Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) Luser2000 válasza DJ. Ru$y (#8293) üzenetére


Luser2000
addikt

Érdekes, nekem jelzi a 10K verziót az IMEI-s oldal.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#8302) gixxer-tomee válasza eami (#8274) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Már bocsi, de az androidon is vannak animok! És sokszor azok még akadoznak is. Nem értem ezt a logikát, hogy ha valaki ezt mondja amit te is, hogy "elkeni" animációkal az akadást az iphone. Mert ha valami akad, akkor azért van általában mert nem tud futni megfelelől sebességgel. De ha az "elkenő" anim van helyette, akkor annak is akadnia kéne! De nem akad! Miért? Mert nem "elkenés", hanem csak szimplán olyannak tervezték, hogy legyen valami formája a dolognak. Nekem Xparia Z-m van. Illetve volt csak... :( RIP..
Szóval nála is voltak mikro laggok és töltések néha, és nem idegesített annyira. De viszont olyan van ami zavarni tud.

Ebben igazatok van, hogy meg kell nézni egyet élőben. Csak a környékemen nem igazán futkosnak, se G3-al, se S5-el, se iphone 6-al. A boltban nem kapcsolják be ugye. Na meg mit látnék akkor is? Egy belakatlan rendszer naná hogy jól fut...

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#8303) DJ. Ru$y válasza Luser2000 (#8301) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én ezt már régebben is néztem, hogy nekem valamiért az csúszik 1-2 napot, lehet este már K lesz, ha valaki emlékeztet majd megnézem :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8304) rettenet78 válasza jacis (#8273) üzenetére


rettenet78
csendes tag

Sok helyen olvastam, hogy 2-3 óra alatt leszívja a kijelző az aksit, ezért nem értem ezt a hosszú üzemidőt. Te 8 órán át tudsz rajta netezni mire lemerül?

(#8305) jacis válasza gixxer-tomee (#8302) üzenetére


jacis
nagyúr

Az élet nagy dolgai/gondjai.. :(
Nehéz lehet így élni :U

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8306) tomalbert válasza Luser2000 (#8297) üzenetére


tomalbert
tag

Köszi, kihajintottam pár tök fölösleges appot, köztük pár újabbat is, meglátjuk.

(#8307) DIEGO15 válasza rettenet78 (#8304) üzenetére


DIEGO15
őstag

100% akkuról 5óra folyamatos böngészes simán megy.

(#8308) saintex72 válasza rettenet78 (#8304) üzenetére


saintex72
aktív tag

Anélkül, hogy olvastam volna az említett tesztet :
Ha 8 órányi videót felraksz és azt folyamatosan játszod akkor simán benne van. Ha használod és akár több napig készenlétben van, telefonálsz, zenét halgatsz, használnod, akkor el tudom képzelni, hogy két órás kijelző idővel lemerül. Nincs ebben semmi ellentmondás.

(#8309) imi4199


imi4199
tag

Cloudy G3 Rom-ot használja valaki? Jobb mint a NowHD? Mik a tapasztalatok vele? Most kipucolt, rootolt, thermal mod-os gyári rendszert használok. Eddig tetszik. Érdemes váltani főzetre?

(#8310) tomalbert válasza Luser2000 (#8297) üzenetére


tomalbert
tag

Valami tényleg nyomorékoskodott, mert most tölti 50%-al :)

(#8311) Kozi75


Kozi75
csendes tag

Sziasztok!

Egy ideje azt csinálja a telefon, hogy bár kapcsolódik az itthoni wifimre, elég rapszódikusan fogad bármiféle adatot (leginkább nem, aztán pár perc elteltével mintha lenne kapcsolat, aztán megint nem). Az itthoni routerhez (2.4 GHz) végig kapcsolódik, a jelerősség megfelelő. Érdekes módon, a munkahelyemen gond nélkül megy a netezés (5GHz), tehát nem hardveres hiba (telefon oldaláról).

Amit eddig tettem:
- Megnéztem a wi-fi analyzerrel, és mivel valóban sok wifi hálózat van a környéken, ezért áttettem egy olyan csatornára a routeren a wifi sugárzást, amelyiken nem volt másik jeladó. Nem segített a problémán.
- Átnéztem a telepített cuccokat, hátha valami huncut app csinálhatja, de nem találtam semmi ilyesmire utaló jelet.
- Ugyanezen az itthoni hálózaton a párom S4 Minije látszólag gond nélkül megy, illetve egy iPad4-et raktam a G3 mellé és amikor utóbbin nem talált szervert a speedtest, akkor az előbbin gond nélkül futott.

