Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) DonLaca@ válasza Bossi (#7050) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Ebben nem tudok segíteni. 1.4 után visszatettem a stock i romot mert az L rommal nagyon sok jel nélküli időm volt.

(#7052) Vic61 válasza Vic61 (#7046) üzenetére


Vic61
senior tag

Nova-ban a dupla koppintásnál mit kell beállítani, hogy a képernyő ki-bekapcsolás működjön? :F

Samsung Galaxy Fold

(#7053) GuruZone válasza Vic61 (#7052) üzenetére


GuruZone
őstag

Letöltöd a LockScreen progit (kék lakat az ikonja), majd hozzárendeled a dupla kopp-hoz.

nova beállítások > kézmozdulatok > dupla érintés

de már vagy 1000x le lett írva! :)

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#7054) toto0569 válasza Vic61 (#7052) üzenetére


toto0569
addikt

Telepítsd a Creen off appot.Aztán a Nova-ban a kézmozdulatok és gomboknál a dupla éríntésnél add hozzá.

(#7055) Vic61 válasza Vic61 (#7052) üzenetére


Vic61
senior tag

Köszönöm...Mindenkinek. Időközben rájöttem, hogy a kereső jóbarátunk, és megtaláltam... :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Fold

(#7056) DJ. Ru$y válasza toto0569 (#7054) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Másodpercre pontosan egyszerre szép volt srácok! :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7057) saintex72


saintex72
aktív tag

Vegülis megvettem a greenify fizetős részét. Ahogy tanultabb kollégák leírták a szabad ram nem változott számottevően. Ami viszont igen az a sebesség és az akku idő. Én még valami perverz okból az utolsó t-mobilos szoftot használom. Nova launcher, greenify mintha új telefonom lenne. Az akku fogyás egy vízszintes vonal ha zsebben van, és a szinkronizálás mégis működik az üzenetek megjönnek. Egy nap után azt mondom én is amit többektől olvastam már, ennek alapból az android részének kellene lennie. Fantasztikus. És egy hét próbát ad a fejlesztő, gondolom nem sokan kérik vissza a pénzüket.

[ Szerkesztve ]

(#7058) Typhoon47 válasza saintex72 (#7057) üzenetére


Typhoon47
őstag

Szerintem mindenképp frissíts (majd egyszer) csak azért is egy újabb romra, mert mindig van gyorsabb hidd el. :K

"Education is important but big biceps are importanter"

(#7059) Lecs@


Lecs@
addikt

Recoverys telepítésnél végigmegy a folyamat. Lefut rendesen az Updater script, de reboot systemnél ( TWRP ) a recoverybe dob csak vissza. Több dologgal próbáltam, nem csak Rommal. Mi lehet az ok ? Sőt. Recovery - s Backupnál sem bootol be a system. Ilyent még nem tapasztaltam. Ötlet ?

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#7060) Bossi válasza Lecs@ (#7059) üzenetére


Bossi
őstag

Nekem akkor csinálta ezt, amikor a Recovery felrakásnál a Flashify-nél, nem recovery image hanem a Boot image opciót választottam bár gondolom nálad nem ez volt...

[ Szerkesztve ]

(#7061) nagykriszti


nagykriszti
csendes tag

Sziasztok!
Érdemes megvenni ezt a telefont?
Ezen gondolkodtam a G3on meg a Sony Z2őn ?
Ti melyiket vennétek meg inkább?

(#7062) Lecs@ válasza Bossi (#7060) üzenetére


Lecs@
addikt

Recovery már fent volt. De mégis mintha ilyesmi lenne. Fura :U

512 GB

(#7063) plejik válasza nagykriszti (#7061) üzenetére


plejik
addikt

Mivel ez egy G3 topik, valószínű a G3 -at vennénk/vettük meg.. :D :B

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#7064) Lecs@ válasza nagykriszti (#7061) üzenetére


Lecs@
addikt

Note 4 ;)

512 GB

(#7065) Typhoon47 válasza nagykriszti (#7061) üzenetére


Typhoon47
őstag

Egyértelmű G3. Vicces egymás mellett a két telefon, mintha különböző történelmi korszakból származnának a G3 javára, egy (nagy) falatka high-tech-nek érzed mellette.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#7066) Kasya válasza nagykriszti (#7061) üzenetére


Kasya
nagyúr

Panasonic :P
Ha türelmetlen vagy, esetleg nem tetszik, akkor G3. Ez nem kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#7067) DJ. Ru$y válasza nagykriszti (#7061) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nokia 3310

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7068) Grawens válasza DJ. Ru$y (#7067) üzenetére


Grawens
senior tag

Hehe.. 3310 :C Akkor tessék választani! :DDD

(#7069) álarc válasza Grawens (#7068) üzenetére


álarc
aktív tag

Ez igazságtalan! Más kategória a kettő! Egy IP-68 minősítésű telefon vs. ropi LG? :DD

[ Szerkesztve ]

(#7070) Winnipeg


Winnipeg
újonc

Sziasztok!

