Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) Lecs@ válasza eami (#7136) üzenetére


Lecs@
addikt

A fotóssal a gond. Senkit nem akarok megbántani, de ehhez külön " tudás " kell ennyire rossz képet lőni.

512 GB

(#7152) zoleeno1 válasza eami (#7146) üzenetére


zoleeno1
addikt

Az az igazsag, hogy megfeleloen illuminalt allapotban en egy allo vazarol is lovok ilyen kepet :DDD De pont a minap keszitettem egyik haverrol egy olyat, ahol fut, az tu eles lett (mar telohoz viszonyitva). Nyilvan egy hinta gyorsabban mozog, de ennel a kepnel, amit kiraktal, barmelyik teloval jobbat lehet csinalni :) marpedig a g3 nem rossz kamerailag (sem) sztem. Erre irtam, h user error, de tenyleg nem bantaskeppen :)

Mas: Hat gyerekek, en samu nota 2-rol valtottam. Szkeptikus voltam a "szarelzsivel", eddig annyira nem jott be, meg sok rosszat olvastam a gyarto teloirol. Ugy is voltam vele, ha nem jon be, vissza kuldom a picsbe a T-hez, 14 napon belul, akkor nem kell fizetni. Azert is rendeltem be, mert annyira bejott a kinezet, hogy ugy voltam vele kiprobalom.
Remelem a tovabbiakban is marad ez az erzes, de nagyon megszerettem ezt a telot :) Ami igaz, elsore a gyari T-s, 10C szoftverrel annyira laggzott, hogy mar majdnem csomagoltam vissza. De aztan jott az L, kicsit mokoltam rajta es szamomra teljesen jo lett. Kulcsinyre velemenyem szerint veri az osszes samut, bizom benne, h az ismert hibak nem jonnek elo. Penteken jarna le a 14 nap, de marad. Megroccenesek vannak, de aki azt mondja, hogy androidos telonal nincs, az hazudik! De korrant sem olyan durva a helyzet, mint az be van harangozva sok helyen. Velemenyt hallottatok egy olyan embertol, aki evek ota samut hasznal es alapvetoen szkeptikus (volt) az LG-vel szemben :) Peace :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7153) saintex72 válasza eami (#7136) üzenetére


saintex72
aktív tag

Amúgy nyugi nekem is minden mozgó dologról ilyen lesz. Majd csak megtanuljuk, hogy kell. Nem hiszem, hogy, külömbség lenne kamerák között. Márpedig láttam már locsolóból vízsugarat vízcseppenként fényképezve ilyen telefonnal.

(#7154) eami válasza zoleeno1 (#7152) üzenetére


eami
addikt

mondjuk ez nagyon az elején volt, első pár napban hogy meglett. Akkor sok ilyen képet sikerült lőni, azóta már kevesebbet, szóval ez is benne lehet a pakliban. Igazából csak a laser focushoz képest furcsállom néha elmosódó képeket. Azt gondolná az ember, hogy azzal már nem fordul elő ilyesmi :)

(#7150) Kasya: hm, ez simán lehet. Sőt ha jobban belegondolok legutóbbi fw update is visszarakta a HDR-t.

(#7148) Bossi: wow! ez aztán a megoldás :R egyik telefon sem tökéletes amúgy, sőt általánosságban nagyjából mindegyik elég gáz, legyen az iphone, wip, android. Csak vannak kevésbé idegesítők. Amúgy ha jól megvizsgálod amit írtam, akkor ki lehet belőle hámozni, hogy amúgy én nagyon meg vagyok vele elégedve, még rom csereberét sem tartom fontosnak (ellenben sokakkal itt), egyedül a camera nekem csalódás volt ahhoz képest amit vártam :U

(#7153) saintex72: az biztos hogy még próbálkozni, tesztelni kell sokat, csak ez feltűnő volt elsőre. Mozgó buszból, autóból, vonatból még nem lőttem még képet. majd kiderül ott mit hoz :K

[ Szerkesztve ]

(#7155) álarc válasza eami (#7154) üzenetére


álarc
aktív tag

Fókusz jó helyen volt! Néha bele kell nyugodni, hogy béna az ember. Tudom nehéz.. :D

(#7156) eami válasza álarc (#7155) üzenetére


eami
addikt

ja ezzel lehet kiserletezgetni az algoritmust meg remélem pimpelik még :)

(#7157) SteveL válasza eami (#7154) üzenetére


SteveL
aktív tag

Nem kötekedni akarok, de mi köze a fókusznak a bemozduláshoz?

De ha a HDR be volt kapcsolva, akkor teljesen érthető az eredmény. :)

[ Szerkesztve ]

(#7158) eami válasza SteveL (#7157) üzenetére


eami
addikt

elvileg annyi köze kellene hogy legyen, hogy a laser fokusz baromi gyorsan élesre fókuszál a telefon meg szintén baromi gyorsan csinál egy képet. aztán lehet hogy túl nagy a záridő ehhez képest és akkor kb mindegy hogy mi milyen gyors volt előtte.

