Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Bilux válasza Zitta (#6000) üzenetére


Bilux
veterán

Pedig a hivatalos magyar független az H-nál tart...

http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=

ennek a végére írd be az imei számod.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6002) Kasya


Kasya
nagyúr

Jelzem, a Cseh-Szlovak 3GB hivatalos fuggetlen varians is a H-nal tart. Legalabbis par hete meg ott volt, mikor utoljara lekerestem...

(#6003) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Azért annyira ne vegyétek készpénznek ezeket a betűjeleket... már volt róla szó korábban, nagyon össze-vissza vannak ezek a frissítések, könnyen lehet, hogy ami az egyik régióban H-ként szerepel, azt máshol i-nek hívják.. Azzal hogy azt mondod hogy a tiédre a H érhető el max, azzal nem sokat mondtál valójában.

Nézzétek meg inkább a kernel build date-jét, rendszer elemző/tuningoló programok is ki tudják írni, illetve a rejtett menüben is meg lehet nézni a \settings\version info alatt.

Ez alapján, az eddigi ismereteink szerint a "K" jelű Vodefone UK rom a legújabb (Szept.3 - TOT), után a HongKong-i "i" verzió következik (~Aug.26 - KDZ).

(#6004) fecske95 válasza DonLaca@ (#5986) üzenetére


fecske95
tag

Azt hogy állapítom meg, hogy a 6 xda-s v10i romból melyik a Hong Kongi?

(#6005) Luser2000 válasza GuruZone (#5924) üzenetére


Luser2000
addikt

Samsung UE40F6400 (2013), legújabb 20.0.0 szoftverrel,
- a G3-on a 10i szoftverrel összekapcsolódnak, de néhány másodperc múlva szét is bont, azaz NEM MŰKÖDIK.
- Galaxy Tab S 10.5 T805XXU1ANFB szoftverrel MŰKÖDIK tökéletesen.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#6006) DonLaca@ válasza fecske95 (#6004) üzenetére


DonLaca@
senior tag

AHKG vagy A6KG. Ez rev. 6-os rom.

(#6007) GuruZone válasza Luser2000 (#6005) üzenetére


GuruZone
őstag

a 20-as szoftnak nincs baja, Galaxy S4 és S5 is pikkpakk összekapcsolódik. :(

köszi a visszajelzést

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#6008) Zitta válasza Bilux (#6001) üzenetére


Zitta
őstag

Sajnos csak almas gepeink vannak - igy az anyos Windows gepere toltam fel a PC Suite progit ami azonnal szedi is a H-t!

Koszi!

Amugy erdekes, hogy wifi-n nem latta, de sebaj...

Az LG PC Suite for Mac viszont nem olyan ccol, mint Win valtozata! :(

Milyen kulonbseget fogok tapasztalni a 2 rom kozott?

:F

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6009) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok,

na a RAM kezelés tényleg fura a G3 esetében:
normál esetben nálam ezek futnak. tárcsázó/névjegyzék, beállítások , és mail ekkor 350-40mb a szabad RAM és, ha indítok egy böngészőt vagy fényképezést hajlamos kilőne a az elején futó alkalmazásokat
csináltam egy próbát amikor megnyitottam a mail, böngésző, tárcsázó, galéria, beállítások sorozatot, és váltogattam közöttük újratöltés nélkül majd ellenőriztem a szabad RAM mennyiségét, és 350-400mb volt…

ezt nem értem mi futhat a háttérben, amit kilő, ha egy időben több alkalmazás fut
és nem, ha úgymond időben eltolva vannak indítva általam az alkalmazások akkor pedig kilövi Pl. a tárcsázót…
Nem tudom mennyire érthető amit írtam :)

Futattam Stability tesztet 6 perc 36,4 fokra ment fel

(#6010) lefkosia


lefkosia
őstag

3x-os akksikapacitás 9000 mAh. :Y

The Truth Is Out There

(#6011) Bilux válasza Bossi (#6009) üzenetére


Bilux
veterán

Köszi akkor valószínű az enyém kehes...
Milyen rom van rajta?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6012) Zitta


Zitta
őstag

Hogyan tudom megvaltoztatni a kepernyozaron levo hatterkepet is?

