Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) -FreaK- válasza zoleeno1 (#7800) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ezt én is láttam tegnap, csak letöltő link nem volt még sehol. De vigyázni kell vele, fontos hogy Bump!-ed legyen.

Amúgy én felraktam tegnap este az N verziót, pontosabban ezt: [ROM] [30-Oct] Last Firmware Stock (TWPR) << D855-10N>>
Eddig minden szuper, gyors, stabil. Mondjuk túl sokat még nem nyomkodtam.

Más: iPhone 6 Plus: zsákutcába ért az Apple

Az LG G3-al hasonlítják össze, most olvasom csak, de az a gyanúm, hogy lehúzzák az iPhone-t rendesen.

(#7802) plejik válasza -FreaK- (#7801) üzenetére


plejik
addikt

Mi ez a Bump?

Amit linkeltél rom annál is kell?

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#7803) Lecs@ válasza -FreaK- (#7801) üzenetére


Lecs@
addikt

Tegnap vagy tegnapelőtt linkeltem. Akkor már kint volt. És azóta azt használom. Teljesen oksa.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#7804) Darda Csabi válasza -FreaK- (#7801) üzenetére


Darda Csabi
tag

Ezekkel az Index cikkekkel nem nagyon tudok mit kezdeni, se füle se farka, hatásvadász cikk...

(#7805) hurenzon válasza Darda Csabi (#7804) üzenetére


hurenzon
senior tag

az index egy nagy NULLA lett mostanság....

(#7806) -FreaK- válasza plejik (#7802) üzenetére


-FreaK-
veterán

A Bump! egy módosítás a recovery-hez amivel flashelni lehet a telefonunkra. Kikerüli a bootloadert (tehát nem is igazi bootloader unlock), így flashelhető maga a recovery, aztán abból meg bármi.

A romokat talán csak kompatibilissé kell tenni ha jól tudom.

Ahhoz hogy egy .zip alapú custom romot fel tudj tenni ahhoz kell hogy legyen TWRP recoveryd, a KDZ-hez nem.
KDZ-ben viszont csak a gyári frissítések vannak, amin már módosítanak is valamit (mint pl. amit linkeltem) azt TWRP-vel kell felrakni. Az összefoglalóban megtalálod a dolgok mikéntjét.

(#7803) Lecs@: ja igen, emlékszem is most már :) Nekem teljesen gyors eddig, felraktam hozzá a Thermal mod v3-at, a Memory manager progit meg a Seedert.

Azt vettem még észre, hogy a gyári minfree érték már egy jóval értelmesebb 288mb volt szemben a korábbi 466 körülivel. Persze én inkább beállítottam a programmal 80mb-ra.

(#7804) Darda Csabi: jah, mire a végére értem bennem is felmerült, hogy ezt így most mi a ráknak kellett? Cikknek nagyon gáz. Szerintem ha megerőltetem magam ennél egy óra alatt különbet írok anélkül, hogy lenne a kezemben iPhone6 Plus.

[ Szerkesztve ]

(#7807) plejik válasza -FreaK- (#7806) üzenetére


plejik
addikt

A TWRP az tiszta. A miuit is onnan lőttem fel.

Kösz! :R

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#7808) zoleeno1 válasza -FreaK- (#7806) üzenetére


zoleeno1
addikt

Probald ki a DIEGO15 kollega build.prop modjat, szerintem nagyon kiraly lett, kivaltja a memory managert, meg a seedert is, en semmi lassulast nem erzek, pedig mar napok ota hasznalom es mind2 progit toroltem

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7809) -FreaK- válasza zoleeno1 (#7808) üzenetére


-FreaK-
veterán

Tényleg basszus, jó hogy mondod, el is felejtettem, pedig olvastam. Köszi.

Ha ki lehet váltani két programot egy egyszerű szerkesztgetéssel, akkor miért ne :)

Hétvégén majd dolgozom az összefoglalón tovább, bele akarok rakni ilyesmiket is a tippek/trükkök részhez.

Ru$y: ráérsz majd kicsit valamikor a hétvégén? Azóta sem tanultam még meg helyesen írni :D

(#7810) DJ. Ru$y válasza -FreaK- (#7809) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Írd meg TXT-ben és küldd el, aztán majd betördeled utána, úgy javítani is egyszerűbb, meg nem kell vele pöcsölnöd. ;)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7811) hurenzon válasza -FreaK- (#7809) üzenetére


hurenzon
senior tag

hol lehet találni leírásokat, hogy miket kell csinálni a telefonnal?
Én most vettem barátnőmnek, de soha nem nyúltam a szoftver részhez, lehet itt lenne az idő :)

(#7812) DJ. Ru$y válasza hurenzon (#7811) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Összefoglaló, a többi pedig a topic-ban, amíg FreaK által be nem kerül az összefoglalóba.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7813) hurenzon válasza DJ. Ru$y (#7812) üzenetére


hurenzon
senior tag

köszi, elég komoly lett az összefoglalló

(#7814) SharpSA válasza -FreaK- (#7806) üzenetére


SharpSA
veterán

Mi az a Thermal mod?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#7815) SharpSA válasza zoleeno1 (#7808) üzenetére


