Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) supertrezi válasza DJ. Ru$y (#12990) üzenetére


supertrezi
aktív tag

Kösz a válaszokat.
Szóval akkor nagyjából, ahogy gondoltam.
De a 100-ast majd ki fogom próbálni.

(#13002) takika258


takika258
tag

Esetleg nem tudtok valami uj frissítésrol a telefonnal kapcsolatban ?
Ja es nekem miert nem engedi telepiteni a Modern Combat 5-ot(5.0 Android,non root)mindig azt irja ki h nincs telepitve(nem áruhazrol van) :W

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#13003) lewyy87 válasza Typhoon47 (#12977) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Köszi

(#13005) Fapuma77624 válasza akooos (#12989) üzenetére


Fapuma77624
tag

Elvitték jó áron.

(#13006) NandorHUN válasza Meggyi001 (#13004) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem emiatt nem fogok Apple-t venni. :D
Csak azon csodálkozom, hogy ezt a hírt Samsung miért nem lovagolta még meg... bár biztos megvan az oka.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#13007) waces


waces
aktív tag

na most bevallom öszintén elakadtam. ugye anno felraktam vmelyik leakelt lollit. szepen ment is, eltekintve a megszokott "Warning. Current version is not available for user. Can't find matched cust for NT-code mcc/mnc[21601],subset[FF]" üzenettől. Nem is foglalkoztam vele, mert ugyis csak bekapcsolásonként jelentkezik az meg ritka.
nade kijött a "hivatalos" verzio is. mondom legyen. szepen kdzvel visszamentem 4.x-re (D85510H_00), majd LG PC Suite és update. szépen le is fut. reboot. tadam. ott a hibaüzenet.
jó, akkor recovery mode (power+vol down - factory reset), majd újra. eredmény ugyan az.
ok, akkor 10H, majd pc suiteben Restore upgrade errors. teker. megcsinálja. restartol. ott a warrning üzenet.
ok, enni nem kér, de tényleg nincs olyan megoldás, amivel el lehetne tüntetni? hisz elméletileg egy hivatalos kdz filenál nem lehet ilyen (értelemszerűen a visszarakott 4-esnél nem volt semmi hiba)

nyilván én nem veszek észre valamimt, kérdés, hogy mit?

köszi

(és tfh nem akarok más romot felrakni, tehát stock verzióval kéne eltüntetni :) )

Every living creature on earth dies alone.

(#13008) waces válasza waces (#13007) üzenetére


waces
aktív tag

ehhez már csak hab a tortán, hogy a backupból viszaállítás eredményeként az ikonok fele kicserélődött a kis droidra... de ez valszeg az lg backup tool hibája

Every living creature on earth dies alone.

(#13009) storm3 válasza NandorHUN (#13006) üzenetére


storm3
senior tag

Mindegyik gyar ahol olyan termek keszul, amire nagy a kereslet: ugyanez. Nyilvan nem alszol melo kozben, de nem hiszem, hogy messzire kellene menni(orszaghataron belul :)) a 18 nap munka egyhuzambanert, vagy az embertelen korulmenyekert. De ha nem tetszik ' el lehet ballagni, majd mas cidrizik helyetted 70-80ezerert havi 250+ orat, 4 orara bejelentve.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#13010) zoleeno1 válasza waces (#13007) üzenetére


zoleeno1
addikt

Probald meg ugy, hogy vissza rakod a gyar 10x szoftot es OTA-n frissited, ha szolgaltatos a telod, akkor azt, hatha...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13011) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok! Akinek már volt több V20 rom is a telefonján szerinte melyik rommal csinál a kamera jobb képet?
Köszi.

(#13012) Pityukaka


Pityukaka
tag

Sziasztok, Lollipop frissítés óta néma üzemmódban nem csörög az ébresztő,hiába van bepipálva,h.ilyenkor is ébresszen. Másnál is van ilyen gond?

(#13013) waces válasza zoleeno1 (#13010) üzenetére


waces
aktív tag

hmmhmm. ez vegul is jogos lehet (igy jobban belegondolva). adja magat a kerdes,hogy van-e vhol egy lista,hogy melyik szolgaltatonal van mar ota es melyiknel nincs meg (mielott feleslegesen downgradelem)? vmi olyasmi,mint amit a lumia/nokia csinalt anno a sajat fw frissiteseinel,hogy szepen lehetett latni,orszag/szolgaltato bontasban az allast.

az ms kerdes,hogy ha egyszeru user fejevel gondolkodok,akkor a hivatalos lg app (lg pc suite) altal felajanlott es elvegzett frissites nem lenne szabad,hogy gondot okozzon. (akar a tool maga is lekerdezhetne,hogy pl szolgaltatoi beallitas miatt nem frissitheto)

Every living creature on earth dies alone.

