Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) Typhoon47 válasza GuruZone (#8700) üzenetére


Typhoon47
őstag

Persze varok a legstabilabb verzioig.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#8702) ricinus13 válasza Typhoon47 (#8701) üzenetére


ricinus13
senior tag

Meg ha root kell vagy azzal kapcsolatos program/mod, akkor semmiképp ne rakd fel.
Más:
Am van újabb leak csak az ember már 200 dollárt akar érte

[ Szerkesztve ]

(#8703) saintex72 válasza DJ. Ru$y (#8672) üzenetére


saintex72
aktív tag

Végre hazaértem, összekaptam magam és rányomtam az ota frissítésre. Igazad volt, semmi gond nélkül felment. Köszi.

(#8704) Danny365 válasza ricinus13 (#8702) üzenetére


Danny365
őstag

Elég valószínű, hogy az már a végleges (olyan szinten, hogy nem test build), mivel a kdz is már D85520A_00.kdz.
Persze a 200 dollár vicc, főleg, hogy a héten hivatalosan is kijön ugyebár.

(#8705) zolka95


zolka95
őstag

na milyen az 5.0? :DDD

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#8706) Kasya válasza Danny365 (#8704) üzenetére


Kasya
nagyúr

Raadasul nem garantalt hogy az tenyleg az-e, vagy csak atirt valamit...

(#8707) Lecs@


Lecs@
addikt

Jönnek lassan a Romok. PA , CandyCat stb...[link]

512 GB

(#8708) DonLaca@ válasza SharpSA (#8698) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Köszi. Akkor a fényképezőt is fejlesztgetik. v10g-nél nagyon rossz képeket lőtt a telefon napsütésben, nem volt jó a fehéregyensúly. Most már viszont tényleg jó képeket csinál. LG tényleg komolyan gondolta a szoftver támogatást.

(#8709) NandorHUN válasza DIEGO15 (#8696) üzenetére


NandorHUN
addikt

Akkor ennek nincs semmilyen konkrét meghatározott helye? Elfogadja, ha csak az aljára beillesztem?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#8710) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Bump! - Sign (unlock) your own boot images for LG phones!

Idén korábban jött a jézuska a G3 tulajoknak :)

(hétvégén frissítem majd az összefoglalót a fejlemények tekintetében is)

[ Szerkesztve ]

(#8711) fmfizikus válasza DonLaca@ (#8708) üzenetére


fmfizikus
tag

Szuper! Akkor most már azt oldják meg valahogy, hogy a független telefonokkal ne szívjanak a T-mobilosok. Felrobbanok, hogy ebben semmi változás. :W

(#8712) eami válasza SharpSA (#8697) üzenetére


eami
addikt

Ezt én inkább kihagyom...

This app has access to:
Photos/Media/Files
Uses one or more of: files on the device such as images, videos, or audio, the device's external storage

[ Szerkesztve ]

(#8713) DonLaca@ válasza fmfizikus (#8711) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Hálózat kezelésre gondolsz?

(#8714) V.Dave


V.Dave
senior tag

Miért van az, ha be van dugva a fejhallgatom akkor össze vissza felugrik a voice mate, sír hogy nincs hálózat, leállítja a zenét n és képtelenség tőle megszabadulni? És ráadásul magyarul nem is tud.
Talaltam egy fájlt amit ha letörlök, akkor eltűnik örökre(libQvoiceActivation.so)
De az én telefonomon root explorerrel nincs ilyen fájl.

Xiaomi mi 8 6/128

(#8715) kócos87


kócos87
csendes tag

Hali.
Úgy látom, hogy itthonról eltűntek a D858HK dual simes 32gb-os verziók. Ezelőtt az arukeresőn 2 helyről is meg lehetett rendelni ezt a változatot, most már nem látok egyet sem. Miért lehet ez?
Azt is észrevettem, hogyha küldföldről rendelném meg a Hongkongból verziót akkor kb. 140k-ra jönne ki. Nektek mi a tapasztalatotok ezzel a verzióval kapcsolatban? Nekem kell a 3 GB RAM meg, hogy szép videót tudjon csinálni. Megbízható?
Üdv Sanyi

(#8716) DJ. Ru$y válasza kócos87 (#8715) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha nem kell a dualsim akkor miért nem jó a 32/3-as D855? Senki nem ismeri szerintem azt amelyikről beszélsz és nincs róla tapasztalat sem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8717) fmfizikus válasza DonLaca@ (#8713) üzenetére


fmfizikus
tag

Igen! Pár usertől, többek között tőlem is elveszi az új cucc adta élményt. Korábban már többször elsírtuk magunkat itt. Teljesen kiszámíthatatlan. Az egyik pillanatban 4-5 , a másikban 1 a térerő. Beszélek és közben letompul a hang, pattan néhányat. Rendkívül kellemetlen.Ez már a második telefon ami nálam ugyanezt csinálja. Független. A T-s kolléganőm hálózatfüggő G3 -ja ugyanott mellettem és bárhol máshol *5 . Őrjítő nem? :O

(#8718) kócos87 válasza DJ. Ru$y (#8716) üzenetére


kócos87
csendes tag

Azért kell ez a verzió, mert fontos a dual-sim. Egyébként Huawei Honor 6-ot vagy OnePlus One-t vennék.

