Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) Levente07 válasza Bossi (#8350) üzenetére


Levente07
tag

Az a szerencse... ;)

(#8352) zoleeno1 válasza Bossi (#8350) üzenetére


zoleeno1
addikt

akkor problem solved :) valszeg rossz az az sdcard, az meg meghülyítette...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8353) NandorHUN válasza Vic61 (#8348) üzenetére


NandorHUN
addikt

Gyorsabb mint a Cloudy? Pedig az tud ART-ot is...
Én amúgy gyári rendszeren észrevettem, hogy ART gyorsabb, bármint app-ok betöltése nem gyorsabb, de ha már egyszer betöltötte akkor multitasking az gyorsabb rajta.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#8354) zoleeno1 válasza NandorHUN (#8353) üzenetére


zoleeno1
addikt

elvileg a hd 2.4-en is megy az ART. Nekem pont ez a bajom az art-tal, hogy az appok betöltése lassabb, mint dalvikon...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8355) Jo4e


Jo4e
csendes tag

Üdv!

Z3 vagy G3? Ez lenne a kérdésem, mert nem igazán tudom eldönteni. :W Eddig Sony párti voltam, de amint megláttam a G3-t egyből megtetszett. Néztem mindenféle videót a G3-ról és egyre jobban tetszik a telefon, de nem igazán ismerem az LG-ket. Szóval ezért is fordulnék hozzátok, egy kis segítségért, tudom, hogy Nekem kell majd eldöntenem, melyiket veszem meg, de 1-2 érvet, ellenérvet elfogadnék mindkét oldalról.

Előre is köszi a segítséget:

J.

GIGABYTE GA-Z97-D3H * INTEL Core i5-4690K 3.50GHz 1150 * 16GB 1600MHz DDR3 RAM Kingston HyperX Fury Red Series CL10 Kit (2x8GB) (HX316C10FRK2) * MSI GeForce® GTX 1060 GAMING X 6G * HyperX Savage 240 GB SSD * Samsung 1Tb SATAII 32MB *

(#8356) Bossi válasza zoleeno1 (#8352) üzenetére


Bossi
őstag

Igen mint kiderült az sd volt rossz...

(#8357) tothl válasza Jo4e (#8355) üzenetére


tothl
addikt

S5 :)

(#8358) SharpSA


SharpSA
veterán

Tegnapelőtt megkaptam a 32/3GB-os G3-at. Szépen beraktam, ahogy kell, root és némi build.prop módosítás van még. Estére a Setting Profiles által csak némítva van, mert a 4.4-en nem tudja (ez sem) bekapcsolni a repülő módot, tehát minden megy rajta este, ahogy nappal wifis környezetben. A lényeg az, hogy éjfélkor 38%-on volt az akku. Reggel 6-kor meg 37%-on. Ez igen jó alvó mód és még jó pár levél (szemét) is jött este 3 fiókba. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8359) Willanyasz válasza Jo4e (#8355) üzenetére


Willanyasz
tag

Az első hozzászólásba van tipushiba, nézd meg mind a 2 fórumot.Lg-nél elválik a kijelző,megreped a keret.Sony kamera melegedés meg még kitudja.

[ Szerkesztve ]

(#8360) jacis válasza Jo4e (#8355) üzenetére


jacis
nagyúr

i6

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8361) purcigeorge válasza jacis (#8360) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Az mi? :)

(#8362) imi4199 válasza Vic61 (#8348) üzenetére


imi4199
tag

Köszi! Magam is arra jutottam, hogy gyorsabb a NowHD. Mikor a Cloudy után felraktam, mintha fenékbe rúgták volna a telefont! Olyan gyors volt. Össze sem lehet hasonlítani vele! De ha az Aroma-ba nem az előbeállításokat használjuk, akkor picit lassabb. De még akkor is nagyon gyors.

(#8363) imi4199 válasza NandorHUN (#8353) üzenetére


imi4199
tag

Az XDA-n azt írják a 2.4-es NowHD-ről, hogy annyira optimalizált, hogy hozza Dalvikkal az ART sebességet... Tényleg nagyon gyors!

