Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) Lecs@ válasza geris197 (#7547) üzenetére


Lecs@
addikt

Transparent természetesen az időjárás is van full transparent, de most nem vagyok gépnél. Úgyhogy nem kell keresned másikat....

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#7552) Bossi válasza saintex72 (#7550) üzenetére


Bossi
őstag

Csak gondolom ott az eredeti garancia ugrik hiszen a speedshop nem szerződött szerviz (LG, T-mobil...) vagy?

(#7553) delon


delon
tag

A K-9 e-mail kliensnél hol lehet beállítani a beérkező levelek hangeffektusait sehol sem találom.

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#7554) DJ. Ru$y válasza delon (#7553) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Opciók -> Beállítások -> Fiók beállításai -> Értesítések -> Új levél csengőhangja

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7555) ithomas válasza Bossi (#7552) üzenetére


ithomas
őstag

A garancia már ígyis-úgyis ugrott...

Real eyes realize real lies!

(#7556) Gabmami válasza delon (#7553) üzenetére


Gabmami
tag

Beállítások- Fiók beállításai-Értesítések- új levél csengőhangja :D

"Minden műveletlen ember önmaga karikatúrája' (Schlegel)

(#7557) DJ. Ru$y válasza Gabmami (#7556) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hsz gyűjtés lvl99 :DD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7558) torok6


torok6
aktív tag

Észre lehet valamit venni a 2GB meg a 3GB-os modell között? Ezt úgy értem hogy gyorsabb e meg nem döcög e be a telefon. Vagy nincs különbség?

(#7559) k5.20 válasza torok6 (#7558) üzenetére


k5.20
senior tag

Amikor az egyiknél elfogy a 2 GB, akkor a másiknál még van 1...egyébként másban szerintem nincs különbség.

(#7560) DIEGO15 válasza k5.20 (#7559) üzenetére


DIEGO15
őstag

De van, több a tárhely. :-D

(#7561) Land


Land
veterán

Hogy szuperál az 1.7-es HD ROM?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7562) k5.20 válasza DIEGO15 (#7560) üzenetére


k5.20
senior tag

:C Hogy én milyen feledékeny is vagyok... :C

[ Szerkesztve ]

(#7563) -FreaK- válasza Land (#7561) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nekem eddig remekül. Azt az apróságot leszámítva, hogy nem lehet ART-ra váltani mert valami el van cseszve benne, de a készítője mára ígérte a fix-et egy flashelhető zip formájában. Hamarosan jön egyébként a következő verzió is, már az M frissítésre alapozva.

(#7564) hekedi333


hekedi333
újonc

Sziasztok! Nekem az a bajom, hogy magasabb fényerőnél, vagy kamera használat közben/után sűrűn kikapcsol a telefon, akksi kiszedés-visszarakás után megy újra. Mi lehet a baj/megoldás? Köszönöm!

06205396130

(#7565) k5.20


k5.20
senior tag

M-re épülő főzet: [link]

(#7566) Lecs@ válasza k5.20 (#7565) üzenetére


Lecs@
addikt

Cloudyfa jól nyomja. Tuti ezt használnám.

512 GB

(#7567) DIEGO15 válasza k5.20 (#7565) üzenetére


DIEGO15
őstag

Próbáltad?

(#7568) k5.20 válasza DIEGO15 (#7567) üzenetére


k5.20
senior tag

Rátoltam az 1.0-ra, egyelőre nincs hiba, jól fut.

(#7569) skylaner


skylaner
senior tag

Bejövő hívásnál ha lefordítom a telefont akkor csak lenémítja a csengőhangot, de a telefon csörög tovább. Viszont Bog a tesztben ezt írta:
"...lehet a hívásokat fogadni úgy, hogy a fülünkhöz emeljük a telefont, ha megfordítjuk, akkor azzal el is utasíthatjuk ezeket.."

Csak nálam nincs így, vagy Bog elírta :) ?

(#7570) csabesz89 válasza skylaner (#7569) üzenetére


csabesz89
tag

Sztem Bog elírta, de progival megoldható ha úgy szeretnéd

(#7571) saintex72


saintex72
aktív tag

Többször észrevettem, hogy eltűntek alkalmazások a telefonról anélkül, hogy töröltem volna.
Most vettem észre a smart cleaning üresjárati alkalmazások részét. Banyek, egy hónapra volt állítva. Ha jól értem amit nem használtam egy hónapig azt törli.
Ilyet álmomban sem gondoltam volna. Átállítottam 6 hónapra. De legalább már tudom hova lettek az eltűnt programok.

Bár lehet én nyomtam a tisztításra és a benne lévő programokat én töröltem, csak nem tudtam, hogy ezzel nem csak a memóriából törlöm hanem a telefonról is.

[ Szerkesztve ]

(#7572) steveboy86


steveboy86
tag

Előre is elnézést kérek, ha baromságot kérdezek, de ezekhez a Memory Manager meg hasonló programokhoz is kell rootolni a készüléket?

