Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) literati válasza Batyulda (#37000) üzenetére


literati
tag

Régiótól függ. J is van.

(#37002) DonLaca@ válasza cstom (#36999) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Nekem 31 nap volt.

(#37003) SlyChocolate válasza cstom (#36999) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Én most hétfőn adtam le és holnap érkezik a teló...
Ez így kb egy hét volt.
Bár garis javítás volt.

[ Szerkesztve ]

(#37004) fahrii válasza cstom (#36999) üzenetére


fahrii
őstag

Mivel a telekomnál is csak annyit történik, hogy elküldik szervizbe így kb 2-3 hét minimum.

[ Szerkesztve ]

(#37005) szabo_b7


szabo_b7
tag

Sziasztok! Mai nap folyamán frissítettem a telefonomat a 6.0as Marshmallow-ra. Az 5.0as verzióhoz képest gyorsabban merül a telefon. Kérdésem az lennem, hogyan tudnám visszarakni az 5.0as verziót? A telefon még garanciális, és jó lenne, ha ez így is maradna. Előre is köszi!

(#37006) Zolio3 válasza szabo_b7 (#37005) üzenetére


Zolio3
senior tag

Érdekes! Nekem a 6.0 messze jobb akkuidőt hoz, mint LP. KDZ flash-el gond nélkül vissza tudsz tenni régebbi verziót.

(#37007) siskad


siskad
őstag

Azt vettem észre, hogy mikor gombbal kapcsolom ki a kijelzőt, egy néha visszakapcsol, mintha kétszer nyomnám meg. Ez mitől lehet?

Xiaomi 13

(#37008) DJ. Ru$y válasza szabo_b7 (#37005) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

1 nap alatt véleményt mondani egy friss szoftverről? Legalább 1 hét (ha naponta legalább 1x töltöd), mire beáll az aksi reális merülése. Ha nem csináltál factory reset-et, akkor azt tedd meg.

Ha mindenképpen vissza akarsz menni, akkor LGUP kell neked.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37009) rene85 válasza szabo_b7 (#37005) üzenetére


rene85
aktív tag

Yo, én vodás vagyok és már frissítettem kb 1 hónapja. Katasztrofális lett a wifi vétel, hiába tudott csatlakozni, net nem jött rajta keresztül. 2 dolgot: app cache ürítése, aztán hard reset (mindkettőnél a google a barátod). Azóta lekopogom, minden működik mint ha kicserélték volna a vasat. Szóval enélkül ne menj vissza az előző verzióra. (nekem is már le volt töltve a lolli újra, de így inkább nem tettem fel)

[ Szerkesztve ]

(#37010) gery14


gery14
senior tag

valaki elmondana hogy eza 20ft os szarrol miert tundtek ell az adataim ? tetves lg eltuntek magatol az sd kartyamrol az adataim minden es nem foramztam nem toroltem . minden tetves kepem az sd kartyan volt feltyujtom a g3 at

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#37011) SkyLine3000 válasza gery14 (#37010) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nézd meg, nem mozdult-e el valahogy a kártya. Mintha fentebb lett volna vkinek ilyesmi gondja. Kártya ki-be, hátha. Nem biztos, h az Lg tetves. Nehezen tudom elhinni, h csak úgy eltűnnek az adatok egy sd-ről és mindez a telefon hibájából. Persze, ha valami fostenger kártya, akkor lehet.
Nekem a G3 és a 64gb-os Samu kártya nagyon jól megfér egymás mellett.

(#37012) gery14 válasza SkyLine3000 (#37011) üzenetére


gery14
senior tag

Nem mozdult ki. radugtam gepre ramasoltam bnomnek egy videot. az sd re vegzet lehuztam. telon keresnem a videot es ures az sd kartyam !. egy fél éves 32es hama sd kartya... es tele volt fontos kepekep videokkal. Most kartyaolvasoval rakuldtem a getDataBack et

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#37013) Kloss válasza gery14 (#37012) üzenetére


Kloss
őstag

Hama sd kártya? Akkor meg is van, hogy mi a "tetves" :)

(#37014) gery14 válasza Kloss (#37013) üzenetére


gery14
senior tag

idaig csak samsung kartyam volt de az sgs s5ben van. ebbe meg a hama jutot de enyire foss lenne? :(((

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#37015) gery14


gery14
senior tag

sziasztok . Wondershare Data Recovery-ajánlom mindenkinek akivel elofordulna ez. a getdata nem hozta jol vissza a fájlokat 50%a hibás volt es nem is eredeti nevevel. a fent emlitet progtam visszont mindent visszahozot és hibátlanul eredeti nevekkel :C [moderálva]

[ Módosította: Qru ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#37016) DJ. Ru$y válasza gery14 (#37010) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Megértem, hogy ideges vagy, de egy kicsit vegyél vissza, és kulturáltabban fórumozz!

