Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) eami válasza akooos (#7498) üzenetére


eami
addikt

ezt épp youtubeon :) De google pluszon aktív az arc akitől nyertem :)

ez egy privát youtuber volt. de nagyobb oldalakon mint androidpolice vagy AndroidAuthority meg még egy halom másik kb hetente sorsolnak új dolgokat. Nem is tudom melyik is épp Nexus 6 és Nexus 9-et sorsol. Szoktak nyerni magyarok is néha és elég gyakran nyernek európából :)

[ Szerkesztve ]

(#7502) zoleeno1 válasza Gabe123 (#7490) üzenetére


zoleeno1
addikt

Kíváncsi vagyok nekem mikor fog ez elő jönni, mert én nyüstölöm a jack aljzatot rendesen... Sokat hallgatok zenét róla, legtöbbször farmer zsebben van közben, motoron vagy kerón, ott meg azért feszül vmennyire :) Bár az is biztos, hogy én ezért nem szedetném szét, max a gari végénél...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7503) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Valaki help.
Telepíteném az AndroidHD 1.7-et, letöröltem mindent a belső tárhelyről meg wipeoltam mindent, most, TWRP-ben másolnám fel a rom fájlt, de nem engedi, mert azt írja nagyobb, mint a belső tárhely fájl méret korlátja. Wtf?
Szóval most ott tartok, hogy nincs rendszer a telón amit bootolhatnék, viszont nem tudom rámásolni a romot..

Azt meg tudom tenni hogy KDZ flash és a rendszerből felmásolom a fájlt de az plussz fél óra.

(#7504) Gabe123 válasza zoleeno1 (#7502) üzenetére


Gabe123
aktív tag

Szerintem ez már az elejétől (most 2hónapos ) ott volt csak nem vettem észre, mert rajta volt a gyári fólia az alján és csak most szedtem le mikor a fényképen megláttam hogy mi van ott, hát szerintem én sem fogom szétszedetni de csak így az eladásnál kicsit zavaró.

[ Szerkesztve ]

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#7505) zoleeno1 válasza -FreaK- (#7503) üzenetére


zoleeno1
addikt

Sosem találkoztam még ilyennel :F A múltkoriból kiindulva azért próbáld másik kábellal, másik usb portról... nem hiszem, hogy itt ez lenne a probléma, de hátha...

Gabe123: persze, eladásnál nyilván visszavet az árából, meg az eladhatóságból is...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7506) Kasya válasza -FreaK- (#7503) üzenetére


Kasya
nagyúr

LGFlashtool-lal vissza kellene allitani a rendszert szvsz, majd felmasolni rendszerbol. En mondjuk eddig igy csinaltam.

(#7507) -FreaK- válasza zoleeno1 (#7505) üzenetére


-FreaK-
veterán

Megpbáltam, ugyan az. A TWRP mount funkciója egyszerűen nem akar működni, semmilyen fájlt nem tudok rámásolni a telefonra.

Szerk. na a másolást megoldottam egy recovery restart-al, de a nagy fájlt akkor sem engedte felmásolni.
Most jöhet a KDZ install.

[ Szerkesztve ]

(#7508) Kasya


Kasya
nagyúr

A quickmemo-t hogy lehetne az értesítő sav /vagy mi a neve/ fölső sorából kilőni, hogy ne légyen ott az ikonja?
A hagyományos módszer nem megy, mert újraindítás után megint ott van.

(#7509) zoleeno1 válasza -FreaK- (#7507) üzenetére


zoleeno1
addikt

Kipróbáltam, mert kíváncsi voltam, de nekem se engedi... Feljön a másolás ablak, de nem indul el a folyamatjelző csík rajta, aztán kiírja, hogy nagyobb a fájl, mint az eszköz korlátja :F
Kisebb fájlokat szintén enged másolni, pl egy képet... passz
De legalább tudom, hogy legközelebb ez lesz a sorrend full wipe előtt:
TWRP-ből 1x csak az internal storage-t wipeolom, utána bekapcsolt állapotban felmásolom a romot, vissza TWRP és full wipe, kivéve az internalt... utána megy fel a főzött rom...