(a "belso" az megy, de a kintire nem latok opciot)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6013) DJ. Ru$y válasza Zitta (#6012) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Képernyőzár -> Háttér

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6014) Zitta válasza DJ. Ru$y (#6013) üzenetére


Zitta
őstag

Es tenyleg - koszonom... :R

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6015) Bilux


Bilux
veterán

T-mobilos rom kéne!
Gariztatás miatt az imei-s letöltéssel lejött a legutolsó "C" rom, de nincs benne t-mobilos alkalmazás... :F

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6016) Grawens válasza Bilux (#6015) üzenetére


Grawens
senior tag

Ha törölted a T-Mobileos cuccokat, akkor azok már nem jönnek vissza. Viszont ne törődj vele, hogy nincsenek, ha visszaállítod gyárira a készüléket a T-s "C"-rom FullWipe-al, akkor 1 szót nem szólhatnak. ;)

(#6017) Bilux válasza Grawens (#6016) üzenetére


Bilux
veterán

Tehát azért nem szólhatnak, hogy nincs t-mobilos alkalmazás?
Gyári visszaállítással ez eltüntethető hivatalosan is? Vagy tudják hogy csak romolva lehet...
Gondolom pc suittal ellenőrizhető ha a szoftver nem egyezik az imeivel?

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6018) GuruZone


GuruZone
őstag

ma be akartam lépni webes felületen az OTP webbank-ba és mivel nem jött meg az SMS többszöri próbálkozásra sem, így ezt nem tudtam megtenni.

Sajnos a hiba nem az OTP rendszereibe volt, mert a telefon rá félórára kb 12 SMS-t dobott ki újként, köztük az OTP-s bejelentkező SMS-eket is.

Valami nagyon nincs rendben ezzel az i-s szoftverrel.... Este megy fel a Telekomos 10c :(

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#6019) Grawens válasza Bilux (#6017) üzenetére


Grawens
senior tag

A legegyszerűbb, ha LG CSMG Tool-al leszeded az IMEI-d alapján az elérhető legfrissebb firmware-t és FullWipe-al felteszed.
Bizonyítani úgy sem tudják, hogy mókolva lett a készülék, mert nincs nyoma. Ha véletlenül rákérdeznének a T-s appokra, akkor a legegyszerűbb válasz: "Csináltam egy gyári beállítást és azóta nincs!" :DDD

(#6020) fecske95 válasza DonLaca@ (#5986) üzenetére


fecske95
tag

felraktam V10i-t az összes európai T-s app lejött a telómra ez normális?
És mint ha jobban melegedne a készülék.... még tesztelem...
Ehez az ART dologhoz root kell gondolom?

(#6021) Grawens


Grawens
senior tag

Ahogy egy korábbi hozzászólásomban is írtam, elkészültem a zárképernyő feloldó-animációs és időjárás-animációs leírással, amit most kiegészítenék még annyival, hogy készítettem egy módosítást a kamerát illetőleg ami szoftververziótól függetlenül működik ART és Dalvik alatt is. :)

(#6022) Bilux válasza Grawens (#6021) üzenetére


Bilux
veterán

ment pü

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6023) Lecs@ válasza Grawens (#6021) üzenetére


Lecs@
addikt

Csodálkozom, hogy eme remek készüléknek még nincsen 1 hsz / összefoglaló topikja. Szerintem mindenki örülne. Csinálj magadnak egy Logoutot, és oda tudod csinálni magadnak. Összerakni lassan, majd egy összefoglalót csinálni, mint majd minden készüléknek van. Persze ez csak egy magánvélemény.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#6024) Bilux válasza Lecs@ (#6023) üzenetére


Bilux
veterán

ITT van

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6025) eami válasza GuruZone (#6018) üzenetére


eami
addikt

és miért nem a natív OTP androidos appot használod hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#6026) -FreaK- válasza Grawens (#6021) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszönjük!
Ha megkérlek elküldöd nekem a leírást pm.-ben? Beilleszteném majd az 1. HSZ.-be.
Azon gondolkodom még, hogy ez GYIK alá menjen vagy legyen egy külön tippek/trükkök menüpont?

Ez a kamera módosítás mit takar pontosan, mit változtattál?