(#8719) GGMPC válasza fmfizikus (#8717) üzenetére


GGMPC
őstag

Milyen G3 telefonod van?

3GB RAM-os from Asia?

Mert azoknak a radiofrekijet rootolas utan at kell allitani kozep europaira es csak onnantol fog tobb palcikat mutatni...Sajnos.

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#8720) GGMPC válasza kócos87 (#8718) üzenetére


GGMPC
őstag

Nem ajanlom a dual sim-es verziot!

Nem erre a regiora szantak es ezert lesz vele bajod!

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#8721) fmfizikus válasza GGMPC (#8719) üzenetére


fmfizikus
tag

Nem. Hazai, normál LG garanciás. Nem sufni.

(#8722) DonLaca@ válasza fmfizikus (#8717) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Az enyém T függő és ugyan azt csinálja mint a tiéd de nem mindegyik rommal. Hong Kongi romokkal pl nem dobálja el a hálózatot. V10L global viszont 22% jel nélküli időt csinált. Eddig ez volt a legrosszabb. A nyalóka rom sem dobta még el a jelet. Szerintem inkább a Telekom hálózat a rossz mert mindig ennél a szolgáltatónál lévő emberék panaszkodnak.

(#8723) SharpSA válasza DonLaca@ (#8708) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen, úgy látom, érzem, hogy végül csak jó készüléket választottam. Bár köpködtem korábban a képernyő felbontására és még most sem értem minek, mert szerintem egy FHD képernyővel lenne igazán ütős utódja a G2-nek... De biztosan vannak mikroszkopos szeműek, akik tuti látják...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8724) DJ. Ru$y válasza GGMPC (#8719) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Erről felvillanyoznál ha megkérlek? SEA kódos 32/3-as készülékem van.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8725) fmfizikus válasza DonLaca@ (#8722) üzenetére


fmfizikus
tag

Az odáig rendben van, hogy szar a T hálózat (mellesleg éppen most ment a 4g-s önfényező szpotjuk a tévében) :( De akkor azt magyarázza meg valaki, hogy a kolléganőm a T-s G3-ja miért nem röccen meg egyszer sem??? Teljesen stabil bárhová megy. T -sszoftver van rajta. Lehet eladom, és veszek egyet a T-nél komolyan! Vagy még megvárom a nyalókát, mert eddig ez nekem bizony jó nagy nyalóka!!! :K
Ja és én csak hivatalos gyári szoftverben gondolkodom.

(#8726) Typhoon47 válasza fmfizikus (#8725) üzenetére


Typhoon47
őstag

Nekem is tokeletes a jelerosseg/minoseg Tnel.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#8727) SharpSA válasza eami (#8712) üzenetére


SharpSA
veterán

Van még pár ilyen program, lehet válogatni. Engem meg nem érdekel, hogy ezekhez van hozzáférése, mivel nincs zene a készüléken, csak a készülékkel készült képek és videók. Ezeken meg semmi titkos, vagy túlzottan magán jellegű látnivaló nincs... Nincs üldözési mániám... :D

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8728) SharpSA válasza GGMPC (#8719) üzenetére


SharpSA
veterán

Ezt kifejtenéd bővebben? A SEA készülékeken állítani kellene frekit?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8729) eami válasza SharpSA (#8727) üzenetére


eami
addikt

Nagyon nem akarok ebben a topicban ebbe bele menni, szóval maradjunk annyiban hogy a lockhoz semmi extra jogosultsághoz nincs szükség ezért bármelyik ami bármit kér az minimum gyanús. Szerencsére van pár olyan ami megy 0 jogosultsági.

amúgy csak fényképekből adott esetben ki lehet következtetni egy átlagos napodat / hétvégédet aztán ez valakinek vagy hasznos hogy pl mikor nem vagy hol, vagy nem :)

(#8730) SharpSA válasza eami (#8729) üzenetére


SharpSA
veterán

Lehetne, ha annyi kép készülne, de ebből semmire sem mennek... Én nem készítek még a sza.ásomról is képet, mint azt teszik sokan... :D
Egyébként megoszthatnál akkor azok közül is, amelyek jók ebből a szempontból.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8731) Lecs@ válasza eami (#8729) üzenetére


Lecs@
addikt

Picit túl sok Serlok Holmszot olvasol :D

A dunaparti séta albumból kiszűrik hogy mikor nem vagy otthon mi ? Hol az otthon ? :D Kiszűrik a Google Mapsból ? De ki ? :D

512 GB

(#8732) zoleeno1 válasza Lecs@ (#8731) üzenetére


zoleeno1
addikt

Tobb pucer kepem is van, kulonbozo holgyekrol a telomban, nem vagyok irigy, ha erre akarnak recskazni, hat tegyek :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8733) SharpSA válasza zoleeno1 (#8732) üzenetére