(#7573) anti1966


anti1966
tag

Ha azt írja ki, hogy az Üzenetek leállt, mi a teendő?
Nem is tudom elővarázsolni, írni sem és olvasni sem tudok.
Mármint SMS-t.

[ Szerkesztve ]

(#7574) DJ. Ru$y válasza anti1966 (#7573) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Megnézheted az alkalmazások között, ha ott fut, akkor leállítás, aztán elindul elvileg, ha ez nem megoldás, akkor újraindítás. Ha rendszeresen csinálja akkor full wipe-os újrarakás.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7575) zoleeno1 válasza steveboy86 (#7572) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, a legtobbhoz, mivel rendszer szinten vegeznek modositasokat.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7576) anti1966 válasza DJ. Ru$y (#7574) üzenetére


anti1966
tag

Köszönöm, a full wipe-ost hogyan tudom felrakni?

(#7577) zoleeno1 válasza anti1966 (#7576) üzenetére


zoleeno1
addikt

Az nem felrakás, a full wipe a gyári beállítás visszaállítása :)

Más: Rendeltem egy ilyen 9H tempered glass-t
1000 huf volt, ma jött meg, teljesen korrekt :) Benne volt a kitben minden ami kell (alkoholos törlő, száraz kendő, szöszlehúzó fólia, az a tartó kártya vagy mi, meg egy konnektor átalakító, ami valszeg véletlenül került bele :D ).
Sima fóliát már raktam fel párszor, ilyen üveget még nem, de elsőre pöpecül sikerült :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7578) DJ. Ru$y válasza anti1966 (#7576) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

KDZ és bepöccinted, hogy wipeoljon telepítésnél. (Téma összefoglalóban ott van minden)

zoleeno1
Tetszik az a "kártya" állvány, már azért is megérné megvenni, lehet rendelek egyet :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7579) anti1966


anti1966
tag

Köszönöm szépen a válaszokat!

(#7580) zoleeno1 válasza DJ. Ru$y (#7578) üzenetére


zoleeno1
addikt

mondanám neked adom, de kapásból a másik irányba kezdtem el hajlítani és eltörtem :DDD :DDD

Ilyen Nillkin keretet is rendeltem, narancsot, ennek is jönnie kell a héten :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7581) Bossi válasza zoleeno1 (#7580) üzenetére


Bossi
őstag

Nekem is van olyan Nillkn keretem, nem rossz... biztos jól véd de, azért kicsit bumfordi lesz tőle a készülék :)

(#7582) DJ. Ru$y válasza zoleeno1 (#7580) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Gúd zsáb :DD

Ne erőltesd, az ilyen belebújtatós, szűk cuccok felkapják az üveg szélét, vagy csak nálam, nem tudom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7583) zoleeno1 válasza Bossi (#7581) üzenetére


zoleeno1
addikt

Van egy sima szilikon tokom is, most abban van, ettől nem lett sokkal nagyobb. Max, ha nem jön be a nilkin, eladom, nem volt vészes az ára amúgy se :) Csak valami kell rá, mert fosok, hogy kicsúszik a kezemből, ezek a tokok/keretek azért sokkal biztosabb fogást adnak...

(#7582) DJ. Ru$y: köszi, én is röhögtem magamon :DDD de nem egy masszív darab ez, úgyse használtam volna semmire :) A fólia meg olyan (nem tudom a többi milyen), hogy kb fél-1 mm-el keskenyebb, mint maga a teló, szal annyi hely pont van, hogy elférjen a tok... remélem :D ez a sima szilikon ami van nem pattintotta fel.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7584) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Sikerült kiváltanom a Memory Manager-t
System/build.prop ban

ro.sys.fw.mOomMinFree1=50000
ro.sys.fw.mOomMinFree2=62000
ro.sys.fw.mOomMinFree3=74000
ro.sys.fw.mOomMinFree4=46000
ro.sys.fw.mOomMinFree5=58000
ro.sys.fw.mOomMinFree6=69000

Az eredeti értékék helyére ezeket kell írni. Tesztelve. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#7585) Kasya válasza DIEGO15 (#7584) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jol hangzik. Egy programmal kevesebb lenne igy. Lehet esetleg egy rovid magyarazatot kerni hozza? :B
:R

A biztonsag kedveert...hanyadik sorban is vannak ezek? 258?