(#13014) zoleeno1 válasza Pityukaka (#13012) üzenetére


zoleeno1
addikt

Lolli ota ez van, mindenkinel aki feltette, olvass vissza...

waces: nem tudok ilyen listarol, szerintem ez egyenenkent valtozik, itt is volt, hogy valakinek az IMEI-es letolto linken mar a lolli volt, masnak meg a kitkat, ugyanannal a szolgaltatonal. Es igen, elvileg a pc suite is hivatalos frissites, passz, hogy miert van meg a hibauzi... Honnan van a telo? Nem vmi gsm boltbol?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13015) waces válasza zoleeno1 (#13014) üzenetére


waces
aktív tag

az imei lekerdezes alapjan is lollit ad (kdz-s verzio,azt raktam fel).
nem gms boltos,teljesen hivatalos telenoros keszulek.

Every living creature on earth dies alone.

(#13016) zoleeno1 válasza waces (#13015) üzenetére


zoleeno1
addikt

Akkor ha van idod/kedved nezd meg ota-n adja e... De a hivatalos telenoros v10et rakd fel. Most mar en is kivancsi vagyok, hogy marad e a hibauzi :D lehet nem kapod meg ota-n, ne engem szidj akkor :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13017) Fapuma77624


Fapuma77624
tag

Sziasztok! Lehet váltanék Lollira de sajna még nem dobta fel ennek a lehetőségét. Gondoltam Pc Suite és megoldja de ott meg ezt írja: Nem lehet ellenőrizni frissites hiányában.Próbálja meg később.
Telefonon dettó azt kapom h ez a legfrissebb.
V10n-HKG-XX ez van fent. 32Gb-os verzió.
Tudnátok nekem segíteni h hol találnék megbízható KDZ Lollit. Egyáltalán érdemes? Root nem kell nekem! Imei alapján hol is tudom megnézni h melyik a legfrissebb nekem? G2-m volt régebben de azóta megkopott a tudásom.
Köszönöm és kellemes ünnepeket az itt levőknek.

(#13018) zoleeno1 válasza Fapuma77624 (#13017) üzenetére


zoleeno1
addikt

Olvasd el a nyito hsz-t, abban mindent megtalalsz, az imei-es letolto linket is...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13019) twinkiecz válasza waces (#13007) üzenetére


twinkiecz
tag

Nekem OTA -n frissítve is van hiba üzenetet sose volt mókolva.

linktr.ee/twinkiecz

(#13020) Pityukaka válasza Earl_Muttley (#12893) üzenetére


Pityukaka
tag

Hogy raboltak ki??

(#13021) DJ. Ru$y válasza Fapuma77624 (#13017) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nyitóban a kdz leírásánál ott van a link is, csakis LG oldalról származó hivatalos fájlokkal! ;)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13022) RECSKA válasza DJ. Ru$y (#13021) üzenetére


RECSKA
veterán

Mi tortent? Teljesen kulturalt, normalis hangnem, mosolygos szmajleee... Jo napod van? :)

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13023) supertrezi válasza Pityukaka (#13012) üzenetére


supertrezi
aktív tag

Zseniális, ugye? Minden elismerésem a tervezőnek. :)

(#13024) waces válasza zoleeno1 (#13016) üzenetére


waces
aktív tag

koszi az lesz. majd jelzem mi lett ;)

Every living creature on earth dies alone.

(#13025) waces válasza twinkiecz (#13019) üzenetére


waces
aktív tag

s a tied is telenoros? koszi

Every living creature on earth dies alone.

(#13026) Fapuma77624 válasza DJ. Ru$y (#13021) üzenetére


Fapuma77624
tag

Köszönöm.Átsiklottam felette.Átnézem újra. Arra viszont biztosan nem találok leírást h érdemes -e ?

