom a kijelző védelmét. Ennek legjobb módja egy tok vásárlása, én a Mobil Ász Shop-ból rendeltem egy Bugattí bőr tokot, amit rövid határidővel le is szállítottak. A másik ami nagyon fontos, egy microSD kártya beszerzése. Én egy Samsung 16 GB-os Class 10-et használok, nagyon jó.
A szoftverek tekintetében ajánlom mindenképpen a Total Commandert illetve az Uninstallert feltelepíteni. (Google Play) Mivel a gyári médialejátszók használhatatlanok (kuka), ezért filmezni az MX Playert, zenét hallgatni pedig a Powramp-ot tartom jó választásnak. Zenében a Poweramp verhetetlen, ezer féle beállítási lehetőséggel, ha módotokban áll érdemes a Pro verziót megvásárolni! ( Egyébként a gyári füles elég átlagos, érdemes egy jobbat vásárolni)
Mivel legnagyobb bosszúságomra a telefonról lespórolták az értesítési ledet, ezért szükség volt olyan alkalmazásra, ami a nem fogadott hívásokról és az SMS-ekről tájékoztat. Erre jó a Missed Call Reminder nevű progi, próbáljátok ki!
A programok telepítésével kapcsolatban: A Total Commanderen létrehoztam különböző mappákat ( filmek, zenék, navigáció..... ) majd a számítógépen található könyvtárakból a memóriakártyára- a megfelelő könyvtárba- telepítettem a fájlokat. Nem használom a PC Suite-t, összekötöm a telefont a laptoppal, majd az automatikus lejátszás üzemmódban a "mappa megnyitása a fájlok megtekintéséhez" alkalmazásával "másolás-beillesztés"-el töltöm fel a kártya mappáit. Nekem a belső tárhelyen csak a Google Play-ről letöltött app.-ok vannak, minden más a memóriakártyán.
A Total Commanderrel pedig szintén van van lehetőség a belső tárhelyen lévő dolgokat áthelyezni vagy másolni a kártyára. Érdemes a programot a telefon fektetett állapotában használni, hiszen ilyenkor a két meghajtó megosztott állapotban látszik. Valaki említette, hogy a navigáció esetében nem lehet a térképeket a kártyára tenni. De igen, hiszen oda töltöm fel , és onnan is telepítem!
Két navigációt is használok, mindkettőt a kártyáról!!!!!!!!
Van még egy módja a kártyára telepítésnek, igaz kicsit macerás. Külső kártyaolvasóba kell behelyezni a memóriakártyát, és úgy felrakni a fájlokat.
Egyenlőre ennyi jutott eszembe, ha a használat során lesz egyéb tapasztalatom, majd megosztom veletek! :C

[ Szerkesztve ]

(#1285) minasm3 válasza bucsupeti (#1283) üzenetére


minasm3
tag

Havonta ennyiért már nem is rossz lakásbiztosítást lehet kötni... nemhogy egy telefon biztosítása legyen ennyi. :Y :Y :Y

(#1286) bubus66 válasza LG friend (#1284) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1284) LG friend

A TC-hez nem kell ROOT?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1287) bubus66 válasza minasm3 (#1285) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#1285) minasm3

Igen igazad van én a Lakás biztosításra 1450 Ft fizetek havonta

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1288) sarkanyolo2 válasza LG friend (#1284) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Köszönjük a kimerítő értékelést! :R

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#1289) Lacko84 válasza sarkanyolo2 (#1280) üzenetére


Lacko84
aktív tag

néztem én is tegnap de közel nem annyi amennyit kiszámolt az eladó! mennyi a kiskereskedelmi ára a telónak?? mert 80ezerig 990ft havonta! nekem jól jönne a biztosítás mert olyan helyen dolgozom ahol sajnos még ha tokba is van bármi neki ütődhet hiába van a zsebembe...kötött már vki rá aki konkrétan megtudná mondani neki mennyi??

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#1290) LG friend válasza bubus66 (#1286) üzenetére


LG friend
csendes tag

Nem, TC-hez nem kell root, a Google Play-ről ingyenesen letölthető, és miden buhera nélkül használható! Jó az Astro File Manager bármely verziója is, de nekem a Total Commander jobban bejön, azt használom a laptopon is.

Az értékelésemből még a fotózás maradt ki, hát sok szót nem érdemes vesztegetni rá. Nappali fényviszonyok közt és makró fényképezésnél hozza az átlagos szintet, de mesterséges fényben vakuval (vagy nélküle) csak addig jó, míg rá nem nagyítasz az elkészült fotóra. A korábbi telefonom (HTC Desire S) ugyanekkora kamerával lényegesen jobb képeket lőtt. Volt szerencsém a ZTE Grand és az Alcatel hasonló nagyságú készülékeivel is fotózni, ha ez vígasztal bárkit is, azok lényegesen gyengébbek. :K ( Nem ide tartozik, csak érdekesség kedvéért mondom el, hogy az Alcatelre napokkal ezelőtt kijött a JB frissítés :Y )

(#1291) bucsupeti válasza LG friend (#1284) üzenetére


bucsupeti
senior tag

jó az értékelés. az aksihasználatot pontosíthatnád, mert nem csupán azon múlik a képernyő energiahasználati százaléka hogy mekkora fényerőn használjuk, hanem azon is hogy mennyi ideig van bekapcsolva. Legalább valami irányadó érték kellene /kb 3 óra bekapcsolt kijelző?/
én is csinálok majd méréseket az ügyben....