(#8364) DJ. Ru$y válasza tothl (#8357) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

i6+, nem ez volt a kérdés, Tothl ;)

Jacis ellőtte, baszki. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8365) Tippmix46 válasza Bossi (#8318) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Ok, értem, de valahogy a G3 olyan új terméknek tűnik még és ezért éreztem nagynak az ár esésést.

(#8366) tothl válasza DJ. Ru$y (#8364) üzenetére


tothl
addikt

Tudom de a kiscserkesz ahol tud, segit... :)

(#8367) -FreaK-


-FreaK-
veterán

(#8368) Levente07 válasza Levente07 (#8349) üzenetére


Levente07
tag

Sziasztok.

Erre esetleg valaki?

(#8369) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Párhuzamossan van itthon egy G2 és egy G3-am.Szerintetek melyik kijelzőnek szebbek a színei?Nekem az első pillanattól kezdve a G3 színei sokkal halványabbnak tűnik.Nektek is ilyen halvány?Eza QHD kijelző sajátossága?



(#8370) kapi12


kapi12
tag

Sziasztok.

Nalam is megrepedt sajnos a mikrofonnal es a tetejen az infranal a keszulekhaz. Erdeklodnek, hogy hova erdemes vinni gariba javitattni. Olvastam, hogy Telemaxot az off ebbol a szempontbol. En pecsi vagyok, tehat pesti vaci uti nagyszerviz kicsit messze van. Egyebkent nem erdekelt a dolog de most neztem alul mar majdnem felert a repedes teljesen.
Koszi a segitseget elore is:
Gábor

(#8371) gixxer-tomee válasza Misi1980 (#8369) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Kicsit szaturáltabbak a G2 színei. A másik fakóbb. Én ezért IS agyalok még mindig, hogy talán az S5 jobb lenne nekem. Bár a G3 iszonyatosan tetszik, de a samunál élénkebbek a színek.. Affene.. Nem lehet állítani a színeket a G3-nál?

kapi12: Ez mennyire általános? 100ból kb mennyinél jön elő? Egy újabb dolog amitől félhetnék... :(

[ Szerkesztve ]

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#8372) imi4199 válasza gixxer-tomee (#8371) üzenetére


imi4199
tag

Lehet a beállítások menüben színtelítettséget (,stb) állítani! ;)

[ Szerkesztve ]

(#8373) DJ. Ru$y válasza gixxer-tomee (#8371) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Miért van az összefoglaló, ha írogatsz, de még mindig nem olvastad el?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8374) gixxer-tomee válasza DJ. Ru$y (#8373) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Elolvastam, de konkrétumot ott sem írnak. Például, az elég feltűnő, hogy az interneten leírt esetek szinte mind a fehér verzióval történtek. Ez nem fura?

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#8375) Levente07 válasza imi4199 (#8372) üzenetére


Levente07
tag

Hol?

(#8376) Misi1980 válasza gixxer-tomee (#8371) üzenetére


Misi1980
senior tag

Volt már nekem nem egy samsungom annak túl szatúráltak a színei.Amikor megvettem a G2-őt nagyon tetszettek a színek mert sokkal élethűbbek voltak.Most komolyan az LG erre a kijelzőre büszke?Ez lenne a nagy QHD kijelző?Amikor a kezembe veszem a G2-őt sokkal szebbek a színek.Egyre inkább úgy érzem hogy a G2-ről G3-ra váltás nem volt előrelépés.

(#8377) tothl válasza Misi1980 (#8376) üzenetére


tothl
addikt

Hehe a samu uj kijelzoi egyre kevesbe tulszaturaltak. Hatalmas elorelepes van az uj generaciokkal.
Pedig abszolut ips parti voltam mindig is mondjuk ha lenne pva kijelzo mobilon azt megneznem.

(#8378) gixxer-tomee válasza Misi1980 (#8376) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Kicsit furának tűnik, igen. Lehet hogy a samu túlszaturált, de nekem például tetszik. A G2 az arany középút úgy látszik. :)

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#8379) krisztyann válasza gixxer-tomee (#8378) üzenetére


krisztyann
tag

Én S3-ról G3-ra váltásnál egyáltalán nem éreztem fakónak. Pedig előtte azt mondtam, hogy csak amoledes telefon kell. Sőt most ha ránézek az S3 kijelzőjére nem is tetszik. Különösen a fehér szín nem.