(#7508) Kasya: igen, ez valami bug, sokan mondták már... mondjuk engem nem zavar ott, annyi, hogy hátrébb helyeztem, az nem változik restarttal.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7510) zoleeno1 válasza -FreaK- (#7507) üzenetére


zoleeno1
addikt

lejárt az idő, sorry...
Itt tuti valami nem kóser a twrp-vel, mert egy 40mb-os apk-t sem enged átmásolni...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7511) -FreaK- válasza zoleeno1 (#7510) üzenetére


-FreaK-
veterán

Igen, a recovery-vel lesz a baj. Most már installálom a romot, de azért sz*ptam rendesen.

Az új 1.7-es AndroidNow már odex rom, szerintek vissza tudom rakni az LG backupos mentéseket egy nem odex romból?

(#7512) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Istenkirály.
Új rom fent. Rootolnám pupledrake-el, de az első restartkor a recovery-be lép be.. így aztán nem tudok rootolni. Kezdek nagyon ideges lenni.

(#7513) skylaner


skylaner
senior tag

Valaki még nem próbálta ki Grawens Zárképernyő mod-os leírását ART-on?
Működik?
Ha nem, hogyan lehetne megcsinálni ART mellett?

(#7514) Kasya válasza skylaner (#7513) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az idojaras animaciokat g3tweakbox-szal is unlockolhatod, ha a feloldo animaciok annyira nem fontosak.

(#7515) zoleeno1 válasza -FreaK- (#7512) üzenetére


zoleeno1
addikt

pfff melyik kdz-t raktad fel? az új M-met?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7516) -FreaK- válasza -FreaK- (#7512) üzenetére


-FreaK-
veterán

Közben rájöttem (segítséggel), hogy a rom eleve rootolva van, a titanuim meg azért nem érzékelte mert a SuperSU-ban le volt tiltva.

(#7517) k5.20 válasza -FreaK- (#7516) üzenetére


k5.20
senior tag

...éppen kérdezni akartam, hogy egy főzött romon mit akarsz root-olni...? ...de látom valaki megsúgta...

A másik problémára: miért nem toljátok fel OTG-ről az új romot?
A TWRP tudja, én mindig így csinálom.

[ Szerkesztve ]

(#7518) zoleeno1 válasza -FreaK- (#7516) üzenetére


zoleeno1
addikt

jaaa, hogy ez már a fűzött 1.7 HD, így értem, persze, az eleve rootolva van :) Azt hittem még előtte nem ment a kdz flash után :)

k.520: OTG kábelem most nincs itthon, nem tudom kipróbálni. De akkor te ránézhetnél egy másolásra, TWRP-ben, hogy megy e :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7519) k5.20 válasza zoleeno1 (#7518) üzenetére


k5.20
senior tag

Én nem másolom sehova a .zip-et.
Ott csücsül a pendrive-n és onnan installálom.

zoleeno1 :K :K :K

[ Szerkesztve ]

(#7520) zoleeno1 válasza k5.20 (#7519) üzenetére


zoleeno1
addikt

jahogy úgy, akkor ezek szerint gond nélkül megy az otg twrp alatt is - mondjuk ez már megválaszolva :D thx

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7521) -FreaK- válasza k5.20 (#7517) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én is úgy gondoltam hogy rootolva van, de mikor elindítottam a Titaniumot kiírta, hogy nincs root engedély, ezért azt hittem, hogy mégsem.. Milyen következtetést vonsz le ebből? :) szóval, akkor gondoltam PurpleDrake, de az ugye nem ment. SuperSU-ban volt valamiért letiltva a program, nem tudom hogy miért, én manuálisan biztos nem tiltottam le. Épp hogy felment a rom, az volt az első lépés, hogy leszedtem a titaniumot.

OTG-re gondoltam én is, valahol van egy kábelem, de addigra már lejött az M KDZ, szóval inkább ment fel az. Legközelebb viszont tuti azzal csinálom.

