Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) Luser2000 válasza delon (#7749) üzenetére


Luser2000
addikt

Verziótól függően LTE vagy 4G amit megjelenít.
(Én a T-s verzión LTE feliratot, míg a függetlenen 4G feliratot láttam).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#7752) hekedi333


hekedi333
újonc

Segítséget szeretnék tőletek kérni!!!! Nekem az a bajom, hogy magasabb fényerőnél, vagy kamera használat közben/után, illetve játék közben is elég hamar (10-12 perc max) sűrűn kikapcsol a telefon, akksi kiszedés-visszarakás után megy újra. Mi lehet a baj/megoldás? Köszönöm!

06205396130

(#7753) krisztyann válasza Luser2000 (#7751) üzenetére


krisztyann
tag

Nekem függetlenen LTE felirat van.

(#7754) 6120 válasza Luser2000 (#7751) üzenetére


6120
tag

Hálózatfüggő (de nem telefon): T-Mobnál az LTE jelenti a 4G-t.

(#7755) sedo válasza kiezTe90 (#7747) üzenetére


sedo
tag

Sokkal kevesebbet bír, mint a G2. G2-t kétnaponta töltöttem, szinte mindig második nap estére merült le, 5-30% körülre, attól függ. A G3 naponta van ugyan ezen a szinten, tulajdonképpen tökéletesen ugyan olyan használat mellett. (Ettől ez még nem rossz teljesítmény, sőt, inkább a G2 volt kiemelkedő.)

(#7756) fmfizikus


fmfizikus
tag

Srácok , én továbbra is szívok a térerő problémával. Már a második független telefont hoztam el a boltból, és ugyanazt műveli. Az egyik pillanatban max térerő, utána leesik egy pálcikára majd visszaugrik. A kolléganőm T-s G3-ja és az enyém egymás mellett . Övé tökéletes fullos hálózat, enyém 1-2 pálcika. Kártyát cserélünk . Természetesen az én kártyám az Ő telefonjába csillagos ötös. Az övé az enyémbe ejti a jelet. Kártyát már cseréltem a szolgáltatónál. A telefon ami nálam szar volt, Vodkafonos kártyával szuper. És nem tudjuk megfejteni. :W A két nálam hibásan működő telefonon az egyiken a legújabb független szoftververzió, a másikon a V10g Eur. Megjegyzem nekem ezzel sokkal smoothabb, mint az V10i- vel.
Nyilván nem az egész nem zavarna, ha mindenkié a kolléganőmé is így viselkedne, és ha nem lenne köpedelem a hangminőség. Beszélünk és eltűnök, illetve pattan egyet-egyet közben. Bevittem a helyi szervizbe, és nála is csinálta.
Ötlet? :F

Kellene nekem egy debreceni G3-as kolléga és a tapasztalatai. Olyan aki független telefont használ T-mobilos kártyával . :K Köszönettel.

(#7757) -FreaK- válasza fmfizikus (#7756) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én is ezzel szívok. A nagyobb baj, hogy el dobja a hálózatot gyakran.

Két lehetőséged van csak szerintem:

1: Hivatalos LG szervizbe beadva javítják vagy cserélik.
2: Addig kérsz cserekészüléket a bolttól, míg jót nem kapsz. Esetleg visszakéred az árát és veszel máshol.

(#7758) gerenda110


gerenda110
aktív tag

sziasztok!
EGy olyan filekezelőt tudtok mondani, amivel a Camera modot meg tudom csinálni?
Astroval nem engedi törölni ill felülírni, a Filemanager pro sem.

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#7759) fmfizikus válasza -FreaK- (#7757) üzenetére


fmfizikus
tag

Megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül. Már nem azért, csak hogy nem én golyóztam be. :)) Nagyon konstruktívak és segítőkészek a boltban. Szinte már én szégyellem magamat. Tehát hoznak egy harmadikat, de akkor a Vodával és a Telenorral miért nem csinálja ez a hoki, ha a telefon a hibás ??? És mivel azokkal jó, nyilván eladható.
Egyébként nagyon megszerettem, tehát nem nagyon tudnék most mást venni helyette. Ha máshol venném, akkor viszont nem kapnám meg ennyiért. Nagyon baráti volt az ár. :K

(#7760) Kasya válasza Luser2000 (#7742) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem ugyanitt azt mondtak, hogy amennyiben a szamla nem magyar, ugy nem javitjak, hanem abban az orszagban, ahol a szamlat kiallitottak.

(#7761) Luser2000 válasza Kasya (#7760) üzenetére


Luser2000
addikt

Nekem ez a válasz sántít. Más márkák esetében is él a garancia EU-n belül.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#7762) -FreaK- válasza gerenda110 (#7758) üzenetére


-FreaK-
veterán

Rootexplorer a legjobb megoldás erre.