(#7159) dodicsaba válasza Lecs@ (#7103) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Te szerencsés vagy Barátom. De nézz meg egy Htc M8 és érzékelni fogod hogy milyen az ha a telefon simán fut.

BlackBerry Passport

(#7160) Lecs@ válasza dodicsaba (#7159) üzenetére


Lecs@
addikt

A második Note 4 - t veszem ma át barátom :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#7161) migabi24 válasza Lecs@ (#7160) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ennek mi köze az M8 jól optimizált szoftveréhez? Szerintem a Note4-et is elveri az M8 smootságba, bár most magam ellen beszélek, majd délután megtudom milyen smooth a Note 4, de eddig az összes samsung telónál jellemző volt a lagg

[ Szerkesztve ]

(#7162) Lecs@ válasza migabi24 (#7161) üzenetére


Lecs@
addikt

Ő tudja mi köze hozzá. Ismerősöm. Privátba megbeszéltük. Én kérek elnézést.

512 GB

(#7163) migabi24 válasza Lecs@ (#7162) üzenetére


migabi24
nagyúr

Akkor nem szóltam

(#7164) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Mi köze az M8-nak és a Note4-nek ehhez a topikhoz? :U :F

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7165) Lecs@ válasza DJ. Ru$y (#7164) üzenetére


Lecs@
addikt

Ugye látod hogy le van zárva ? :U :F

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#7166) mckangi válasza mckangi (#7131) üzenetére


mckangi
senior tag

Nézzetek meg már nekem, nektek is ilyen, vagy csak nekem sikerült benyomnom a hangszórót?
A jobboldalon kicsit beljebb van a műanyag kerethez képest.

Köszi!

Poco F3

(#7167) Karcsi1964


Karcsi1964
tag

Két napja várom a választ az LG-től, hogy miért szól monoban a LG G3 sztereo rádiója. Továbbra is kérem, jelezzetek vissza, szoftververzióval, hogy Neketek sztereo-e a rádió. Aki esetleg nem tudná, mi a különbség a sztereo és a mono adás között: a sztereonál a két oldalon hallható hang nem ugyanaz, van ami az egyik oldalon szól hangosabban, van ami a másik oldalon. Ezt egyértelműen érzékelni lehet sztereo vétel esetén.

(#7168) Khelben válasza mckangi (#7166) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nincs beljebb, csak nem egyenes a műanyag keret. Nekem is pont így néz ki és biztosan nem nyomtam meg.

(#7169) Karcsi1964 válasza mckangi (#7166) üzenetére


Karcsi1964
tag

Gyárilag ilyen, nyugodj meg. :) A telefon ívelt kialakítása miatt látszik ferdének.

(#7170) fecske95 válasza mckangi (#7166) üzenetére


fecske95
tag

Nekem is ilyen de szerintem minden készüléknél ez van... a hátlap is belűről igazítva van picit a hangszóró miatt...
valószínűleg a készülék íveltsége miatt.

[ Szerkesztve ]

(#7171) Zitta válasza mckangi (#7166) üzenetére


Zitta
őstag

Nyugodj le fater!

A hangszoro szintben van, csak a feher muanyag van kanyarodasban!

Szoval nem vagy annyira eros, hogy benyomjad!

:Y

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#7172) Khelben válasza Karcsi1964 (#7167) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nekem is mono. T-s v10c.

(#7173) Karcsi1964 válasza Khelben (#7172) üzenetére


Karcsi1964
tag

Köszönöm, hogy megnézted. Az enyém is mono a V10L-EUR-XX verzióval. Telenoros egyébként.

(#7174) SteveL válasza Karcsi1964 (#7173) üzenetére


SteveL
aktív tag

Nálam is mono, Vodafone V10I.

(#7175) V.Dave


V.Dave
senior tag

használ valaki Xiaomi piston headsetet ?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi 8 6/128

(#7176) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ez vajon az L-t jelentené?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7177) Karcsi1964 válasza SteveL (#7174) üzenetére


Karcsi1964
tag

Köszönöm. Kíváncsi vagyok, mit fog az LG válaszolni. Majd megosztom Veletek.

(#7178) tothl válasza DJ. Ru$y (#7176) üzenetére


tothl
addikt

Nem. Illetve de. :D Köcsög Lollipop ! :D

[ Szerkesztve ]

(#7179) DJ. Ru$y válasza tothl (#7178) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

V10L...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7180) Zitta válasza Karcsi1964 (#7167) üzenetére


Zitta
őstag

V10I-EUR-XX

Szerintem is mono, de:

A Tune In Radio progin is meghallgattam ugyanazokat az adokat es ok jobb talan, de a magyar radiok amugyis ugy szolnak, mint egy kalap szar - szoval szerintem mindegy is...

