Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) Kloss válasza Tompika777 (#35996) üzenetére


Kloss
őstag

Nagyon úgy tűnik, hogy hardver hiba lesz.

(#36002) SkyLine3000 válasza Tompika777 (#35994) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Rosszul tudod. Nem kell root, h visszatérj mm-ról lp-ra. Nekem elhiheted. Már párszor visszatértem lp-ra és itt is ragadtam. V21c.:)

(#36003) Joccc07 válasza david335 (#35986) üzenetére


Joccc07
addikt

Na, örülök, hogy tetszik.
Class6-al? Csináltál swap-ot?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#36004) DJ. Ru$y válasza Joccc07 (#36003) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Class 6-on a 6 MB/s-es írással biztos jó lehet a swap... Nem hinném.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36005) Joccc07 válasza DJ. Ru$y (#36004) üzenetére


Joccc07
addikt

Ezt én tudom. Szerintem a kolléga nem csinált swap-ot.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#36006) DJ. Ru$y válasza Joccc07 (#36005) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem sem, ezért nem értettem a hozzászólásában, hogy miért írta bele a c6-ot.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36007) Joccc07 válasza DJ. Ru$y (#36006) üzenetére


Joccc07
addikt

Szerintem arra gondolhatott, hogy ha cm13-at telepít az automatikusan létrehozza a swap-ot az sd kártyán ami neki csak class 6-os.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#36008) anorche1


anorche1
őstag

Hogy ebbeb a g3 ban milyen fos gps van. Mintha valami kínai mtk -s chipsetes szar lenne. Nem talal jelet, ha megis, akkor gyorsan el is veszti. Lumia 820 -am és 640 -em is mire elindul a program mar talat is jelet, ennel meg...

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#36009) atosan válasza anorche1 (#36008) üzenetére


atosan
addikt

Nálam meg szépen teszi a dolgát. Pillanatok alatt talál jelet, menet közben, mert a pályán minek menjen, fővárosban egyszer sem hagyott cserben Google térképpel.

Maine coon

(#36010) DonLaca@ válasza anorche1 (#36008) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Én napi szinten használom navigálásra a G3-at és szerintem meg nagyon jó a GPS a telefonban. Stock és CM rom alatt egyaránt.

[ Szerkesztve ]

(#36011) SkyLine3000 válasza anorche1 (#36008) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem sincs bajom a gps-el. Ha már megvan a jel, stabilan tartja. Stock Lp v21c. Tegnap is sokat használtam és semmi gond nem volt.

(#36012) anorche1 válasza SkyLine3000 (#36011) üzenetére


anorche1
őstag

Fogjuk arra, hogy most melege volt.
De a furcs az, hogy a google terkepben, navigalas nelkul pontosan tartotta a poziciot, de navigalas kozben csak muholdat kereset.
A szulinapos igo turheto volt, de az meg azzal szivatott folyamatosan, hogy ha az autopalya mellett volt egy ut, akkor rogton arra dobott at.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#36013) SkyLine3000 válasza anorche1 (#36012) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nincs letiltva az autópálya az útvonaltípusoknál? Ilyet nem kéne csinálnia, ha engedélyezve van.
Én is a szülinapos igo-t használom, de teljesen jó.
Nekem melegben a waze+gps+mobilnet kombó melegítette túl a telót. Meg gondolom, a fekete tok. Annyira, h akkor ki is kapcsolt a teló és csak az akksi ki-be, plusz kis pihi oldotta meg.

(#36014) Tibor7878 válasza SkyLine3000 (#36013) üzenetére


Tibor7878
tag

Jéézusum mik vannak. Messze nem lehetnek egyformák ezek a g3-ak.. Nekem 1x merne ilyesmit csinálni, azonnal lecserélném.

(#36015) SkyLine3000 válasza Tibor7878 (#36014) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ezer fok volt. Teló a szélvédőn, tűzi a nap, fekete tok, megy a mobilnet, gps (hálózatok+gps, minden), waze, kutyaf@sza. Szted nem melegedhet túl a teló úgy h kikapcsoljon? Ne fárassz a hülyeségeddel! :W
Egyébként az az egy alkalom volt, azóta sem.
Próbáld ki te is, aztán már vehetsz is helyette másikat...

