Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) kajtika válasza dkovizoli (#24999) üzenetére


kajtika
csendes tag

cache + dalvik előtte és utánna de úgy sem volt jó.

(#25002) Fitzgerald válasza macii97 (#24994) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Jaja közben már rájöttem. :)

Amúgy meg akinek nem jött be a Lion romon a Gabriel kernel, az próbálja meg a 7c-t felrakni. Valamiért a régebbi 7a van benne alapól.

(#25003) torzonkoc válasza torzonkoc (#24893) üzenetére


torzonkoc
csendes tag

Erre esetleg valaki valamit?

(#25004) la_cc válasza Skynet258 (#24988) üzenetére


la_cc
addikt

Mennyi volt?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#25005) Zolio3 válasza kajtika (#25000) üzenetére


Zolio3
senior tag

Most komolyan! Melyik része nem érthető a 850, és 855 közötti különbségek?! Hardveres semmi különbség nincs, mindössze nem kapott a 850 FM rádiót. De annak nincs külön antennája, a fülest használja antennaként. Minden gond nélkül feljegyzések rá a lion rom. Egyet rontottál el, mint amit én is, hogy a Navel kernelből rossz verzió telepítettél. Ezt a kernel telepítsd, és nem lesz gond. Ha Navel kernel nélkül (az eredeti Gabriellel) telepítetted volna, akkor gond nélkül elindul, és persze rádió is lett volna rajta, tehát 855 jelzésű is lett volna. Értő olvasni nem árt ilyen művelet előtt, különben rosszabb esetben tégla lesz a telefon. Ez a fastboot mód hiba semmi, ettől recovery is elérhető, régebbi mentés visszatehető, és már megy is.

(#25006) Deadzone41 válasza DonLaca@ (#24987) üzenetére


Deadzone41
őstag

köszi! ha felteszem a ROOT+TWRP-t akkor mehet rá ez ez a fix? a sharpening értékeket hogy lehet beállítani?

(#25007) kajtika válasza Zolio3 (#25005) üzenetére


kajtika
csendes tag

Ezt én értem és fel is fogtam de ha rendesen elolvastad volna akkor tudnád hogy nem is ezzel van a problémám. Azt a kernelt próbáltam feltenni amit most is belinkeltél, és most figyelj, NEM JÓ. A kérdés az volt hogy hogyan rakjam fel lion telepítése után és milyen verziót? Köszönöm

(#25008) Skynet258 válasza la_cc (#25004) üzenetére


Skynet258
veterán

Ott írtam pedig:

"Meg is rendeltem hát az eszközt, az itthoni ár cirka feléért (~5000 Ft.)."

https://geekpulse.hu

(#25009) DonLaca@ válasza Deadzone41 (#25006) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Igen. Telepítéskor választhatsz. Én 0-n használom (disabled). Újraindítás után egyszer ki kell kapcsolni a kijelzőt mert csak akkor aktiválódik a beállított sharpening érték.

[ Szerkesztve ]

(#25010) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez a komoly, el se hiszem hogy csak most találtam rá.

(#25011) Zolio3 válasza kajtika (#25007) üzenetére


Zolio3
senior tag

A lion rom telepítése után fel lehet tenni azt a Navel kernelt, ami lentebb lett linkelve. Utána dalvik cache, és reboot. A lion telepítése előtt a fulladt wipe-ot meg kell ejteni: system, data, cache, dalvik cache. Ha kész, utána mehet a lion telepítése, amiben az aroma installer segít. Ha kész, szerintem indítsd el, nézd meg mükszik e, és utána próbáld meg a Navelt, dalvik cache, és ismét indítás. A p-s verziós romhoz az kell, ami linkelve volt. Másikkal nekem sem ment. Valakinek jól ment a Gabriel, nekem is, csak melegebb volt. De ment.

(#25012) Deadzone41 válasza DonLaca@ (#25009) üzenetére


Deadzone41
őstag

köszi sikerült, így sokkal jobb!

