Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) kakuk100 válasza storm3 (#13992) üzenetére


kakuk100
őstag

Az Apex-be sokkal több a beállítási lehetőség szerintem. Nekem jobban bejön mint a Nova, de különben ízlés dolga.

(#14002) Peat76 válasza Hajnii20 (#14000) üzenetére


Peat76
őstag

Hát ez nem sok, 20e van rajta, minden gyári?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#14003) Just_Reboot válasza storm3 (#13992) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nem sok de én például azért az Apexet használom mert a Novával az alkalmazások között felül lessz egy vastag sáv amit nem lehet eltüntetni csak kissebre venni.

(#14004) Destroyer 4x


Destroyer 4x
tag

Szóval ma felraktam az LG PC Suite progit a gépemre, de ha leakarom frissíteni a telefont azt írja hogy: Nem lehet ellenőrizni frissítés hiányában. A Telefonom független és már bőven lennie kéne 5.0-nak, nem??

(#14005) storm3 válasza Just_Reboot (#14003) üzenetére


storm3
senior tag

Mire gondolsz? Én Novát használok és van pár dolog ami zavar ezért érdeklődöm a 'konkurenciáról', hátha találok jobb-gyorsabb-testreszabhatóbb alternatívát.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#14006) DJ. Ru$y válasza Destroyer 4x (#14004) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Leírtam/tuk, hogy nem biztos, hogy minden régióra kiadták az 5.0-t, mint a példa is mutatja van akinek már lassan egy hónapja fent van, 1 hete jelzett OTA-n szolgáltatós készülékre is, SEA kódra OTA-n még mindig semmi, csak az oldalon írja, hogy kint van a 20B.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14007) eladogeppc válasza Kasya (#13999) üzenetére


eladogeppc
veterán

Az lehet, hogy jó képeket csinált a photoshoppal, ezt nem is tagadom, ugyanis az eredeti méretet ha megnézed, az nem 8, 15, vagy 20Mpx, hanem módosított 1600x1000 valahányasok. És azon is ha nagyítasz a képen, látszik a képzaj.

Egyébként sem azt mondtam, hogy totál szar,de alacsony fényviszonyoknál a villantója sem úgy viselkedik ahogy kellene például. Manuális módban lehet vele normálisabban fotózni.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#14008) mckangi válasza DJ. Ru$y (#14006) üzenetére


mckangi
senior tag

Szia!
Te már felraktad ezt a 20B-t?
Ha igen,akkor leírnád,hogy mi a baseband verziószáma,kernel dátuma,meg a cikkszám(build number)?

Poco F3

(#14009) DJ. Ru$y válasza mckangi (#14008) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mint írtam én is ezeket kértem. ;) Szóval nem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14010) zola- válasza mckangi (#14008) üzenetére


zola-
őstag

Lg gyari garancia ami nem szolgaltatos 1 vagy 2 ev? Olyan ertelmetlenul van a garpapir megfogalmazva.

(#14011) Just_Reboot válasza storm3 (#14005) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Tudod az a sáv amivel tudsz váltani az alkalmazások és a widgetek között.
Más: Ma kíváncsiságból felraktam a CM-11et. Hát azt kell mondanom hogy egyenlőre marad benne vannak a megszokott featureök amiket használok. Pedig S2-re annyira vártam a lollipopot abban pedig szinte biztos voltam hogy G3 on CM12 kívül mást biztos nem használok.

(#14012) Misi1980 válasza Destroyer 4x (#14004) üzenetére


Misi1980
senior tag

Nekem is ugyan ezt írja ki a suite pedig az én telefonom magyar vodás.Eddig egyszer sem jelzett frissítést pedig volt néhány azóta hogy megvan a telefon.Még egy biztonsági mentést sem tudok vele csinálni mert valamilyen hibával nem tudja befejezni a műveletet.Szóval nem biztos hogy nincs a régiódra frissítés lehet csak a suite szivat.A kdz telepítést tudom ajánlani nem túl nehéz.

[ Szerkesztve ]

(#14013) szabochris


szabochris
aktív tag

Sziasztok! Létrehoztam Facebookon egy csoportot csatlakozzatok hozzá és ott mindent meg tudunk majd beszélni azonnal értesítést kapunk ha hozzászólások vannak stb.! :)
A csoport neve:

LG G3 D855 telefonról mindent!

Várok mindenkit szeretettel! :)

(#14014) Meggyi001 válasza szabochris (#14013) üzenetére

Nem találom...

https://gamergep.hu/

(#14015) KonzolKartel válasza szabochris (#14013) üzenetére

Van már cm12 based napi használatra alkalmas rom? Napokban felkratam valamelyiket, de nem volt az igazi. Most chupachupsot használok, de nem szeretem az lg ui-t...

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#14016) dave182 válasza szabochris (#14013) üzenetére


dave182
senior tag

Én sem találom...

(#14017) Viktor0610 válasza Meggyi001 (#14014) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

LG G3 D855 Telefonról mindent!!!

Bár nyilván könnyebbe lett volna, ha kolléga linkeli a csoportot. :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#14018) Just_Reboot válasza KonzolKartel (#14015) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én a manups4e féle cm 12 napi szinten használtam nem volt vele semmi gond.

