Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) Bossi


Bossi
őstag

Amennyiben valaki kipróbálta a HD1.6-ot leírhatná a véleményét, jelenleg visszatértem az 1.4-re, mert az 1.5.1 nem volt jó nálam, folyamatosan újratöltött mindent...(kezdőképernyő, menü stb.)

[ Szerkesztve ]

(#7102) DIEGO15 válasza Bossi (#7101) üzenetére


DIEGO15
őstag

Full wipe-al szoktál frissíteni?

(#7103) Lecs@


Lecs@
addikt

Ebben a topikban is 10 - ből 9 G3 tulaj elégedetlen a telefonjával ? Laggol tényleg ? Én szerencsés vagyok úgy néz ki, de harmadik teló a családban, és semmi gondom vele.

512 GB

(#7104) xtremetuning válasza Lecs@ (#7103) üzenetére


xtremetuning
addikt

Ilyenek mindig lesznek.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#7105) Zitta válasza Lecs@ (#7103) üzenetére


Zitta
őstag

Ne is foglalkozz velük, teljesen rendben van a G3!
Lassan már vicc kategória ez a lagg duma meg a többi hiszti, talán csak egyszerűen használni kellene arra amire való!

:K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#7106) Lecs@ válasza Zitta (#7105) üzenetére


Lecs@
addikt

Nekem most Note 4 is van, de G3 is. És igen is szerethető telefon a G3. Igaz ő a legelején vette, és lehet akkor bajosabb volt. Viszont Bug a tesztíró ma is azt írta nagyon laggol neki. Én nem vonom kétségbe, csak csodálkozom rajta.

512 GB

(#7107) Typhoon47 válasza Lecs@ (#7103) üzenetére


Typhoon47
őstag

No azért, tegyük helyre a dolgokat: a G3 out of box élménye, ha valaki régebben vette (mint most), akkor a régebbi romokkal tényleg hát nem épp kielégítő, mint inkább közepes teljesítmény nyújtott. Az a fajta kvázi ügyeskedés, amit megkövetel az android, hogy tényleg úgy fusson ahogy ebben a potenciál megvan, az nem mindenkinek fekszik (legújabb független rom / custom rom, launcherek, greenify, bloatwarek, modok..stb.). De ez kb. minden androidos készülékre igaz, ilyen szempontból az apple mindig is a földbe fogja döngölni a droidot. De való igaz, hogy ha rászánod az energiát és az időt, akkor relatíve olcsón (100k függő ár, közepes csomaggal) kapsz egy baromi jó telefont, abszolút bestbuy.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#7108) eami válasza Lecs@ (#7106) üzenetére


eami
addikt

azért kíváncsi lennék hogy miket pakolt fel rá, hogy ennyire akad neki :)

(#7109) xtremetuning válasza Lecs@ (#7106) üzenetére


xtremetuning
addikt

"Bug" ??? :DDD Nem Bog lenne az ?

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#7110) Lecs@ válasza xtremetuning (#7109) üzenetére


Lecs@
addikt

De :B :DDD

512 GB

(#7111) 6120


6120
tag

Temperált üveg témában tudnátok segíteni?
Kinek milyen van és hogy van vele megelégedve? (olvastam az 1.hsz-t, de az ott linkeltek közül egyikben sincs konkrét infó)
Én vmi viszonlag olcsót vettem, de béna voltam a felrakásnál és kicsit feljött a széle. Kb úgy használom már egy ideje de kellene venni már rá egy újat...
Mindegyiknél van 1-1mm a szélétől? Vett vki olyat ami pont passzol?

(#7112) Bossi válasza DIEGO15 (#7102) üzenetére


Bossi
őstag

Igen a video alapján ami XDA-n fent van az 1,4 jó is de, az 1.5.1 nekem nem volt jó.

(#7113) Lecs@ válasza 6120 (#7111) üzenetére


Lecs@
addikt

Nekem Nikin van rajta. Szinte sehol nem látszik, hogy rajta van, csak felül a bevágásnál. Én szeretem.

