Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) ricinus13 válasza DJ. Ru$y (#8950) üzenetére


ricinus13
senior tag

Nálam semmi szívás nem volt/nincs. Annyi, hogy a 19c-vel bootloop volt, de még aznap felkerült a 19h és azzal ment rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#8952) -FreaK- válasza DJ. Ru$y (#8950) üzenetére


-FreaK-
veterán

A gyári V20a tökéletesen fut! Azt az apróságot leszámítva hogy nincs root. Én még ennek ellenére is azt fogom használni, mert pörgősebb mint az előzőek és az aksi is láthatóan tovább bírja.

(#8953) gerenda110 válasza SharpSA (#8937) üzenetére


gerenda110
aktív tag

a kijelző időt hol tudom megnézni?

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#8954) zoleeno1 válasza DJ. Ru$y (#8950) üzenetére


zoleeno1
addikt

+1, root, tweakbox nélkül nekem nem kell :)

(#8953) gerenda110: beállítások-átalános-akkumulátor-katt az akku ikonra

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8955) Tybike81


Tybike81
őstag

Tudjátok hogy már Gsmbolti garis telefont is lehet az LGhez küldeni garanciás javításra? Annyi a lényeg hogy legyen meg a blokk vagy számla és a gari papír. Ha ezek megvannak akkor javítják garanciába.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#8956) imi4199 válasza -FreaK- (#8952) üzenetére


imi4199
tag

Ez gyakorlatilag akkor azt jelenti, hogy mindenféle mod nélkül is röccenésmentesen fut és jó az akksiidő? Nálam most NowHD 2.4 van fent és meg vagyok elégedve vele. Lehet érdemesebb lenne egyenlőre kivárni inkabb?

(#8957) -FreaK- válasza imi4199 (#8956) üzenetére


-FreaK-
veterán

Attól függ. Ha kell neked root, esetleg xposed-es dolgok, akkor érdemes kivárnod, ha nem, akkor meg érdemes frissítened :)

(#8958) imi4199


imi4199
tag

Ez a V20a lesz biztosan a napokban megjelenő hivatalos 5.0? Elég komoly szivornyák vannak az aktuális posztok alapján vele... Elgondolkodtató...

(#8959) valyogvisko


valyogvisko
csendes tag

Sziasztok,

én is tulajdonosa lettem egy ilyen telefonnak - előre is bocs a noob kérdésekért, de több, mint három éve nem használtam androidot.

Egyelőre mindösszesen egy problémám van (biztos lesz még), nem tudok témát letölteni. Ha a beállítások-kezdőképernyő-téma útvonalon próbálom, akkor Lg Smart World-nél kötök ki, ahonnan nem tudok regisztráció nélkül letölteni, amihez viszont ajánlott lenne egy másik európai országbeli lakcím, mert a magyar nem támogatott. Szóval, mit rontottam el? Vagy semmit, csak át kellene állítanom a nyelvet/régiót pl angolra, esetleg megadni egy fake lakcímet?

Eddig semmi érdemlegeset nem csináltam a telóval, kivéve egy-két dolgot, ami benne van az összefoglalóban (ART bekapcs, fejlesztői mód engedélyezés, MLT kikapcs). Tételezzetek fel kevés tárgyi tudást és határtalan intelligenciát :DD

Köszi

HTC, LG

(#8960) imi4199 válasza -FreaK- (#8957) üzenetére


imi4199
tag

Igazából pár dologhoz (TB, wakelock, thermal mod, kamera mod ilyesmi, exposed nincs) használok root-ot. De ha alapból jó a rendszer akkor ezek nem kellenek... Más. Ha jól olvadom , ha mégsem tetszik kdz-vel van visszaút...

[ Szerkesztve ]

(#8961) imi4199 válasza valyogvisko (#8959) üzenetére


imi4199
tag

Üdv a klubban! :)
Nekem is UK van kiválasztva, de simán megy az LG Smartworld. Igazábol szerintem a támogatott nyelvekre vonatkozik...

(#8962) DJ. Ru$y válasza valyogvisko (#8959) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"Vagy semmit, csak át kellene állítanom a nyelvet/régiót pl angolra, esetleg megadni egy fake lakcímet?"
Igen, nekem azt hiszem Nagy-Britannia van ;] Csak országot kérdez, semmi lakcím meg ilyenek. Minden kérdésed előtt ajánlom majd amúgy téma összefoglalót legfelül és a keresőt jobb felül.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8963) -FreaK- válasza imi4199 (#8960) üzenetére


-FreaK-
veterán

Jah nekem is ezekhez kellett kb, de nélkülük is pöpec és gyors a rendszer.
A legjobban egyébként a szűz V20a futott, úgyhogy szerintem fel is rakom. Pedig most a HD rom alatt van még thermal mod is, de akkor is.