SharpSA
veterán

Annyi az összes módosítás, ami itt van vagy van még más is?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#7816) SharpSA


SharpSA
veterán

A külső sd kártyára írás bármely program által működik-e custom romban?
Mert erre egy egyszerű módosítás kell a /etc/permissions/platform.xml fájlban: a készüléken telepített Total Commanderben a Totalcmd-Editorral kell megnyitni a fájlt és a WRITE_EXTERNAL_STORAGE alá a </permission> elé kell ezt a sort beszúrni:
<group gid="media_rw" />

Vissza gomb, megkérdezi hogy mentse-e, és csatolja írhatóként a fájl. Mindkettő igen, majd lehet újraindítani a készüléket. Ezután bármely program írhat az sd kártyára.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#7817) rosszfiu18 válasza mckangi (#7797) üzenetére


rosszfiu18
tag

Tökéletes, nagyon szépen köszönöm! :))

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#7818) Bazs1981


Bazs1981
aktív tag

Sziasztok!

Légyszi nézzétek már meg, hogy ha leveszitek a hátlapot akkor a lézeres távolságmérő mellett balra van két pont, azok nektek milyen színűek?

Köszönöm szépen!

(#7819) k5.20 válasza SharpSA (#7814) üzenetére


k5.20
senior tag

(#7820) Lecs@


Lecs@
addikt

build.prop tweak Free Ram : [link] Ezt használta már valaki ?

512 GB

(#7821) Grawens válasza Bazs1981 (#7818) üzenetére


Grawens
senior tag

Nem tudom mire gondolsz, de az enyém ilyen: :U

(#7822) Kasya válasza Bazs1981 (#7818) üzenetére


Kasya
nagyúr

Itt egy mega szelfi

(#7823) Khelben válasza Kasya (#7822) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nekem is ilyen.

(#7824) plejik válasza -FreaK- (#7801) üzenetére


plejik
addikt

Nem rossz ez a rom, csak pl: számologép hol van?? Ha le is töltöm az lg alkkalmazások menüből, akkor sem jelenik meg.. :U

Semmi benéztem...

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#7825) Grawens


Grawens
senior tag

Telekom H tulajoknak itt a D85510D

(#7826) Khelben válasza Grawens (#7825) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ez lesz ota-n is?

(#7827) ithomas válasza Grawens (#7825) üzenetére


ithomas
őstag

Na akkor felb*szhatnák OTA-ra is :)

Real eyes realize real lies!

(#7828) saintex72


saintex72
aktív tag

Mielőtt megérkezik, egy amatőr kérdés :
Stump rootra ota frissítést nem kellene erőltetni, jól gondolom?
És ha jól, akkor hogyan?

(#7829) Grawens válasza Khelben (#7826) üzenetére


Grawens
senior tag

OTA-n csak pár száz MB-os update (van) lesz, ez teljes ROM. ;)

(#7830) SharpSA válasza k5.20 (#7819) üzenetére


SharpSA
veterán

Köszönöm. Akkor ez a neve alapján szó szerint értendő. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#7831) jacis


jacis
nagyúr

Ma megvolt az első random újraindulásom a V10j rommal srácok.
Kicsit felbosszantot, hogy még ennyi idő után is vannak ilyen hibák. V10i-el soha nem volt ilyen.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7832) -FreaK- válasza jacis (#7831) üzenetére


-FreaK-
veterán

Azok már jó régi update-ek (bár nem tudom mi a kernel date-je), próbálj ki egy új N verziót mondjuk. Nekem ilyen reboot csak akkor volt ha trickster moddal állítgattam valamit (de akkor is csak freki lockot vagy ilyesmit szóval nem értettem hogy miért).

(#7810) DJ. Ru$y: köszi, úgy lesz!

[ Szerkesztve ]

(#7833) zoleeno1 válasza saintex72 (#7828) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, Rootolva feljtsd el OTA-t :) marad kdz

Jacis: ugy ahogy a kollega mondja, a j mar nagyon regi, ideje lenne feltolni valami ujat, M, vagy N
Mondjuk nekem meg L van, mert annyira kipucoltam, meg mokoltam rajta, hogy lusta vagyok ujra megcsinalni :DDD

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7834) zoleeno1 válasza -FreaK- (#7801) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ezt csak most latom, sorry, telorol voltam, nem is figyeltem a letolto linket... Azota mar van? Na megcsinaltad a build.prop moddot?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7835) Bazs1981 válasza Grawens (#7821) üzenetére


Bazs1981
aktív tag

Köszönöm, akkor gáz van mert a felső pötty nálam piros :( Tegnap este engedtem egy forró fürdőt, brutál pára volt a fürdőszobában a G3 meg ott figyelt a falipolcon... mikor észrevettem azonnal kikapcsoltam kivettem az akksit és a radiátor mellé tettem reggelig, majd miután beértem a melóhelyre ismét szétszedtem száradni, kb dél körül kapcsoltam be és töltöttem, most minden működik rajta. Ha lett valami baja a víztől az mikor derülhet ki? Tényleg hónapok múlva is előjöhet bármi?

