Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) álarc


álarc
aktív tag

Ezt próbáljátok!
Ki van picszva rendesen! Eddig ez fut a legjobban! Próbáltam vagy 4et. A HD 1.6 is jó!
Ez meg a legszrabb.

[ Szerkesztve ]

(#7202) Kasya válasza zoleeno1 (#7200) üzenetére


Kasya
nagyúr

Meglesem, koszi.

A thermal throttling modrol nem ir semmit az xda topic. Benne lehet vajon?

(#7201) álarc: Az utolsot en is neztem. Engem mar a topic is elrettentett attol, hogy kiprobaljam :D

[ Szerkesztve ]

(#7203) zoleeno1 válasza álarc (#7201) üzenetére


zoleeno1
addikt

Tényleg jól ki lehet takarítva, mert csak 720 mega :D lekapom és kipróbálom, thx!
Igen azt a virus_v2 topikot én is elszörnyülködve olvastam :D

Kasya: nincs mit. Én se láttam infot thermalról, de nagyon egyszerű, fel kell rakni, az a biztos, legfeljebb saját magát írja felül :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7204) álarc válasza zoleeno1 (#7203) üzenetére


álarc
aktív tag

Készülj, hogy gmail sincs! De goplay. De isten!

[ Szerkesztve ]

(#7205) Kasya válasza álarc (#7204) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jol kihereltek..."csinald magad" az egesz. Szerintem tulzasba estek :)

(#7206) DIEGO15 válasza álarc (#7204) üzenetére


DIEGO15
őstag

Miben nyilvánul meg ez az isteniség?

(#7207) coolrider válasza icecave (#22) üzenetére


coolrider
tag

Hali mindenki.

Olvasgatom itt a sok hozzaszolast,es nalam biztosan barki tobbet ert a dologhoz,de vitatkoznek is.
G3 tulajkent sok dolgot nem ertek.
Pl,hogy döcögős a telo.ez igaz a tarcsazo menüre.de miutan kiiktattam a kedvenceket,meg a csoportokat,ennek annyi.
A meretről:
Mivel nekem lapát méretű a kezem,a méret tökeletes.
Amit furcsallok,es nem lattam mashol,az nem mas,mint az,hogy sokszor a telo nem latja az arcomat,es lekapcsolja a kepernyőt.
Ez zavaro.
Tud valaki erről valamit?
Előre is köszi.

(#7208) Kasya válasza coolrider (#7207) üzenetére


Kasya
nagyúr

A lenyeg, hogy a kameratol kb 45 fokos szogon belul legyen az arcod es vilagos(abb) korulmenyek kozt. Maskulonben a kamera nem "latja" az arcodat :)

(#7209) DonLaca@ válasza álarc (#7201) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Nekem jobban bejön a „vírus” rom mint HD. Light rommal teszek egy próbát. LG rendszerére ráfér a diéta.

(#7210) zoleeno1 válasza álarc (#7204) üzenetére


zoleeno1
addikt

igen, néztem az alkalmazásokat a zip-ben, láttam. A chrome viszont ott van pl, az meg nekem nem kell, ki is töröltem belőle :D ma felrakom, ha lesz időm, teszek egy próbát vele én is.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7211) Bossi válasza DonLaca@ (#7209) üzenetére


Bossi
őstag

Van letöltési linked hozzá? Ugyanúgy kell felrakni mint a HD romokat?

köszi

(#7212) DJ. Ru$y válasza Bossi (#7211) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Topikot kövesd :)

Itt második link

Keresőnek: virus rom, custom rom

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7213) Bossi válasza DJ. Ru$y (#7212) üzenetére


Bossi
őstag

volt link de, ott nem tudtam letölteni.... a vírus romra gondolok. arra írtta valaki, hogy "szar" de, DonLaca@ szerint jobb mint a HD csak letölteni nem bírtam innen...

[ Szerkesztve ]

(#7214) DJ. Ru$y válasza Bossi (#7213) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Írták, hogy újratölti, szerző által sehol nincs most link.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7215) DonLaca@ válasza Bossi (#7213) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Én nem azt írtam hogy jobb hanem hogy jobban bejön. (#7183) Lecs@ hozzászólásában van letöltéshez link.
Nálam nem tölt újra a launcher. Használt programokat is szépen a memóriában tartja.

[ Szerkesztve ]

(#7216) zoleeno1 válasza DonLaca@ (#7215) üzenetére


zoleeno1
addikt

HTC mánián sincs most link a v2-höz, törölve lett, feltöltés alatt...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7217) Bossi válasza zoleeno1 (#7216) üzenetére


Bossi
őstag

Gyakorlatilag mindenhonnan törölték... rákeresve ahol találtam link-et már nem tölthető...

(#7218) DonLaca@ válasza Bossi (#7217) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Jaaa hogy a romot töltik újra. Leesett.