Sikerült megoldanom a problémák egy részét ami azért volt mert nem lehetett írni (semmit, még egy képernyőmentést se) a belső tárhelyre.

Egy letöltött terminál emulátorban ezt kell bepötyögni:

su
restorecon -FR /data/media/

[ Szerkesztve ]

(#8964) eami válasza -FreaK- (#8952) üzenetére


eami
addikt

mennyivel bírja jobban az akksi?

(#8965) imi4199 válasza -FreaK- (#8963) üzenetére


imi4199
tag

Köszi az infót. Egyébként a rejtett menüben a két thermal felügyeleti kapcsoló gyári vagy bekapcsolt állapotban van/volt neked gyári lollipop alatt?

(#8966) DIEGO15 válasza eami (#8964) üzenetére


DIEGO15
őstag

Nálam rosszabb volt az akkuidő.

(#8967) -=Jam=- válasza Tybike81 (#8955) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ezt honnan veszed, vagy honnan az infó?

(#8968) ricinus13 válasza eami (#8964) üzenetére


ricinus13
senior tag

Nálam egy óra kijelzővel 70% fényerőn wifin netezéssel, néha átkapcsolva mobilnetre szinkronizálással 18%-ot evett kb 6 óra bekapccsal. Ja és az elején véletlenül kb 2 órára bekapcsolva maradt a helymeghatározás.

(#8969) k5.20 válasza DonLaca@ (#8936) üzenetére


k5.20
senior tag

Ma, még mielőtt írtál volna én is azt gondoltam, feltolom újra.
(alkalmi melegedés és a wifi folyamatos akku-szívása - annak ellenére, hogy nincs bekapcsolva - zavart)
Belefutottam én is a feketeségbe...
Navbár nuku, így csak előre lehet menni az éppen elindított progiban...
Feltoltam - a végén már különböző sorrendben, stb. - többször is, de nem megy...mindig ugyanoda jutok.
Most feltoltam a 10N.zip et, és maradok is itt, amíg nem lesz biztos megoldás.
A root csak a visszaállítások meg a navbar összenyomása miatt kell nekem.
1 próbát megért ez a 1,5 nap, de így még nem az igazi - igaz nálam a 20A.zip formátumos futott.

(#8970) szabochris válasza imi4199 (#8965) üzenetére


szabochris
aktív tag

Hali Felraktam a wakelock detector-t itt kiirnekem dolgokat de nem birom értelmezni.
Mit kell itt nézni?
Vannak pirossal dolgok meg minden.
Mik ezek?

(#8971) babosmiki


babosmiki
addikt

Holnap jön a dual sim-es verzió, 32Gb, 3Gb rammal.
Már alig várom, hogy átvehessem! :C
Van valakinek már a dual sim-essel tapasztalata?
Akksi sokkal gyengébb mint az egy sim-es é?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#8972) Kasya válasza babosmiki (#8971) üzenetére


Kasya
nagyúr

G3 S Dual?
Az ugymond teljesen mas keszulek...

Ja, hogy D858HK. Akkor semmi valtozas. Ugyanazt tudja mint amit fentebb is olvashatsz.

[ Szerkesztve ]

(#8973) eami válasza ricinus13 (#8968) üzenetére


eami
addikt

az gáz, elég komoly akksi idő csökkenés lenne akkor a mostanihoz képest :\

(#8974) ricinus13 válasza eami (#8973) üzenetére


ricinus13
senior tag

akkor lehet én csináltam eddig valamit rosszul, mert ez nálam jobb mint volt :DDD :F

szerk: mondjuk több valószínű, hogy a messenger+facebook kombó folyamatosan ébren tartotta

[ Szerkesztve ]

(#8975) sztala válasza k5.20 (#8969) üzenetére


sztala
csendes tag

Megnyugtató, hogy nem csak nekem van ilyen problémám.
Ma konkrétan 3 óra alatt lemerült 100%-ról. Reboot nem segített, progik kilövése nem segített. Végső elkeseredésben wifi le pár percre majd vissza, és voila, azóta semmi gond. Gsam szerint kb 1 mega adatforgalmam volt csak. Éééééérdekes jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#8976) babosmiki válasza Kasya (#8972) üzenetére


babosmiki
addikt

Igen a D858.
Akkor megnyugodtam.
Volt már valakinek ilyen a topicban?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#8977) DJ. Ru$y válasza babosmiki (#8976) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem reklámozta még senki.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8978) func93


func93
senior tag

Nekem nincs semmi gondom a ANHD 3.0-val.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#8979) SharpSA válasza gerenda110 (#8953) üzenetére


