Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) VPisti


VPisti
újonc

Ok. Rájöttem!

(#12502) akooos válasza DJ. Ru$y (#12500) üzenetére


akooos
veterán

Hát ez fantasztikus volt, csak úgy benéztem ebbe a topicba, de nem volt kár! :C :DD

(#12503) Meggyi001

Jóvanna szegény csóri...gonoszok vagytok, nem tudta na :D :D van ilyen, legalább szépen kérdezte :D :D

----------------------------------------

Szeva akooos, te is G2-es voltál nem? Vagy vagy még?

https://gamergep.hu/

(#12504) djoei


djoei
tag

sziasztok.
AndroidNow HD 7.2 oldalán vannak ezek a motyók ezek simán telepithetők recovery-ből?
bármilyen stock romra?
köszi

SystemUI Stock

Download : SystemUI

SystemUI Android L

Download : SystemUI L

NavBar Stock

Download : NavBar Stock

Small NavBar 28/36/34

[ Szerkesztve ]

(#12505) Vic61 válasza k5.20 (#12495) üzenetére


Vic61
senior tag

Köszi...én már újrasikáltam az egész telót... :W

Samsung Galaxy Fold

(#12506) akooos válasza Meggyi001 (#12503) üzenetére


akooos
veterán

G2-t űzöm még, csak volt egy kérdésem tegnap és amiatt néztem be, hogy valaki látott-e már hasonlót, de nem :D De így is megérte! :D

(#12507) Meggyi001 válasza akooos (#12506) üzenetére

:D

https://gamergep.hu/

(#12508) Kasya válasza DJ. Ru$y (#12500) üzenetére


Kasya
nagyúr

Már meg se merek szolalni, mert több erre a moderator, mint uton a trafipax :U

(#12509) FZOLI96


FZOLI96
csendes tag

Még mindig nincs F400K-ra V20E? :( :(

Antennás :D (Koreai készülék)

[ Szerkesztve ]

LG-G3-F400K-32/3 Android V20E

(#12510) k5.20 válasza FZOLI96 (#12509) üzenetére


k5.20
senior tag

...a kivehető ajtós?...

(#12511) zoleeno1 válasza DJ. Ru$y (#12500) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ezért vagyok mostanában túlnyomó részt csak read-only, mert ami itt megy kiverte már párszor a biztosítékot :DDD :U

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12512) Typhoon47 válasza DJ. Ru$y (#12500) üzenetére


Typhoon47
őstag

Áhh. Utóbbi időkben csak pislogok mint pocok a lisztben...

"Education is important but big biceps are importanter"

(#12513) Meggyi001

Ááááááá....akkor nem olvastátok a G2 topicot, na ott mindennap kellett törölni, annyi volt az anyázás meg trollkodás.... :)

https://gamergep.hu/

(#12514) V.Dave válasza DJ. Ru$y (#12500) üzenetére


V.Dave
senior tag

:D

Xiaomi mi 8 6/128

(#12515) tutaj01 válasza Meggyi001 (#12513) üzenetére


tutaj01
tag

Úgy ám :D :D

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#12516) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,
Ma megnyomogattam a G3-at. Mikor a tárcsázóra nyomtam gondolkodott kb 1 másodpercig mire előlött, ugyanez a névjegyzéknél. Ez természetes?

(#12517) bubuka80


bubuka80
tag

Sziasztok!
Tegnap óta én is G3 tulaj vagyok, G2-ről váltottam. Egyenlőre ismerkedünk, egy dolgot nem tudok hova tenni, email érkezésnél nem működik a led (sem messengernél). Be van pipálva beállításoknál. Olvastam, hogy másnál is volt ilyen, de aztán nem találtam, hogyan oldódott meg a dolog.
Köszi, ha tudtok segíteni.

(#12518) jos78


jos78
csendes tag

Sziasztok!

Hétfőn este a G3 jelezte, hogy kijött a V20E, ez még kedd délelőtt is megvolt. Kedden este mikor frissíteni akartam már eltűnt a frissítés és azt az üzenetet dobta, hogy a legújabb szoftvert használom. Azóta is hiába keresem wi-fi-n, usb-n nincs frissítés sehol.

Valakinek hasonló tapasztalat, ötlet, megoldás?

(#12519) Bilux válasza jos78 (#12518) üzenetére


Bilux
veterán

Telenor vagy magyar független?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#12520) zoleeno1 válasza Peter.70 (#12516) üzenetére


zoleeno1
addikt

nyomkodj meg egy samsungot is, utána döntsd el te ;)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12521) ßrainiac válasza Peter.70 (#12516) üzenetére


ßrainiac
addikt

Termeszetes.

Az LG kerlek igy gondolta megfelelonek egy csucshardveru telo piacradobasat, sot mi tobb a supportjat is, mert ezek a gondok az update-ek felrakasaval sem szunnek meg letezni :Y

Ha a tobbieket kerdezed, akkor szimplan user error. Ok valszeg mashogy erintik meg az ikont ;]

A tarcsazo pedig nem az egyetlen felulet amit kb a mult szazadbol tolt be vagy nem tudom, de mintha Sztalloné a 19. szazadba menne vissza erte, majd ver es verejtek aran felmutatja a kijelzodon :))

(#12522) Vic61 válasza k5.20 (#12495) üzenetére


Vic61
senior tag

Nos, újrarakva a telót Chupával 25-27 ezres Antutu, Androidnow 7.2-vel 37 ezer...tehát elsőre sem én qrtam el...valami nagyon nem oké ezekkel az új romokkal...előtte 40-41,5 ezreket dobott... :F

Samsung Galaxy Fold

(#12523) mtm800 válasza Vic61 (#12522) üzenetére


mtm800
senior tag

Jah, ránéztem ,hogy a stock 20e mit mutat...még sosem futtattam le :D nem izgatott különösképpen...42800.Persze lehet másnál több vagy kevesebb, én nem ezen mérem egy teló funkcionalitását. Max viszonyítási alapnak jó.