(#7219) zoleeno1 válasza DonLaca@ (#7218) üzenetére


zoleeno1
addikt

:C igen, nem a rom a launchert :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7220) purcigeorge


purcigeorge
aktív tag

Ha már ez jött szóba, miért törli vajon a memóriából, amikor megnéztem egy újratöltés után, hogy 600 mega szabad ram volt. Ez tényleg szoftveres hiba.

[ Szerkesztve ]

(#7221) zoleeno1 válasza purcigeorge (#7220) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, sokszor szó volt már róla. Mondjuk én pont letojom, mert kb az első dolgom minden telónál, hogy rakom fel az apexet :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7222) purcigeorge válasza zoleeno1 (#7221) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Persze, emiatt én is, de vannak dolgok, ami miatt a gyári launcher jobb lenne (gyári widgetek).

(#7223) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Egy hibát találtam eddig a Nova Lite romban. Gyengébb a mobilhálózat jele. Egyébként eddig nagyon bejön.

(#7224) Kasya


Kasya
nagyúr

A Memory Manager erdemben is segit? Nem lattam kulonosebb valtozast elso hasznalatra. Erdemes lenne esetleg megvenni?

(#7225) -FreaK- válasza Kasya (#7224) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nekem határozottan. Mióta fent van, nem rajzolta újra a smart notice widget-et. Az Android HD + thermal throttling mod + memory manager trió nálam nagyon jól fut, keresve is nehéz találni megakadást.

(#7226) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Egy kis aksi statisztika. Tudom, nem lehet így sem összehasonlítani más eredménnyel, de azért talán némi támpontot adhat. Nagyon meg vagyok elégedve most az aksiidővel.

SoT nem volt sok, de akkor is több mint 3 napot ment. :)




(#7227) Kasya válasza -FreaK- (#7225) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az alap progi elég, vagy te megvetted esetleg?
A throttling mod eseten a hiányzó/nem egyező fájlokkal nem volt gondod?

Most visszaraktam a euro v10l-t és a titkos menüben kikapcsoltam a túlmelegedést. Egyelőre azóta nem töltött meg újra a widget.

(#7228) -FreaK- válasza Kasya (#7227) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nem vettem meg, elég az alap is.
Az az egy fájl hiányzott ugye, de bemásoltam az újakat. Nekem úgy tűnik, hogy működik, mert tényleg eltűntek az apróbb akadások is szinte mindenhonnan.

A widget újratöltés nem amiatt van, tehát az nem fogja megoldani a problémát. A gyári memória kezelés okozza főként (meg a szarul optimalizált szoftver), ezért a Memory manager program a hatásos ellenszere :)

[ Szerkesztve ]

(#7229) DIEGO15 válasza Kasya (#7224) üzenetére


DIEGO15
őstag

JRummy alkalmazások nagyon jók. Én az adblockert használom évek óta amit ő csinált, és nagyon jó. Egyébként, ha a memory manager nem jönne be, akkor próbáld ki az Autokillert, magyar gyártmány.

(#7230) álarc válasza zoleeno1 (#7216) üzenetére


álarc
aktív tag

Akkor jön a V3. Ott ígérte, ha jól emléxem, hogy lesz OTA. Az komoly lenne!....
Valaki próbálta már a Novát ART módban? Nekem vissza dalvikosodik mindig.

[ Szerkesztve ]

(#7231) DonLaca@ válasza álarc (#7230) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Xposed Framework telepítve van akkor mindegyik rom visszavált dalvikra.

Mára ígérték a SphinX G3 V3.0 D855-re való verzióját is. :D
Mennyit bűvészkedtem a romcsere után a programok visszatelepítésével. Közben ott volt végig az LG Backup progi ami teljesen jó erre. :B Most becsületesen végigpróbálom az összes LG appot mielőtt törlöm azokat.

[ Szerkesztve ]

(#7232) k5.20 válasza DIEGO15 (#7223) üzenetére


k5.20
senior tag

Nálam a RAM-ból szinte ugyanannyit eszik, mint a többi. :U
Azt hittem ebben kicsit jobb lesz.
Üresen, a saját dolgok visszatelepítése előtt is benyel 1.3-1.5-öt.

(#7233) DIEGO15 válasza k5.20 (#7232) üzenetére


DIEGO15
őstag

Nekem belakva is ennyi. Nem hinném hogy ebben el lehetne érni komolyabb változást.

(#7234) DonLaca@ válasza k5.20 (#7232) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Egyszer én is elkezdtem sorban kitörölni a programokat hátha nőni fog a szabad ram mennyiség. 88. alkalmazás után feküdt ki a telefon de ramom akkor se volt több. Az a gond hogy 1,8GB ram van a telefonban alapból, levonjuk az a 1,4GB-ot és a programoknak marad kb 400MB. Pl. Facebook app ennek a felét megeszi így nem csoda az állandó újratöltés. Ezért írtam azt hogy ezt a telefont nem szabadot volna 2GB-tal kiadni vagy a romot kellene ennél sokkal jobban optimalizálni.