[ Szerkesztve ]

(#36016) Tibor7878 válasza SkyLine3000 (#36015) üzenetére


Tibor7878
tag

Pfff most mit kapod fel? :) 2 éve gyűröm a telefont 1x sem kapcsolt ki. Képzeld nem a szobában nézegetem és van, hogy napi 9 órát megy a szélvédőn töltővel. Nekem a telo munkaeszköz is (navigáció) a melóban ezért nem engedhetnék meg neki ilyesmit. Ha pont rosszkor hagy cserben és elvétek egy kereszteződést az para egy kamionnal. Ez nagyon nem tartozik ide, de úgy látom indokolnom kellett, hogy miért kukáznám azonnal.

[ Szerkesztve ]

(#36018) anorche1 válasza Tibor7878 (#36014) üzenetére


anorche1
őstag

Nekem is kikapcsolt ma, de teljesen érthető, nem tudtam kézzel megfogni hátul a gomba gomboknál mért konkrétan égetett, de az egész telefonon rohadt foró volt.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#36019) macii97 válasza anorche1 (#36018) üzenetére


macii97
senior tag

Szélvédő fele kell iranyítani a klímát :DD

(#36021) anorche1 válasza macii97 (#36019) üzenetére


anorche1
őstag

Bio klímánk van (letekert ablak) :DD

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#36022) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Srácok! A személyeskedést lehet befejezni vagy privátban folytatni! Köszönöm!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36023) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Sziasztok,

Ha telekom üzletben adom le a készüléket tényleg 1 hónap mire beküldik szervizbe a telefont? Jelent bármiféle problémát, hogy lefrissítettem android 6.0-ra a rendszert? Lg szoftver kínálta fel a lehetőséget.

Ma mikor kivettem a zsebemből a telefont nem reagált semmire, kikapcsolt állapotban volt. Próbáltam kivenni az aksit majd visszatettem de semmi. Tegnap este töltöttem fel, viszont a biztonság kedvéért rádugtam töltőre de totál halott, nem lehetett bekapcsolni és a töltésre se reagált.
Elvittem a legközelebbi telekomba és leadtam a készüléket javításra. Sajnos nagyon kioktatóan viselkedett az ügyfeles, nem akartam és energiám se volt a teljesen abszurd kérdéseire mosolyogva reagálni erre átváltott lekezelő stílusba. Már eleve azzal indított, hogy erre még van garancia? Nem egy mai készülék..
Gyakorlatilag folyamatosan magyarázkodnom kellett. Ilyen kiszolgálással én még nem találkoztam.

Totál hülyére akart venni, már majdnem rászóltam, hogy csak vegye fel a jegyzőkönyvet és az LG szerviz majd teszi a dolgát, ne akadékoskodjon.

Szóval elkeserítően arrogáns alkalmazottba sikerült belefutnom, ráadásul okot sem adtam arra, hogy így viselkedjen.

mod: Most olvasom vissza a posztokat, látom nem csak nekem adta fel a harcot :) A zsebembe volt a készülék és ott halt meg.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#36024) DJ. Ru$y válasza BITBOYS (#36023) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Előfordul olyan, hogy egy adott üzlet csak X db készüléket küld fel egyszerre a szervizbe. Szerviz viszont szinte biztos nem az LG lesz (központi szerviz, Váci út), hanem a Telemax. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36025) BITBOYS válasza DJ. Ru$y (#36024) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor ez valami rosszat jelent? Mutattam az átvevő ügyfelesnek, hogy a készülékház is megrepedt alul felül, erre jött a biztos leejtettem, nekivágtam valaminek szöveggel. Itt olvastam, hogy a kijelző is sárgult a túlmelegedéstől ami látszott is rajta, de nem tudtam elmondani mert már szabadulni akartam ettől az embertől.

