Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) SlayR


SlayR
senior tag

Ismerősöm aki tesztelte a Z3-at tapasztalt spontán melegedési újraindulást szal nem csak a G3 csinálhat olyat....Sőt azt mondta többször lépett ki magától játékból.

(#9002) DIEGO15 válasza eami (#9000) üzenetére


DIEGO15
őstag

Nekem még soha nem indult újra, akárhogy nyúztam, szvsz ez készülékfüggő.

(#9003) SlayR válasza SlayR (#9001) üzenetére


SlayR
senior tag

Jah és elég sokszor panaszkodik rá, hogy a kijelző háttérvilágítása használat közben elfelejt reagálni, ami lehet csak szoftver gond is mondjuk.

(#9004) plejik válasza DIEGO15 (#9002) üzenetére


plejik
addikt

Nálam sem volt még soha, hogy újraindult volna. :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#9005) eami válasza plejik (#9004) üzenetére


eami
addikt

az a tapasztalatom, hogy csak bizonyos appok felrakása után fordul ez elő. Az hogy ez a SOC vagy 4.4.2 miatt van e így azt nem tudom. De ugyanaz az app régebbi telefonon nem okoz ilyet, G3on meg igen.

(#9006) plejik válasza eami (#9005) üzenetére


plejik
addikt

Az lehet, bár én nem használok túl sok mindent... néha 1-2 játék, meg alap alkalmazások amik nekem kellenek, aztán hali..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#9007) k5.20


k5.20
senior tag

No, úgy tűnik, megindult hivatalosan is a kibocsátás: Legalább is ezt [linket, szervert] szokták használni az LG-nél.
A jelek szerint pedig valóban a lengyel kiadás rejlik mögötte: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9008) Maffia91 válasza plejik (#9006) üzenetére


Maffia91
aktív tag

De például számíthatok arra, hogy navigálás közben fogja magát és újraindul? Vagy az még nem okoz neki nagy fejtörést? (Navigont használok)

De bővebben kifejtenétek ezt az újraindulás dolgot? Pl. nyáron a zsebemben akkor előfordulhat hogy magától újraindul?

Általánosságban nekem is alap dolgokra kellene a készülék.

Ui.: Köszönöm mindenkinek a válaszát.

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#9009) DIEGO15 válasza Maffia91 (#9008) üzenetére


DIEGO15
őstag

Navigáláskor max ha a kocsiban tűző napon van, de az sok készüléket megfektet. A zsebedben egészen biztosan nem.

(#9011) k5.20 válasza Maffia91 (#9008) üzenetére


k5.20
senior tag

Nem fog újraindulni, akkor sem ha télen a pincében borozgatsz...
Ember, 9000 poszt van itt, olvastál kettőt, ahol szóba jött az újraindulás...nem dimenzionálod kicsit túl ezt a dolgot?

[ Szerkesztve ]

(#9012) plejik válasza Maffia91 (#9008) üzenetére


plejik
addikt

Soha nem fagyott, nem indult újra. Nekem semmi gondom nem volt még vele.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#9013) eami válasza Grawens (#9010) üzenetére


eami
addikt

király! remélem lassan pakolják akkor fel a többit is :)

(#9014) Sefneni


Sefneni
őstag

Ma megjött a QuickCircle tokom :C Eddig nagyon tetszik, remélhetőleg eséseknél sem fog cserbenhagyni. :))

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#9015) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Annyira jó áron van ez a felpattinthatós QC tok, hogy lehet én is benevezek egyre, de olyanra, amit felpattintani kell, nem hátlap helyett rakni. Olyan kérdésem lenne, aki használ ilyet, és Qi töltést is, (esetleg gyári Qi töltővel) hogy tölti a telefont tokon keresztül és ha igen, akkor mennyivel lassabban? Köszi

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#9016) Kasya válasza Grawens (#9010) üzenetére


Kasya
nagyúr

Juhuu. Akkor jovo heten mar itt a C is, ha az eddigi frissitesi utemet tartjak :D

(#9017) sztala


sztala
csendes tag

Ez megvan mindenkinek (50Gb ingyen tárhely)?:

https://support.box.com/hc/en-us/articles/200527128-LG-50GB-Promotion-FAQ

(#9018) Sefneni válasza DJ. Ru$y (#9015) üzenetére


Sefneni
őstag

Amit én vettem azt felpattintani kell, nem a hátlap helyett van fent.

