Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) #84221696


#84221696
törölt tag

Csak egy sikertörténet lesz ez a telefon (is). :)

(#1002) MrPetya19 válasza ggyula (#1000) üzenetére


MrPetya19
addikt

Van benne QI?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1003) MrPetya19 válasza Kasya (#999) üzenetére


MrPetya19
addikt

És a chrome nem a legjobb böngésző.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1004) ggyula válasza MrPetya19 (#1002) üzenetére


ggyula
tag

Ha megmondod nekem hol kell keressem, akkor szívesen válaszolok! :))

(#1005) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Nos reggel én is megrendeltem a készüléket. Sajnos kevesebb esélyét láttam annak hogy a Telekomnál kapható lesz a HTC M8 sötétszürke színben, jobb árazással mint hogy a G3 sebességén javít az LG frissítéssel.

Emelett kellett egy jó kamera (mert nincs egyéb fényképező), egy jó aksi és legfőképp egy jó ár. Emelett tetszik is :) Egy HTC One X-ről váltok, a sebességet tartom a legfontosabbnak, de most ugye kompromisszumot kellett kössek. Holnap majd én is írok egy kis rövid élménybeszámolót, sőt még a Logout blogbejegyzést is fontolgatom.

A készülék 102,000 Ft-ba került összesen az én előfizummal ami a Move M(?) lett, a havi díj mellette 5490 Ft. Részletre vettem, a kezdő összegből még lejött ~3061 Ft a hűségpontokból, valamint egy -5000 Ft-os kupon, amit az egyik kedves fórumtárstól kaptam (írt is ide ezzel kapcsolatban).
Ezt most én jelenleg best buy-nak tartom, még a OneX is több volt ennél két éve (105e).

(#1006) Kasya válasza MrPetya19 (#1003) üzenetére


Kasya
nagyúr

Melyik lenne a legjobb, ami az asztali bongeszovel is szinkronban van?

Mas:
Valaki leirna lepesrol lepesre a root menetet? Az XDA-s leiras nekem tul magas, mert valahogy nem akar sikerulni.

(#1007) saintex72


saintex72
aktív tag

4 óra 31perc a kijelző időm 12 százalékon áll. 3 órát streameltem bluethooton spotifyról. Minden ami létezik bekapcsolva. Jóban leszünk úgy érzem.
Visszaállítottam dalvikra mert chromecastra nem tudtam képernyőt tükrözni artban. Csak fekete képet produkált.

A billentyűzet nektek ajánl következő szót, mint a swiftkey? Mert a bemutatóban mutatják ezt a funkciót, de én még egyet sem kaptam.

(#1008) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Köszönet a minőségi beszámolót íróknak. Kezd magára találni a fórum.

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#1009) Kasya válasza saintex72 (#1007) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem, de engem is erdekelne. Viszont a szojavitas tokeletes.

(#1010) Boda81 válasza ferrari1 (#993) üzenetére


Boda81
csendes tag

lehet azért nem látom én sem, mert nem vagyok az a Kákán is csomót kereső típus mint itt még páran az elégedettek között.
Az azért érdekes, h itt a legtöbb elégedetlen azokból áll akik nem akarnak ilyen telefont.

(#1011) DonLaca@ válasza Kasya (#1006) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Roothoz a towelroot apk-t letöltöd, feltelepíted, elindítod, ráböksz a fehér gombra és örülsz. Újraindítani nem kell a telefont.

(#1012) Kasya válasza DonLaca@ (#1011) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen, de azt nem lehet backuppolni...es akkor ha jol ertem a gari es frissites is ugrik.
EZT szeretnem megcsinalni, de nekem nem megy,

(#1013) DonLaca@ válasza Kasya (#1012) üzenetére


DonLaca@
senior tag

LG PC Suittal bármikor visszaállíthatod az eredeti romot. Kipróbáltam működik. Közös európai rom helyet simán visszarakta a T-s romot és a rootot is törölte.