(#25013) kajtika válasza Zolio3 (#25011) üzenetére


kajtika
csendes tag

Köszönöm a segítséget, próbálkozni fogok akkor vele, mert nekem is az a bajom a Gabriel kernellel hogy állat mód melegszik a telefon bármilyen terheléstől.

(#25014) Zolio3 válasza kajtika (#25013) üzenetére


Zolio3
senior tag

Igen, ez volt a gondom nekem is. Navelnél is melegedett nekem, de a Kernel auditorban kizárólag a hőmérsékletet állítva nincs gond. Szépen működik, a hőmérséklet jó, és a legfőbb, hogy konkrét hőmérsékletre lehet állítani. Gabrielnél ez hiányzott. Navelnél bár 75 fok körülre állítottam, de 67-68 megállítja, és visszább veszi a teljesítményt.

(#25015) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Jól érzékelem, és a Lion romban tényleg élénkebbre van kalibrálva a kijelző mint a Cloudyban?

(#25016) Zolio3 válasza torzonkoc (#25003) üzenetére


Zolio3
senior tag

A más készülékekre írt appal nem feltétlenül van probléma, de a widgetek csak az adott készülék launcherén futnak. Tehát nem elég csak a képnézőt leszedned, widgetet nem tudsz kirakni. Ahhoz Xperia home launcher is kell. Szedd le INNEN, de a home is kell hozzá, és azt kell beállítani indítónak.

(#25017) NY_A válasza Fitzgerald (#25010) üzenetére


NY_A
őstag

Kipróbáltad?

(#25018) legenda007


legenda007
aktív tag

Sziasztok!
A galèria nem működik megfelelően, nèha megnyitja a kèpeket, de legtöbbször csak fekete kèp ès karikàzik ès betölt felirat fogad. Mindegy hogy a belső vagy az sd-n memòriàn van a kèp. Ez az app hibàja lehet vagy valami màsè?

(#25019) Fitzgerald válasza NY_A (#25017) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Aha. A scriptet is meg az appot is. Nagyon komoly.
Appot 4750-re állítom pl. játék közben, amúgy 4200-ra.
Ezek után mondja valaki, hogy a Snapdragon 801 kevés QHD kijelzőhöz...

(#25020) ajca


ajca
tag

Sziasztok!
2 hete vettem a telót,tegnap csináltam vele videó felvételt,de szikrázó napfénynél is nagyon sötétek lesznek a felvételek akármelyik felbontással.Mi lehet az oka?A fényképek tökéletesek.

(#25021) Zolio3 válasza legenda007 (#25018) üzenetére


Zolio3
senior tag

Próbáltad másik képnéző alatt is, esetleg számítógépre, pendrivera másolva és onnan számítógéppel megnézve? Sérült fájloknál ez gyakori jelenség. Ha nem sérült, akkor érdemes jobb fajta képnézegetőt használni (pl. Quickpic). Ez az első használatkor szkenneli az összes képet, és kis méretű thumb képet gyárt le. Első alkalommal ez nem túl gyors, utána viszont minden azonnal látszik, és a képek megnyitására is állítható folyamat, ami nagyban gyorsítja a megnyitást. Karika nem lesz, viszont a thumb képek (főleg több ezer képnél) elfoglalnak a belső tárhelyből némi helyet.

(#25022) Tibor7878


Tibor7878
tag

Sziasztok! Kellene nekem egy tuti, megbízható jegyzet program. Eddíg gyárit használtam a telefonjaimon, ezért nem ismerek jó ilyen programokat. Köszii!

(#25023) Viktor0610 válasza Tibor7878 (#25022) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Google Keep vagy ColorNote. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#25024) takika258


takika258
tag

Ha feltennék egy másik ROM-ot a mostani gyári helyere akkor majd esetleg vissza is tudom cserelni nyom nélkul? :F

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#25025) Tibor7878 válasza Viktor0610 (#25023) üzenetére


Tibor7878
tag

Köszönöm! Nagyon tetszik ez a Google Keep :)

[ Szerkesztve ]

(#25026) flakter


flakter
tag

Üdv mindenkinek!

