Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) plejik


plejik
addikt

Na ez a v10i jó. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4002) jacis válasza geccoblaze (#4000) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem nem még, de ha ennek el kell repedni akkor az enyém megint rossz így küldöm is vissza ;]

Amúgy a V10i tényleg nagyon jól sikerült.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4003) jacis válasza Gergőke88 (#3822) üzenetére


jacis
nagyúr

Mellesleg eddig mindig megkaptam a teljes összeget minden boltól amikor visszaküldtem valami. A boltnak sem érdeke további problémákba belemenni.
Ma kapta meg a B-tel a telót és már a számlámon is van a pénz (a teljes összeg).

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4004) plejik


plejik
addikt

Eddig semmi akadást bem tapasztaltam.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4005) mckangi válasza jacis (#4003) üzenetére


mckangi
senior tag

Örülök,hogy megoldódott a problémád 😅.

Az új most milyen régió kódos ?

Poco F3

(#4006) jacis válasza mckangi (#4005) üzenetére


jacis
nagyúr

SEA
ilyen volt az előző is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4007) mckangi válasza jacis (#4006) üzenetére


mckangi
senior tag

Köszi,közben frissítettem én is.

Poco F3

(#4008) mckangi


mckangi
senior tag

Igaz,csak OTA-n frissítettem egyenlőre a v10i-t,amit észrevettem,persze a simább futáson kívűl,az a VolTE ki-be kapcsolási lehetőség.

Poco F3

(#4009) mate198712


mate198712
tag

Most frissítettem PcSuite keresztül V10h-EUR-XX verzióra, ahogy jönnek a frissítések egyre simábban fut a telo.
A szoftver verziójából meg lehet állapítani, hogy függő a készülék vagy független ? Nekem elvileg telenoros, de volt már telenoros független S4-em :)

(#4010) apaszka válasza skylaner (#3998) üzenetére


apaszka
veterán

Tényleg, de 32 es címszóval......Na ebbe minden belefér :W

Asszonynak nézegettem, hogy honnan érdemes majd venni. S3 már elég régi neki, bár nincs baja vele. De egy csajnál meglátta a G3 .at és nagyon tetszett neki.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#4011) DIEGO15 válasza apaszka (#4010) üzenetére


DIEGO15
őstag

És még főzéshez/sütéshez is fogja tudni használni :D

[ Szerkesztve ]

(#4012) apaszka válasza DIEGO15 (#4011) üzenetére


apaszka
veterán

Ezt is használja. De tényleg. Kirakja,,, a receptet onnan nézi közbe. :K
Volt már pár telefonja, és mind ROOT olt, és nem gyári ROMmal. Neatrom van azthiszem most neki fenn. :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#4013) jacis


jacis
nagyúr

Néha rá szoktam nézni mennyi ram-om van használva és azt tapasztalom, hogy sokszor 2,1-2,2 is le van foglalva. Kiváncsi lennék hogy ezt a 2GB-os teló hogyan oldaná meg. Igazából mindog mindent zárok csak nagyon sok ooyan app-om van ami fut a háttérben.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4014) DIEGO15 válasza jacis (#4013) üzenetére


DIEGO15
őstag

Ez a rendszer 2gb-re lett optimalizálva. :D

[ Szerkesztve ]

(#4015) Stukker1987 válasza jacis (#4013) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Nem sok appot használok és én is zárom őket rendszeresen,de 400-500Mb között szokott szabad RAm maradni.
Eddigi negatív rekord 150Mb volt(látszólag indokolatlanul,mert nem futott szinte semmi),ennél jóval többször láttam már 600 körüli értéket.

Windowshoz hasonlóan ez is jobban terpeszt ha több memória van alatta....

[ Szerkesztve ]

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#4016) plejik válasza Stukker1987 (#4015) üzenetére


plejik
addikt

Nekem 900-1300mb között ugrál,de én is kilövöm azt ami nem kell...

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4017) apaszka válasza plejik (#4016) üzenetére


apaszka
veterán

De miért? Az a jó, ha benne vannak a dolgok.
[link] Olvasd mit ír itt? Nem foglalkozom vele, mert nekem elég így ahogy van. Soha nem volt gondom. Tudok otp alkalmazáson keresztül utalni/feltölteni. Nem tölti újra, hogy új SMS t kelljen kérni a jóváhagyáshoz.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#4018) apaszka válasza Stukker1987 (#4015) üzenetére


apaszka
veterán

Bocs lejárt a szerk időm!
az_android_memóriakezelése

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#4019) Pityukaka


Pityukaka
tag

Srácok,
a G2-höz hasonlóan hol lehet beállítani,h.feldobjon opciókat,ha vmit csatlakoztatok,fülhallgatót,pendrive-ot pl.?