(#7235) DIEGO15 válasza DonLaca@ (#7234) üzenetére


DIEGO15
őstag

Ezt én is ugyanígy gondolom.

(#7236) k5.20 válasza DIEGO15 (#7235) üzenetére


k5.20
senior tag

Mivel úgy is szét van túrva a vas, kipróbálom ezt is.

(#7237) álarc válasza DonLaca@ (#7231) üzenetére


álarc
aktív tag

igaz ettől az ART vonaltól még csodát nem láttam. Lassabban telepednek a programok ez tény. De semmi több eddig.
A fáraóst várom én is :)
Ő valami nagy guru ott. Mindenki a padavanja. Üdv mester meg minden. Ott szpkodják. :DD

[ Szerkesztve ]

(#7238) Typhoon47


Typhoon47
őstag

2 napig nem nézi ember XDA-t és már mint az őskorban érzem magam, annyi ROM jött ki pillanatok alatt. Persze ebből értékelhető jó ha kettő van :U

"Education is important but big biceps are importanter"

(#7239) Kasya


Kasya
nagyúr

Én nem tudom hogy, de megtáltosodott a masina. Feltettem a custom romot, nem tetszett. Visszamentem az eredetire, de előtte a szokásos wipe-on kívül a háttértárat az is gyalultam, téglát csinálva a készülékből. Flashtools-al visszaraktam az l-t és azóta jobb mint volt. A kezdokepernyon a mai nap meg semmit sem láttam visszatölteni.

Lehet aztán később más lesz, de bő fel nap elteltével lenyűgöző.

(#7240) dogi01


dogi01
aktív tag

Láttam egy-két G3-on demo videókat amik előre fel voltak töltve a telefonra. Nekem nincs ilyen viszont szeretnék valami videót amin látszik a 2k gyönyörűsége. Le tudom tölteni ezeket a demo videókat valahonnan, vagy van valakinek forrása szép 1440p-s videóra? :R

(#7241) apaszka válasza sedo (#6867) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem hamar kiadták a csere papírt,amit el is adtam azonnal. De az Lg nem sokat vacakolt. :K

Viszont szerviz az tré! TMX :W Most is harcban vagyok az új laptopommal ellenük! Másfél hónapja küldözgetik,holott gyári hibás a Lenovo!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#7242) Kasya válasza dogi01 (#7240) üzenetére


Kasya
nagyúr

Vagy töltesz le random 2k videókat, vagy youtube moddolassal kereshetsz 2-4k videokat.

(#7243) dogi01 válasza Kasya (#7242) üzenetére


dogi01
aktív tag

Ez az amiben segítséget kérek, ugyanis szégyellem bevallani de nem találtam értékelhető 2k videókat a neten. Illetve azt olvastam h youtube downloader állítólag nem képes kezelni ekkora felbontást... :s

Ja és igazából a legjobb a gyári G3-ra renderelt videó lenne. Hátha megvan valakinek vagy le tudta menteni vagy ilyesmi. :/ :DDD

(#7244) álarc válasza dogi01 (#7243) üzenetére


álarc
aktív tag

ez?

(#7245) Kasya válasza álarc (#7244) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jonak tunik, csak lekell tolteni, mert online elegge levan butitva.

Gravity trailer

Meg meg par darab

[ Szerkesztve ]

(#7246) apaszka válasza álarc (#7244) üzenetére


apaszka
veterán

:C :R Köszönöm! Tetszik! :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#7247) anti1966


anti1966
tag

Azt meg tudná-e mondani valaki, hogy amikor felveszem a telefont, vagy én tárcsázok, mindig maximum hangerőre kapcsol, hiába veszem fél hangerőre, a következő hívás fogadásnál, vagy tárcsázásnál ismét hangosan szól.
Köszönöm a segítséget!

(#7248) anti1966


anti1966
tag

Van még valami...lehet-e állítani valahol azon, hogy vakut előbb használjon a sötéthez, mint a gyári beállítás?
Előtte S3-am volt, az amikor egy kicsikét gyenge fényviszonyok voltak, az abban a pillanatban vakuval fényképezett.
Ez a G3 esetében sokkal rosszabb és csak nagyon sötétben használja a vakut.

(#7249) Khelben válasza anti1966 (#7248) üzenetére


Khelben
nagyúr

Egy gombnyomás bekapcsolni fixre.

(#7250) Kasya válasza anti1966 (#7248) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha jol ertem, nem alitottad a vakut ON-ra, hanem AUTO-ra. Vagy vorosszem-effektusra gondolsz?
szerk:megvalaszolva

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.