Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) -FreaK- válasza DJ. Ru$y (#8898) üzenetére


-FreaK-
veterán

Igen menti, csak lolli alatt nem allitja vissza az adatokat.

Most latom hogy a Swiftkey azert nem megy mert nem tudja menteni a nyelvi adatbazist a tarhelyre.. Nagyon nem jo ez igy, este megy vissza megint a gyari V20a inkabb.

(#8902) DJ. Ru$y válasza -FreaK- (#8901) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor remélem nem kell szűz telepítést csinálnom, mert valahogy muszáj lesz menteni a cuccokat. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8903) Lecs@ válasza Kasya (#8900) üzenetére


Lecs@
addikt

Én csak írtam hogy van. Azt a tokot meg semmi pénzért nem használnám. Ingyen kaptam, és a fiók alján pihen :D ( nem eladó. Nincs szükségem az árára )

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#8904) DJ. Ru$y válasza Lecs@ (#8903) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Titanhozvaló? Dobok érte egy 500-ast plusz posta :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8905) plejik válasza Lecs@ (#8903) üzenetére


plejik
addikt

Ha csak pihen, akkor adok érte két sört.. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#8906) -FreaK- válasza DJ. Ru$y (#8902) üzenetére


-FreaK-
veterán

Sima V20a alatt az LG backup nem állította vissza az adatokat.
Most HD 3.0 alatt a Titanium sem rendesen minden proginál. Whatsapp legalább igen.

De ugye sima V20a nincs rootolva így ott bukta minden restore. A rootolt V20a-t még kipróbálom lehet.

Van egy olyan érzésem, hogy ez a megoldás hogy meghagyjuk a régi bootloadert és recoveryből telepítünk nem túl jó és ez okozza a problémákat. Ha a rootolt V20a is ilyen tüneteket produkál, akkor tuti.

A legjobb lenne ha lenne Purpledrake Lolli alá szerintem.

Widgetsoid egyébként azt írja hogy a mobilnet kapcsolóhoz system appként kell telepíteni. Ez meg lehet hogy a Google korlátozása 5.0 alatt és Playről telepítve nem lehet egy program system app. Vagy nem tudom.

(#8907) k5.20 válasza -FreaK- (#8906) üzenetére


k5.20
senior tag

Én a hibás dolgokat inkább a AndroidnowHD 3.0-nak tulajdonítanám...
Szerintem a gyerek gyors akart lenni, aztán összekuszálta a vonalakat...
Tegnap jött a rootolt 20/A gyári, és ő már tegnap dobta is a saját verzát...sok időt nem hagyott magának az eredeti tanulmányozására...

[ Szerkesztve ]

(#8908) DJ. Ru$y válasza -FreaK- (#8906) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én mindenképpen kivárom először a gyári 20a-t aztán hátha Purple-ék vagy Stum-ék rootolnak egyet.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8909) Kasya válasza DJ. Ru$y (#8908) üzenetére


Kasya
nagyúr

En is igy vagyok vele...mar majdnem feltettem, de latom hogy valami kis gixer mindig van, ami most nem hianyzik

(#8910) -FreaK- válasza k5.20 (#8907) üzenetére


-FreaK-
veterán

Elképzelhető. Majd felrakom a csak rootolt V20a-t és kiderül hogy mi a ludas, de a mai estémet már nagyon nincs kedvem elbaszni telepítgetéssel..

(#8908) DJ. Ru$y: Engem is eltántorítanak ezek, de most hogy láttam hogy fut a Lolli, nem fogok visszamenni a döcögős 4.4-re (legalábbis a Cloudy 1.1 volt az már nagyon). Kifejezetten tetszik az új rendszer, inkább legyen ez, root nélkül :)

(#8911) storm3


storm3
senior tag

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok, és igazából a G3 és az Oneplus One közt vacillálok. G3 gyönyörű, viszont félek hogy gyorsan merül és hogy nem olyan 'smooth' a telefon mint ahogyan az 1+1. Olvastam az első hozzászólást és kicsit eltántorított a G3 mellől a 'hibák' listája. Ha tehetnétek,újra megvennétek? :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#8912) Lecs@ válasza storm3 (#8911) üzenetére


Lecs@
addikt

1+1 ra én nem mennék vissza. Volt az is pár nekem. Ha választanom kéne G3.