Jah, és hogy még szebb estém legyen, a Titaniumban mikor kijelölöm az eltávolítani kívánt programokat, véletlenül bepipáltam a Play szolgáltatásokat is, így a Play áruház szanaszéjjel fagyot. Ennek örömére rakhattam újra a romot, de elsőre data wipe nélkül, így a hiba nem szűnt meg, úgyhogy wipeolhatok mindent megint. Nagyon elegem van már mára az Android-ból :)

[ Szerkesztve ]

(#7522) DJ. Ru$y válasza mckangi (#7489) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

SEA J okt. 1, mint ezt meg is írtam, amikor felraktam.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7523) panaceah


panaceah
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy LG G3-at. NANO sim-em van és adapterrel akartam belerakni akkor elferdítette a SIM pin-eket, nem is érzékeli a sim kártyát. Kipróbáltam nano sim-el, azt sem látja. Van valakinek ezzel kapcsolatban bármiféle tapasztalata? Olvasgattam kicsit neten és elég sokan írják, hogy silány a sim slot. Garanciában javittatnám.

(#7524) k5.20 válasza -FreaK- (#7521) üzenetére


k5.20
senior tag

Egy dologban egészen biztos lehetsz, ha főzött romot teszel fel: root-olva van.
Egyébként lehet az odex-deodex problémák elkerülése miatt van letiltva...de ezt majd elárulja az, aki szintén feltolja az 1.7-t és hozzád hasonlóan tapasztalja a Titanium tiltását.

(#7525) zoleeno1 válasza -FreaK- (#7521) üzenetére


zoleeno1
addikt

:DDD ismétlés a tudás anyja ;]

(#7523) panaceah: gari, sim aljzat csere, adaptert elfelejteni :)

(#7526) DIEGO15: mákod van, engem is óva intettek ezektől a házi barkácsoktól, mert könnyen el lehet cseszni a pineket :) nem konkrétan g3-nál, akármelyiknél. Eleve ingyen cserélik a szolgáltatók, mi értelme? :D

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7526) DIEGO15 válasza panaceah (#7523) üzenetére


DIEGO15
őstag

Konkrétan ilyen tapasztalatom nincs. Én kézzel farigcsáltam le a normál simet microra ,egy filcel és egy ollóval felvértezve, sablon nélkül és hibátlanul működik. Ergo annyira rossz nem lehet az a slot.

(#7527) DJ. Ru$y válasza panaceah (#7523) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Volt itt ilyen hiba már, ment is alkatrésznek a készülék szintén átalakító (ájfónról jött a srác). Ez a te hibád, nem a gyártóé, ezt nem fogják garanciában megcsinálni, legalábbis nem ingyen.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7528) zoleeno1 válasza DJ. Ru$y (#7527) üzenetére


zoleeno1
addikt

Azért meg lehet próbálni, ragaszkodni kell hozzá, hogy ő egy rendes micro simmel csinálta, ez történt... hátha...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7529) k5.20 válasza panaceah (#7523) üzenetére


k5.20
senior tag

Elkeseríteni nem akarlak, de ezt gariban nem fogják javítani.(szerintem)
Volt már itt egy kolléga, aki beleszaladt ebbe, de úgy emlékszem a javíttatás helyett eladta, illetve mintha a gyerekeinek adta volna, játék gépnek.

[ Szerkesztve ]

(#7530) panaceah válasza zoleeno1 (#7528) üzenetére


panaceah
csendes tag

Persze, természetesen nem így szeretném odavinni, hogy bedugtam egy átalakítót és letépte a SIM Pineket. Írtam most az LG-nek is, kiváncsi vagyok mit mondanak rá.

Most azt mondta egy kollégám, hogy ő adott már le így készüléket és megcsinálták a szervízben.