Lehet írok az LG-nek, csak nem biztos, hogy lenne értelme.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#36026) DJ. Ru$y válasza BITBOYS (#36025) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azzal az LG nem nagyon tud mit tenni, hogy bunkó volt az ügyfélszolgálatos, főleg, hogy a készülék sem hozzájuk fog kerülni valószínűleg. Telekomnak tudod ezt jelezni, az átvételről csak kaptál valamit, azon ott kellene legyen a neve, de ebben már lehet, hogy a Telekom mobil topikban jobban tudnak segíteni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36027) BITBOYS válasza DJ. Ru$y (#36026) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ja, én nem az ügyfelesre gondoltam. A készülék további hibáiról gondoltam írok pár sort csatolva a jegyzőkönyv számát.
Külön kezelem a két dolgot, a telefonom érdekel igazából amit szeretnék mihamarabb visszakapni.
Tudom mi az a C vágány, és ezt szeretném/szerettem volna megelőzni :) Abban bízok, hogy csak rossz napja volt a kollégának.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#36028) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Még annyi, hogy ma fedeztem fel az lg weboldalán az online szervizigény lehetőségét. Beregisztráltam a készüléket és leírtam a hibajelenséget. Helyszíni javítás lett a végeredmény. Ma visszamegyek a telekom üzletbe ahol leadtam a készüléket és visszakérem mivel megigényeltem az lg online szervizt. Ez így működhet? Javíttatta már így valaki a készülékét?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#36029) Joccc07 válasza BITBOYS (#36028) üzenetére


Joccc07
addikt

Én is csináltam online szervízigényt, de ahhoz is be kell vinni a Váci útra. Ők nem jönnek érte.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#36030) SlausK


SlausK
tag

Sziasztok,

Lassan két hete már nyugdíjba küldtem a szeretett G3-mat. Valószínűleg családban marad, úgyhogy figyelemmel kísérem a topicot a jövőben is. Nagyon jó közösség alakult itt ki, mindig tudtatok segíteni és én is igyekeztem másoknak.

Amiért cseréltem annak oka, hogy szükségessé vált egy dual simes készülék beszerzése. Kényelmetlenné vált kettő 5” feletti készülék cipelése főleg így a nyári szezonban. Emellett mivel sokat navigálok sajnos a G3-som az idő múlásával egyre pontatlanabb, lassabb lett lokalizálás szempontjából ROM-tól függetlenül. A melegedés volt a másik frusztráló tényező. Ahogyan itt előttem irták, fűt mint a kazán. Emiatt újra kezd repedni a burkolat is. Viszont mindezek ellenére egy igen szerethető készülék. Utoljára a Motorola Defy-omat imádtam ennyire.

Ezek alapján gondolhatnátok, hogy G4 Dual lett a választottam. De hiába nagyon jó ár/érték arányban és egy teljesen kiismert mindennapi társ lehetett volna, eltántorított a hasonló problémák, tapasztalatok összessége. Ráadásul már nem is szerettem volna 100+ ezer forintot egy telefonért kiadni. Amire váltottam az egy Xiaomi Redmi Note 3 (Snapdragon) 32/3 GB készülék. Eddig meg vagyok vele elégedve. Nem melegszik, gyorsabb a GPS, mint a G3-ban valaha és még a térerő sem annyira bizonytalan, sőt. Bár nincs B20 LTE. Az akkumulátor idő valami elképesztő és bár nem feltétlen egy kategória a két készülék, de azt mondanám hogy élmény és sebesség fronton nagyon is egy csónakban eveznek.

Remélem nem gond, hogy leírtam ezt a kis szösszenetet. :)

Üdv, SlausK

(#36031) BITBOYS válasza Joccc07 (#36029) üzenetére


BITBOYS
addikt

Köszi, akkor valahogy majd megoldom

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#36032) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Lg d690-re Magyart tudok valahonnét.Nem találok semmit róla.

(#36033) macii97 válasza SteveJobs (#36032) üzenetére


macii97
senior tag

Semmi köze a g3-hoz...