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1292) revizio38


revizio38
csendes tag

sziasztok! ujra en vagyok, ezuttal szeretnek toletek kerni valami megbizhato forrasbol letoltheto flash playert, mert mar a tokom kivan vele,hogy az ember vehet akar egy giga mega szuper telot, akkor sincs benne flash! Ti hogy oldottatok meg azt a hianyossagot?
a masik dolog pedig ez a pcsuite dolog: tudtok belinkelni egy weboldalat, ahonnan szepen lehet letolteni es egy pontos menetet, hogy hogy lehet v10e-re frissiteni, mert eddig mindenfele igyekezetem ellenere ez nem sikerult...
koszi addigis!

(#1293) Gzolo válasza revizio38 (#1292) üzenetére


Gzolo
senior tag

Ha a telefont Pc szoftver módra állítod, akkor automatikusan fel fogja ajánlani a Pc Suite telepítését. Ha ez megvan, akkor csak a frissítés opciót kell megkeresni, és ha van, akkor pár katt és már csinálja is a frissítést.

(#1294) LG friend


LG friend
csendes tag

Természetesen amit leírtam az aksi használatról, az csak egy adott állapotot tükrözött, nyilván nem minden esetben azonosak az értékek. Viszont az szinte állandó, hogy 70%-os fényerőnél az akkumulátor használat nevű alkalmazás szerint a rendelkezésre álló energiából 40-41%-ot fogyaszt a kijelző, míg teljes fényerőnél kb, 60-62%-ot. Ezek az értékek konstansak, legalábbis nálam, hiszen a készülék állandóan be van kapcsolva. Ja és bocsi, én nem az állandóan bekapcsolt kijelzőre gondoltam, szerintem ott nagyon pocsék értékeket lehetne mérni, mármint üzemidőben.
Olyat is tapasztaltam, hogy a Google Play zene is fogyasztott vagy 60%-ot, de már nem teszi mivel leállítottam! :K

[ Szerkesztve ]

(#1295) bucsupeti válasza LG friend (#1294) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Azért nem értem ezt, mert ha a képernyő folyamatosan be van kapcsolva, akkor nem fog kibírni 2 napot, de még szerintem fél napot sem. Függ attól hogy mennyi ideig van bekapcsolva. Nálam pl ha bekapcsolom huzamosabb időre (pl webezés, olvasás) akkor drasztikus meredekséggel kezd el az aksihasználat csökkenni. Ezt fogom megmérni, hogy adott %-os fényerő mellett, mondjuk 10 perc alatt mennyit esik az aksi szintje, vagy hogy milyen módon változik az aksit használó alkalmazások %-os eloszlása (talán ez utóbbi lesz a jobb).
Azt nem hiszem hogy nem függ a bekapcsolt képernyőidőtől és konstans lenne...

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1296) bucsupeti válasza revizio38 (#1292) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Flash támogatás nem a készülék tulajdonsága, hanem az Androidé. Pontosan itt olvashatsz róla.
Szóval nem az L9 hiányossága ez....
Egyébként meg a flash oldalak megtekintésére van mód. Pl ezzel

A V10e frissítés menetét itt leírtam.

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#1297) M@nH. válasza revizio38 (#1292) üzenetére


M@nH.
aktív tag

Rémes hogy az LG oldalán mennyire nem lehet megfelelő támogatást találni. Gondolok erre a PCSuite programra pl. Nekem is 10a van a telómon, de ha a telefonon szeretnék frissíteni akkor nincs újabb szoftver, viszont az LG oldalán nincs benne az L9 a támogatási listán :(

(#1298) LG friend


LG friend
csendes tag

"Azt nem hiszem hogy nem függ a bekapcsolt képernyőidőtől és konstans lenne..."

Igen, igazad van, egyetértünk, :K :K de mint írtam én sem az állandóan bekapcsolt képernyőre mértem az értékeket, :N hanem az állandóan bekapcsolt telefonnál, átlagos használat mellett. És így akár hányszor ellenőriztem, szinte mindig hasonló - mondhatni konstans- értékeket kaptam.
Kíváncsi vagyok neked milyen eredmények jönnek ki a folyamatosan bekapcsolt kijelző mérésekor.

(#1299) bubus66 válasza LG friend (#1290) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csak azért kérdeztem mert ami nekem van ahhoz kell ROOT jog

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1300) revizio38 válasza bucsupeti (#1296) üzenetére


revizio38
csendes tag

szia!
koszi az utmutatokat. kepzeld el, hogy nekem frissitette a pc suite-t es sikerult is, aztan mindent ugy csinaltam, ahogy irtad, az ujrainditas utan rakattintottam a keszulek-szoftververziojanak ellenorzesere es mindent ott is rendben talalt, holott termeszetesen nem frissitett semmit. Mit tanacsolnatok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.