(#13027) Fapuma77624 válasza DJ. Ru$y (#13021) üzenetére


Fapuma77624
tag

Megnéztem.Okosabb nem lettem mert a link nem megy.Se az LG CSMG TOOL app.Az sem nagyon tiszta h amikor átdob ide:
A KDZ fájlok "hivatalos" lelőhelye az XDA Developers LG G3 fórumának LG G3 D855 KDZ download topicja akkor ez melyik Lollipop és melyik a 32gb-os verzió?
Itt a régi oldalon amit találtam itt sem egyértelmű melyik a 32gb-os nekem való.Viszont itt müködött az IMEI check :)
[link]

(#13028) zoleeno1 válasza Fapuma77624 (#13027) üzenetére


zoleeno1
addikt

Mi az, hogy nem megy? Beírtad a végére az imei számodat? Kipróbáltam most, nálam tökéletesen működik...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13029) expander


expander
senior tag

arra van valami lehetoseg, trukk, hogy a facebookkal es viberrel osszeparositott nevjegyeknel, a letoltott kis kepeket ne olyan durvan pixelesen jelenitse meg ?

(#13030) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Nézegetem a Quick Circle tokokat... :)) Hát nem mondom elég fasza ki feature ez is, csak azaz igazság, hogy ilyen könyvszerű, kihajtós (flip?) tokot nem igazán használtam még. A mindennapi használat során nem zavaró? Vagy mondjuk fényképezés során?

Autós navigálásnál mondjuk biztos bezavar, ugye akkor hátra kellene hajtni és mondjuk egy univerzális tartónál nem feltétlen vagy hely rá. :o

Üdv! :)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13031) Rx


Rx
aktív tag

A kijelzővel kapcsolatban előfordult valakinél, hogy elkezdett sárgulni? :F

Tegnap este vettem észre, hogy a telefont szemből nézve bal felső résznél két foltban el kezdett sárgásodni :((

Az alján és tetején lévő két repedést még el tudom viselni, amíg nem viszem be a szervízbe, de egy 4 hónapos telefonnál bosszantó.

Délután készítek képeket róla kollégámmal.

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#13032) akooos válasza Rx (#13031) üzenetére


akooos
veterán

Előfordulhat, G2-nél ugyanez a probléma nem egy embernél előfordult. A ragasztó a melegedés miatt meglátszik... Kötelezően cserélik a szervizbe garanciában.

XDA-s kép
Redditről

G3-nál is előfordul ezek szerint "gyakran".

(#13033) lewyy87 válasza Rx (#13031) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Igen, valaki irta mar nemreg el is vitte lg szervizbe masnapra ki is csereltek neki.

(#13034) nincskedvem


nincskedvem
aktív tag

Üdv!

Érdeklődnék,hogy egyedi hiba vagy másnál is előfordult már az, hogy pl itthoni wifivel szerencsétlenkedik a telefon. Tehát BPen tanulok, ott a wifire kapcsolódik rögtön, marad is a hálózaton mindig. Ha a másik telefonomról osztom,akkor is marad, nem dobálja el. DE, ha hazajövök és itthon akarok kapcsolódni,nem megy neki rögtön. Wifi ki-be,majd akkor rendben. Viszont eltelik 2 perc, képernyő lezárva,és jel van de net nincs. Megint csak az működik,hogy wifi ki-be. Minden más eszköz marad a hálózaton, egyedül a g3 bénázik. Próbáltam gyári rommal, CC v1-el, de akkor is ezt csinálja. Kivan kapcsolva az,hogy lezárt képernyőnél lelője a wifit. Valakinek valami ötlet?

(#13035) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Vélhetően nem sokára mi is kapjuk az 5.0.1-et. G2-ből kiindulva.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13036) GAthersw válasza Rx (#13031) üzenetére


GAthersw
csendes tag

Szia!

Nekem is besárgult a képernyő bal felső harmadánál a szélén (ragasztásnál). LG szervízben csütörtökön záráskor leadtam, másnap délben írtak, hogy kész. Ráadásul egyszer elég szerencsétlenül esett a felső élére a telefon és rendesen behorpadt, mivel az egész "előlap" részt cserélik, ezért az is megoldódott. :)

(#13037) GuruZone válasza saintex72 (#12932) üzenetére


GuruZone
őstag

Ki lehet kapcsolni a kijelzőt, csak a zár nem aktiválódik s beállított percig.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#13038) Fapuma77624 válasza DJ. Ru$y (#13035) üzenetére


Fapuma77624
tag

nekem még az 5.0 sem jött meg.

(#13039) Fapuma77624 válasza zoleeno1 (#13028) üzenetére


Fapuma77624
tag

Már nálam is megy. viszont nem kérnék mást csak egy nekem(32gb-osra) való 5.0-át. nagy az összevisszaság ha átdob az XDA-ra. Nem látom melyik az enyém.