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#9019) DJ. Ru$y válasza Sefneni (#9018) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az okés, ez nem is volt kérdés, tudom, hogy létezik az az olcsóbb, itt csak a Qi töltés a kérdés, amint látod.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#9020) -=Jam=- válasza Tybike81 (#8995) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ez jól hangzik, akkor ezek szerint elég a gsmboltos garipapír, meg a számla. Na majd lehet beadom akkor az enyémet, mert a bal oldalon kezd elválni a kijelző nekem is :(

(#9021) jacis válasza -=Jam=- (#9020) üzenetére


jacis
nagyúr

Sztem ne nagyon éld bele ebbe magad.
Majd ha lesz erre valami bizonyíték akkor elhiszem, de addig én egy nagy baromságnak tatom ezt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9022) iceQ!


iceQ!
addikt

Várom már hogy mi lesz a véleményetek a Lollipoprol. Esetleg van aki már fel is rakta a lengyel felé változatot?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#9023) Misi1980 válasza -=Jam=- (#9020) üzenetére


Misi1980
senior tag

Szerintem ez nem igaz.A legtöbb esetben szürkeimportos telefonokat adnak a gsm boltok aminek az eredete nem imert.Miért vállalna az LG az ilyen telefonokra garanciát?Ha így is lenne akkor igazságtalan lenne azokkal szemben akik plussz pénzt adnak ki azért hogy gyártói garanciájuk legyen.Ki venne ezek után normális helyen telefont?

(#9024) Khelben válasza Misi1980 (#9023) üzenetére


Khelben
nagyúr

Szerintem az LG a gyári, LG-s garanciajegyre gondolt, hogy az kell hozzá. Nem a bolt által adott papírfecnire.

(#9025) DJ. Ru$y válasza Misi1980 (#9023) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Amiért vállalhat, mert az LG Szingapúrban, Németországban, és a világ más országaiban is ugyanaz a cég, ilyen alapon bárhol lehetne gariztatni, ha nem feltétlen kell a garanciajegy, csak a számla, hát ezért, de ha felveszed a koreai LG-vel a kapcsolatot, lehet, hogy kapsz egy olyan jegyet, amivel megcsinálják itthon, mert, hogy foglalkoznak az ilyen dolgokkal is, lehet, hogy hamarabb, mint itthon. :K

Khelben
Valószínűleg ez így van, ergo nekem megvan a kitöltetlen garanciajegyem elvileg amit kitölt majd az LG a számlaadatok alapján aztán legarizza, vagy nem és ez egy szép álom. Egyelőre nincs rá szükségem, szóval nem derül ki.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#9026) Tybike81 válasza -=Jam=- (#9020) üzenetére


Tybike81
őstag

Kérdez már rá az Lgnél te is. Kíváncsi vagyok neked mit mondanak. Állítólag 2014. 08. hó óta csinálják gariban ezeket a készülékeket, és tök mindegy milyen a régió kódja. Nekem ezt mondták.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#9027) -=Jam=- válasza Tybike81 (#9026) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Éppen a Chat-re várok. Megírom, hogy mit mondanak.

(#9028) plejik válasza -=Jam=- (#9027) üzenetére


plejik
addikt

Arra én is kíváncsi vagyok.. neked is 32/3 -as van? bal oldalt nekem is jön fel a kijelző, most már kezd idegesíteni..

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#9029) Misi1980 válasza Khelben (#9024) üzenetére


Misi1980
senior tag

Szerintem meg nem arra gondolt hanem a bolt által kiadott papírra.Ha gyári garancialevélre gondolt volna az nem lenne kérdés hogy javítja-e a szervíz garanciában.

DJ.Ru$:yMegnézném a szervízeseket ha beállítanál egy koreai papírral gariztatni.