512 GB

(#7114) DJ. Ru$y válasza 6120 (#7111) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szintén Nilkin, egyszer felkapta az egyik sarkát a Diztronic tok, gyorsan tok le, üveg visszanyom, és simán tartja azóta is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7115) Kasya válasza eami (#7108) üzenetére


Kasya
nagyúr

QHD... ;)

(#7116) eami válasza Kasya (#7115) üzenetére


eami
addikt

és akkor másnak miért nem akad? :)

(#7117) -FreaK- válasza 6120 (#7111) üzenetére


-FreaK-
veterán

Tegnap én is pont üveg témában nézelődtem, de még fogok is ha lesz időm.

Az összefoglalóban pedig ott van két link az XDA-ra... ott találni sok véleményt.

Én is kicsit bénán raktam fel az enyémet (i-Blason) de egyébként sem voltam nagyon megelégedve vele.
Felrakásnál mikor préseltem ki a buborékot az egyik szélén, akkor a körmöm nyomásától letört egy helyen az üveg széle.
Rá pár napra utaztam kocsiban hátul és a lábam mellé rakott telefonhoz nyomódott egy üveg nyaka, szintén letörve az üveg szélét egy kis részen. Ez még nem is lett volna akkor baj, de ettől a ponttól kiindulva széltében végigrepedt az egész üveg.

Nem hiszem hogy sokkal jobb lenne egy bármilyen másik üveg, de a biztonság kedvéért inkább másfélét akarok venni. Tegnap láttam Nillkin-t jó áron, de ha jól rémlik az Kínából jönne (hosszú szállítás), így még inkább nézelődőm tovább.

Az XDA-s topicot ajánlom átnézésre!

(#7114) DJ. Ru$y: honnan mennyiért vettétek? Egy helyen találtam csak itthon, 6500Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

(#7118) xtremetuning válasza eami (#7116) üzenetére


xtremetuning
addikt

Jogos.... :D

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#7119) DJ. Ru$y válasza -FreaK- (#7117) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hát nem itthonról :) Ebay-ről. 3 300 Ft, 2 hét.

Az, hogy "törik" az azért van, mert nem "lekerekített", ha jól tudom, a Nillkinből is van 2 fajta a sima, meg a "kerekített". Nekem utóbbi van, 200 Ft-tal volt talán több... Megnézem pontosan honnan van ha érdekel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7120) Kasya válasza eami (#7116) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tobbiek biztos lejjebb veszik a felbontast, vagy kijelzot csereltek benn :P
G3 eseten ugy vettem eszre (itt mobilarenan a forumon es tesztekben (meg a Note4 tesztben is)), hogy a "gyenge a hardver a QHD-hez" szoveg nagyon bevalt.

Mas:
Leszedtem a vedo uveget...en mar tobbet vissza se rakom ra. Akarmit is mondanak, hogy 100% fenyatereszto, a szineket igy is topmitja. Foleg a feketen erezheto...

[ Szerkesztve ]

(#7121) eami válasza Kasya (#7120) üzenetére


eami
addikt

nálam teljesen gyári ROM élmény van és nem akad. csak annyi apex launchert használok :)

(#7122) balazs0102 válasza Typhoon47 (#7065) üzenetére


balazs0102
senior tag

Én G3-ról váltottam Z2-re és ugyanúgy gondolom mint te, csak fordítva. V10i-s szoftver volt rajta de még mindig tartom magam ahhoz, hogy a Z2 egy kapkodó idegbeteg ehhez képest, másrészt pedig nekem a Z2 sokkal minőségibb érzést kelt...Egyedül az hiányzik, hogy sokkal szebb fényképeket csinál a G3...talán még most a Note4 van ilyen jó, de pl lassított felvételnél a Z2 már jobban szuperál sztem mint a G3.

[ Szerkesztve ]

(#7123) eami válasza balazs0102 (#7122) üzenetére


eami
addikt

szebb fényképeket csinál a G3? akkor milyen lehet a Z2 :Y Hihetetlen gagyi algoritmussal simítja (rondítja) el a pixeleket.

(#7124) Noveee


Noveee
csendes tag

Skacok! T-mobilnál vajon mikor jöhet ki a C-nél frissebb verzió?