[ Szerkesztve ]

(#7531) Kasya válasza panaceah (#7530) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha három napon belül vagy vidd vissza és kérj elállást, vagy cserét. A sim-et nem kell említeni, kutya se veszi eszre szerintem :B

De én jó esélyt látok rá hogy cserekkel gariba. Viszont mivel új a készülék, nem biztos hogy őrüknél ha maris megbontanak.

Más:
Én is kézzel vágtam ki. Igaz, egy pdf formát nyomtattam ki alapnak.

[ Szerkesztve ]

(#7532) imi4199


imi4199
tag

Ma megvolt a csere a Voda-nál (még nem volt két napos a telefon). Megmutattam a csinos, segítőkész hölgynek, hogy mi a tünet és azonnal cserélte is.
A térerő eldobálás kézfogással az megszűnt, de van alapból egy térerő liftezés, ami szinte állandó (nem folyamatos), de talán nem olyan mértékű mint a kézfogásos esetben volt. A telefon amit kaptam régebbinek tűnt,mert még valami "a" jelű szoft volt rajta, erre jött rá a 3 frissítés így lett "l" a szoftver verzió (az első teló csak egyet frissített). Az "a"-s szoftverrel laggolt mint az állat (most már tudom mit tapasztaltak itt töben az elején)...
Gép valamivel simábban fut még kevesebb laggolással (még a galériából kilépéskor sem csinálja), nagyon kell keresnem.. Mindez annak ellenére, hogy a PVS értéke a rejtett menü szerint 2 (speed3-pvs2-bin-v1) !!! :F
Az első telóé Pvs 7 volt...Ez szerintetek gáz? Vagy cseréltessem ezt is az ingadozás miatt? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7533) k5.20 válasza Kasya (#7531) üzenetére


k5.20
senior tag

Te mennyire örülnél, ha kapnál egy ilyen újracsomagolt készüléket...?
Nem tudom ugyan mi történik ezekkel a 3 napos visszavett készülékekkel, de gondolom átnézik, csomagolják azután megy vissza a forgalomba.

(#7534) imi4199 válasza k5.20 (#7533) üzenetére


imi4199
tag

Nekem ma volt egy ilyen cserém, azt mondta a kis hölgy a VODA-nál hogy a készülék, amit visszaadok le lesz selejtezve..., nem mernék kiadni még egyszer ügyfélnek.

[ Szerkesztve ]

(#7535) Kasya válasza imi4199 (#7532) üzenetére


Kasya
nagyúr

A topikban mar alakulgat egy csoport akik szivesen felvasaroljak az uj, alig hasznalt, pvs6 alatti keszulekeket barati aron :P
Nem erdemes foglalkozni vele szvsz. Igaz, ennek az erdemi haszna akkor derulne ki, ha egymas melle tennenk osszehasonlitani egy-ket pvs x-y keszuleket.

(#7536) eami


eami
addikt

na megvolt a mai random reboot is használat közben. Fényerő minimumon volt. Szeretem ezt a vodás L verziót \o/ bár tudom nem ez fogja megoldani a dolgot, de most át is állítom ARTra. Megnézem mennyire fagynak rajta az appjaim :))

[ Szerkesztve ]

(#7537) skylaner válasza Kasya (#7514) üzenetére


skylaner
senior tag

TweaksBox-hoz Xposed-t is fel kell rakni, ami viszont nem megy ART-on. (legalábbis korábban sokan írták itt)
Vagy azóta változott a helyzet?

(#7538) #Dániel


#Dániel
tag

Sziasztok

Érdeklődnék a telefon iránt. Ilyet szeretnék venni és lenne pár kérdésem vele kapcsolatban.
A fórumot olvasom bőszen.
Írtak, mondtak, panaszkodtak hogy a készülék akad. Na most ennek mennyire kell, lehet hinni? Valóban így van? Ha igen, ki lehet küszöbölni?
Van amire oda kell figyelni vásárláskor?
A készülék alapjába véve... f@sza ? :)

Ui: Már olvasom a leírást! Sry :)

Köszi
D.