(#14019) Meggyi001 válasza Viktor0610 (#14017) üzenetére

Köszi.

https://gamergep.hu/

(#14020) ßrainiac válasza KonzolKartel (#14015) üzenetére


ßrainiac
addikt

"de nem szeretem az lg ui-t..."

Detto :O

"Napokban felkratam valamelyiket, de nem volt az igazi."

Melyiket probaltad? Nalam eddig mindegyik AOSP ugyanaz volt szinte. Bugok ugyanazok altalaban, kamera mindben nulla, de gyorsak, jol mukodnek viszonylag.

(#14021) bokarcsi71


bokarcsi71
aktív tag

Érdekelne hogy melyiket érdemesebb megvenni? LG G3 32/3 vagy LG G3 cat6 prime.

(#14022) szabochris válasza Viktor0610 (#14017) üzenetére


szabochris
aktív tag

Igaz bocsi! :)
Lassan gyűlünk a csoportban! :)

(#14023) mckangi válasza szabochris (#14022) üzenetére


mckangi
senior tag

Nekem nincs f@szbukom.

Poco F3

(#14024) #27813376 válasza szabochris (#14013) üzenetére


#27813376
törölt tag

Mért nem jó ez a fórum? Csak kérdem.... Nem mindenki faszbuk őrült.

(#14025) KonzolKartel válasza ßrainiac (#14020) üzenetére

manus4ep-t próbáltam, a napokban, de pl. telefonálás végén, amikor elemeltem a fülemtől, akkor nem kapcsolta vissza a kijelzőt. Ez nekem már alapból egy olyan bug, ami miatt ment a wipe :(. Olvastam, hogy régebbi nightly-knál működik, de inkább várok, amíg lesz egy stabil release. Még azon agyalok, hogy vissza rakom a 4.4-et, és ott xposeddel átvariálom az ui-t.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#14026) Viktor0610 válasza mckangi (#14023) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pedig ezért a csopiért megérné regizni egyet a Facséra! :D :D :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#14027) Saccco válasza szabochris (#14013) üzenetére


Saccco
nagyúr

:U

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14028) DonLaca@ válasza Just_Reboot (#14018) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Nálad nincs boot loop? XDA-n lévő összes CM12 romot kipróbáltam de mindegyik kb minden negyedik újraindításnál behalt. Még úgy is ha nem telepítettem semmit csak próbaképp párszór újraindítottam.

[ Szerkesztve ]

(#14029) szabochris


szabochris
aktív tag

Akinek nem tetszik az ne lépjen be,nem kell egyből szapulni az új ötleteket!!!! Ott pl ha bárki ír egy kérdést azonnal jelzi a telefon és megnézed,válaszolsz itt van hogy 2 3 napig se válaszol senki!!!.
És nem utolsó sorban az ilyen személyeskedés se tetszik már ami itt folyik!!
Ennyi most lehet tovább kötözködni, aki akar csatlakozzon fészen!

(#14030) szabochris válasza Saccco (#14027) üzenetére


szabochris
aktív tag

Én nem nézem percenként de még óránként se az emailem de fészen állandóan fent vagyok mint itt még jópáran úgy gondolom. De hagyjuk már a kötözködést ha nem tetszik csak egyszerűen hagyd figyelmen kívül!!!!!! Köszi

(#14031) KonzolKartel válasza DonLaca@ (#14028) üzenetére

Valamelyik cm-el nekem is ez volt. Ráadásul valamiért elszállt a twrp is...

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#14032) DonLaca@ válasza KonzolKartel (#14031) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Nálam az összessel. Vagy 20x raktam újra a telefont 2 nap alatt.

(#14033) Saccco válasza szabochris (#14030) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hát, androidos telefonon az email kb. olyan, mint az SMS. Nem kötözködés csupán jeleztem, hogy a RI/OS is képes értesíteni.

Másrészt én nem láttam semmilyen személyeskedést.
Harmadrészt, ha olvassák a hozzászólást fészen, mi a garancia, hogy hamarabb lesz válasz?

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14034) Just_Reboot válasza DonLaca@ (#14028) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nálam eddig nem volt ilyen,pedig párszor újra indítom mert valamit mindig flashelek twrp-ből.
Viszont a Liquid-Smooth romot ne rakjátok mert azok a f@szok nem Bump!- olták!

(#14035) Hawk02 válasza szabochris (#14029) üzenetére


Hawk02
tag

Azzal kezdeném,hogy mindig fogékony vagyok az új dolgok iránt és a kezdeményezéseddel sincs semmi gond,de az nem igaz,hogy nem kap az ember 2-3 napig választ a kérdésére.Nekem nem ez a tapasztalatom.Több fórumon is olvasok és hozzászólok,de eddig minden kérdésemre választ kaptam.A személyeskedés pedig hidegen szokott hagyni,de ha valaki megtud győzni,amit én másképpen gondolok annak véleményét elfogadom,mert lehetséges,hogy az adott témában nagyobb a tudása.Miért mennék át máshová csak azért,mert az másnak kényelmesebb és nem kell bebújni egyből a személyeskedés téma mögé. Még egyszer semmigond az ötleteddel,de azért,mert Te többet vagy egy másik oldalon,mert az kényelmesebb,akkor menjünk át oda.Ez a fórum szerintem nem a kényelem,hanem egy adott készülék miatt jött létre. :R

(#14036) Hawk02


Hawk02
tag

Nekem a mai CM12 beragad és 20 perc után sem tölti be (Manups4e féle rom),hiába volt full vipe.