A hibáktól meg szerintem fölösleges félni.Nekem június óta van meg, nincs repedve a keret és ahogy nézem a kijelző sincs felválva.Ha meg mégis bekövetkezne vmelyik gariban megcsinálják.

[ Szerkesztve ]

(#8380) tothl


tothl
addikt

A 2x meg eleg jo volt a 4x szinei nekem tul melegek voltak. Az s4 mar nem volt tulszaturalt viszont az s5 szinei meg jobbak, szebbek a feherek. Az s3 meg nem csak tulszaturalt volt de mindnek volt valami arnyalata vagy kekes vagy zoldes....az s4 s5 kombonalar abszolut nincs ez.

(#8381) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Köszönjük a Samsung promóciót, aki Samsungot szeretne majd benéz oda. :U :K

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8382) tothl válasza DJ. Ru$y (#8381) üzenetére


tothl
addikt

Szivesen maskor is.. :) mivel lgrol jottem mindig benezek, hatha.... :)

(#8383) DJ. Ru$y válasza tothl (#8382) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tudom, eveztünk sokáig egy hajóban, ha nem is emlékszel rám ;) De ezt itt ne, nem Samsung topic.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8384) ithomas válasza gixxer-tomee (#8374) üzenetére


ithomas
őstag

Hmm.Érdekes amit mondasz, hogy a neten leginkább a fehérekről lehet repedős képet látni.
Nekem is fehér van, és alúl-felül van rajta kis repedés.
Mondjuk én pont leszarom, 2 év gari van rá, a lejárat előtt elviszem majd gariba, aztán lesz egy zsír új(nak kinéző) telefonom. :D
Azért vannak kivételek, bár tény, hogy ez az 1 kép amit találtam, és nem fehér.[link]

Amúgy ezzel együtt is imádom ezt a telót, napi szintem vesznek körbe S5 Note3 és Iphone telefonok...mit mondjak...én semelyikre le nem cserélném..

Real eyes realize real lies!

(#8385) imi4199 válasza Levente07 (#8375) üzenetére


imi4199
tag

Beállítások/Kisegítő lehetőségek/Színbeállítás..... Kicsit játszani kell vele, de lehet színtelítettséget állítani.

(#8386) Misi1980 válasza tothl (#8377) üzenetére


Misi1980
senior tag

Igazad lehet.Megmondom őszintén a legújabb samukkal nincs tapasztalatom.

gigxxer-tomee:Igen szerintem a G2 a középút.Nem akarok rinyálni de minden hol azt olvastam a kijelzöről hogy milyen gyönyörű meg minden aztán jött az arcúl csapás.Pont a kedvenc fórumom(Prohardver) betűi olyan színtelenek,semilyenek ami nagyon zavar de csak asztali nézetben.

(#8387) tothl válasza DJ. Ru$y (#8383) üzenetére


tothl
addikt

Emlekszem .. :)

(#8388) gixxer-tomee válasza ithomas (#8384) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Hát igen... én is belezúgtam mikor megláttam. Még a fakóság sem zavarna igazából. Egyedül a repedéstől félek. Vidéki vagyok, és hát nem szeretném Pestre vinni szervízbe.. Főleg ha meg sem javítanák. Mert ugyan elvileg javítják, de mivan ha nem...

A többiektől elnézést kérek a "samsung promóért", csak megjegyeztem hogy azokat a színeket szivesen látnám ebben. :) Én nem vagyok semmilyen fan. Szóval ha valami megtetszik, és nincsenek idegesítő tulajdonságai és hibái, akkor az lesz a kedvenc. Szép is lenne, ha olyan lennék, mint a magyar foci drukkerek például. Hogy akármennyire falábú az összes, csak azért is verném magam, hogy de mennyire kiváló sportoló mind! :DDD

[ Szerkesztve ]

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#8389) DJ. Ru$y válasza gixxer-tomee (#8388) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Javítják, valakinek már cseréltek keretet úgy rémlik, de lehet az G Pad topikban volt, megesküdni nem mernék rá.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8390) ithomas válasza gixxer-tomee (#8388) üzenetére


ithomas
őstag

A képminőségről annyit, hogy csináltunk egy tesztet egy nagy felbontású természet fotóval.
Résztvevők : Iphone5,Iphone6,Note3 , S5 és persze a G3.

