Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) tesoh válasza func93 (#8846) üzenetére


tesoh
tag

Már meg se merem számolni, hány FR-t nyomtam az elmúlt két nap alatt.:DDD Most is jön egy.:D

(#8847) DIEGO15: Nekem is működik a megás link.

(#8853) func93: Én is ebben bízok.:K

[ Szerkesztve ]

(#8852) Lanash


Lanash
aktív tag

Ma egy csodában volt részem :DDD
Telenornál vett G3 -on, v10g verzió volt (akadt is), erre próbáltam megoldást találni tegnap új launcherrel. OTA-n nézegettem a frissítéseke és nem volt semmi, ma gondoltam egyet és felraktam az LGMobile Support Tool-t. Telefont feldugtam rögtön írta, hogy van frissítés, most v10l van rajta nagyon jó lett a készülék már nem is kell nova vagy apex. :C

(#8853) func93 válasza tesoh (#8851) üzenetére


func93
senior tag

igen, nálam is ez a helyzet. hátha ez most már marad. :)

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#8854) func93


func93
senior tag

5.0 alatt is működnek a thermal mod + build stb?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#8855) DIEGO15 válasza func93 (#8854) üzenetére


DIEGO15
őstag

Igen

(#8856) zoleeno1


zoleeno1
addikt

AN HD 3.0-át feltette már valaki? Bug? Twrp van benne?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8857) Kasya válasza zoleeno1 (#8856) üzenetére


Kasya
nagyúr

En most tervezem letolteni es lehet felrakom meg este.

(#8858) DIEGO15 válasza zoleeno1 (#8856) üzenetére


DIEGO15
őstag

Én feltettem. Semmi különbség nincs a tegnap esti v20-hoz képest. Bitang jó lesz, de még nem az. Nálam előfordul olykor, hogy laggol.

(#8859) func93 válasza DIEGO15 (#8858) üzenetére


func93
senior tag

+1

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#8860) zoleeno1 válasza DIEGO15 (#8858) üzenetére


zoleeno1
addikt

Értem, köszi. A build.prop moddal is lagol? Thermal throat nyalókán működik vajon?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8861) DIEGO15 válasza zoleeno1 (#8860) üzenetére


DIEGO15
őstag

Nem próbáltam még a build.prop modokat, a thermal throttling felment simán, szerintem müködik.
Ezek nem olyan röccenések mint eddig, olyan mint ha gondolkodna a rendszer.

(#8862) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Kijött a NowHD 3.0

Annyiban tudnátok esetleg segíteni, hogy arra van valahogy lehetőség, hogy "mentsem" a telefonomat?
(Ikonok, appok, xposed framework).
Wipe után ha mindent az elejétől állítanék be, akkor az órákat venne igénybe... (mivel telon van, xposed, thermal mód, buld.bak , stb....)

Nagyon köszi :))

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#8863) Lecs@ válasza zoleeno1 (#8856) üzenetére


Lecs@
addikt

Olvasd a Topikját, vagy teszteld. Ne mindig a készre repülj mindig. Légy hasznos is néha négy ! :U

Bambazsiráf :U :U

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#8864) zoleeno1 válasza Lecs@ (#8863) üzenetére


zoleeno1
addikt

kkkkk itt is visszamennyé' :DDD amúgy a topikjában egy árva szó sincs róla :P

(#8862) NandorHUN: vótmá ;]

(#8861) DIEGO15: nem az appváltásoknál van ez? Mert én azért használtam eddig is dalvikon, mivel arton érezhetően lassabb volt...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8865) Lecs@ válasza zoleeno1 (#8864) üzenetére


Lecs@
addikt

Akkor teszteld. Legalább szakértő teszteli :U

512 GB

(#8866) ricinus13 válasza zoleeno1 (#8864) üzenetére


ricinus13
senior tag

Nálam is ez van, ezért írtam a lolli tapasztalatokhoz, hogy lassabb lett az appok váltása/megnyitása(eddig dalvikon voltam) viszont érdekes mód a kamera például sokkal gyorsabban indul art-on. Fene érti ezt :F

(#8867) DIEGO15 válasza zoleeno1 (#8864) üzenetére


DIEGO15
őstag

Nem kizárólag. Volt, hogy böngészőben akartam frissíteni, ott megállt 3-4mp-re. Lehet, hogy valamelyik app nem fekszik neki.