(#1014) techergo


techergo
csendes tag

Már 2 napja használom a telefont és nagyon tetszik.Miután megvettem 4 óra használat után átállítottam ART-ra.Dalvik-on a menüben tényleg laggolt egy kicsit,de számomra az sem volt zavaró.De ez a lagg is olyan volt hogy nem szaggatott, hanem egy kis micro sec-es akadás volt, amit szerintem észre sem veszek, ha nem kerítettek volna neki ekkora ügyet, és direkt az vártam hogy mikor röccen meg a gép. ART-on ez egyértelműen javult, bár nagyon ritkán jelen van.Sok embert ez tutti nem fog zavarni, csak azokat akik direkt fikázni akarják a telót, nem pedig használni.A készülék gyönyörű szép, nagyon össze van rakva.Mérete nekem pont jó, teljesen kézre áll, pedig nincs nagy kezem.Kijelző nagyon szép, fényerő szerintem rendben van, mondjuk ha lehetne egy kicsit lejjebb venni belőle az még jobb lenne.Egy kicsit sötétebb szobában max-ra feltolva a fényerő rendesen bántja a szemem.Napfényben teljesen jól lehet látni.A kamerája nagyon szép képeket lő, a videó is teljesen rendben van.A led elég erős, hétvégén letesztelem milyen képeket csinál este, és buliban.Az LG UI nekem nagyon bejön.S4-ről váltottam, nekem nem volt bajom a touchwizzel, de szerintem ez szebb és jobban néz ki.Ami furcsa az S4hez képest, hogy a szabad memória itt csak 700-300 mega körül van, elég sokat eszik a rendszer a 2gb-ból, de ennek ellenére gyors, a multitasking kiváló.A hangszóró telefonhoz képest elég hangos, de nem sok mély van benne. Összességében ezzel is megvagyok elégedve.A gyári fülesével brutál jól szól, nagy hangerőn erőteljes mélyekkel.Az akksi még nem állt be, csak 1szer töltöttem.48%-on volt amikor bekapcsoltam, 1,5 óra kijelzőidővel folyamatos wifivel, alkalmazások letöltésével, kis játék, pár fotóval lement 15 %-ra.Most ott tartok hogy 10 óra használat után 47 %-on áll 3 óra kijelzőidővel.Az akksival is megvagyok elégedve.A telefon erős használat során melegszik, mint minden okos telefon, de ez abszolút nem zavaró mértékű.Az S4 sokkal jobban melegedett.Szerintem aki ezen a telefonon töri a fejét az vegye meg bátran. Nekem minden téren tetszik, teljesen megvagyok vele elégedve.

(#1015) ggyula


ggyula
tag

Sziasztok!
Mint új android felhasználónak, tudtok valami linke(ke)t adni, amit ajánlatos átböngészni?
iPhone 4S-ről váltottam és teljesen új minden... előre is köszönöm!

(#1016) Kasya válasza ggyula (#1015) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csak ezt ;)

(#1013) DonLaca@: es minden frissites elott ujra kell tenni a telefont?

(#1017) Lacy6 válasza Revoltek (#959) üzenetére


Lacy6
senior tag

GSMArena által írtam ezt. Nézz utána a dolgoknak.
Az G2 az S5-el szemben is vesztes volt audio output összehasonlításban...Az M8-at meg az S5-től is jobbnak tartják.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#1018) DonLaca@ válasza Kasya (#1016) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Rootolt telefonra nem szabad OTA frissítést telepíteni mert állítólag tégla lesz.

(#1019) saintex72


saintex72
aktív tag

Ezt most komolyan nem hiszem el, még mindig ezen rugózunk, hogy melyik telefon a jobb?
Vagy ez valamilyen Htc tulaj betegség, miért nem szóltatok hamarabb már odaadtam a tesómnak az m7-et. Vagy így is mehetek még trollkodni más topicba?

(#1020) xtremetuning válasza techergo (#1014) üzenetére


xtremetuning
addikt

+1. :R (azért neked, mert szintén s4-ről ugrottam bele én is...).

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#1021) Lacy6 válasza saintex72 (#1019) üzenetére


Lacy6
senior tag

Nem írtam rá, hogy jobb készülék csak a megtévesztő információt javítottam. Gondolom neked is jobb, hogy tisztábban látsz és nem csak elfogult véleményeket olvasol.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#1022) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

Elfogyott a mobil netem. Lassított nettel laggol a böngésző.

:DDD

(#1023) MrPetya19 válasza Kasya (#1006) üzenetére


MrPetya19
addikt

Azt nem tudom, de hiába rossz benchmarkokban a régi aosp böngésző lassú, de gyorsabb mint a chrome, kevesebb erőt igényel, és jó sokat tud.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1024) MrPetya19 válasza ggyula (#1004) üzenetére


MrPetya19
addikt

A hátlap belsejéről jó lenne egy fotó.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1025) saintex72 válasza Lacy6 (#1021) üzenetére


saintex72
aktív tag

Igen jobb köszönöm.
Az elfogulatlan vélemény az mindig jó.
De hidd el, hogy már annyian leírták itt, melyik telefon miért jobb, hogy már tudjuk pontosan. De elég az offolásból. Mindenki örüljön annak amit használ. Gondolom te is azért olvasod ezt a topicot mert érdekel a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#1026) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok,

az alábbi téma mi lehet szerintetek? xda-n láttam egy képet nekem nagyon bejön... :)
Amennyiben valaki tudja kérem ossza meg velem..

köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1027) ggyula válasza MrPetya19 (#1024) üzenetére


ggyula
tag

[link]Akkor sejtem mire gondolsz... ott van valami.... :))

[ Szerkesztve ]

(#1028) MrPetya19 válasza ggyula (#1027) üzenetére


MrPetya19
addikt

Ha jól látom van. Köszi.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1029) manokaki válasza Bossi (#1026) üzenetére


manokaki
őstag

Zooper Widget. !!!