Augusztusban eléri az 1 éves kort a 32Gb-os fehér G3-am.

Gondoltam a gari lejárta előtt elviszem szervizbe, hogy a "gyerek betegségeket" javítsák.

Problémáim a következők:
- Ház repedés alul és felül is. Most jött elő néhány hete napról napra.
- Akksi gyors merülése. CSAK Wifi mellett 2 óra alatt 30%-ot is képes merülni.
- Melegedés. Internetezésnél is 60 fok környékén mozog a készülék, ami eléggé érezhető a kézben is.

A telefon az XXL GSM-ből származik, és HKG kiadás.

A kérdésem, hátha volt már tapasztalata valakinek ilyen kiadással:
Bevihetem a központi LG szervízbe, vagy az XXL-nél kell leadnom, hogy intézkedjenek?

A válaszokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

..FlaK..

(#25027) gusthy válasza flakter (#25026) üzenetére


gusthy
veterán

De tényleg, ezt minden nap hárman megkérdezik, tényleg reménytelen visszanézni?
HKG az gondolom, Hongkong, ami nem EU régiókód, tehát max bolti gari van rá.

(#25028) flakter válasza gusthy (#25027) üzenetére


flakter
tag

Visszanéztem, és nem találtam konkrét választ érdekes módon.

[ Szerkesztve ]

..FlaK..

(#25029) ivatti10 válasza flakter (#25026) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Az enyém SEA kódos, mégis javították keretrepedéssel Budapesten. Számlád legyen róla (az sem baj, ha 0 százalék ÁFA-s)a telefon IMEIszámának feltüntetésével, és szerintem az LGszerviz javítja. Hívd fel őket.

[ Szerkesztve ]

ZTE nubia Z60 Ultra

(#25030) flakter válasza ivatti10 (#25029) üzenetére


flakter
tag

THX! :R

..FlaK..

(#25031) Kloss válasza flakter (#25026) üzenetére


Kloss
őstag

Ha visszaolvastál, akkor láthattad, hogy mindenkinek más a véleménye. Teljesen felesleges itt feltenni a kérdést, egyszerűbb lenne felhívni a szervízt vagy akitől vetted.

(#25032) flakter válasza Kloss (#25031) üzenetére


flakter
tag

Reménykedtem, hátha van, aki már megjárta ugyan ezt a kört. Telefonálás lesz a vége természetesen... Az volt nyilván az érdeklődésem tárgya, hogy merre kezdjem el...

..FlaK..

(#25033) kajtika válasza Zolio3 (#25014) üzenetére


kajtika
csendes tag

Nem működik a kernel, pedig már leszedtem egy Gabriel kernelt is de az se működik. Lehet megpróbálom majd D850 kernellel.

(#25034) Zolio3


Zolio3
senior tag

Lion romot használóktól kérdezném: névjegy szerkesztésénél, ha dátumot (pl. születésnap, évforduló, stb.) akarok bevinni, akkor a névjegyzék leáll. Más találkozott már ilyennel, vagy csak egyéni hiba?

(#25035) Zolio3 válasza kajtika (#25033) üzenetére


Zolio3
senior tag

Csakhogy nem fogsz találni 850-es kernelt. Mint mondtam párszor nincs hardveres különbség a 850/2/5 között, így csak olyat tudsz leszedni, ami mind háromra jó. Ha gondolod, próbáld meg Stock rommal, vagy egyéb másikkal.

(#25036) gusthy válasza Zolio3 (#25035) üzenetére


gusthy
veterán

Ez hihetően hangzik, elég sok romot láttam, ahol 850/2/5 volt megadva, mint típus.

(#25037) Zolio3 válasza Zolio3 (#25035) üzenetére


Zolio3
senior tag

Azon gondolkodom, hogy esetleg nem gyári p rom alapra tetted a liont, és azon van valami probléma. Próbáld meg nem p alapú Stock romra telepített lion romra a Navel kernelt, tehát EZT a verziót.

