Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4222) bubus66 válasza bucsupeti (#4217) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4217) bucsupeti

A 3845#*760# Olvasni még tudok és tudom mi a különbség a factory reset és a Hard reset között amit én csinálok kikapcsolt állapotban az is "factory reset" hogy különbséget tudjál tenni. Tudom hogy mit beszélek és nem keverem a szezont a fazonnal. Az pedig igaz, hogy törli az SD kártyát a Factory reset, csak azt nyilvánítottam ki amit tapasztaltam, és nem keverem a fogalmakat,valamint nem a nyalóka törlést használom Gyári Beállítások vissza állítása. Meg fogom csinálni képekkel csak most nincs kedvem újra állítgatni a telefont. Ha olvastad volna más is mondta, hogy törli az Sd kártyát. Azért azt meg nem gondolta ugye komolyan, hogy nem tudom melyik a Belső Sd és melyik a Külső SD?

Egyszerűen zavar, hogy csak úgy kinyilvánítottad, Arról nem tehetek, hogy zavar, sajnos így van.én sem tudom, hogy miért. Szerintem a Gyári beállítások vissza állítását rajtad kívül nem sokan használják.

Hard Reset Hard resetnél ugye a képen lévő gombokat kell nyomni.

Amit meg én csinálok az a Hangerő Le + Bekapcsoló + Home gomb együttes nyomása.

Ugye akkor a gomboknál különbség van a HR és az FR között?

[link]

Itt kell a factory resetet csinálni. És nem azért törli a factory reset mert az Extrenal:SD-re van nyomva.

(#4220) akcsy

Melyikkel akartad meg csinálni?

Az OFFLINE MÓDDAL?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.