[ Szerkesztve ]

(#9030) ricinus13 válasza DJ. Ru$y (#9019) üzenetére


ricinus13
senior tag

Ha ez számít, akkor nekem a 2-3mm vastag nillkin bumperen keresztül megy a wcp-300-as töltővel. Igaz az esetek többségében csak lassú töltést ír, de azért ez egy vastag réteg a telefonon a qc tok valszeg vékonyabb

(#9031) DJ. Ru$y válasza Misi1980 (#9029) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Van rajta garszám, amivel bent van a rendszerben, ha globális rendszer, akkor lekéri és kész. Esetleg lehet egy hónappal rövidebb a garancia, mert amíg bejött Mo-ra addig eltelt egy kis idő, de kinti eladástól számít a garancia és kész. Pár gyártó meg tudja oldani ezt szerintem az LG is. Nekem még szép kis garancia matrica is van a dobozomban 2 db. Garancia szám, Modell szám, Széria szám, IMEI szerepel rajta.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#9032) -=Jam=- válasza plejik (#9028) üzenetére


-=Jam=-
őstag

32/3-as igen. Még mindig várom a chat-et... :((

(#9033) plejik válasza -=Jam=- (#9032) üzenetére


plejik
addikt

:DDD kitartás..lehet ebédszünet van..

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#9034) imi4199


imi4199
tag

Ma megint nagy pörgés van. Hivatalos V20a kiadva, NowHD 3.1... Próbálta őket valaki? Sajnos 7vége előtt nem tudok próbálgatni...

(#9035) Khelben válasza Misi1980 (#9029) üzenetére


Khelben
nagyúr

A bolt által kiadott papíron a bolt vállal garanciát. Ennyi erővel nyomtatok egy kamu számlát meg garjegyet otthon és bármilyen áruból gyári garanciásat csinálok. Nem véletlenül vannak hologramos meg egyéb másolásvédelemmel ellátva a garanciajegyek.

(#9036) jacis válasza Khelben (#9035) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9037) szabochris válasza imi4199 (#9034) üzenetére


szabochris
aktív tag

Honnan tudom letölteni a hivatalosat?
Majd en tesztelem! :)

(#9038) DJ. Ru$y válasza szabochris (#9037) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Teljesen pontosan 27 hozzászólást kellett volna visszaolvasnod.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#9039) Lecs@ válasza szabochris (#9037) üzenetére


Lecs@
addikt

Van már hivatalos ? Gondolom még nem letölthető :(

512 GB

(#9040) eami válasza Lecs@ (#9039) üzenetére


eami
addikt

olvass vissza kicsit...

(#9041) -=Jam=- válasza Lecs@ (#9039) üzenetére


-=Jam=-
őstag

#9010-es hozzászólás alatt a link hozzá ;]

(#9042) Tybike81 válasza -=Jam=- (#9032) üzenetére


Tybike81
őstag

Na sikerült már beszélni velük?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#9043) -=Jam=- válasza Tybike81 (#9042) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem, még mindig csak azt írja, hogy minden ügyintéző foglalt, írjak e-mailt...bla bla bla... :(((

(#9044) Tybike81 válasza -=Jam=- (#9043) üzenetére


Tybike81
őstag

Nekem tegnap sikerült kb. olyan 4 körül beszélni, és ha jól emlékszem Pintér Zoltán volt az ügyintéző.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#9045) DJ. Ru$y válasza Tybike81 (#9044) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én múltkor Polgár Zoltánnal beszéltem, csak Zoltánokat foglalkoztatnak? :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#9046) Tybike81 válasza Tybike81 (#9044) üzenetére


Tybike81
őstag

Az az. Az lesz az Polgár Zoltán :) nem Pintér :) :)

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#9047) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Na beszéltem velük telefonon inkább. Lehet vinni hozzájuk GSM boltban vásárolt készüléket is 12 hónapig, csak a számla kell róla. Viszont erről a kijelző elválásról nem is hallott még az ügyintéző akivel beszéltem, azt mondta vigyem be a szervizbe és megnézik.

(#9048) SharpSA válasza -=Jam=- (#9047) üzenetére


SharpSA
veterán

Akkor ez már biztosnak látszik. Köszönjük az információt. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#9049) Tybike81 válasza SharpSA (#9048) üzenetére


Tybike81
őstag

Én meg mondtam :)
Ennyi jó hírt 24 óra alatt :) Lg gari a gsm boltira is, és itt az Android 5.0 :)
Annyi, hogy így az járt rosszul aki kiadott plusz pénzt az Lg garis telóért.
Na ezért váltottam én S5--ről és vettem G3-at. Remélem nem bánom meg :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#9050) eami válasza Tybike81 (#9049) üzenetére


eami
addikt

azért a gsm boltos 12 hónap és a "rendes" helyen vett 24 hónapos gari között pont 1 év különbség van ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.