(#6027) fecske95 válasza GuruZone (#6018) üzenetére


fecske95
tag

Nekem sem jön be a V10i határozottan melegszik a készülék... én még adok egy esélyt a magyar függetlenek este és utána meglátjuk... ha jó tudom most a 10H a legfrissebb...

(#6028) DJ. Ru$y válasza Lecs@ (#6023) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ebből látszik, hogy nem követed a topikot, csak "néha". :U

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6029) Lecs@ válasza DJ. Ru$y (#6028) üzenetére


Lecs@
addikt

Ma érkeztem elnézést :U
És felül kerestem az összefoglalót, mint majdnem minden készüléknél van :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#6030) Bossi válasza Bilux (#6011) üzenetére


Bossi
őstag

Az, hogy kehes nem mondnám, mert a normál használatnál nem érzem ezt problémának csak érdekes...

rom:

(#6031) DJ. Ru$y válasza Lecs@ (#6029) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mint látod lesz... Nincs kész. Mi kérünk elnézést, hogy első nap nem volt annyi tapasztalatunk/időnk, hogy megcsináljuk (csinálja FreaK). [Aki összefut vele, hívja meg egy sörre.]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6032) Lecs@ válasza DJ. Ru$y (#6031) üzenetére


Lecs@
addikt

Miért ez a hangnem ? Miért és ki kér elnézést ? Mert nem tudtam hogy készülőben van ? Neked meg mi a bajod ? Tök normálisan kérdeztem, írtam. És én is megköszönném. Ehhh........... :(

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#6033) GuruZone válasza eami (#6025) üzenetére


GuruZone
őstag

szoktam használni, de csak az egyszerű bejelentkezéshez. Most komolyabb dolgom volt. De ennek mi köze ahhoz, hogy ez a v10i ez szar ?????? :D Rengetegszer van, hogy hívnak és olyan mintha ki lennék kapcsolva, holott nem, mert abban a percben épp játszottam, a seggemen ültem. Erre rá pár percre jön a sömi, hogy nem fogadott hívásom volt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#6034) eami válasza GuruZone (#6033) üzenetére


eami
addikt

és a kifejezetten a te készülékedre szánt verzióval is jelentkeznek ilyen problémák?

(#6035) Bossi válasza GuruZone (#6033) üzenetére


Bossi
őstag

Szolgáltatód?

Csak, mert többször beszéltünk a térerő ingadozásról... ma nekem a munkahelyen teljes térerő, kolléga S3 nuku térerő, kolléga galaxy express 2 pálcika és panaszkodnak, hogy dobálja nekik folyamatosan mindenki t-mobil szolgáltatós... ja egy iroda 6 méteres körzet na ez akkor mi?

(#6036) saintex72 válasza DJ. Ru$y (#5967) üzenetére


saintex72
aktív tag

Szerintem meg nem!
Többen írtuk, hogy nem megy LA660-as típussal. Amikor megvettem a telefont akkor még ment. Htc one már nem működött, pedig sokszor használtam azzal is. Most nem megy. Több mint egy hónapja, akkor is írtam már. Tudom user error. Viszont akkor azt nem értem, a dlna miért működik tökéletesen, illetve miért akar csatlakozni a miracast? Csak a végen dobja el a kapcsolatot. Ugyan azon a hálózaton, azon a tévén a chrimecast screen mirror tökéletesen működik.
Az, hogy az lg-nél működik az nem lep meg. Még szép, hogy ezt mondják.
(Egyébként más mobillal sem működik, pedig pár hónappal ezelőtt azokkal sem volt gond)
Én nem tudom mi a hiba, de te vagy a szerencsés kivétel.

(#6037) szabochris


szabochris
aktív tag

Sziasztok!

A sztorimat mindenki ismeri szerintem röviden leírom.
Telefon pixelhibás lett leadtam gariba kicserélték a kijelzőt.
Telefon visszajött, észrevettem hogy vaku, LED értesítőfény nem müxik. EZEK ELŐTTE MŰKÖDTEK!
Jó, szervízbe vissza, tegnap jött sms, bementem érte...
A garanciát megvonták, mert beazott a telefon!!! Kaptam róla fényképeket és ennyi.
A telefon soha nem ázott be, még esőben se volt a kezemben, nemhogy beázott volna.
Segítsetek mnit tudok ilyenkor tenni????