LG G3 guruk, segítsetek!!
3 hónapja van egy LG G3 Telekom hálózatfüggő telefonom,
eddig semmi probléma nem volt vele, amik itt a fórumban leírtak voltak, azok nálam szerencsére nem jöttek elő.
Viszont.... tegnap kijelezte a telefon, hogy úgy firmware érhető el, a v10l (L) verziójú.
Elkezdtem a letöltést, előtte megkérdezte, hogy csináljon-e biztonsági mentést. Az is rendben felment.
A firmware frissítés legalább 40 percig tartott, majd miután betöltött és újraindult, folyamatos hibaüzenetek jöttek fel, hogy ez és az Sajnos leállt....
Majd magától újraindult a telefon, mintha factory reset lett volna, és újraindítást követően gyakorlatilag minden személyes adatot törölt.... :(
Ami a legjobban fáj az a Fényképek és Videók, ami gyakorlatilag mind törlődött.. Nagyon fontos lenne ha vissza lehetne szerezni valahogyan (koncert videók, sport videók, nyaralás videó).
Az összes többi nem érdekel. A kérdésem az lenne, hogy vajon ez még így hogy gyakorlatilag a telefon belső memóriája nullázódott, valahogy, valamilyen módon vissza lehet még szerezni esetleg az adatokat?
Sajnos Google+, Fotók és Dropbox automatikus mentés nem volt bekapcsolva.... :/

Van valamilyen esély egyáltalán hogy vissza lehessen szerezni az adatokat???

Minden megoldás érdekel.... Előre is köszi! :)

(#7071) Khelben válasza Winnipeg (#7070) üzenetére


Khelben
nagyúr

Érdekes, nekem is telekomos a telefon, de nem jelez frissítést, v10c a legutolsó telekomos szoftver.

(#7072) SlayR


SlayR
senior tag

Érdekes....mivel szerintem, ha lesz is frissítés az Telekomos készüléken nem L lesz...

(#7073) DJ. Ru$y válasza Winnipeg (#7070) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Factory reset előtt le kellett volna mentened gépre a backup fájlt (ha jól értem és csináltál), ez így veszett fejsze, sok 10k-ért visszaállítják neked, de házilag ez nem nagyon megoldható.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7074) lefkosia


lefkosia
őstag

A mai napon 30 perc kijelzőidővel ezt produkálta. Igaz 2G voltam. Wifi kb. 5 perc. :Y

The Truth Is Out There

(#7075) csabesz89 válasza saintex72 (#7057) üzenetére


csabesz89
tag

rootolt telón használod? +viber fész meg minden ilyen értesítés attól még megjön? automatába használod v kijelöltél magadtól progikat? én is gondolkodom rajta h felteszem...bár megfogadtam h ezzel a telefonnal nem mókolok ezért még rootolni se akartam/om

(#7076) saintex72 válasza csabesz89 (#7075) üzenetére


saintex72
aktív tag

Igen rootolt, amit mertem hibernáltam. Ahogy írtam, egy hétig tesztelheted, nincs nagy rizikó. Amúgyis két jobb sör ára. Olyan mintha a fejlesztőt meghívnád egy körre. Ha így gondolok rá, könnyebben vásárolok v. támogatok fejlesztőket.
Ja a vibert használom hibernálva az megjön.

[ Szerkesztve ]

(#7077) DJ. Ru$y válasza saintex72 (#7076) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Felraktam az alapot és minden appot hibernáltam az baj? :))

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7078) saintex72 válasza DJ. Ru$y (#7077) üzenetére


saintex72
aktív tag

Az alapban nem lehet rendszer alkalmazásokat hibernálni úgyhogy nem tudsz bajt csinálni szerintem.

(#7079) nagykriszti


nagykriszti
csendes tag

Sziasztok!
Akkor inkàbb úgy kérdezném ,hogy Lg G3 ,G2 , vagy G3 S ??
Melyik tud többet?
Melyiket lenne érdemesebb hosszabb távra megvenni?
Az tényleg igaz ,hogy leválik az eleje?
Nagyon köszönöm a sok sok sok segìtséget Nektek!! :-):-)

(#7080) Khelben válasza nagykriszti (#7079) üzenetére


Khelben
nagyúr

Olvasd el a G3 topic összefoglalóját, ott mindenre választ kapsz.

(#7081) Kasya válasza nagykriszti (#7079) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hosszabb tavra G3.
Igen, egyeseknel jelentkezo gond...

(#7082) plejik válasza Kasya (#7081) üzenetére


plejik
addikt

Ma az LGPc suite -al frissítettem a szoftvert. Szerintem L (l) verziót írt, le is ment szépen. Majd amikor megnéztem a telefon szoftverinformáció menüpontot, azt tapasztaltam, hogy még mindi v10i -t ír ki.. Ez mitől lehet. Viszont azt hozzáteszem, hogy olyan "szmúsz" a teló , amilyen még eddig nem volt.. :DDD

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#7083) Lecs@


Lecs@
addikt

Ma frissül a SphinX G3 Rom L - re.