Itthon nem tudok 5GHz-es wifit beállítani, mert a telekomos routerem nem alkalmas rá.

Van valami tippetek, hogy mi lehet a hiba oka, esetleg találkozott már valaki hasonló szituval? Nem emlékszem pontosan, mikortól van ez a hiba, de az tuti, hogy az L-es ROM előtt nem voltak ilyen gondjaim ugyanezzel a hardverrel. (2/16, OTA-n frissített a telefon, nincs rootolva és gyári L-es ROM van rajta).

(#8312) Tippmix46 válasza Luser2000 (#8300) üzenetére


Tippmix46
senior tag

pár hónap alatt az új ára 160ról 120???? ez neked normális????
nekem nagyon nem.
Vagy túl árazva jött ki, azaz hülyének nézték a vásárlókat és hátha páran beugorva megveszik vagy ez a telefon nem ér annyit, amit gondoltak róla...

(#8313) Luser2000 válasza Tippmix46 (#8312) üzenetére


Luser2000
addikt

nem azt írtam, hogy "szerintem normális", hanem azt, hogy "szerintem semmi meglepő nincs a dologban".
a kettő nem ugyan azt jelenti!
és igen, engem nem lep meg.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#8314) gixxer-tomee válasza jacis (#8305) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Mielőtt azt hinnéd, rohadt sok pénzem van, ezért csak ezeken a dolgokon múlik, hogy mit veszek, hát el kell keserítselek. ;)

Pont hogy kevés van! :( Ezért kell a lehető legjobbat kihoznom belőle, ha egyszer összeszedem. A lehető legjobb élményt akarom! Gondolom nem csak én vagyok ezzel így. :U

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#8315) Khelben válasza Tippmix46 (#8312) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem tudom, hol látod ezt a nagy áresést. Csak a szürkeimportos boltokban kerül 120-ba, ahol eddig is. A magyar boltokban meg továbbra is 160k körül van.

(#8314) gixxer-tomee : fogyasztói társadalomban élsz, nincs tökéletes telefon, hiába vadászol rá. Amúgy a T-nél ki van rakva bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#8316) DJ. Ru$y válasza gixxer-tomee (#8314) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha neked az ájfón az élmény mondjuk, akkor miért akarsz droidot mondjuk? Másban sem ugyanaz, de élményben meg főleg nem azonos a kettő.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8317) Sefneni válasza lefkosia (#8261) üzenetére


Sefneni
őstag

Ezek alul-felül is védki a telefont?
Vagy ami alul-felül is védi, az nem kinyithatós? :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#8318) Bossi válasza Tippmix46 (#8312) üzenetére


Bossi
őstag

Miért az s5 mennyit esett? most 124k-ért is lehet már venni, amikor megjelent 220k körül volt az ára, ki érti ezt...

[ Szerkesztve ]

(#8319) zoleeno1 válasza migabi24 (#8291) üzenetére


zoleeno1
addikt

Tudom, ez leginkabb csak poen volt :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8320) eami válasza gixxer-tomee (#8302) üzenetére


eami
addikt

majdnem igazad van, csakhogy - úgy tudom - iphoneoknál az UI kapja a legnagyobb prioritást és minden más másodlagos. Így azt az érzést kelti hogy akadás nélkül megy minden. Jó próba volt erre - nem tudom mostanság is így van e - hogy iOS alatt megnyitsz valami böhöm nagy weblapot és mielőtt még betöltene teljesen, elkezdesz scrollozni. Szépen megáll a töltés is a háttérben mert az UI kezelése mindennél előrébb való. Androidion az anim csak extra csecsa amit szépen ki is kapcsolhatsz ha akarsz.

amúgy pusztán kíváncsiságból: aki ennyire fennakad pár röccenésen azoknál ugye PC-n SSDről fut minden?