[ Szerkesztve ]

(#6038) asderr válasza szabochris (#6037) üzenetére


asderr
aktív tag

Fogyasztovedelemhez fordulj,korrektek az ugyintezok:)

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#6039) szabochris válasza asderr (#6038) üzenetére


szabochris
aktív tag

Hát nem tudom itt Debrecenben nem úgy hallottam...

(#6040) asderr válasza szabochris (#6039) üzenetére


asderr
aktív tag

Kell foglalkozzanak veled,akkor miért nem vették észre a beázást amikor a kijelzőt cserélték?
Hallottam már ehhez hasonló esetet itt PH-n,fogyasztóvédelemhez fordult,és kapott egy vadin új készüléket
Szerk.:a beázásnak elvileg több nyomot is kellett volna hagynia szerintem,mindesetre erről a levélről,én hiányolom egy másik alaplapról készült fényképeket,amin nincs ott ez a "beázás" nyom..

[ Szerkesztve ]

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#6041) Kasya válasza szabochris (#6039) üzenetére


Kasya
nagyúr

Pedig probald meg, mert mas valasztasod nem nagyon van.

(#6042) DJ. Ru$y válasza saintex72 (#6036) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor ott van a kutya elásva, hogy nem frissítettem a TV-m szoftverét amióta kijött, mindenhol azt írták, ha nem találok számomra zavaró bugokat akkor ne frissítsek, mert van, hogy csak rosszabb lesz, ismét bejött. G Pad-del is használom és a G3-mal is. :(

szabochris
Izzadt kézzel megfogta a kedves szerelőúr aztán ez lett. Nem kívánnám ezt senkinek amit neked, lépj. :K

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6043) GuruZone válasza DJ. Ru$y (#6042) üzenetére


GuruZone
őstag

esküszöm felteszem a 10a-s szoftvert, LG-éknél álítólag azzal működik a miracast...

#6037 szabocshris: 06 40 LG LG LG pár másodperces szöveg meghallgatása után máris ügyintézőnél leszel, meséld el a sztoridat, nem fognak elhajtani. Hidd el. Adj nekik egy esélyt.

Buzeráns telemax. Szériaszám/IMEI stimmel? Tuti, hogy a saját telódat kaptad vissza?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#6044) saintex72 válasza DJ. Ru$y (#6042) üzenetére


saintex72
aktív tag

Igen én is így gondolom. Kár volt automatára állítanom a frissítést. Az egyikkel pl. HBO go nem ment, azt kb. egy hónap után javították.

[ Szerkesztve ]

(#6045) DJ. Ru$y válasza GuruZone (#6043) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem i-vel is, én a TV-t nem frissítem ilyen téren. :(((

saintex72
Elvileg egy pendrive meg egy kis tuning segítségével vissza lehet húzni a régi FW-ket, ha minden igaz.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6046) szabochris válasza GuruZone (#6043) üzenetére


szabochris
aktív tag

Szia!
Felhivtam őket, és elhajtott az ühyintéző!!!! Azt mondta ennyi, menjek a fogyasztóvédelemhez...
Az én telefonom jött vissza, igen...

(#6047) Zolás


Zolás
addikt

Üdv urak.
Nővéremnek van egy ilyen készüléke, v10h szoftverrel. Hol tudom beállítani, hogy ne csak wifin érkezzenek meg az értesítések? Ha sima mobilneten van, nem jelzi a telefont, ha email, vagy viber, vagy bármilyen netes értesítés érkezik, és a led se villog. Mintha kilőné a netet amíg alszik.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6048) V.Dave válasza szabochris (#6037) üzenetére


V.Dave
senior tag

A telefont meg csinálták legalább? Most jó a vaku?

Xiaomi mi 8 6/128

(#6049) DJ. Ru$y válasza V.Dave (#6048) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Biztos, ha víz miatt leugrasztották a garit róla. Nyilván nem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6050) Quqesz válasza szabochris (#6046) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sztem írj az LG központi(korea) oldalára egy felháborodott levelet...egy próbát megér(köcsög tmx)
Pl ide: https://www.lg.com/global/contact

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.