(#8868) zoleeno1 válasza Lecs@ (#8865) üzenetére


zoleeno1
addikt

régen az vagyok... :DDD fent sincs még a nyalóka, nincs időm most szórakozni vele, meg ahogy olvasom nem olyan kiforrott még ez :D

(#8866) ricinus13 + (#8867) DIEGO15: köszi az infókat, eldőlt, egyenlőre marad a HD 2.4 a moddokkal :K

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8869) Gabi77


Gabi77
csendes tag

Sziasztok ma este bontom ki a g3-at :) németországban élek itt is vettem bolti független, remélem magyar nyelv van rajta, vagy hule vagyok?

(#8870) DJ. Ru$y válasza Gabi77 (#8869) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mindegyiken van.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8871) Gabi77 válasza DJ. Ru$y (#8870) üzenetére


Gabi77
csendes tag

Köszönöm ez az első nem otthon vett telefonom biztos nagyon naiv kérdés volt de köszi hogy válaszoltál :)

(#8872) Lecs@ válasza Gabi77 (#8869) üzenetére


Lecs@
addikt

Ha nem vagy német állampolgár hanem magyar, akkor van rajta.

512 GB

(#8873) Gabi77 válasza Lecs@ (#8872) üzenetére


Gabi77
csendes tag

Was? Ezt nem értem

(#8874) zoleeno1 válasza Lecs@ (#8872) üzenetére


zoleeno1
addikt

te állat, formában vagy papa :DDD :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8875) func93


func93
senior tag

Akartam kérdezni, hogy ha pl: egy rosszabul sikerült laggoló cpu van a VAS-ba akkor a modok meg ezek semmit nem érnek?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#8876) Kasya válasza func93 (#8875) üzenetére


Kasya
nagyúr

Lehet huzni a procit...telen hutes se kell ala.
Ne foglalkozz ilyennel. Placebo.

(#8877) Gabi77 válasza zoleeno1 (#8874) üzenetére


Gabi77
csendes tag

Sehogy sem láttam összefüggést no így már értem :D ehhez kicsit hosszú napon van és még a háromévesem nem alszik az öccse talán igen de addig nem üzemelem be a telefont amíg nincs nyugi viszont ez érdekelt köszi

[ Szerkesztve ]

(#8878) sztala


sztala
csendes tag

Arra nincs vmi megoldás, hogy a névjegyzékben a tárcsázó gomb kerüljön át a bal oldalra?

Meg miképp lehetne megtalálnom, hogy melyik alkalmazás miatt melegszik a kamera körül a készülék (ma délután kezdett el melegedni, langyos, de nem vészes)?

(#8879) Kasya válasza sztala (#8878) üzenetére


Kasya
nagyúr

A tarcsazo kerdesre masik launcher lehet megoldas.

A melegedes akar a kijelzotol is lehet. Ha aktiv hasznalat mellett melegszik, normalis. Ha kikapcsolva, akkor valami gond lesz.

(#8880) sztala válasza Kasya (#8879) üzenetére


sztala
csendes tag

Sajnos kikapcsolt állapotban melegszik. Tegnap leállítottam appokat, abbahagyta. Próbálom megkeresni mi csinálhatja (jó ha 5 appot telepítettem rá).

(#8881) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Felraktam az AndroidnowHD 3.0-t, de most meg nem tudok másolni a telefon tárhelyére semmit.. pedig kellene a TiB-et felraknom, hogy vissza tudjam állítani a dolgaimat. Mi a picsa van már megint? Úgy látom hogy Lolli alatt megint megváltozott a belső tárhely struktúra, mert most minden valami emulated0 mappa alatt van a telefonról nézve. Kábellel vagy wifin nézve ott vannak a mappák meg minden, de másolás közben átviteli hiba lép fel. Valakinek tapasztalat?

(#8882) Kasya válasza sztala (#8880) üzenetére


Kasya
nagyúr

Konnyen megeshet hogy azok kozt van. Nekem az elso 5 appban egy youtube progi volt, hogy a hatterben is szoljon a zene. A program hatasara "tinkrement" az elolapi kishangszoro. Gondolhatod mit szenvedtem vele, mikor mar majdnem vittem vissza a boltba.

(#8883) -FreaK- válasza -FreaK- (#8881) üzenetére


-FreaK-
veterán

S3V3N segített, így lehet megoldani ezt a hibát:

With adb or a terminal emulator do:
su
restorecon -v -R /data/media

usb debug be legyen kapcsolva, valamint engedélyezni kell a root hozzáférést az adb számára.