(#25038) Kloss válasza Zolio3 (#25034) üzenetére


Kloss
őstag

Egyéni hiba lesz, mert nálam jól működik. Beírtam szülinapot, menti rendesen, nem fagy.

Nem ez az első LG telefonom, tipikus LG tulajdonság. Felteszem a romot, tökéletes. Felteszed, nem jó. Másik romnál pont fordítva :)
Lion mellé fel akartam rakni az xposedet, ha ezt is kiválasztottam a telepítéskor, nem bootolt be a teló. Egyéb hibát nem találtam, bár ez a Navel kernelnek köszönhető.

[ Szerkesztve ]

(#25039) Kloss válasza kajtika (#25033) üzenetére


Kloss
őstag

V0.7Ca-t próbáltad? Ha nem, akkor azt kellene.

(#25040) kajtika válasza Zolio3 (#25037) üzenetére


kajtika
csendes tag

Oké akkor megpróbálom ezzel.

(#25041) kajtika válasza Kloss (#25039) üzenetére


kajtika
csendes tag

Csak a v7c-t próbáltam mert én is azt hittem hogy az majd jó lesz de amúgy ha felrakom a lion-t akkor a kernel verziónak nem kellett volna változnia mert nálam maradt 3.4.0? De akkor megpróbálom a v7ca meg a nem p-s navelt is

(#25042) Kloss válasza kajtika (#25041) üzenetére


Kloss
őstag

Elvileg jó a v0.7C is, de több telefon bootloopba került, ezért van a 0.7Ca, ahol hiányzik pár funkció. Nem 100%, hogy működik mert nálad valami más lehet a gond.
A 3.4.0. nem fog változni a kernel felrakása után sem.
Egy teljesen gyári romot kdz-ből telepítettél már? Ha jól értettem eleve nem gyári rommal kaptad a készüléket.
Érdemes lenne egy gyári visszaállítás és onnan felrakni azt amit szeretnél. Szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#25043) storm3 válasza Fitzgerald (#25010) üzenetére


storm3
senior tag

Istenes ez a cucc. 4400-on van az enyém állandóan es nagyon pirit. :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#25044) ragnar69


ragnar69
csendes tag

Sziasztok!
Valaki el tudná árulni, hogy hol tudnám kikapcsolni az "Az akkumulátor feltöltve. Kérem húzza ki..." jelzést? Tuti valahol az orrom előtt van, de ha beledöglök, akkor sem találom és halálra idegesít! Köszi! :)

(#25045) Kloss válasza storm3 (#25043) üzenetére


Kloss
őstag

A pirítást szó szerint kell venni vagy csak gyors? :D

(#25046) TomPack


TomPack
őstag

Sziasztok!
Mindegyik 32Gb-os verzió 3Gb RAM-al van szerelve?
Köszi előre is!

(#25047) storm3 válasza Kloss (#25045) üzenetére


storm3
senior tag

Gyors, nincs akadas. A homerseklet is rendben van, lion 5.1 es navel kernel(alapbeallitasokkal).

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#25048) steelsec válasza TomPack (#25046) üzenetére


steelsec
aktív tag

Nem mindegyik, legalábbis nekem a gsm vonalnál azt mondták, hogy nem tudják garantálni, néha becsúszig egy 2gb ramos, de mostanában csak 3gb ramos volt, eu-s én tőlök vettem.

(#25049) TomPack válasza steelsec (#25048) üzenetére


TomPack
őstag

Köszi! Hàt akkor reménykedek, hogy az enyém 3-as lesz. :)

(#25050) -=Jam=- válasza flakter (#25026) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nekem SEA kódos XXL GSM-ből származó 32/3-as van, és gond nélkül javították a repedést, meg a kijelző elválást. Az más kérdés, hogy a kijelző 2 nap múlva jobban feljött, mint előtte, és a keret is megrepedt most egy fél év után ismét, úgyhogy lassan visszaviszem én is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.