[ Szerkesztve ]

(#8321) DIEGO15 válasza zoleeno1 (#8319) üzenetére


DIEGO15
őstag

Délután nekiesek ;) úgy is kéne már egy tégla :D

(#8322) rettenet78


rettenet78
csendes tag

egyszerűen nem tudok dönteni a z3, s5, g3 között.

A legjobb lenne a külsőre legonkább tetsző g3 a sony z3 ip védelmével és akkumulátor idejével. Gondolom a szoftver tudásában nincs sok különbség. A vodafone boltban az eladó azt mondta csak a samsungot szabad venni, semmi mást. A mediamarktban az eladó a g3 készüléket a sony felé helyezte, de a samsung alá ár-érték arányban és megbízhatóságban. A nexus 6 nagyon tetszik, de nem vízálló és szerintem méreteiben is hordhatatlan lesz. Ti mi alapján döntöttetek?

(#8323) jacis válasza eami (#8320) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8324) Sefneni


Sefneni
őstag

Van olyan tok, ami kinyithatós, de alul-felül is védi a telefont?
Vagy ilyen megoldás csak a nem kinyithatós tokoknál van? (Ami a telefon elejét nem védi? :D )

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#8325) DJ. Ru$y válasza rettenet78 (#8322) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak samsungot meg iphonet, mondja a birka, hogy állj be a birka sorba. Ehhez csak ennyit tennék.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8326) DIEGO15 válasza Sefneni (#8324) üzenetére


DIEGO15
őstag

A quickcircle véd alul-felül is.

(#8327) waces válasza rettenet78 (#8322) üzenetére


waces
aktív tag

itt azert vedd figyelembe, hogy mondjuk a voda strategiai partnerseget kotott a samsunggal , illetve gondolom a media marktnal is szamit, hogy mibol mit adnak el. az ottani velemenyek nem biztos, hogy mervadoak. illetve neha azt latom, hogy semmivel nem tudjak megindokolni az aktualis allaspontjukat (off, de kerdezz meg egy ilyen eladot a windows phonerol es olyan fogalmatlan hulyesegeket fog mondani, hogy csak na)

Every living creature on earth dies alone.

(#8328) jacis válasza waces (#8327) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is hányni tudnék néha a médiás samsung istenítéstől.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8329) eami válasza DIEGO15 (#8326) üzenetére


eami
addikt

ezt azért kissé túlzásnak tartom. Ha alsó vagy felső élére esne a teló a tuti sérülés valahol :P

(#8330) saintex72 válasza rettenet78 (#8322) üzenetére


saintex72
aktív tag

Nekem meg úgy rémlik, hogy a Nexus vízálló. És a mérete ellenére én biztos azt választanám. Szvsz. gyönyörű minőségi darab.

(#8331) jacis válasza saintex72 (#8330) üzenetére


jacis
nagyúr

"Csak" cseppálló.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8332) Sefneni válasza eami (#8329) üzenetére


Sefneni
őstag

Néztem róla képet és eléggé pattogásveszélyes :D mert ahogy néztem csak a sarkokat védi

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#8333) DIEGO15 válasza eami (#8329) üzenetére


DIEGO15
őstag

Jogos, de az úthengertől semmi nem védi.

(#8334) waces válasza Sefneni (#8332) üzenetére


waces
aktív tag

es valoszinu, hogy pont a sarkara esne. imho ritka, amikor pontosan, fuggolegesen az aljara/tetejere/oldalara esik a keszulek. (nalam legalabb is mind vagy pofazmanyra - mert nem am a hatuljara, meg veletlenu sem, soha - vagy vmelyik sarkara esett)

Every living creature on earth dies alone.

(#8335) Hajnii20


Hajnii20
tag

Sziasztok!
Ezt a telefont néztem ki.
Aki már hosszú ideje használja az esetleg ìrhatna róla véleményt!
Megéri e megvenni?
Tényleg megreped a teló?

(#8336) Sefneni válasza waces (#8334) üzenetére


Sefneni
őstag

Oké, akkor maradok a kinyithatósnál :)

Más:
Közületek van aki használ wireless töltőt?