(#7759) fmfizikus: nem tudom hogy másik szolgáltató kártyájával miért nem csinálja, de addig ne hagyd magad akkor elhajtani amíg nem kapsz egy jót :)

(#7763) Khelben válasza Luser2000 (#7761) üzenetére


Khelben
nagyúr

Egyáltalán nem. A legtöbb márkánál csak azt javítják, amihez hivatalos magyar garanciajegy van, tehát a magyar képviseleten keresztül érkezett az országba.

(#7764) Kasya válasza Luser2000 (#7761) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem is furan hangzott, bar oszinten megmondva annyira nem zavar, hogy Pestre vagy Rév-Komáromba kell-e mennem a szerviz miatt. A lenyeg, hogy ne kelljen sehova se mennem :D

(#7765) gerenda110 válasza -FreaK- (#7762) üzenetére


gerenda110
aktív tag

köszi! Sikerült:) :R

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#7766) Luser2000 válasza Khelben (#7763) üzenetére


Luser2000
addikt

Samsungot, HTC-t már csináltattam.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#7767) plejik


plejik
addikt

Valaki felrakta már a miui -t? :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#7768) DIEGO15 válasza plejik (#7767) üzenetére


DIEGO15
őstag

Jó, hogy emlékeztettél. Én kipróbálom ;)

(#7769) plejik válasza DIEGO15 (#7768) üzenetére


plejik
addikt

Most töltöm én is. :DDD Egy próbát mgér. Bár kib@szott lassan jön.. :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#7770) plejik válasza DIEGO15 (#7768) üzenetére


plejik
addikt

megas link a miui romhoz ha valakit érdekel.

[link]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#7771) Lecs@ válasza plejik (#7769) üzenetére


Lecs@
addikt

Download Ninja hamar lehozta.

512 GB

(#7772) DIEGO15 válasza plejik (#7770) üzenetére


DIEGO15
őstag

Feltettem. A rom maga klassz, de nem tudok bejelentkezni a google accomba.

(#7773) Lecs@ válasza DIEGO15 (#7772) üzenetére


Lecs@
addikt

Külön Gapps telepítve ?

512 GB

(#7774) Pyroo89


Pyroo89
tag

Sziasztok! Magyarba lehet kapni Snapi 805-s verziot?

Ha a minőséget adottnak vesszük, az időpont mindig bizonytalanná válik. Note 4 > S7 Edge>S9+

(#7775) DIEGO15 válasza Lecs@ (#7773) üzenetére


DIEGO15
őstag

Igen telepitve van, de ha be akarok loggolni, azt irja nem tud kapcsolatot létesíteni.

(#7776) tom_77


tom_77
tag

Sziasztok!
3GB-os verziót tervezek majd venni, de pár webshopban azt látom hogy 32Gb memória, de 2GB RAM. Azt gondoltam volna hogy elirás, de nem egy ilyen bolt van. Létezik ilyen verzió is?

(#7777) DJ. Ru$y válasza Pyroo89 (#7774) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hivatalosan nem, amúgy sem nagyon. Google.

tom_77
Sajnos van/volt már itt is, ezek gyári hibás készülékek lehetnek, amik valahogy kijutottak, de a 32/3 az ideális.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7778) tom_77 válasza DJ. Ru$y (#7777) üzenetére


tom_77
tag

Köszi.
Akkor ezzel vigyázni kell mert árban majdnem ugyanott van, arukereső simán kidobja hogy 32/3-as és csak benn a boltban lehet látni hogy nem is az:)

(#7779) HUTCHDB válasza DIEGO15 (#7772) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

erre a multi miui-ra gondoltam.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7780) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Ezt a Hong Kong 10N-t feltette már valaki? Ha igen, milyen? Jól működik ez a T-action?

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7781) fmfizikus válasza -FreaK- (#7762) üzenetére


fmfizikus
tag

Köszi a biztatást Freak! ;)

(#7782) Lecs@ válasza zoleeno1 (#7780) üzenetére


Lecs@
addikt

Nekem az van fent. Én nem használom. Azt sem tudom mi a lényege . Mit nézzek rajta ?

512 GB

(#7783) halkow


halkow
őstag

Sziasztok lenne pár csekély kérdésem az irDA ledel kapcsolatban?

- Tényleg mindenre tanítható értem itt a garázs nyitót, kocsi riasztót?

- A többi gyártó miért csak sima irDA portot tesz a csúcskészülékeibe (pl note 4,s5) ami nem tud fogadni szóval nem tanítható

- G2,G3 an kívül tudtok még olyan telót aminek az irDA ledjét tanítani is lehet?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#7784) zoleeno1 válasza Lecs@ (#7782) üzenetére


zoleeno1
addikt

pontosan nem is tudom mennyi mindent tud, de itt egy videó, h kb miket: [link] bár a hívásnál sms-ből már itt is csak másodjára jön össze :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7785) Khelben válasza halkow (#7783) üzenetére


Khelben
nagyúr

Garázs nyitók meg kocsi riasztók általában rádiósak, nem infrásak, nem?