(#36034) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Néhány tapasztalat érdekelne mert telokat nézegetek és a G3 is szoba jöhetők közt van. Mit lehet róla tudni? ajánlott telefon? leginkább kamerázásra lenne, meg mindennapos használatra, játékra nem. Olvastam hogy csak 5 percnyi 4k videót tud felvenni a masina, továbbá elég jókat írt a teszt (lézeres fokuszmérés, PDAF stb) a tapasztalatok érdekelnének nem a sallang. Jó vétel ez a teló még? mennyit bir? 5.5 col révén ugye Phablet ről beszélünk, nem túl nagy? Mellette még árban az iphone 5s és a Sony Z3C versenyzik bár az utóbbit nagyon nem szimpatizálom az iphonetól meg félek hogy túl pici és a kamerája sem az igazi. :R Jöhet minden javaslat és ötlet vegyitve is, A5 öt váltana.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#36035) gixxergabi válasza BogyóBP (#36034) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Ha a kamera a fontos, akkor itt egy összehasonlítás ;)

(#36036) cam383


cam383
tag

Sziasztok!
Gondolom az a rendszer hibája, hogy zsebből elővéve a telefont a kijelzője megy...és forró a telefon?
6.0 van rajta...merül eléggé. A korábban leírt akksikímélő lépéseket végig megcsináltam, ennek ellenére merül, dúrván...újraindítás megvolt, hr még nem, de nem is szeretném...
Ja és a gmailt sem szinkronizálja...

(#36037) DJ. Ru$y válasza cam383 (#36036) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pedig a HR a javasolt lépés. Valamilyen folyamat fut a háttérben, ami melegíti a készüléket.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#36038) KoryHu válasza cam383 (#36036) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Szia!

Hülyén hangzik, de most hogy kijött a rövidnadrágos szezon, van két olyan nadrágom, aminek a zseb belseje ilyen műszálas valami, fehér színű.

Na ezekben a nadrágokban vagy 10x előfordult, hogy bekapcsolt a telefon, és 1 nap után rájöttem, hogy a lábamat simán a műszálon keresztül érzékeli dupla-koppra, azaz bekapcsol a kijelző. Tudom, hogy nem kéne, a közelség érzékelő miatt, de mégis ezekben megtörtént. (nagy a zseb)

Volt hogy kivettem és ment a kamera (nem használok pint vagy ilyesmit feloldásra), meleg is volt kicsit a készülék, sőt még videófelvételt, és sms-t is írtam lábbal.

Mióta máshova tettem (más zsebbe), nem fordult elő, csak ha nagyon közel van az ember bőréhez, és valahogy a közelség érzékelő nem érzékel néha. (nekem ezzel nagyon ritkán egyébként is van gondom, pl. 1-2 szer volt, hogy hívás után nem világosodik fel a kijelző, ha elveszem a fejemtől).

Én egyébként sajnálom, hogy ezt a duplakoppot egyébként nem lehet kikapcsolni sehol?

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#36039) atosan válasza KoryHu (#36038) üzenetére


atosan
addikt

Szintén jártam így, lett zsebvideó :D Beállítottam knock kódot is, majd én túl járok az eszén. Mire elővettem már a biztonsági pint kérte, annyiszor kopogtatott a lábam.

Maine coon

(#36040) futo001 válasza BogyóBP (#36034) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Szerintem jó vétel, lassan 1 éve van meg, de a közelében se vagyok az érzésnek, hogy kéne másik.
Ahogy én használom nem merül gyorsan, stabil és gyors ami fontos, jó a fényképező és a navi is fikszen működik. Nálam ezek a fontos tulajdonságok. Ja, és a rendszer gyári 6.0.
Nekem volt már 6.4-es Xperia Ultra-m is, ahhoz képest pici. :DDD Amúgy szerintem ez a tökéletes méret, elég nagy levelezéshez, 1-1 film is elmehet rajta ha az ember pl váróban ül, viszont befér zsebbe, bicós tatyiba, szóval kényelmesen használható.
Páromnak most vettünk egy 6.44-es telefont, ami mindent tud amit az LG, de nem fér el zsebbe, gyakran még táska zsebébe sem, szóval egy kicsit kezelhetetlenebb, de neki ez kell.
Amúgy ha nem félsz a kínaiaktól, én lehet egy Xiaomi Redmi Note 3-at vennék most, nem LG G3-at.