SharpSA
veterán

:D

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8734) DJ. Ru$y válasza zoleeno1 (#8732) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Beszarok rajtad XD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8735) Lecs@ válasza zoleeno1 (#8732) üzenetére


Lecs@
addikt

Nekem a recska album le van védve. Oma szex meg az összes . :C

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#8736) zoleeno1 válasza -FreaK- (#8710) üzenetére


zoleeno1
addikt

hohohóóó erről meg majdnem lemaradtam... :C :C Akkor jöhetnek a főzött romok most már mint az állat, CM, AOSP, stb Egyre jobban imádom ezt a telót gyerekek :DDD

(#8734) DJ. Ru$y: ;] :DDD

(#8735) Lecs@: állat :DDD hot 60plus :DDD

benéz ide egy modi pi.sán leszünk rúgva, oda lesz a zsiráfom :DDD

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8737) SharpSA


SharpSA
veterán

Itt van egy másik screen off, ennek nem kell semmi hozzáférés... No recska progi... :D

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8738) eami válasza Lecs@ (#8731) üzenetére


eami
addikt

nem pusztán IT security vonalon is dolgozok... azt írtam, hogy adott esetben. nyilván nem mindig, mindenkinél.

[ Szerkesztve ]

(#8739) Lecs@ válasza zoleeno1 (#8736) üzenetére


Lecs@
addikt

[link] :U

A zsiráfod így is úgyis oda van ;] :O

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#8740) SharpSA válasza Lecs@ (#8731) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam például a hely adat ki van kapcsolva kamerában. Tudom én, hogy mit hol készítek. Más meg találgassa... :D

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8741) Kasya válasza DonLaca@ (#8708) üzenetére


Kasya
nagyúr

En pont G alatt csinaltam vele a legtobb kepet (mert nem flashelgettem L-ig) es nem tapasztaltam ilyen gondot vele. De ha csak jobb lett, annak orulok :)

(#8742) func93 válasza Kasya (#8741) üzenetére


func93
senior tag

Most nézem a képeidet.. nagyon szépek. G3 powa!

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#8743) GGMPC válasza SharpSA (#8728) üzenetére


GGMPC
őstag

Egy ismerősöm arra lett figyelmes, hogy az asia retail készülékei eldobálják a térerőt teljesen az Alle mélygarázsban...
Utánament és a rootolt telefonok beállításaiban átállította a régiót Közép Európára, majd ezután 3-4 pálcika volt a térereje ugyanott, ahol azelött semmi...

Hozzáteszem nem LG készülékekről szól a történet, de gondolom a séma ugyanaz lehet.

Szóval ez nem telefon meghibásodás az tuti...

Amúgy az enyém hazai forgalmazásu és T-s kártyával se 2G-n, se LTE/3G-n nem volt üresjárata az elmúlt 2 hónapban.

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#8744) sztala


sztala
csendes tag

Arra nincs vmi megoldás, hogy a névjegyzékben a tárcsázó gomb kerüljön át a bal oldalra?

(#8745) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Mindjárt felrakom a 19i verziót kipróbálás céljából. A rollback/downgrade ugye nem okozott problémát senkinek?

szerk.: jah, Cloudy 1.1 elég akadozós lett, már unom, remélem a nyalóka gyorsabb lesz.

Ha kellene valakinek

[ Szerkesztve ]

(#8746) zoleeno1 válasza Lecs@ (#8739) üzenetére


zoleeno1
addikt

jóóólvan, te is ügyes vagy :DDD
a zsiráfomat ne bántsad, van annak elég baja :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8747) func93 válasza -FreaK- (#8745) üzenetére


func93
senior tag

Merre található a 19i? Nekem H van most.

#: megvan!

valamiért nem lehet letölteni..

[ Szerkesztve ]

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#8748) -FreaK- válasza func93 (#8747) üzenetére


-FreaK-
veterán

Kell hozzá a Mega FF addon, legalábbis nálam FF böngészővel.

KDZ install előtt meg kellett nézzem a saját magam által írt útmutatót, mert elfelejtettem még a DL módba lépést is. Kicsit azért égő, nem? :D

(#8749) Land


Land
veterán

Nekem Cloudy 1.1 alatt elég jó a térerő. Jelnélküli idő is 1%. Konrétan nem dobta el a térerőt egyszer sem. Lehet csináltak tényleg végre valamit az újabb ROM-okban. Sebességre sokkal jobb, mint v10j volt, de nem laggmentes messze sem sajnos...

Amúgy a "csak fehér G3 reped"-et vallóknak: Nekem szürke és elrepedt alul a mikrofonnál. Minegy a szín szvsz.

Más: Laggmentes, vajsima működést várok már végre a Lollipoptól. Eddig még az atomerű hardveralapú 4.x.x ROM-os telefonok sem voltak laggmentesek. Max a Nexus4/Nexus5, de más telefon mind akad valamennyire. Aki mást mond hazudik vagy elvakult. :)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#8750) stickrs


stickrs
senior tag

mától én is g3 tulaj lettem :D eddig nagyon bejön :D ez a kijelző nagyon komoly :D

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.