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#8337) gixxer-tomee válasza eami (#8320) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Köszönöm az infókat, én ezekről nem tudtam. Én csakis abból a viszonylag kevés tapasztalatból mondtam amit mondtam az iphone-ról, amivel rendelkezem. És ezért is érdeklődtem, hogy pl a G3-nál milyen ez. Mert sok helyen az akadást emelik ki, mint nagyon negatív dolgot. Egyébként nem használok MÉG ssd-t. :N

DJ. Ru$y: Az élmény lehet többféle is. Nekem az is tetszik, amit a apple képvisel. Az egyszerűséget, már ami a kinézetet és a kezelhetőséget illeti. (nekem nem volt iphone-om, csak másét próbálgattam és tetszett őszintén szólva :U ) És tetszik az android féle szabadságérzet is. Tehát abszolút nem vagyok semmilyen "fan". :U

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#8338) DJ. Ru$y válasza gixxer-tomee (#8337) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem azt mondtam, hogy fan vagy, azt mondtam, hogy a kettő "nem összehasonlítható" pont abban amit te írsz, annyira zárt az a rendszer, amennyire "egyszerű kinézetre", kompromisszum vagy ezzel vagy azzal. Én maradok ennél vehettem volna 6+-t, de nekem "kell" a droid....

Hajnii20
Mielőtt írsz olvass és akkor nem írsz felesleges hozzászólásokat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#8339) ricinus13 válasza Sefneni (#8336) üzenetére


ricinus13
senior tag

Én használok vezetéknélkülit. Szerintem sokkal kényelmesebb a vezetékesnél, az pedig, hogy lassabban tölt nem zavar.

(#8340) gixxer-tomee válasza DJ. Ru$y (#8338) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Oké! Megértelek! :) Én nehezen tudok dönteni. Még van azért rá időm, de ki is használom. Ilyet nem szabad ebben a témában mondani, de "biztosra megyek". :U

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#8341) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Jelenleg vodafonos romot használok de szeretnék tőle megszabadúlni.Tudna valaki egy magyar függetlet romot linkelni?Keresgéltem itt az L rom linkjét de nem találtam.Előre is köszi!

(#8342) jacis válasza ricinus13 (#8339) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is azt használok. Én is jobban szeretem sokkal.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8343) zoleeno1 válasza DIEGO15 (#8321) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nekem ma nem lesz időm rá (pijálás/buli lesz ma :D ), szal majd írj mi a helyzet, észre vettél e valamit :) thx :R

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8344) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget :): A leírásban szereplő Bootloader nyitás ugye nem jár garanciavesztéssel? - (Ha garanciásztatás előtt mindent visszaállítok majd)??

Illetve, szerintetek jelenleg melyik a legjobb Custom ROM a G3-ra? Esetleg van olyan amin van lehetőség Iconokat külön-külön úgy szerkeszteni, hogy a letöltött témákban lévőkből is lehet kiválasztani?

Köszi a segítséget :))

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#8345) zoleeno1 válasza NandorHUN (#8344) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nem jár gari vesztéssel, vissza állítható a gyári állapot. Nem is nyitás, hanem a bootloader megkerülése amúgy.

ROM: passz, gyári modoltat használok

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8346) Bossi


Bossi
őstag

Hát ilyet még nem láttam raktam egy microSD-t a G3-ba és azóta nem látja a sim kártyámat :F persze, ha kiveszem már akkor sem mi a f...sz?

(#8347) zoleeno1 válasza Bossi (#8346) üzenetére


zoleeno1
addikt

:Y az szép halál... ha sehogy se látja első körben egy factory reset szerintem

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#8348) Vic61 válasza imi4199 (#8309) üzenetére


Vic61
senior tag

Én használtam mindkettőt. A Cloudy tud ART-ot. Az új NowHD meg gyors, mint az istennyila, és akkukímélő is. Szerintem nem kérdés...aláírásom... :C

Samsung Galaxy Fold

(#8349) Levente07


Levente07
tag

Sziasztok.

Abban tudnátok segíteni hogy hogyan tudnám úgy beállítani a telefon könyvet, hogy a facebook-ról lehúzza a képeket, de normális minőségben? Mert most csak ratyi minőségben csinálta meg... Köszi előre is.
Jah amúgy tegnap óta vagyok g3-on, egy titán 32\3-ast sikerült kifogni:)

(#8350) Bossi válasza zoleeno1 (#8347) üzenetére


Bossi
őstag

Raktam bele másik kártyát azt látta utána az eredetit is érdekes de, most jó...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.