(#4020) Land válasza Pityukaka (#4019) üzenetére


Land
veterán

Sehol tudtommal. Megszünt.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#4021) mckangi


mckangi
senior tag

Azt nem tudja véletlenül valaki,hogy a kdz file tartalmazza-e a baseband-et illetve a modem.img partíciót ?

Poco F3

(#4022) jacis válasza jacis (#3943) üzenetére


jacis
nagyúr

Osztott kijelzőre valaki valamit? :B

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4023) -FreaK- válasza mckangi (#4021) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én úgy tudom hogy tartalmazza. Legalábbis azt írták xda-n korábban hogy frissült a baseband a kdz frissítéssel.

(#4024) jacis


jacis
nagyúr

Böngészés közben fullra összehúzva a weboldalt nagyon zavaró a betűket körülvevő fehér "árnyék". Remélem ezt javítják nagyon gyorsan mert ez így elég mocsok....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4025) Kasya válasza jacis (#3943) üzenetére


Kasya
nagyúr

Roottal lehetseges, ha a build.prop fajlt atirod. Reszletes leiras

(#4024) jacis: en meg azt, hogy a Chrome mkodni fog ugy is klikkeleskor, hogy ne kelljen belenagyitani a szovegbe.... hiaba latom olvashatoan a szoveget, ha nem tudok rabokni pl. linkre :/

[ Szerkesztve ]

(#4026) DIEGO15 válasza Kasya (#4025) üzenetére


DIEGO15
őstag

Próbáltad már őket. Korrekten működnek?

(#4027) Kasya


Kasya
nagyúr

Kicsit kiestem az elmult heten...turaztam, buliztam stb... Ezt a lehetoseget kihasznalva, jol lestrapaltam a telefont. Most az LG Health-rol ejtenek par szot:

Brutal jol mukodik;
- Gyalogtura /erdoben/ alkalmaval a lepesszamlalo bar pontos /+-8 szazalek/, a tavolsag nem stimmelt. Ugye, kisebbeket lep az ember ... Az elteres az igen meredek emelkedon keletkezett, ahol mar "tamaszkodva" kapaszkodik az ember.
- Egyenes/normal korulmenyek kozt /varos, mezo stb/ teljesen pontos.
- Extrem korulmenyek kozt (B.my lake fesztival) - ez egy erdekes teszt volt. Egy ora elteltevel mutatott szamot visszaosztottam, hogy kijon-e a BPM. Nos, kijott -+10%-al. A kulonbseg a zene akusztikus reszenel bejovo par masodperces nyulgalmi helyzetekbol adodott.
- DubStep/Drum n Bass - Keptelen voltam visszakovetni a lepeseim szamat, igy elhittem az izomlaznak es a tobb km/fel oras szamnak, hogy aranylag megfelelo ez is.

Az aksiban nem lattam komolyabb merulest. Legalabbis nem tunt fel.

Az ellenorzest fel orankent neztem zene alatt, osszesen 1 orat. Turazas/setalas eseten 1000-ig szamolva fejbe 2 ismetlesben. Az elteres vagy a telefon, vagy az en fejemben tortent :D

[ Szerkesztve ]

(#4028) Kasya válasza DIEGO15 (#4026) üzenetére


Kasya
nagyúr

Probaltam. Mivel mar ejfel volt es faradt voltam, elfelejtettem a szerkesztes/bemasolas utan megfelelo rw-r--r-- jogot adni, ezert a telefonbol kocka lett. Azota nem probaltam. :(
Forum hsz-eket erdemes megnezni. Elvileg megy. Bar engem az erdekelne, hogy mondjuk a jatekot hogy teszi ki egy bongeszovel egyutt a kijelzore.

(#4029) Pityukaka válasza Land (#4020) üzenetére


Pityukaka
tag

Az nagy kár...

(#4030) Pityukaka


Pityukaka
tag

SD kártya hozzáférést hol tudom jelszóval levédeni?

(#4031) k5.20 válasza DIEGO15 (#4026) üzenetére


k5.20
senior tag

Az osztott kijelző működik. Az imént próbáltam ki.
A többi nem érdekes számomra.

(#3943) jacis
Az energiatakarékos mód nem jó neked? Vagy az nem ezt takarja?
Redőnyön van hozzá kapcsoló.

[ Szerkesztve ]

(#4032) Kasya válasza k5.20 (#4031) üzenetére


Kasya
nagyúr

Minden programmal/jatekkal? Tehat akar 2 jatek is elfut egymas mellett?