Osszegzes: A telefonodnak semmi baja!

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#7181) Karcsi1964 válasza Zitta (#7180) üzenetére


Karcsi1964
tag

Köszönöm szépen a segítséged. A Tunein Rado az tökéletesen szól sztereóban, de az nem FM rádió, hanem internetes. Nyilván, ha eddig mindenki monónak hallotta a beépített FM rádiót, akkor nem egyedi hibáról van szó, hanem vagy eleve ilyen, vagy globális szoftverhiba. Mindenesetre az érdekes, hogy az LG sztereoónak gondolja az ügyfélszolgálat szerint legalábbis. A mérnökségről még nem jött válasz.

(#7182) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Új főzet érkezett :) KNVIRUS ROM V1 AND V2 LG_G3 DEODEXED AND ODEXED

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7183) Lecs@ válasza zoleeno1 (#7182) üzenetére


Lecs@
addikt

2 napja a telómon van :P ( Htc Maniaról ) :)) Ott további 2 :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#7184) zoleeno1 válasza Lecs@ (#7183) üzenetére


zoleeno1
addikt

na akkor mesélj róla egy kicsit :D milyen?
jaja, látom, miui is, lál
csak ez a nyelv... kár, h nem angol :F

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7185) eami válasza Karcsi1964 (#7181) üzenetére


eami
addikt

ránéztem és nekem is mononak tűnik :\

(#7186) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok!

10L-es frissítésben mik változtak?( egy changelog-ra lenne szükségem)

Illetve aki felrakta mit vett észre mi változott a telefonban? :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7187) mckangi


mckangi
senior tag

Köszönet a segítségért mindenkinek a hangszóró ügyben. :R :R

Az fm rádió nálam is mono.

Poco F3

(#7188) Kasya válasza iceQ! (#7186) üzenetére


Kasya
nagyúr

Changelog: Programok optimalizálása + stabilitas.

G-hez kepest semmi extra, csak a home screen widgetjei nem toltodnek ujra (csak az ora alkalmankent).

(#7189) iceQ! válasza Kasya (#7188) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszi!

Gyorsaságban?Akkuidő esetleg valami más? :) :))

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7190) Kasya válasza iceQ! (#7189) üzenetére


Kasya
nagyúr

Akkuido G ota rendben van. Nem latok benne valtozast. Gyorsasag szintugy.

(#7191) iceQ! válasza Kasya (#7190) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszönöm!

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7192) lefkosia


lefkosia
őstag

A mai nap folyamán vásároltam egy LG G3 Nillkin Amazing 9H üveg fóliát. Brutálisan jó! Aki ilyenen gondolkodik, csak ajánlani tudom. A felrakása könnyű :)

The Truth Is Out There

(#7193) Karcsi1964


Karcsi1964
tag

eami, mckangi: köszönöm a rádióval kapcsolatos észrevételeket Nektek is. Úgy látszik bele kell nyugodnom, hogy monó. Örülök, hogy ilyen segítőkész emberek vannak ezen a fórumon.

(#7194) Kasya


Kasya
nagyúr

Van vekonyabb az LG-nel is ;]

(#7195) DJ. Ru$y válasza Kasya (#7194) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez bárhogy esik kijelzőtörés, vagy csak szerintem? Azért durva.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7196) Pistakiss válasza mckangi (#7166) üzenetére


Pistakiss
őstag

Az enyém is ilyen, nem az ívet követi, hanem a középvonallal párhuzamos

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#7197) Kasya válasza DJ. Ru$y (#7195) üzenetére


Kasya
nagyúr

Konnyen elofordulhat... Nem mellesleg azert van egy hatar, ami alatt mar az ujj hozzaer a kijelzohoz es "blokkolja" az erintest. G3 eseten is belefutok ebbe, igaz ritkan es fektetett modban.
De hogy az alja milyen randa lett.

(#7198) DJ. Ru$y válasza Kasya (#7197) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkora az alja, mintha a G3 felső része is le került volna alulra, nem értem, hogy ez így miért szép, de valakinek biztos tetszik. "Féloldalas".

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7199) Kasya


Kasya
nagyúr

Gondoltam felrakom a HD 1.6-ot, most ugy is raerek.
Azert amennyivel jobb lett, annyi felesleges hulyeseg is kerult bele (battery skin, torchlight program stb).
Torchlight progit pl. lehet valahogy gyalulni? Alkalmazasokkozt nem talalom... vagy manualisan flie explorerbol?

(#7200) zoleeno1 válasza Kasya (#7199) üzenetére


zoleeno1
addikt

Titanium backup

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.