MINDENKI egyértelműen azt mondta, hogy a G3 a legjobb..még az Android gyűlölő Iphone tulaj is.
A 2k azért csak 2k..az hogy a fórum betűi milyenek, mert valami cleartype szerű szarral el van mosva alapból ha nem nagyítasz rá, az nem mérvadó.

Aki meg azt mondja, hogy nincs különbség pl fotók nézegetésénél a Full HD és QHD között, az menjen el szemorvoshoz...

Real eyes realize real lies!

(#8391) gixxer-tomee válasza DJ. Ru$y (#8389) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Mindig ez a bizonytalanság, mi? :DD

ithomas: Nem csak arról van szó, hogy szőrös a betű vagy nem. A színek a probléma forrásai. Mert van akinek jobban tetszik ha fakóbbak, van akinek meg akkor ha élénkek. Na most ez megint viszonyítás kérdése. ha önmagában nézed a fakóbbat, és eleve azokat is kedveled, akkor semmi probléma. De ha melléteszel egy élénket, akkor már előjön a különbség. Ha viszont lehet állítani szoftveresen, akkor nekem ez már nem gáz, max kicsit feljebb tornászom...
Na nem mintha ezek a problémák akkora tragédiák lennének. Csak mindenki szeretné, ha az ő izléséhez lenne szabva minden. Ilyen az ember. :D

[ Szerkesztve ]

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#8392) Kasya


Kasya
nagyúr

Nekem szurke van es felul-alul repedt. Semmi koze a szinnek hozza.

(#8393) csabesz89 válasza Levente07 (#8349) üzenetére


csabesz89
tag

Sync.me én ezt használom rá, nekem nagyon bejött...magától hozzárendeli a fész profilképet(és frissíti) az illetőhöz(de lehet manuálisan is)...

(#8394) _Ata_


_Ata_
tag

Sziasztok!

Most kezdem belakni a készüléket, van egy olyan opció a zárképernyőn, hogy az időjárási effekteket mutassa ott is, de ezt csak akkor lehetséges, ha mindig látja a jelenlegi helyem?

Az lenne a cél, hogy beállítok egy várost, és akár hol vagyok mindig azt mutassa animációban, ha nincs bekapcsolva a hely akkor is. Ezt valahogy meg lehet csinálni?

Köszi ! :)

Üdv.:
Attila

(#8395) DJ. Ru$y válasza gixxer-tomee (#8391) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kikerestem neked, ha már lusta vagy használni a keresőt :DDD

Rx kolléga írta, hogy leadja szervizbe, aztán azt írta, hogy vár vele, szóval akkor csak majdnem lett egy csere.

_Ata_
Legalább a téma összefoglalót olvasd el. Igen kell a folyamatos hely. Ha nem működik, akkor a tippek trükkök rovatban ott a leírás, hogy válhat működővé.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8396) gixxer-tomee válasza DJ. Ru$y (#8395) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Nem lustaság. :P Türelem. :D

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#8397) Misi1980


Misi1980
senior tag

Mi a legfrissebb szoftververzió független telefonra?Nekem a V10h-216-70 es verzió van fent.A suite nem tudja ellenőrizni hogy ez-e a legfrissebb az OTA meg azt írja hogy ez a legfrissebb ami nem biztos hogy mérvadó.

(#8398) krisztyann válasza Misi1980 (#8397) üzenetére


krisztyann
tag

Ide az XXX-helyére beírod az imeid és kiadja.

(#8399) Misi1980 válasza krisztyann (#8398) üzenetére


Misi1980
senior tag

Az a baj hogy a telefonom vodás.Én nem szeretem a szolgáltatós romot így most cseréltem le függetlenre.Ha beírom a linkelt progiba az imi számom szerintem a legújabb vodás rom fog megjelenni.

(#8400) tomiii007


tomiii007
senior tag

.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.