SharpSA
veterán

Az akkumulátor statisztikánál a "Képernyőre" bökve.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8980) SharpSA válasza Tybike81 (#8955) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez tuti?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8981) k5.20 válasza SharpSA (#8980) üzenetére


k5.20
senior tag

A gond az, hogy a gsm-boltokban nem adnak hivatalos LG-garipapírt...
Az apró-betűsben meg az áll, hogy ők vállalják a garanciát...hozzájuk kell visszajuttatni a készüléket.

(#8982) SharpSA válasza k5.20 (#8981) üzenetére


SharpSA
veterán

Ezt tudom én is, az én készülékem is egy ilyen boltból van. Viszont itt most arról van szó, hogy elvileg a meglevő számával lehet vinni a hivatalos szervizbe.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8983) GGMPC válasza SharpSA (#8982) üzenetére


GGMPC
őstag

Ne izguljatok - ok is a hivatalos szervizbe viszik, de nem fogja a kezetekbe nyomni a tizen, huszon db telefonrol szolo szamlajat - amivel a szervizbe megy alkalomadtan!

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#8984) imi4199 válasza szabochris (#8970) üzenetére


imi4199
tag

Szia! Nem kell nagyon sokat nyomkodni, a lényeg, hogy az óra emblémára bökve kiválasztod a wakelock triggers fület. Az itt lévő dolgok (nálam face, messenger, viber, stb) ébresztgetik a telefont, zabáljak az akksit. Ezeket lehet mondjuk greenify progival fagyasztani részlegesen. A pirosak az aktív alkalmazások. Egyébként használattól függően 20 % ébrenlét felett már gond lehet valamivel...

[ Szerkesztve ]

(#8985) 33as válasza func93 (#8978) üzenetére


33as
senior tag

Szia, épp olvasgatom az xda-n, hogy kezdenek kisimulni a dolgok a rom körül lehet feltolom de az is lehet várok egy kicsit még, hiszen S3V3N nemsokára kiadja szokása szerint a 3.1-et. ;]

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#8986) rbob válasza ricinus13 (#8951) üzenetére


rbob
csendes tag

Én is a gyárit használom belőle, root jó lenne, de azon kívül nálam tökéletesen működik! Nagyon jó lett a telefon ramkezelése, hosszú órákig bent tartja a dolgokat a memóriában, és több program futása esetén is sokkal lassabban lövi le őket! Ami úgyszintén nagyon tetszik, hogy sokkal pörgősebben nyitja meg az alkalmazásokat! Egyébként én jelenleg az asszisztens indítót használom, ami automatikusan stock 5.0 kinézetet ad a telefonnak, nagyon tetszik, próbáljátok ki, persze a plusz dolgok benne vannak, csak az a fránya dupla kattintás hiányzik így képernyőzárhoz, amire nem tudok megoldást...:(

Ui. És valaki, valahol -lehet másik fórumon írták mobilarénán- hiányolta a lollipoppos animációkat a g3 5.0-nál, na az asszisztens indítóval benne van :)

[ Szerkesztve ]

(#8987) rbob


rbob
csendes tag

Most néztem csak rá a használt memóriára, persze,h nem zárjabe a dolgokat úgy, mint eddig... Folyamatosan van 850mb szabad ramom ezzel a rendszerrel, és ebből a beállítások 130at eszik.... Ezt a romot úgy érzem nagyon frankón összerakták a srácok!

(#8988) DonLaca@ válasza k5.20 (#8969) üzenetére


DonLaca@
senior tag

XDA-s srácok rájöttek a megoldásra. v10h romról kell indulni és akkor jó a root és lesz navbar is. Most raktam fel így és tényleg működik. V10N-ről meg nem. Mondtam én hogy a Hong Kongi romok mindig mások mint a global verziók.

(#8986) rbob

Már párszor le lett írva hogy a dupla kopp launchertől függetlenül mindig működik az értesítési sávon.