512 GB

(#8913) storm3 válasza Lecs@ (#8912) üzenetére


storm3
senior tag

Mi az érezhető különbség? Gondolok itt rendszer szintű dolgokra,külsejét látom én is hogy mind anyagban mind designban übereli az 1+1-et. Abban nekem speciel a kapacitív gombok nem tetszenek,nagyobb tőle a telefon is,ha mge kikapcsolom kb 15%a a telefon aljának 'értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#8914) DJ. Ru$y válasza storm3 (#8913) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem a 1+1 rendszere az G3-éhoz képest puritán, mondjon bárki bármit, ez az én meglátásom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8915) NandorHUN válasza -FreaK- (#8897) üzenetére


NandorHUN
addikt

Még jó, hogy az ilyenek kiderülnek... 1 okkal több, hogy még ne tegyem fel... rossz SwiftKey, nincs QickPic, nincs TweakBox. Pedig ha valamit, akkor én is az új NowHD-t tenném fel.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#8916) Promi


Promi
aktív tag

AndroidNow HD 3.0 [D855][Base V20A Lollipop van fent. Vissza lehet e rakni az LG Flash Tool -al a gyári D85510L_00.kdz 4.4.2 -est és újból rootolni? Ez után fel a Flashify -t ami itt már működik, és így vissza rakni az előző 4.4.2 -es mentésem?

(#8917) -FreaK- válasza Promi (#8916) üzenetére


-FreaK-
veterán

Igen simán. Sőt, nem is kell újra KDZ flash, hanem csak simán nyomsz minden wipe-ot a TWRP-ben és utána vissza állítod a mentésed, vagy telepítesz egy másik romot.

(#8918) Promi válasza -FreaK- (#8917) üzenetére


Promi
aktív tag

Pont az a bajom, hogy 5.0 alatt csak elindul a Flashify, de nem tud semmit sem csinálni, nem tudom vissza rakni a twrp-2.8.0.0_d855-signed.img -t ami után be tudnék lépni a TWRP -be.

(#8919) purcigeorge válasza Promi (#8918) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Akkor hogy ment fel az androidnow hd? Szóval már fent kell lennie a twrp-nek.

[ Szerkesztve ]

(#8920) Promi


Promi
aktív tag

Azt akarom kérdezni, hogy ha vissza lépek egy előző verzióra lollipop -ról 4.4.2 kitkat -ra akkor nem téglásítom a telefont?

(#8921) Promi válasza purcigeorge (#8919) üzenetére


Promi
aktív tag

Ott még 4.4.2 kitkat ment aholtökéletesen működött de itt lollipop alatt azt írja mindenre, hogy partition not fund, és nem is csinál semmit.

(#8922) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Ha az AndroidNow 3.0 van fent a telefonodon, akkor kell legyen TWRP-d is. Onnan simán vissza tudod állítani a full mentésed.

(#8923) Promi válasza -=Jam=- (#8922) üzenetére


Promi
aktív tag

azt írja mindenre, hogy partition not fund

(#8924) Promi


Promi
aktív tag

(#8925) k5.20 válasza Promi (#8923) üzenetére


k5.20
senior tag

Rebooter progival próbáld recovery-ben indítani.

(#8926) NandorHUN válasza Promi (#8924) üzenetére


NandorHUN
addikt

TWRP-ből sima wipe és utána zip flash nem megy?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#8927) -=Jam=- válasza Promi (#8924) üzenetére


-=Jam=-
őstag

De nem kell újra flash-elni, mert már rajta van a telefonodon.

"Elinduláskor tartsd nyomva a hangerő le + bekapcs gombot, mikor bejön az LG logo, akkor enged el a bekapcsot majd nyomd meg újra és tartsd úgy őket megint. Ekkor bejön egy menü, hogy akarsz-e full wipe-ot, erre igent kell nyomni, majd megerősíteni, ezután fog elindulni a TWRP."

Így tudod elindítani. De mondjuk azt nem értem, hogyha ennyire nem vágod ezeket a dolgokat, akkor miért állsz neki ROM-olgatni :F

(#8928) Promi válasza -=Jam=- (#8927) üzenetére


Promi
aktív tag

Köszönöm a részletes segítséget, evvel az elindítással nem voltam teljesen tisztába, de most már értem és működik is. Hogy miért? Mert az ember kíváncsi, és vonza az ismeretlen megismerése.
Köszi még egyszer.

(#8929) GuruZone válasza -FreaK- (#8897) üzenetére


GuruZone
őstag

A mobilnet kapcsolója power toggles-szel sem működik. Egyelőre marad az értesítősávos kapcsoló.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#8930) gerenda110


gerenda110
aktív tag

HellO!
Tudnátok mondani hasonló energiatakarékos beállítást mint ami az S3-asban van? (proci teljesítményt leveszi stb stb) mert ez vicc h csak fb messenger megy, és 30%on van 8 órától egészen 16:40 ig ha használom. vagy valami módot. Minden minimumon van.