[ Szerkesztve ]

(#7586) DIEGO15 válasza Kasya (#7585) üzenetére


DIEGO15
őstag

Igen a 258-nál kezdődik. Már korábban is volt egy tippem, hogy ez az ami, de most volt egy kis időm és lecsekkoltam. Szóval a memory manager és társai gyakorlatilag a gyári értéket módosítják ideiglenesen, így viszont maga a rendszer fog ezekhez a megadott értékekhez igazodni. :)

(#7587) Kasya válasza DIEGO15 (#7584) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kozben megtalaltam ami remlett. XDA-n erre eskuszik valaki. Mekkora elteres lehet koztuk?

ro.sys.fw.mOomMinFree4=146880
ro.sys.fw.mOomMinFree5=215000
ro.sys.fw.mOomMinFree6=398048

(#7588) DIEGO15 válasza Kasya (#7587) üzenetére


DIEGO15
őstag

Ez a gyári érték, ha jót néztem. :) Egyébként ez kétélű fegyver a tapasztalataim alapján, gyenge soc nál szoktam viszonylag magas értékre állítani, mert úgy kevésbé terhelt a proci és gyorsulást hoz, de a G3 ba szerintem nem kell ilyesfajta gyorsulás, inkább a multitasking növelése fontos.

A korábban írt értékek a memory manager optimum módját takarja. Ezen persze lehet finomítani. :)

[ Szerkesztve ]

(#7589) zoleeno1 válasza DIEGO15 (#7584) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nagyon köszi :C :R
Módosítottam én is, le is mentettem az eredetit, meg a moddolt fájlt is -> ha legközelebb romolok elég lesz csak felül írni az eredetit a most lementett moddinggal?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7590) DIEGO15 válasza zoleeno1 (#7589) üzenetére


DIEGO15
őstag

Akkor igen, ha a legközelebbi romban nincs modding a build.prop-ban. :)

(#7591) zoleeno1 válasza DIEGO15 (#7590) üzenetére


zoleeno1
addikt

Persze, úgy értem gyári rom. Mondjuk azokban is lehetnek különbségek/változtatások mi?
Akkor simán csak átírom inkább, az a tuti :K

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7592) Kasya


Kasya
nagyúr

Hat ez a QuickMemo+ ikon kikeszit...ujrainditas utan is visszkerul bal legelso ikonnak. Akkor is ha bent hagyom, csak a sor vegere teszem :((

(#7593) fmfizikus válasza imi4199 (#7540) üzenetére


fmfizikus
tag

Sziasztok! Én ma cseréltettem ki a térerő ingadozás miatt. Maga, hogy hány pálcikás a móka nem zavarna, de azt amikor egy 150 e forintos telefon éppen telefonálásra nem tökéletes, azt nem tudom megbocsájtani. :W Már pedig nálam a térerő ingadozás miatt beszélgetés közben kihagyott a hangom. Olyan volt mint ha megszakadt volna kapcsolat pár másodpercre, és mégsem. Illetve miközben a másik fél beszél néha be-be kattant a hangszóró. Más ilyet tapasztalt?

Egyébként már a T-s simet is kicseréltettem, mert azt hittük, hogy a szolgáltató a ludas. De nem. A Vodafone-os kolléga meggyőzött erről.És sajnos ez újabb készülék ugyanolyan. Egyébként független a masina.

Én kezdek beleőrülni, és tanácstalan vagyok. Pedig nagyon szeretném ezt a telefont, de így le kell mondanom róla. :(

(#7594) zoleeno1 válasza Kasya (#7592) üzenetére


zoleeno1
addikt

lol, most nézem, nekem meg eltűnt a quickmemo a sávból, ki sem lehet választani a beállításokban... wtf? :D

más: különös dologra lettem figyelmes, nem működik a hangeffekt sem a képernyőzárnál, sem a tárcsázóban... Délután még tuti jó volt, emlékszem rá, most semmi... beállításokban pipa bent van, restart megvolt, többször is, de semmi... ötlet? :F

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7595) zoleeno1 válasza zoleeno1 (#7594) üzenetére


zoleeno1
addikt

lejárt az idő sorry
Ugyan az ki volt kapcsolva eddig is, de most kipróbáltam és érintési hang sincs, meg rezgés se, wtf? :F

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7596) Kasya válasza zoleeno1 (#7595) üzenetére


Kasya
nagyúr

Halmozottan írod a hibákat....valami nem kóser. Lehet valamit letiltottal titaniumban?

(#7597) zoleeno1 válasza Kasya (#7596) üzenetére


zoleeno1
addikt

Hozzá se nyúltam ma titaniumhoz, délután még tuti voltak ezek a hangok... azóta csak a build.prop-ot írtam át, meg töröltem a memory managert... ezeknek meg ehhez gondolom semmi köze :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7598) DIEGO15 válasza zoleeno1 (#7597) üzenetére


DIEGO15
őstag

Állítsd vissza az eredeti build.prop-t, lehet, hogy félrenyomtál valamit.

(#7599) zoleeno1 válasza DIEGO15 (#7598) üzenetére


zoleeno1
addikt

pont ezt csináltam meg, gondoltam hátha... erre el se indul a teló, az lg logó után csak villog az értesítési led, és semmi... beszarok komolyan... pedig az eredetit másoltam vissza... :W :W

pedig de nem volt kedvem ma romolni... :O
nálatok semmi ilyen gond mi?

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7600) DIEGO15 válasza zoleeno1 (#7599) üzenetére


DIEGO15
őstag

Az ég világon semmi, pedig két romon is próbáltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.