Amit leírtál az alapján nem a telefon volt a hibás, hanem ahogy lehúztad a gépről gondolom nem választottad le, akkor simán előfordulhatnak ilyen problémák. A Hama kártya meg nem a világ csúcsa. :D

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37017) atosan válasza DJ. Ru$y (#37016) üzenetére


atosan
addikt

Nekem is volt egy olyan kártyám, hama le is cseréltem :D Kb két hetet bírt.

Maine coon

(#37018) akey válasza Zolio3 (#36912) üzenetére


akey
csendes tag

Sziasztok,

A vélhetően akksi hibás G3-amat beraktam a hűtőbe 15 percre, ezután felállt az újonnan telepített Android, optimalizálta az összes appot (amit korábban nem volt hajlandó), majd repülőgépes módba tettem. Így ment rajta minden, kamera, gyári programok, stb még 3 nap után is. Ezek után bekapcsoltam a wifit és egyből kikapcsolt a telefon. Az akksi kivételéig nem is hajlandó beindulni, vagyis ugyanott vagyok, mint az elején.

Tudtok ajánlani Debrecenben egy jó szervízt?

(#37019) siskad


siskad
őstag

Fél éves a telefon és nekem is lett egy hajszálrepedés a kereten. Szerintetek ezt tudom garanciáztatni, vagy túl kicsi a repedés? kép Azt olvastam, hogy a karcos kameralencsét és a karcos lézeres autofókuszt borító műanyagot is cserélik garanciában. Ez igaz?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#37020) Clander


Clander
tag

Sziasztok, Lehet volt már róla szó, de mivel munkahelyen vagyok nagyon nincs időm keresgetni és picit pánik hangulatban vagyok..
A telefonom nem kapcsol be, az LG logóig eljut aztán kék képernyő. Tudja esetleg valaki, hogy mi lehet a baj?
Válaszokat előre is köszi.

(#37021) literati válasza Clander (#37020) üzenetére


literati
tag

Nekem volt hasonló, kék képernyő nélkül/félre fleseltem, és nem volt elmentett rom/.
KDZ megoldotta.

Esetleg próbáld meg, akku ki, fél percig.

[ Szerkesztve ]

(#37022) Clander válasza literati (#37021) üzenetére


Clander
tag

Köszi, már próbáltam az akksit kiszedni-visszarakni, de úgy se jó :S. Lehet rakok rá egy új romot hátha..

[ Szerkesztve ]

(#37023) Clander válasza literati (#37021) üzenetére


Clander
tag

Egy percig sikerült bekapcsolni, aztán újra kék képernyő :S

(#37024) DJ. Ru$y válasza siskad (#37019) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha garanciális a készülék a keretet (kijelzővel együtt) cserélik repedés miatt. Legyen akármekkora.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37025) siskad válasza DJ. Ru$y (#37024) üzenetére


siskad
őstag

Köszönöm a választ! :R

Xiaomi 13

(#37026) siskad


siskad
őstag

Még az a kérdésem lenne, hogy ha egy kicsit megütögetitek a telefon valamelyik oldalát felül, akkkor nektek is zörög? Mert ha csak nekem ilyen, akkor mondom ezt is, mikor adom le a telefont.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#37027) DJ. Ru$y válasza siskad (#37026) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A kamera stabilizátora "zörög".

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37028) siskad válasza DJ. Ru$y (#37027) üzenetére


siskad
őstag

Ok. Köszi! :R

Xiaomi 13

(#37029) nyufi2


nyufi2
csendes tag

Sziasztok !

Ma ránéztem az LG firmware letöltő oldalára és D855 30N-es firmware-t lehet leszedni EMEI szám alapján.
D85530n_00_0816.kdz Itthon vásárolt D855 2/16 GB-os teló. Hátha valakit érdekel ! :)

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvét, hanem a fontos. Néha összeszavakat a keverem !

(#37030) KoryHu válasza nyufi2 (#37029) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Szia! Valóban, kijött egy új frissítés!
V30N, magyar, Telenoros.

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#37031) aTe014


aTe014
aktív tag

6RO kártyafüggetlenre is megérkezett a 30N IMEI alapján és PC Suite is kiírta, OTA-n nem.