(#8884) NandorHUN válasza NandorHUN (#8862) üzenetére


NandorHUN
addikt

Kérdésekre valaki esetleg? :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#8885) Kasya válasza NandorHUN (#8862) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hasznalj Titanium Backup-ot. De Freak mintha azt irta volna, hogy a loli alatt nem 100% a visszaallitas.

(#8886) -FreaK- válasza NandorHUN (#8862) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én most ezzel szívok. Az LG backup programmal tudod a rendszerbeállításokat menteni, a titaniummal meg a programokat. Lollipop alá már az új test TiB-ot kell telepíteni amit feljebb linkeltünk. A firefoxot mondjuk nem tudta menteni.. Az LG backup meg nem tudja visszaállítani a programok adatait, tehát az nem jó most erre.
Majd Lolli romról Lolli romra váltásnál valszeg már jó lesz.

Xposed-et meg felejtsd el. Dalvik kell neki, de ugye Lolli alatt csak ART van.

[ Szerkesztve ]

(#8887) Gabi77


Gabi77
csendes tag

És igen van magyar :D :D

(#8888) NandorHUN válasza -FreaK- (#8886) üzenetére


NandorHUN
addikt

Csak ART? Az érdekes... NowHD 3.0 is csak ART-t tud? Change log-ban nem láttam ilyesmit, de előző verziók csak Dalvikot tudtak.
Ha mégis csak ART működik, akkor szerintetek Xposed Framework át lesz "portolva" vagy lesz megoldás rá? Ha igen mikorra várható?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#8889) Kasya válasza NandorHUN (#8888) üzenetére


Kasya
nagyúr

A Loli mar ART alatt fut. Ezt nem tudod allitani.
Xposed lesz...dolgozik rajta a fejleszto. G3 TweakBox mar kerdeses, mert a fejlesztonek nem sok ideje volt eddig se.

(#8890) NandorHUN válasza Kasya (#8889) üzenetére


NandorHUN
addikt

Azért pedig nagy kár lenne, Tweakbox nagyon jó.... Ennyire átszabhato telóm még egyszer sem volt, és nem 1-2 dolgot állítottam át rajta.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#8891) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Aki Lollipop-ot használ, az meg tudná mondani, hogy chrome-ban hogyan tudok lapot váltani?
Megvan.

[ Szerkesztve ]

(#8892) plejik


plejik
addikt

Nekem eddig semmi gondom a lillival, még alggot sem tapasztaltam, bár tegnap csinált olyat, hogy az istennek sem akart dupla koppal éledni a kijelző, csak a gombal..., de utána jó volt.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#8893) beci


beci
őstag

Sziasztok.
32GB-os verziót forgalmaz valamelyik szolgáltató?
Érdemes a 3MB rammal rendelkezőt venni?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#8894) Kasya válasza beci (#8893) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem formalgaz és ha a szolgaltato fontos akkor nem.

(#8895) krisztyann válasza beci (#8893) üzenetére


krisztyann
tag

3 megásat nem érdemes. :DDD

Egyébként meg egyik szolgáltató se forgalmazza.

(#8896) beci válasza krisztyann (#8895) üzenetére


beci
őstag

Elírtam. :)
3GB. :)
Amúgy köszönöm a válaszokat.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#8897) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Lollipop-ot és Swiftkey-t használókat kérdezném: megy rendesen a billentyűzet? Én elsőre visszaállítottam Titanium backuppal, de nem kínál fel semmi szójavaslatot. Aztán eltávolítottam és telepítettem újra Play-ből, de így sincsenek javaslatok.

Problémám van a Widgetsoid-al is, nem tudok lementeni profilt a widgetre, valamint nem működik a mobilnet kapcsoló sem.

A Quickpic hibaüzenetet dob: unknown error: (Code14) could not open database

Ez most az AndroidnowHD 3.0, sima V20a rom alatt csak a Widgetsoiddal volt bajom.

(#8898) DJ. Ru$y válasza -FreaK- (#8886) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

LG Backup is menti a programokat. :P

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8899) Lecs@


Lecs@
addikt

Van ám már Mahdi Rom is és CM11 ( bumped ) is a készülékhez. :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#8900) Kasya válasza Lecs@ (#8899) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert azt fuzzuk hozza, hogy a camera hajlamos beragadni es nem indulni. Valamint a QuickCicle tokot nem tamogatja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.