(#13040) borist


borist
tag

A kirakott alkalmazás indító ikonnak a nevét át tudom írni valahogy? A mappaneveket engedi, de ezt nem tudom.

(#13041) DJ. Ru$y válasza Fapuma77624 (#13038) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem se, és nem rinyálok.
Másik hozzászólásodra:
Átmész az XDA-s oldalra, a legfelső link ez lesz, letekersz a "Europe, International LG G3 D855" részig, ott vannak, ott leírja, az A6 mit jelent, és minden "D85520" kezdetű lolli.

Meg lehet oldani mindent, nem arra kell várni, hogy a sült hal belerepüljön bárki szájába is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13042) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Sziasztok! Lehetséges hogy ilyen telefon vásárlására adom a fejem, de mivel most is LG telefonom kicsit szkeptikus vagyok. 4X HD-hez volt szerencsém. Részben hibás a készülékem és kicserélhetem egy másikra(levásárolhatom az árát, sajnos csak LG-re +nexus 5-ből nincs több már nem gyártják)
Alábbi hibák zavarnak a mostani telefonomban
- Túlmelegszik, égeti(!) a kezem, ha sokat használom, játszom
- Nagyon gyorsan merül, mindegy hogy milyen rom van rajta
- 0 support
- Haldoklik a fejlesztés rá a chipset miatt
- Miközben töltöm, merül(gyári töltő), volt hogy kamerás skype-olás közben kikapcsolt
- Gigalaggok, van hogy fél percre elfeketedik a képernyő ha elindítok valamit(pl maps, messenger). Ez lag akkor is tapasztalható amikor az internetre csatlakozom.
Ezeket a dolgokat itt is lehet tapasztalni? Mennyi ideig lesz még rá új gyári rom(következő nyárig tippelném)? Overall megéri megvenni?

(#13043) Kasya válasza BazsiBazsi (#13042) üzenetére


Kasya
nagyúr

Itt egyik se jelentkezik. Kulonben mar mind eladtuk volna :D Hacsak foldhoz nem csaptam volna idegessegembe elobb, mint hogy aprora tegyem.
Tamogatas jovo ev nyarig biztos folyamatosan. Varhatoan meg tovabbi egy evig biztosan, csak nem hetente jonnek majd a ROM-ok szvsz.

Overall megeri, mert a felso mezonyben a legjobb ar-ertek aranyu telefon.

[ Szerkesztve ]

(#13044) DJ. Ru$y válasza BazsiBazsi (#13042) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Egy Tegrás gépet hasonlítasz egy S801-hez, azért a kettőnek köze nincs egymáshoz és ilyen szempontból az összehasonlítás is lényegtelen, megeszi a G3. Tudom, arról váltottam.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13045) aTe014 válasza BazsiBazsi (#13042) üzenetére


aTe014
aktív tag

Ahogyan Ru$y és Kasya is írta, fényév a különbség a két telefon között
2 hete cseréltem le én is (2 év után) a hibátlan 4X-em, főként a sebessége miatt.

G3-nál egyáltalán nincsen főképernyő/widget újratöltés, se hosszas youtube-ozás, chrome-os böngészés, se egy play-áruházas app-frissítés után sem, nincs az a jelenség, hogy híváskor kb. 4másodperc volt, mire kiírta a hívófél nevét, és ezek a 4X-nél folyamatosan jelen voltak, amik engem is bosszantottak.
Plusz a 4X-nél sajnos gyakori volt, hogy egy éjszaka 10-15%ot megevett valamilyen beragadó app...hát a G3 készenléti időben/éjszaka max. 1%-ot ha merül, szóval nem kell fáradozni semmilyen hibárnó appal :)

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#13046) #27813376


#27813376
törölt tag

Telefon sebesseg temahoz, a Nexus5 keszulekem joval gyorsabb. Persze jo ez, hiszen azert vettem, viszont sebessegben a masik odaveri.

(#13047) zoleeno1 válasza Fapuma77624 (#13039) üzenetére


zoleeno1
addikt

LG G3 (32GB - D85520E_00.kdz) - Open Europe

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13048) Kasya válasza #27813376 (#13046) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mint tudjuk [OFF/](vagyis en nem tudom)(OFF), a Naxusok minden mas keszuleknel gyorsabbak.(/OFF)

(#13049) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

#13043, #13044, #13045 Köszönet :) :R

(#13050) saintex72 válasza GuruZone (#13037) üzenetére


saintex72
aktív tag

Köszi, tesztelem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.