Felhasználói felületet érintő változásokat eddig nem vettem észre, maradt a 6.0 :)

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#37032) KoryHu válasza aTe014 (#37031) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Te mivel raktad fel a frissítést? Nekem a gyári LG Support tool a frissítés kezdésekor azt írja, hogy a telefonon KitKat rendszer van, és előbb a Lollipopot kell felrakni, ezért most felrakja a Lollipopot, utána a Marshmallow-t. Ami közröhely, mert Marshmallow van fenn :D

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#37033) yeppy83


yeppy83
csendes tag

Hali. Nekem is megjelent a pc suite-ba az 855N és amikor klikkelek a frissítésre egy kis molyolás után kiírja h nem tudja frissíteni... más is találkozott már ezzel ? vagy a kdz letölthető manuálisan is ? mert nem találtam sehol...

(#37034) KoryHu


KoryHu
aktív tag

A frissítésről:
- az Android biztonsági szint 2016.02.01-ről 2016.08.01-re ugrott.
- az alkalmazások közé berakták alapból a Google "Fotók" alkalmazást (letiltható az alkalmazásoknál, egyébként fut a háttérben)
- a hülye McAffee security-t bezzeg nem vették ki.

Én egyelőre mást nem vettem észre, szerintem ez egy sima bugfix, security frissítés volt, ami azért helyeselendő, hogy foglalkoznak vele.

yeppy83: nem tudom, én a sima LG Update tool-al frissítettem végül, hülyeséget írt a KitKat és Lollipop ilyesmiről, de csak továbbokéztam, gond nélkül felment.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#37035) csabi011


csabi011
tag

Sziasztok!

Egy ismerősöm telefonja (G3) romlott el.Bekapcsolás után még pin kódot betudja írni de aztán mintha az aksiból leszívna gyorsan ~10%ot és megfagy, kikapcsol. Aksit teszteltük másik telóban is, ott jó. Nem rég lett rá felrakva a 6os android, ha esetleg az számít valamit.

Valami ötlet esetleg?

Köszi, Csabi!

(#37036) aTe014 válasza KoryHu (#37032) üzenetére


aTe014
aktív tag

KDZ-ztem gyári visszaállításokkal. :)
PC Sutie-tal nekem is hibát írt ki, mint yeppy83 kollégának.

i14Pro

(#37037) Breszko88


Breszko88
csendes tag

Sziasztok!
Kb 2 napja gondom van a G3 (D855) telefonommal. Hátul a kamera környékén pillanatok alatt szinte forróvá válik, az akku nagyon gyorsan merül (az android operációs rendszer meríti elvileg, semmi más folyamatnak nincs kiemelkedő, "gyanús" értéke), nem lehet bekapcsolni a wifit, vagy ha nagy ritkán sikerül, akkor vagy csak percekig elérhető, vagy nem talál wifi hálózatot. Bluetooth ugyanígy elérhetetlen, és gyakran a 4G is.
Nem mókolt, gyári 6.0 van rajta (V30f), amit próbaképp újraraktam, de nem lettem vele előrébb.
Gondolom HW hiba lehet, utánaolvasva volt, ahol az alaplal hibát írták hasonló tünetekkel.
Valakinek esetleg ötlete, tippje, hogy mi lehet a gond, és mit lehetne vele kezdeni? Szervizben vajon mennyit kérnének el ennek a javításáért? A teló már nem garanciális.

(#37038) Zolio3 válasza Breszko88 (#37037) üzenetére


Zolio3
senior tag

Nem gondolom, hogy hw hiba. A melegedés azért van, mert valamelyik folyamat beragadt, és azon dolgozik a telefon. A processzort húzza, amitől melegedik, és ami leszívja az akkut. Próbáld meg másik rommal, és lehetőleg ne normál flash-el. Ha egy alkalmazás ennyire beragadt, hogy jóformán ezen dolgozik csak a készülék, akkor a proci órajelét visszább veszi, amitől sokkal lassabb is lehet a telefon. Lassabb reakció, bármit akarsz vele, és esetleg a WiFi -t sem engedi bekapcsolni. Először érdemes lenne megpróbálni egy újabb, vagy régebbi rommal, tiszta telepítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#37039) varmi2


varmi2
nagyúr

Jelentem, az én telóm is elrepedt felül. Másfél év után, azt hiszem eléggé jól bírta. Továbbra is hibátlanul működik, így nem biztos, hogy be fogom adni gariztatni.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#37040) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok ismerősömnek ma megadta magát a G3-ja
eleinte ha 20-40% fele lecsökkent az aksi szintje akkor kikapcsolt a telefon majd csak ujjra indulgatott még nem lett feltöltve ma már 70% körül kikapcsolt és újra indulgatott és most már ott tart hogy csak akkor van bekapcsolva a telefon ha töltőn van amint le lesz róla húzva azonnal kikapcsol és újra indulgat
mi lehet a problémája ?
kb mennyi lenne a szerviz ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#37041) DJ. Ru$y válasza Cry0 (#37040) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Abba még nem gondoltatok bele, hogy meghalt az aksi? Tipikus aksi halál.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37042) varmi2 válasza Cry0 (#37040) üzenetére


varmi2
nagyúr

Aksi csere megoldja 99%.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#37043) Cry0 válasza varmi2 (#37042) üzenetére