(#8989) ENZ0 válasza Peat76 (#8942) üzenetére


ENZ0
csendes tag

Szia! Nekem van, nagyon jól illeszkedik, szépek a kis ablak dolgai és maximálisan védi a telefont. Sajnos zsebmagasságból betonra ejtettem az enyémet, ha nincs rajta a tok most egy pókhálós G3-am lenne. A kamera nagyon jó hogy jobban be van süllyesztve, az alatta lévő gombokat is én könnyebben megtalálom. Hátrahajtva nem takarja a kamerát meg a kezelőgombokat, szuper.

Hátránya az hogy néha az Andrássy-n végigsétálva 64 zsebfotót találok a galériában, és hogy az a kör mindig szabályosan koszos marad ha kinyitjuk. De személy szerint csak ajánlom.

Kérdésem is lenne! Lehetséges hogy a nemsokára jövő Lollipoppal javítanak a kamera szoftveren is? Gondolok itt a 1080p 60 fps-re, ez a 120 fps-es lassított dolog teljesen felesleges annyira rossz a minősége.. :(

3310 - 3510i - 6600 - 6230 - N73 - N95 - Galaxy Ace - ZTE Balde III - Galaxy S3

(#8990) zoleeno1 válasza ENZ0 (#8989) üzenetére


zoleeno1
addikt

Régen van megoldás a 60-as 1080p-re, csak root kell hozzá, meg moddolt kamera app. Mind a kettőt megtalálod az első hsz-ben.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8991) ENZ0 válasza zoleeno1 (#8990) üzenetére


ENZ0
csendes tag

Köszönöm a segítséget, olvastam már róla korábban, de nem merek rootolni ;)

3310 - 3510i - 6600 - 6230 - N73 - N95 - Galaxy Ace - ZTE Balde III - Galaxy S3

(#8992) zoleeno1 válasza ENZ0 (#8991) üzenetére


zoleeno1
addikt

Értem, ahogy érzed :) nincs mit

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8993) delon


delon
tag

Nektek működik a mindig tv alkalmazas?
Nekem kompatibilitási problémára hivatkozik. És már le se engedi tölteni.

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#8994) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Sziasztok!

Érdeklőnék, hogy szerintetek ez a telefon a jobb vagy a Sony Xperia Z3?
Technikailag és használatban melyik a jobb?

Tudom, hogy ez az LG fóruma, de érdeklődnék hogy mi a véleményetek!

Köszönöm

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#8995) Tybike81 válasza -=Jam=- (#8967) üzenetére


Tybike81
őstag

Lg tv topikban olvastam hogy a tvkre igy van. Felmentem az Lg chatre és megkérdeztem. Ugyan úgy teljeskörő garink van 1 évig az Lgnél is mintha pl. az MMbe vettük volna. Sajnos a 2 év csak a szolgáltatónál vettre érvényes.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#8996) SlayR válasza Maffia91 (#8994) üzenetére


SlayR
senior tag

Szerintem ezt mindenkinek magának kell eldönteni el kell menni egy boltba és körbetapogatni mindkettőt.

(#8997) Bilux válasza Maffia91 (#8994) üzenetére


Bilux
veterán

Ha ki vagy békülve a Sony szoftverével akkor a Z3 jobb

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#8998) eami válasza Maffia91 (#8994) üzenetére


eami
addikt

vannak a Z3nak olyan tulajdonságai ami miatt nálam az lenne a nyerő, csakhogy a két telefon között van 60db ezres különbség, ami viszont már a G3 oldalára billenti a mérleg nyelvét.

(#8999) Maffia91 válasza eami (#8998) üzenetére


Maffia91
aktív tag

El tudnád mondani, hogy mik azok a tulajdonságok, ami miatt a Z3at választanád?
Hardveresen azt néztem, hogy majdnem ugyanaz a 2 telefon.

Engem elrettent, az amit olvastam, hogy ha túlmelegszik a telefon, akkor leáll a kamera szoftvere.

Illetve erre nm számítottam, hogy a G3-as topicban 2en is azt mondják, hogy a Z3 lenne a jobb választás.
Mi a problémátok a Lg-vel?

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#9000) eami válasza Maffia91 (#8999) üzenetére


eami
addikt

Z3 elég masszív szerintem, aztán nem elhanyagolandó hogy vízálló. G3 meg újraindul ha túlmelegszik. Sony kevésbé szabja át a rendszert, közelebb van a nexus élményhez. Akksi időben ha minden igaz sokkal jobban teljesít. Igaz ottt meg az akksi nem cserélhető. Nem azt mondom, hogy ha ugyanannyiba kerülne akkor azonnal a Z3at választanám, de most mindenképp nyomós érv a döntésben az hogy a Z3 sokkal drágább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.