Ja, a fényképező nem tud manuális módot, ha ez fontos. Ez az egyetlen dolog, amit nem szeretek.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#36041) gjoco1 válasza BogyóBP (#36034) üzenetére


gjoco1
addikt

Lehet nagy az elfogultságom,de Én pl. a 2/16 mellé még vettem egy 3/32-est.
Szóval a közel 2 éves 2 db G3 az valamit sugallhat. ;) Nagyon meg vagyok minden szempontból elégedve velük.Mondjuk átlagos user vagyok,semmi extrém használat.Akku +1-semmi újraindulás-sárgulás....Kamerája,amire Nekem kell nagyon megfelel.

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#36042) leslien


leslien
nagyúr

üdv skacok, melyik most a legstabilabb 6,0 rom ? dobnám fel a nejem telojára mert picit rég volt h frissítettem 30B van rajta... :R 16Gb os...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#36043) Aryon87 válasza leslien (#36042) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalunk fulmics 5.3 van fent.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36044) gixxergabi válasza leslien (#36042) üzenetére


gixxergabi
senior tag

30j portugál.

(#36045) dkovizoli válasza leslien (#36042) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nálam is fulmics 5.3

(#36046) yeppy83


yeppy83
csendes tag

Mióta felraktam a 30j-t azóta jóval lassabb lett a kamerám, lassan érzékel a wifi, gyorsabban merül a teló.
Valakinek hasonló ?

(#36047) atosan válasza yeppy83 (#36046) üzenetére


atosan
addikt

Fr meg volt előtte és utána?

Maine coon

(#36048) Zolio3 válasza yeppy83 (#36046) üzenetére


Zolio3
senior tag

Én a j romot nem használtam, a k-s viszont teljesen jó. Vannak custom alapú romok, ami gyári romra épülnek: gyakran használt a Fulmics 5.3, és Limitless 10.0. A Fulmics bár tetszett, van benne pár jó Tweaks, de számomra nem elég, és az xposed nem ment rajta. A Limitless 10-es teljes G5 kinézetet, menüt, és appokat kapott, ami tetszetős. Kevesebb Tweaks van benne, viszont az xposed működik alatta. Tweaksboxszal lehet pár dolgot módosítani, navbar modulok, gravityboxot, stb működik alatta. Nálam a hőmérséklet idáig klasszisokkal jobb, még így nyáron is, mint LP rom alatt. Wi-Fi, térerő, és egyéb kommunikáció jól működik, nincs gondolkodás, GPS azonnal talál jelet.

(#36049) yeppy83 válasza atosan (#36047) üzenetére


yeppy83
csendes tag

Igen megvolt asszem :)
a FR az ugye úgy hogy van hogy install előtt is csinál egyet és miután kész még nekem is csinálnom kell megint egyet...
Olyan kicsit nyögvenyelős lett az egész működése...
a híváslista is receg... előtte nem nagyon voltak ilyenek...

A K-s az hivatalos már vagy csak kiadta valaki ?
Én azon kívül, hogy KDZ-vel pakolgatom ide oda a verziókat nem nagyon csinálok mást, alapvetően munkaeszköz de már lassan annak sem tudom használni, főleg a belassulásai miatt...

Lehet megpróbálom a K-t...

(#36050) atosan válasza Zolio3 (#36048) üzenetére


atosan
addikt

Melyik Xposedet ajánlod, kernel csere nem kell vagy valami extra? Mármint Limitless alá gondoltam.

yeppi83 igen, úgy szoktam én is. Ha nem fontos a 6.0 akkor meg kellene próbálnod az előző Lollipopot. Visszaállásban sajna nincs tapasztalatom, viszont SkyLine3000 társunknak ment a dolog.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.