(#4033) apaszka válasza Kasya (#4025) üzenetére


apaszka
veterán

A 35.xxx verziótól elcseszték a Chrome-t. Előzőt küldtem privibe. Sokkal kevesebb nyűgje van.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#4034) Kasya válasza apaszka (#4033) üzenetére


Kasya
nagyúr

:R

(#4035) k5.20 válasza Kasya (#4032) üzenetére


k5.20
senior tag

Minden appot támogat.
Ugye erre kell javítani:
persist.splitwindow.support_all=true

Játék nálam nincs...illetve egy van, az megy félablakban, miközben a másikban számológép figyelt...
A félablakos játéknak egyébként mi az értelme? :)

(#4036) DIEGO15 válasza k5.20 (#4035) üzenetére


DIEGO15
őstag

játszhatsz egyszerre kettővel :D

(#4037) Kasya válasza k5.20 (#4035) üzenetére


Kasya
nagyúr

Vannak farmolos jatekok, amiket erdmes egyszerre nyomni. Idomegtakaritas :D
Amugy csak egy extrem otletnek vetettem fel.
Koszonom a valaszt!

[ Szerkesztve ]

(#4038) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Benyomtam az XDA-s tweakeket, elsőre jobbnak tűnik így. Több szabad ram, de látszatra nem zárja be hamarabb az appokat, 560dpi jobban áll egy ekkora vászonnak. Telefonkönyvben már nulla azaz 0 akadás van, tehát ha valakit ez zavart akkor az tegye be ezeket a build.prop-ba.

#Faster Scrolling
ro.max.fling_velocity=12000
ro.min.fling_velocity=8000

#Helps scrolling responsiveness
windowsmgr.max_events_per_sec=240

(#4039) Kasya válasza DIEGO15 (#4038) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem ertem, miert jo a DPI valtoztatas?

(#4040) DIEGO15 válasza Kasya (#4039) üzenetére


DIEGO15
őstag

A kisebb méret jobban néz ki, legalábbis nekem bejön.

(#4041) k5.20 válasza DIEGO15 (#4040) üzenetére


k5.20
senior tag

...most akkor számít a méret vagy mégsem? :))

(#4042) Bossi válasza DIEGO15 (#4038) üzenetére


Bossi
őstag

Szia,

ezt hol kell átírni/beírni? :)

köszi

(#4043) k5.20 válasza Bossi (#4042) üzenetére


k5.20
senior tag

[ITT]
Ha valamit nem jól csinálsz azonban, akkor elvész mindened...

(#4044) DIEGO15 válasza Bossi (#4042) üzenetére


DIEGO15
őstag

Kell hozzá root, és pl egy root explorer. Aztán a system/build.prop fájlt meg kell nyitni szerkesztésre és bemásolni a sor végére a "programkódot". Menteni kell és utána csekkolni a jogokat(permission) rw-r-r nek kell lenni. Ha mindent megcsintál akkor egy újraindítás és már él a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#4045) jacis válasza Kasya (#4028) üzenetére


jacis
nagyúr

Akkor én szerintem ezt kihagyom mert nem akarok kockásítani :)

Ilyen szempotból a samsung többet tud, de idővel hátha jobb lesz itt is. Amúgy ezen kívül nagyon tetszik a telefon így használva. Anno amikor nézegettem nem nagyon tetszett...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4046) DIEGO15 válasza jacis (#4045) üzenetére


DIEGO15
őstag

Azért ez nem olyan kocka mint ha tégla lenne :-D Egy újratelepítés megoldja a problémát. A másik lehetőség, hogy nem felejted el lecsekkolni a jogokat. :)

(#4047) k5.20 válasza jacis (#4045) üzenetére


k5.20
senior tag

Ha a build.prop-ot nem jól szerkeszted, az a samut is ugyanúgy megfekteti...
(tapasztalatból mondom...)

(#4048) DIEGO15 válasza k5.20 (#4047) üzenetére


DIEGO15
őstag

Szerintem az Lg health-re gondolt.

(#4049) ivatti10 válasza Noveee (#3941) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Letöltöd a PurpleDrake Lite-t innen, vagy máshonnan: http://downloads.codefi.re/thecubed/lg_g3/purpledrake/PurpleDrake-Lite_R03.tar.gz
Előbb download módban csatlakoztatod a mobilt(kikapcsolt állapotban benyomott hangerő fel gomb mellett dugod az usbcsatlakozóba), majd elindítod a programot: kattints a "purpledrake_windows.bat"-ra. Innen végigvezet, minimális angol kell hozzá, gyakorlatilag entert kell nyomnod talán 3-szor. Ja, ami fontos, hogy a progi indítása közben majd figyeld a képernyőt, éleszd fel, mert egy ablakot le kell okéznod.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#4050) k5.20 válasza ivatti10 (#4049) üzenetére


k5.20
senior tag

Ennél ez jóval-jóval egyszerűbb: [link]
Nem kell hozzá pc, de még kábel sem...
Már egyszer linkeltem is a kollegának...most meg akkor neked. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.