Cry0
őstag

érdeklődtem kicsit az lg live chaten ott azt mondta a hapek hogy hogy valszeg főpanel csere oldhatja meg a problémát :/

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#37044) DJ. Ru$y válasza Cry0 (#37043) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen, mert a live chat-en technikusok és szerelők ülnek. Nem.

Hidd el több embernek volt már itt ehhez kísértetiesen hasonló problémája. És mennyire logikátlan az, hogy aksiról nem képes menni csak töltőről? Mikor a töltőt bedugjátok meggyógyítja a főpanelt? És a szakaszos romlás is aksira utalhat simán.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37045) Cry0 válasza DJ. Ru$y (#37044) üzenetére


Cry0
őstag

G4 ig képes bootoloposan működni ha fagyasztóba van :DD
viszont igazad van teljesen jogos
gyári aksit honnan érdemes venni és kb mennyiért ? eddig a speedshopba láttam 7.000Ft ért

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#37046) DJ. Ru$y válasza Cry0 (#37045) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha pestiek vagytok és/vagy meg tudjátok oldani, akkor a legérdemesebb a Váci úti szervizben venni 100% eredeti, és ott a legolcsóbb szerintem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37047) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Meghalt a telefon USB aljzata, vagy a töltőáramkör azon része ami az USB-nél van. Remélhetőleg csak az aljzat. Minden esetre nem tölt (és nyilván a PC sem ismeri fel).
Most áldom a fejét annak, aki feltalálta a vezeték nélküli töltőt, egyelőre így elvagyok.
De van egy gond: olyan töltőm van, hogy USB kábellel kell adapterbe tudni. Elvileg 2A input és 1A output a kapacitása, de ahogy észrevettem, nagyon kényes az adapterre, még a (névleges) 2A sem feltétlen elég neki.
Vagy létezik, hogy a telefon qi áramköre is vacak? (Gyári tok.) 2A-nál gyengébb adapterrel esélytelen a töltés (folyamatosan élesztgeti a telót, hogy töltés indul), a 2A is nehezen indul be. Eleinte mint ha impulzusokban töltene, aztán vagy normalizálódik, vagy nem (többnyire nem teljesen, de legalább nem élesztget).
Hazai boltban vettem a töltőt, ugyanilyet. Egyszer pár napja felforrósodtak a telóval együtt, azóta nem fordult elő. De a nem folyamatos töltés zavar.
A kérdés: másnak milyen tapasztalatai vannak a qi töltőkkel? Milyet ajánlanátok esetleg jelenleg? Ez 5000Ft volt, 6500Ft-ról leárazva. Sürgős volt a tölthetőség úgyhogy kínai rendelés nem volt opció, de ha van megbízható akkor most már szívesen fogadok tippet, addig ez már kihúzza. (Tudom, hogy anno már linkelve volt néhány, de azóta elhalkult a téma, gondoltam hátha akad most már hosszú távú tapasztalat is egy-egy töltőről.)
A másik: Nálatok is bekapcsol a telefon qi töltőnél? Egyszerűen nem bírom kikapcsolt állapotban tölteni.
Ja, és véletlen Szegeden nem tudtok megbízható szervizest, aki nem kókányolva cserélne aljzatot, emberi áron? :D

[ Szerkesztve ]

(#37048) Kloss válasza Balázs1986 (#37047) üzenetére


Kloss
őstag

Kecskeméten tudok, a nyáron cseréltettem egy Xiaomiban.

(#37049) yeppy83


yeppy83
csendes tag

Tesztelgetem az 30N változatot. Eddigi tapasztalataim:
- gyorsabb lett a rendszer
- kevésbé gyorsan merül a gép
- És ami a legfontosabb végre különbségeket tesz a wifik között ( nekem otthon 2 wifi van és mindi arra csatlakozott amin utoljára voltam. Ha a lakás másik felén voltam akkor is a távolabbira ment fel hiába van egy közelebbi. Most automatikusan átváltott... előtte sose csinált nekem ilyet... ( lehet nektek igen nekem nem :D )

Kb ennyit látok

(#37050) Clander


Clander
tag

Tudja esetleg valaki, hogy a Váci úti szervizben, alaplapot garancián kívül mennyiért cserélnek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.