[ Szerkesztve ]

(#7539) zoleeno1 válasza skylaner (#7537) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nem, dalvikon megy csak

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7540) imi4199 válasza Kasya (#7535) üzenetére


imi4199
tag

A térerő nálatok mennyire liftezik, instabil?
Mint írtam a PVS 2 ellenére elég sima a rendszer.
Viszont hamarosan áttérek úgyis főzött ROM-okra,meg vannak mindenféle MOD-ok is..., kíváncsi vagyok a thermal-MOD mit mutatna nálam.
ART-ot érdemes engedélyezni? Gyorsabb tőle a telefon?
Kíváncsiságból lefuttattam (egy hosszabb böködés, nyomkodás után) 6x egymás után az AnTuTu-t, ezekkel az eredményekkel: 1.) 38713; 2.) 37187; 3.) 36141; 4.) 34361; 5.) 33039; 6.) 33569 (itt megállt a csökkenés). Ezek alapján azt mondom, hogy ha a térerő nem okoz gondokat (holnap tartós teszt a melóhelyen) , akkor marad. A legjobb AnTuTu eredményem ma a csere és belakás után kerek 39000 pont volt.
Jók ezek a számok szerintetek?

(#7541) jacis válasza imi4199 (#7540) üzenetére


jacis
nagyúr

Kit érdekelnek ezek a számok?! Használd már azt a telefont és ne ezeken rugózz!

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7542) imi4199 válasza jacis (#7541) üzenetére


imi4199
tag

Igazad van, annyira már engem sem. Igazából viszonyítási alap. Csak kicsit besz@rtam itt a sok olvasás után... A cserekészülék tényleg jól ketyeg, marad. Azóta is nyúzom. :C

(#7543) jacis válasza imi4199 (#7542) üzenetére


jacis
nagyúr

Ennyi ;)
Nagyon szeretni fogod :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7544) Zitta válasza jacis (#7541) üzenetére


Zitta
őstag

+1 :C

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#7545) ricinus13 válasza #Dániel (#7538) üzenetére


ricinus13
senior tag

Jé, milyen régen volt ehhez hasonló kérdés. Neked barátom nemhogy G3-t még telefont sem kéne eladni... :W

[ Szerkesztve ]

(#7546) zoleeno1 válasza #Dániel (#7538) üzenetére


zoleeno1
addikt

Miután átrágtad és értelmezted az első hsz-t, ezeket nézd még meg:

[link] (hsz második része, rejtett menüben találod: 3845#*855# értékeket állítsd on/eneabled-re

[link] (hsz második része) - Memory manager

Thermal throttling mod

Seeder progi

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7547) geris197


geris197
tag

HELP! Valamit elcsesztem és nem tudom visszaállítani.A gyári,originál időjárással lett valami.Akartam megint megcsinálni hardreset után az átlátszó időjárást,de úgy elrontottam,hogy ha rányomok akár a widgetjére akár a menüben az időjárás ikonra kidob egy ablakot ezzel a felirattal: Az időjárás-előrejelző alkalmazáshoz időjárás-előrejelzési témára van szükség a következőből:Frissítési/App központ.Megnyitja a következőt Frissítési/App központ? Igen-Nem Igen megnyomásánál eldob az Alkalmazás frissítés-be,de ott nincs semmi időjárással kapcsolatos frissíthetőség.
Mi lenne a megoldás,hogy ismét legyen gyári időjárásom?Hard resetet ismét megcsináltam,ez nem segített.

(#7548) geris197 válasza geris197 (#7547) üzenetére


geris197
tag

Szerkesztve...
Eddig szara...odtam vele,de úgy néz ki megérte,sikerült.Habár most sem átlátszó,de van időjárásom. :U :DD

(#7549) Kasya válasza geris197 (#7547) üzenetére


Kasya
nagyúr

Transzparens idojaras widgetet szeretnel? Tolts le masikat...

(#7550) saintex72 válasza panaceah (#7523) üzenetére


saintex72
aktív tag

Kollégám járt így. Az lg 50 ezer körül alaplappal cseréli. A speedshop szervizben garival 7000 körül van a javítás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.