(#7125) k5.20 válasza Bossi (#7101) üzenetére


k5.20
senior tag

A HD1.6 wipe-al, majd visszatelepítve a szokásos dolgokat, nálam jól fut.
Antutu v5.1 - 38867 pont.

(#7126) Typhoon47 válasza balazs0102 (#7122) üzenetére


Typhoon47
őstag

Örülök, hogy neked bevált a Z2. De romolható a G3 is bőven egy szintre vele sőt.. és ez tény.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#7127) ricinus13 válasza -FreaK- (#7117) üzenetére


ricinus13
senior tag

Én [ilyet] vettem. 4000Ft szállítással, szerintem nagyon jó ár. Csütörtökön rendeltem, következő hét kedden már itt is volt. Felrakni sem nehéz, eddig nem tört el. Úgy voltam vele, hogy ennyiért egy próbát megér, de mint kiderült annál bőven jobb. :K

[ Szerkesztve ]

(#7128) balazs0102 válasza eami (#7123) üzenetére


balazs0102
senior tag

Nagyon szép képeket csináltam a G3-al.

(#7129) balazs0102 válasza Typhoon47 (#7126) üzenetére


balazs0102
senior tag

Örülök, hogy örülsz :D Nem vagyunk egyformák mások az igények. Én azt mondom, hogy aki vacillál a Z2 és a G3 között az vegyen egy Z3-mat :D

(#7130) mckangi válasza ricinus13 (#7127) üzenetére


mckangi
senior tag

Nekem is pont ilyen van. Tökéletes.
Önterülő, semmilyen légbuborékot nem kellet kinyomni alóla.

Poco F3

(#7131) mckangi


mckangi
senior tag

Tudna valaki nekem privátban küldeni egy közeli képet a telefon alján lévő hangszóróról levett hátlappal?
Úgy látom mintha egy kicsit ferdén lenne bent a helyén, a belső oldal mintha beljebb lenne, mint a külsején.

Poco F3

(#7132) eami válasza balazs0102 (#7128) üzenetére


eami
addikt

szerintem meg csak nagyon optimális körülmények között. Átlagos körülmények mellett ha pl valaki/valamiről 2-4 méteres távolságból készítesz képet akkor a tárgy / személy kontúrjain erősen látszik hogy belejavít az algoritmus. Közeli képeknél ez nincs. 3 éves Sony telóm jobb "átlag" képeket lő szerintem. Nekem egyedül a kamera csalódás ebben a telóban. Nem rossz, de sokkal sokkal jobbat vártam.

[ Szerkesztve ]

(#7133) Khelben válasza eami (#7132) üzenetére


Khelben
nagyúr

Én rengeteg képet összehasonlítottam a telefonkeresés során, a jelenlegi csúcskategóriából a Galaxy S5 és a G3 csinál használható képeket, a többi futottak még kategória.

(#7134) Typhoon47 válasza Khelben (#7133) üzenetére


Typhoon47
őstag

Én ugyanígy gondolom, bár szerintem az abszolút csúcs még mindig az i6, de utána nem sokkal rosszabb képeket lő a G3. Nálam ez vásárlásnál szempont volt.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#7135) purcigeorge válasza balazs0102 (#7129) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Nekem az eltört z2 helyett felajánlottak egy z3-at is, de a g3-at választottam. A z2 tényleg nagyon gyors volt, de főleg custom rommal. Azzal meg a g3 is gyors.

(#7136) eami válasza Khelben (#7133) üzenetére


eami
addikt

mondjuk lehet csak engem zavarnak ezek a furcsa élek, de majd csak megszokom. Ami inkább bosszantó tud lenni a nagy lézeres azonnali fókusz melletti nagy durva elmosódások. Szerencsére ez ritka, de azért előfordul.

Ez tipikus példája amikor minden más éles csak pont nem az amire fókuszál (ezen mondjuk jól felhúztam magam):

Ilyet én még soha egyetlen egy másik kamerával sem tapasztaltam (se telefon, se rendes kamera).