(#7786) Gyurike válasza halkow (#7783) üzenetére


Gyurike
tag

Szia!

Igen, tanítható az infra port. Bár én azt nem nevezném IrDA-nak, azt inkább a hőskori adatátvitelre használt infrára használják.

Létre tudsz hozni egyedi távirányítót tetszőleges gomb elrendezéssel (adja magát a lehetőség, hogy mondjuk két eszköz fontosabb funkcióit berakod 1 távirányítóba), majd utána egyesével kéri, hogy az adott gomb eredetijét nyomd meg az érzékelőtől max. 10 centire. Ha nem sikerül beolvasnia, akkor meg kell ismételni.

Az általad felhozott példák pedig szerintem nem infra távirányítók, legalábbis a kocsiriasztó-garázskapunyitóból még nem láttam ilyet. Ezek többnyire hangfrekvenciás (ráadásul kocsiriasztóknál speciális ugrókódos titkosított jelű) távirányítók, míg a G3 ugyebár infravörös fénnyel dolgozik.
Másik, hogy egy gyári távirányító hatótávjával nem veszi fel a versenyt a G3, érezhetően nem hord olyan messzire.

Más gyártó? Őszintén szólva fogalmam sincs, biztos gyártói kapcsolatok... Ugyanígy nem vagyok képben más telefonok infrájával kapcsolatban. (ennyit tudok én is, hogy a samsungok nem taníthatóak)

Szerk:
@Khelben: Bocsi, nem láttam, hogy te is válaszoltál

[ Szerkesztve ]

(#7787) hurenzon válasza Gyurike (#7786) üzenetére


hurenzon
senior tag

G3 vs note 3 ugyan az :)
Nincs különbség

(#7788) rosszfiu18


rosszfiu18
tag

Sziasztok! Tudnátok nekem abba segíteni, hogy a G3-on hogy lehet kikapcsolni a duplla koppintásos felébresztést/altatást? Felesleges és zabálja az aksit...köszönöm előre is!

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#7789) VIBO válasza rosszfiu18 (#7788) üzenetére


VIBO
őstag

Egyik kedvenc funkcióm pedig ...

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#7790) Just_Reboot válasza rosszfiu18 (#7788) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nem az van hogy G 2-G3 nál hardveresen van megoldva ezért nem zabálja az aksit?

[ Szerkesztve ]

(#7791) Just_Reboot válasza rosszfiu18 (#7788) üzenetére


Just_Reboot
addikt

bocsi,dupla lett

[ Szerkesztve ]

(#7792) Kasya válasza Khelben (#7785) üzenetére


Kasya
nagyúr

De. Valamint biztonsági szempontból nem is lenne ajánlott. Ha egyáltalán lehetséges...mert elég komoly összegeket kérnek a plusz kulcsokért.

(#7793) rosszfiu18 válasza Just_Reboot (#7790) üzenetére


rosszfiu18
tag

Nem tudom...G2-nél átlag használat mellett 4-5 nap volt a készenléti időm, 4 óra átlag kijelzőhasználattal, lényegében csak telefon, mail, sms, internet (wifi)... ki volt kapcsolva a dupla kopp, bekapcsolva rövidebb volt ez az idő! G3-nál még nincs tapasztalat, de nem használtam a G2-se, így itt sem fogom. Ezért is gondoltam arra, hogy kikapcsolom... G2-nél megtaláltam simán, G3-nál nem tudom, hogy merre van ez a funkció! :(((

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#7794) zoleeno1 válasza VIBO (#7789) üzenetére


zoleeno1
addikt

+1, meg is őrülnék, ha állandóan a power gombot kéne keresgetni a hátulján :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7795) Just_Reboot válasza rosszfiu18 (#7793) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én mintha azt olvastam volna. De nekem nagyon bejön ez a funkció.

(#7796) rosszfiu18 válasza zoleeno1 (#7794) üzenetére


rosszfiu18
tag

Én simán megszoktam, részemről elsődleges a gomb... :))

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#7797) mckangi válasza rosszfiu18 (#7788) üzenetére


mckangi
senior tag

Hidden menü 3845#*855#
Legalul Knock On/Off menü - disabledre.

Poco F3

(#7798) DIEGO15 válasza HUTCHDB (#7779) üzenetére


DIEGO15
őstag

Ezt tettem fel.

(#7799) plejik válasza DIEGO15 (#7798) üzenetére


plejik
addikt

Hát még nem az igazi szerintem, vannak benne bug-ok. Amik nem feltétlen zavaróak, de tudom, hogy vannak.. :) Van még mit csiszolni rajta. Még egy jó CM mod kellene... ;]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#7800) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Uj twrp, nem tudom volt e szo rola, nem talalkoztam vele: TWRP 2.8.1.0
Ha jol olvasom tobbek kozott azt is javitottak, hogy most mar lehet masolni mtp alatt. Mert ez ugye bugos volt.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.