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#8931) DIEGO15 válasza gerenda110 (#8930) üzenetére


DIEGO15
őstag

Kijelzőidő?

(#8932) DJ. Ru$y válasza gerenda110 (#8930) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Root, wakelock detector és majd mikor rájössz, hogy a messenger 200x keltette fel 1 órán belül a telefonodat, akkor hibernálod.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8933) Gabi77


Gabi77
csendes tag

Köszi a válaszokat az össze foglaló meg szuper! Nagyon tetszik a g3-om😀

(#8934) MoRT2195


MoRT2195
tag

Vasárnap megrendeltem egy LG G3-at a B-tel bolttól, ma átvettem a megadott Pick Pack pontnál, minden tökéletesen lezajlott, tökéletes a telefon, és minden alaptartozék van hozzá. 116.000ft volt, szerintem ennyiért teljesen korrekt volt. :)

Steam: Ricsi2195 || Xfire: farkasricsi || Origin: MoRT2135 || Uplay: Mort2195

(#8935) V.Dave válasza Gabi77 (#8933) üzenetére


V.Dave
senior tag

Egyetertek rusy-val, a messenger a fos nem a telefon. Én amióta greenefyt használok nem merül feleslegesen a telefon. A leghasznosabb android alkalmazásnak tartom.

Xiaomi mi 8 6/128

(#8936) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

V20a rommal nem boldogulok. Felrakom a stock romot akkor fc-ik a T-Action. Ha a rootolt verzióval próbálkozom olyankor meg induláskor fekete háttér fogad és nincs navbar. Több helyről letöltöttem hátha hibás a zip de az eredmény mindig ugyan az. Valakinek valami ötlete?

(#8937) SharpSA válasza gerenda110 (#8930) üzenetére


SharpSA
veterán

Érdekes, nálam a messenger mellett még sok más is megy és reggel fél 7 óta most van 51%-on az akku. A kijelző 1 órát volt bekapcsolva.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8938) SharpSA


SharpSA
veterán

Azt vettem észre, hogy néha gyengébb 3G-n beragad a net a készüléken, azaz nincs net, amíg újra nem indítom. Minden más jól működik. Most a V10h van a készüléken. Az LG PC Suite szerint a legfrisebb a V10k. Van értelme frissíteni?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8939) torok6


torok6
aktív tag

Nekem 1 töltéssel a kijelző idő több mint 6óra a G3-nál ez normális?

(#8940) DJ. Ru$y válasza torok6 (#8939) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha csak a menüt nézegeted meg a főképernyőt, akkor tuti.Amúgy 4.5-5 körül van.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8941) torok6 válasza DJ. Ru$y (#8940) üzenetére


torok6
aktív tag

internetezek is róla

(#8942) Peat76


Peat76
őstag

Használ itt valaki gyári Quickcircle (CCF-340) tokot?
Mi a véleményetek róla, mennyire védi a telefont, illeszkedik rendesen stb..?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#8943) Grawens válasza torok6 (#8939) üzenetére


Grawens
senior tag

Akkor jó, ha le sem veszed a töltőről, máskülönben gyanúsan sok. :DDD

(#8944) DJ. Ru$y válasza torok6 (#8941) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Elég jó, mivel netezel?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8945) torok6 válasza DJ. Ru$y (#8944) üzenetére


torok6
aktív tag

wifi + eredeti böngészővel

[ Szerkesztve ]

(#8946) DIEGO15 válasza torok6 (#8945) üzenetére


DIEGO15
őstag

lollipop után vissza tettem az androidnow hd 2.0-t, de bootoláskor azt írja "Security error" és kikapcsol. :U

ötlet?

új akart lenni nem válasz

[ Szerkesztve ]

(#8947) DonLaca@ válasza DIEGO15 (#8946) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Nekem is csinálta. Kdz flash rendbehozta. (cse)

(#8948) DIEGO15 válasza DonLaca@ (#8947) üzenetére


DIEGO15
őstag

Köszönöm. Reméltem, hogy van más megoldás.

(#8949) jacis


jacis
nagyúr

Srácok,
Lollipop alatt megy a flash a dolphi böngészőben?
Azt hallottam hogy 5.0 alatt már nem lesz megoldható.
Válaszokat köszönöm.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8950) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Örülök, hogy nem ugrottam bele a Lolliba kapott mindenki szívást rendesen úgy látom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.