Attila

(#1030) xtremetuning


xtremetuning
addikt

Van valakinek arra ötlete, hogy az sms backup+ miért nem tudja visszaállítani az s4-ről szinkronizált smseimet ?

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#1031) Bossi válasza manokaki (#1029) üzenetére


Bossi
őstag

Köszi de,

biztos...?, mert ez csak egy Widget de, ami a képen van az szerintem komplett téma vagy komplett home launcer nem?

(#1032) szpajk köszi megnézem

[ Szerkesztve ]

(#1032) szpajk válasza Bossi (#1026) üzenetére


szpajk
tag

Buzz launcher!
Kipróbáltam, eddig tetszik, de nem tud magyarul.
A háttérképet még nem találtam meg, de tuti, hogy ez az!

[ Szerkesztve ]

spike

(#1033) HUTCHDB válasza xtremetuning (#1030) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem tudom mit hasznaltal az s4-en, de valoszinuleg jb-t.
Az sms backup + sajnos kk-n nem mukodik.
Van alternativa, de ahhoz eloszor egy "max" jb-s keszulek kell, majd masik sms visszaallito program, pl. ez:

[link]

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1034) szpajk válasza Bossi (#1031) üzenetére


szpajk
tag

Ezt töltsd le hozzá:
one point color icon homepack

spike

(#1035) xtremetuning válasza HUTCHDB (#1033) üzenetére


xtremetuning
addikt

Köszönöm. Jogos a 2 pont.
Még egy kérdés : a gyári tárcsázó csak egy kis körben teszi ki a hívott/hívó fél arcképét.
Csak tárcsázó cserével lehet megoldani a teljes képernyős megjelenítést ?

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#1036) Bossi válasza szpajk (#1032) üzenetére


Bossi
őstag

Leszedtem, hát elég bonyolult ( főleg a hiányos angol miatt) a többi launcer-hez képest :)

(#1037) xtremetuning válasza HUTCHDB (#1033) üzenetére


xtremetuning
addikt

Tökéletes volt a megoldás. Örök hála. :R

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#1038) HUTCHDB válasza xtremetuning (#1035) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Az xposed -ed kovesd majd itt:

[link]

Jonnek majd elobb utobb a finomitasok. (root kell...)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1039) mate198712


mate198712
tag

Hello!

Nem tudom ki érintet az ügyben, de a telenornál csak fehér színben kapható egy jó darabig a G3-om. Legalább is az ügyfélszolgálaton, üzletben ezt mondták.

Vagy valaki tud belsőbb infót ezzel kapcsolatosan ?

(#1040) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Tud a telefon lassított felvételt felvenni?

(#1041) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Azt lehet tudni már hogy milyen DAC van a G3-ban?

Tud valaki ajánlani viszonylag olcsó tempered glass-t és puch tokot a telefonhoz? Meg Qi töltő is érdekelne :)

(#1042) Josipp


Josipp
csendes tag

Akinek van ideje és kedve, légyszi tesztelje le a következőket:
1. A nappali FHD videofelvételnél stabil a 30 FPS?
2. Ugyan ez a kérdés vonatkozik az éjszakai videófelvételre.
3. Más kamera alkalmazással lehet 60FPS-es videót rögzíteni? Ebben az esetben mennyire stabil a 60FPS?
4. Sok mély hangot tartalmazó videót (koncert, tüzijáték, diszkó zene stb) lehet már normálisan felvenni? Eddig a Nokiákon kívül nem láttam más telefont, ami ezzel boldogulna, mindegyik recsegett-torzított, mint az állat.

(#1043) krisztyann válasza Cseri0058 (#1040) üzenetére


krisztyann
tag

Nem tud. :(

(#1044) MrPetya19 válasza Cseri0058 (#1040) üzenetére


MrPetya19
addikt

60fps-re és társaira gondolsz?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1045) twon


twon
tag

Megéri váltani g2-ről?
Quick window tokot mennyiért lehet venni hozzá?

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#1046) techergo válasza Cseri0058 (#1040) üzenetére


techergo
csendes tag

Tud felvenni.Jó nappali fényviszonyok között elég jó minőségbe.Ma szórakoztam vele 1 csomót.

(#1047) krisztyann válasza techergo (#1046) üzenetére


krisztyann
tag

Ja tényleg tud.Ezt eddig észre se vettem. :DDD

(#1048) techergo válasza krisztyann (#1047) üzenetére


techergo
csendes tag

Én is csak ma vettem észre. :D

(#1049) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Hát akkor mindent tud ami nekem kell...csak ne lenne ekkora a kijelző...4,7 ben már venném is :)

(#1050) HUTCHDB válasza -FreaK- (#1041) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Irasodbol arra kovetkeztetek, hogy tulajdonosa lettel egy ilyen telefonnak.
Mi a velemenyed rola?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.