512 GB

(#7084) Kasya válasza plejik (#7082) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igazabol mindegy is. Lenyegi kulonbseg nincs az i es l kozt. De szerintem az i-volt :)

(#7085) plejik válasza Kasya (#7084) üzenetére


plejik
addikt

Lehet, mind1 is, pörög szépen, az a lényeg.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#7086) álarc válasza Lecs@ (#7083) üzenetére


álarc
aktív tag

Inkább okt. 23 lesz. Egyelőre testing van...

(#7087) Lecs@ válasza álarc (#7086) üzenetére


Lecs@
addikt

Frissítették a Topik 1 hsz - t na :P

512 GB

(#7088) álarc válasza Lecs@ (#7087) üzenetére


álarc
aktív tag

:( várom azt a HD valamit. ott is tökölés folyik. Az 1.5.1 elég jól szalad! Lehet marad a G3

[ Szerkesztve ]

(#7089) Winnipeg válasza Winnipeg (#7070) üzenetére


Winnipeg
újonc

Pedig Telekomos, még a Telekom app-ok is rajta vannak még. Most teljesen rendben van minden a telóval, meg a szoftverrel is, most néztem meg, v10L. Csak az elveszett adatok nagyon bántanak... :(
Felhítam az LG-t, azt mondták, 1-2 esetben tapasztaltak már ilyet, gyakorlatilag ez egy gyári beállítások visszaállításával ér fel, majd utána frissült csak rá az új firmware.. :/ :(
Ha még pár 10k is lenne, érdekelne, hogy meg lehet-e egyáltalán oldani.... vannak, ami pótolhatatlan fényképek..... :/ :(
A frissítés előtt, Biztonsági mentést végzett a PC Suite, az meg is van, de az csak a beállításokat és az appokat tartalmazza, mint kiderült- a személyes tartalmakat nem.
Azt vissza is töltöttem, de sajnos a backup file csak tényleg a beállításokat és az alkalmazásokat tartalmazza :O amit nem is nagyon értek hogy az LG miért nevezi Biztonsági mentésnek/másolatnak.
Az iPhone ez a név alatt, mindenről ment adatokat.....
Nyilván én is hülye voltam, hogy nem mentettem el eddig, de ki gondolta volna hogy egy 3 hónapos készüléknél ilyen előjöhet.... :( :W

Valakinek esetleg valamilyen tapasztalat factory reset utáni adatvisszaállításról....?!?

(#7090) álarc válasza Winnipeg (#7089) üzenetére


álarc
aktív tag

Előfordul, hogy marad 1,2 kóbor mappa. Vinyónál alap, hogy nem szabad használni konkrétan! Felülírja a még hasznos tartalmakat, amit elvben ki tudnak kockázni az adatmentésre szakosodott cégek. De ez ugye SSD, és teló.

(#7091) DJ. Ru$y válasza Winnipeg (#7089) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Megfelelő beállítás mellett a backup is lement mindent, ez nem más hiába nem kell senkit hibáztatni...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7092) eami


eami
addikt

ne szivassatok már szegényt... nem vagyok most gépnél, de kicsit később adok pár tippet. hacsak nem volt bekapcsolva az encryption akkor vissza lehet állítani mindent pillanatok alatt.

(#7093) Typhoon47 válasza Winnipeg (#7089) üzenetére


Typhoon47
őstag

Ha még pár 10k is lenne, érdekelne, hogy meg lehet-e egyáltalán oldani.... vannak, ami pótolhatatlan fényképek..... :/

Ú ba+.. Részvétem :( Reméljük nem wipeolt és vissza lehet állítani mindent.

[ Szerkesztve ]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#7094) Winnipeg válasza eami (#7092) üzenetére


Winnipeg
újonc

Köszi eami! :) hálás lennék érte, és sokat segítenél!
Úgy tudom nem volt bekapcsolva. Bár rootolva sem volt a készülék még.

(#7095) Kasya


Kasya
nagyúr

Már van m és t rom is. Illetve NowHD 1.6. Felgyorsultak a dolgok.

(#7096) -FreaK- válasza Kasya (#7095) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az m és t az a 851-re van, ami nekünk kb semmit nem jelent, még az is lehet hogy régebbi mint az L :)

(#7097) Kasya válasza -FreaK- (#7096) üzenetére


Kasya
nagyúr

Rendezhetnek mar a verzioszamokat...teljesen atlathatalan igy :U

(#7098) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Storno

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7099) purcigeorge válasza Typhoon47 (#7093) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Ezeket nézd meg, hátha... De addig én is azt javaslom,hogy ne használd a telefont. http://csillagpor.hu/remek/programok/fajl-fajlrendszer-karbantartas-mentes-helyreallitas

[ Szerkesztve ]

(#7100) eami válasza Winnipeg (#7094) üzenetére


eami
addikt

Tegyél egy próbát ezzel, de ha guglizol kicsit, akkor találsz sok hasonlót. Telefonon még nem próbálkoztam ilyemsivel, de flash driveokat nagyon könnyen vissza lehet hozni ilyen programokkal és a telefonban lévő memória sem működik ilyet tekintetben nagyon máshogy. Hallottam már olyat, hogy egyes gyártók ezért próbálnak saját factory resetet írni, ezzel is védve az adatokat, de lövésem sincs LGnél mi a helyzet. Majd remélem beszámolsz :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.