[ Szerkesztve ]

(#7137) Kasya válasza eami (#7132) üzenetére


Kasya
nagyúr

"...optimális körülmények között." Ez mindegyik telefonra igaz.
En joreszt tavoli fotokat csinalok vele es megvagyok elegedve. Sot, a mai nap felfedeztem a gyari kepszerkesztot es szerelem lett elso hasznalatra :D
Ha kategorizalni kellene, akkor van a TOP (L1020, 808, Galaxy K), van a felso kategoria (G3. Z2-3, I5-6) es igy tovabb...

Ahogy az androidot nezem a fotos topikban, mindegyik keszuleket javareszt az algoritmus hatarozza meg. Meg az ugyanolyan kameraval szerelt Sony-Oppo is mas kepet csinal...

[ Szerkesztve ]

(#7138) Khelben válasza eami (#7136) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ugye ez nem komoly, hogy telefonnal fényképezel egy hintázó gyereket? :D Még a 650D-vel is csak pár perces manuális beállítgatás után ugranék neki...

(#7139) eami válasza Khelben (#7138) üzenetére


eami
addikt

más telefonokkal van úgy kb százas nagyságrendben hintázó gyerekről készült fényképem és egyiknél sem tapasztaltam még csak hasonlót sem....

(#7140) purcigeorge válasza eami (#7139) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Sport módban, vagy napsütésben jó lesz a kép. (nap miatt rövid záridő)

(#7141) saintex72 válasza Kasya (#7137) üzenetére


saintex72
aktív tag

Hű ez de jó lett!

(#7142) Kasya


Kasya
nagyúr

Tettem fel egy mappat, ahol nagyjabol lehet latni mit tud az automata mod kezdeni a "sport" felvetelekkel.
LINK
A patakos kepekrol videot is tettem fel, ami prezentalja a sebesseget. A madarak naplemente alatt, oldalso napsutes mellett keszultek. Ez nappal hattal.

A kepeket nem valogattam ki, hogy ne legyen elfogult az osszkep. Hozzateszem, lehet ennel rosszabbat is csinalni (legjobb pelda erre, hogy edesanyam kezebe az allokep is homalyosan sikerul)....de akar jobbat is.

(#7141) saintex72: :R

(#7140) purcigeorge : a gyari programban nincs ilyen funkcio.

[ Szerkesztve ]

(#7143) szabochris


szabochris
aktív tag

Hali!
Egy kérdés!
Melyik most a legjobb Custom ROM?
Illetve a Custom ROM után gha szervizelni kell, akkor KDZ vel fel lehet rakni rá egy gyári romot, az eltünteti a Root-ot meg ilyeneket?
Köszi

(#7144) zoleeno1 válasza eami (#7136) üzenetére


zoleeno1
addikt

Tenyleg nem bantas, meg no offens, de ez user error :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7145) Kasya válasza szabochris (#7143) üzenetére


Kasya
nagyúr

Custom rom ajanlas az osszefoglaloban lathato...
A gyari rom is visszateheto, termeszetesen. Ennek a menete szinten feljebb.
Uj KDZ telepitese utan a root eltunik.

(#7146) eami válasza zoleeno1 (#7144) üzenetére


eami
addikt

szóval az user error, hogy motorola milestone, sony xperia p hibátlan képeket csinál a hintázó gyerekemről, de a g3 meg nem. ebből nyilván az következik hogy én csinálok valamit rosszul. igaz a másik kettőnek csak a főmenüje több pontból állt mint itt az összes almenüvel együtt :)

(#7147) Khelben válasza eami (#7146) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az az user error, hogy egy db félrefókuszált kép miatt már leírod a telefont. Próbáld újra, ha épp elkapod a megfelelő pillanatot, akkor éles lesz a kép. Ilyen elmosódott képet bármikor csinálok neked dslr-rel is, akkor az is szar?

(#7148) Bossi válasza eami (#7146) üzenetére


Bossi
őstag

add el akkor...., és használd a motorola milestone, sony xperia p készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#7149) DJ. Ru$y válasza eami (#7136) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kikapcsolt (nem auto) HDR? Ugyanis pont a HDR csinálja ezt a képpel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7150) Kasya válasza eami (#7146) üzenetére


Kasya
nagyúr

HDR off az fontos ilyenkor, igaz.
Illetve egy probat megerhet EZ a program is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.