(#14037) ßrainiac válasza KonzolKartel (#14025) üzenetére


ßrainiac
addikt

manups4e romjat nem probaltam meg, de azon kivul a Resurrection, Candy5 es asszem meg vmit igen; nalam sosem volt bootloop amit Laca emlit, viszont az a bug amit mondtal az bennuk van sajna. Nekem ez a legkevesebb, tulelem. A normalis kamera app hianya jobban idegel.

Probalta valaki a Slider camera-t? Most dobta toto forumtars, egesz jo cucc es egyszeru kezelni. 1-2 nap tesztelgetes utan ha okes, megeri azt a 2 eurot is akar ^^

(#14038) #27813376


#27813376
törölt tag

(#14039) Just_Reboot válasza #27813376 (#14038) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ha mar sonynál vagyunk ismerősömnek van egy ilyen "vizálló" csodája a múltkor megmártotta a fürdő kádban mire ez a szar beázott!!! Vitte gariba hogyhát beázott mikor úgy árulják hogy víz álló. Erre azt mondták a szervizesek hogy nem foglalkoznak vele mert nem rendeltetés szerűen használta. Hát ez mi a f@sz??

(#14040) SlayR


SlayR
senior tag

Gyári T-s Lolli szoftver újaban írásnál akár facebook akár sms akármi szépen laggolgat a téma volt már valakinek hasonló esetleg megoldásostól? :)

(#14041) AloeLaci válasza krisztyann (#13988) üzenetére


AloeLaci
újonc

előtte nem. kellett volna?

(#14042) saintex72 válasza Misi1980 (#14012) üzenetére


saintex72
aktív tag

Én is kínlódtam ezzel! Nem lehet frissíteni, ezerszer próbáltam. Az egyszerű paraszti eszemmel arra gondoltam letöltöm az lg oldaláról újra a PC suitot, a régit pedig törlöm és mehet az új. Működik, már kétszer "frissítettem" így.

(#14043) Hajnii20 válasza Peat76 (#14002) üzenetére


Hajnii20
tag

De tegnap töröltem le párat,most nem döcög úgy néz ki.
Nem értem 32GBos és így se bír el ennyit?
Mi lenne ha tele pakolnám filmekke?
Hát ezek nem gyárilag lettek felrakva én töltöttem rá.
Köszi a segítséget! 😇

(#14044) Misi1980 válasza saintex72 (#14042) üzenetére


Misi1980
senior tag

Én is megcsináltam azt hogy töröltem a pc-röl a régit és telepítettem az újat az LG oldaláról de így sem jó.Nem izgat annyira mert kdz telepítéssel frissítek általában.

(#14045) Robyka


Robyka
aktív tag

Lalipop-ot nem lehet semmivel rootolni? Gondolom a kitekat-nál jobb valamivel de így akkor sok értelme nincsen.

(#14046) Karcsi1964 válasza SlayR (#14040) üzenetére


Karcsi1964
tag

20f frissítés után én is tapasztaltam akadozást, az induláskori hibaüzenetnél valamilyen folyamat beakad és lassítja a rendszert. Neken kiírt pl. com.android.phone folyamat leállt hibaüzenetet utána, azt leokéztam és az akadozás megszűnt. Telenoros a készülék is és a ROM is (216-01) Gyalázat, hogy a teszterek nem veszik észre ezeket a hibákat!

(#14047) SlayR válasza Karcsi1964 (#14046) üzenetére


SlayR
senior tag

Nekem minden gond nélkül megy a rendszer és az elején ez az írás közbeni probléma sem volt, csak mostanában. De már egyre rosszabb.

(#14048) samu100


samu100
tag

Felraktam én is az új AndroidNowHD 8.0-t.

ChupaChups 3.0 + 80-as thermal mod volt előtte.

Sebességben minimális visszalépés volt, de a thermal mod flashelése után (lehet csak én képzelem), mintha gyorsabb lenne mint a Chupa. Tetszik az új notification bar ikonok stílusa, egyedül a kapcsolók nem tetszenek, kicsit bazárinak tűnnek.

Kamera észrevehetően jobb lett, talán még a bitrátát is megemelték, de ezt gépen kellene ellenőrizni. Meglátjuk, hogy muzsikál majd a következő napok folyamán is.

[ Szerkesztve ]

(#14049) NandorHUN válasza samu100 (#14048) üzenetére


NandorHUN
addikt

Megemelték, pl FHD -t 30-ról 40 -es bitrátára tették.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#14050) DJ. Ru$y válasza Robyka (#14045) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Előre lehet rootolni, utólag már nem sokszor le lett írva már...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.