(#7836) DJ. Ru$y válasza zoleeno1 (#7833) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem Purple-re simán felmászott a független készülékemre a J OTA-n ;)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7837) Typhoon47 válasza Bazs1981 (#7835) üzenetére


Typhoon47
őstag

Hm. Emlékszem mikor az iPhoneoknál volt ez a parázás, hogy magasabb páratartalmú országokban is bejelzett a nedvesség indikátor, vizes-bukfenc nélkül is. Nem lesz gond szerintem, meg lehet úgy tervezni az indikátort, hogy kibírjon kimondottan magas páratartalmat is, gondolva egyes-más területekre. Ha csak nem csapódott le a nedvesség és folyt be a készülékbe, nem kell izgulni.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#7838) Khelben válasza Bazs1981 (#7835) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ha baja lesz, veszel egy ilyet és visszaviszed garanciába ártatlan arccal :)

(#7839) Bazs1981 válasza Khelben (#7838) üzenetére


Bazs1981
aktív tag

Aztaqr........aaa :) hát ez kemény mint a Tarzan talpa :)

(#7840) zoleeno1 válasza DJ. Ru$y (#7836) üzenetére


zoleeno1
addikt

Akkor vissza vonom, azt hittem/úgy tudtam, hogy rootolva nincs OTA :)

(#7835) Bazs1981: ja, hogy az egy indikátor? Remek, legalább látom... én alapvetően párás környezetben dolgozom, egy gyógyfürdőben, de szerencsére még fehér... Viszont ahogy látom a többi hsz-ből, van rá megoldás ;) Sajna olvasva a rossz tapasztalatokat a telemaxxal (mert ugye oda küldi elzsí a telókat, ha nem bírják) én nem merném így visszaküldeni, ha valami gáz van (hozzá teszem, nekem samu s2-nél 2x járt a telemax, mind a 2x jó tapasztalat volt), de minden esetre jó, hogy ki lehet cserélni a panelt :K

(#7838) Khelben: köszi, ezt a hsz-t le is mentettem, jó tudni :R

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7841) DJ. Ru$y válasza zoleeno1 (#7840) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ja én is így tudtam, meg hittem is, de már frissítés közben jutott eszembe, hogy baszki már rootoltam, már fejben készültem egy KDZ, esetleg mélyebb flashtool telepítésre, aztán pislogtam mikor meghallottam a belépőhangot :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7842) k5.20


k5.20
senior tag

Android HD 2.0 ITT

(#7843) -FreaK- válasza k5.20 (#7842) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi! Már töltöm is le.

Más:

Mivel terjednek a custom romok ezért lehet, hogy előbb-utóbb szükség lesz rá, hogy pl. a saját szolgáltatódhoz való modem-et használd, mert mondjuk azzal jobb a térerő, vagy az előzőleg használt romoddal jobb volt mondjuk.
Ezt meg lehet tenni, az imei alapján KDZ linket adó oldalról letöltöd a készüléked legfrissebb verzióját, majd az itt található guide-okkal ki lehet szedni a modem.bin fájlt és azt flashelni a telefonon.

(#7844) ferrari1


ferrari1
őstag

Ez most mi? PC Suite frissíteni szeretné a 10J-t 10J-re? :F

(#7845) -FreaK- válasza ferrari1 (#7844) üzenetére


-FreaK-
veterán

Úgy tűnik :D
Lehet hogy J de újabb verzió pl. Valamint hogy utána kapod is majd a következőt esetleg.
Amúgy teljesen felesleges a PC Suite-al szenvedni. A leírások alapján hamarabb megcsinálható egy KDZ frissítés mint hogy a PC Suite felrakja..

(#7846) zoleeno1 válasza ferrari1 (#7844) üzenetére


zoleeno1
addikt

hehe, valszeg kijött valami frissítés, amiben újabb a kernel... vagy nem tom :) a lényeg, hogy a "J" már igencsak elavultnak számít, irány fel vmi frissebb :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7847) ferrari1 válasza -FreaK- (#7845) üzenetére


ferrari1
őstag

A KDZ-vel nincs is baj, csak IMEI szerint a J a legfrissebb rá hivatalosan. Feltettem azt, rádugom a suite-ra és meglepődtem. Most már kíváncsiságból is megcsináltatom vele a frissítést ;]

(#7848) ferrari1


ferrari1
őstag

Bolond ez a Suite! Megcsinálta és leellenőriztettem még egyszer utána. Ugyanazt írja ki, hogy frissebb a J mint a J :C

(#7849) Darda Csabi válasza -FreaK- (#7806) üzenetére


Darda Csabi
tag

Akkor nem csak én éreztem üresnek a cikket, megnyugodtam:-) :DD

(#7850) VIBO


VIBO
őstag

A screenlock hangomat és a led értesítéseket hogy tudom visszakrealni, mivel egyik se működik egy ideje.

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.