[ Szerkesztve ]

(#12524) jos78 válasza Bilux (#12519) üzenetére


jos78
csendes tag

Telenoros

(#12525) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Tök érdekes, hogy egyeseknek mekkora Antutu értékek vannak.
Valami nem kerek sehogy sem.
Csak nem a Snapi 801-nek nagy a szórása mint egy MTK chipsetnek ? :F

Már csak azért is fura, mert a sima LG G2 is elég kemény pontokat tud produkálni.
Egyetlen "hátránya" talán a G3-nak a G2-vel szemben, hogy nagyobb kijelző felbontást kell meghajtania.
DE !
Szintetikus CPU tesztnél ez semmit nem számít !
Most akkor hogy lehet, hogy nálam a G3-nál még egyetlen egyszer sem sikerült 38000 pont fölé menni például Antutuban.

Már monitorozom a CPU-t is, és 2.4Ghz-en tolja mind a 4 magot, és mégsem jönnek a magas pontszámok.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12526) k5.20 válasza Vic61 (#12522) üzenetére


k5.20
senior tag

Én az előző Chupa-ról váltottam, ami alatt ha nem cseréltem kernelt, szintén 40000 fölött teljesített, viszont Skin1980 kernelével már csak 25000 körül...
Most teljes wipe után ugrott fel a 3.0, kernelt nem cseréltem, az eredmény annyi, amit először írtam.
Rendkívül gördülékeny, direkt megnéztem: a telefonkönyv is.

(#12527) mtm800 válasza eladogeppc (#12525) üzenetére


mtm800
senior tag

Ezért mondom, h max viszonyítás.Van 2db note 2 is /semmi fölös cucc nincs rajtuk a megszokottakon kívül/ 2000-4000 pont difi is van közöttük vica- versa. Ezért nem adok sokat erre a tesztre.

Másodjára G3 41700......uninstalláltam is antutu csodát :D

[ Szerkesztve ]

(#12528) DJ. Ru$y válasza Peter.70 (#12516) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ki kell kapcsolni a csoportokat meg a kedvenceket, problem solved. Úgysem használom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12529) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Valaki megnézné EZT a videót ?

Ha jól látom a proci hűtését a belső fém lemez biztosítja.
Lehet hogy onnan hiányzik valami hőátadó valami réteg nekem ?

Szinte 1-1.5 perc alatt 60-70 fokos a proci.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12530) Typhoon47 válasza k5.20 (#12526) üzenetére


Typhoon47
őstag

Felesleges a custom romkodás. Mindig a gyárival lehet legjobb gyakorlati eredményeket elérni, ez tisztán látszik itt is. Funkcionalitásban, modban adhatnak többet, de semmi másban.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#12531) steveboy86


steveboy86
tag

Aki hiányolná a Smart Lock-ot V20E verzión: én Kit Kat-ről frissítettem LG PC Suite segítségével, bevallom wipe nélkül (gyári telenoros készülék). Kerestem én is ezt a funkciót, de nem találtam. Rávettem magam a gyári adatok visszaállítására és láss csodát ott van a beállításoknál a képernyő zárolása alatt...
Gondoltam megosztom, hátha más is így járt, nyilván az én hülyeségem volt, de legalább megoldódott. :))

(#12532) Misi1980 válasza ßrainiac (#12521) üzenetére


Misi1980
senior tag

Szerintem neked a nexus 5 lenne a legjobb telefon mert ott tényleg nincs egy pillanatnyi várakozás sem az alkalmazások nyitásánál és a rendszersebesség is jó.Ezt mindenféle rosszindulat nélkül ajánlom neked.Hagyd a fenébe a G3-at mert minden idelátogatónak elmondod hogy milyen rossz ez a telefon pedig itt a topikban nagyon sokan használjuk nagy megelégedéssel úgy hogy sokunknak nem ez az első felsőkategóriás telefonja.

(#12533) ßrainiac válasza Misi1980 (#12532) üzenetére


ßrainiac
addikt

Volt mar ket Nexus 5-om, asszonynak meg mindig megvan. Nem is akar valtani az eletben masra es meg is ertem. Ez az en hulyesegem, hogy megvettem a G3-at, pedig sejtettem, mi lesz ;] (ami annak idejen a 2X, 4X HD, G Pro es G2-vel is volt :P mind megvoltak :K)

Amugy nyugodtan atugorhatod a hsz-eimet. Attol, hogy leirom nem lesz kevesbe jo telefon. Mellesleg egy hsz-re valaszoltam amiben pont errol ment a siras, csak alatamasztottam ;)

(#12534) lazlora


lazlora
tag

KDZ frissítéskor ezt dobja, ötlet?

[ Szerkesztve ]

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." S.J.

(#12535) Misi1980 válasza ßrainiac (#12533) üzenetére


Misi1980
senior tag

Ha már volt 2 nexus 5-öd érthető hogy nagyok az elvárások.Mint írtam nem rosszindulatból írtam hogy válts és nem zavarnak a hsz-ek amiket írsz.Szerintem egyik gyártó androidos telefonja sem fog egy nexus 5 sebességével vetekedni így felesleges bármit is venni az csak csalódás.Igaz a tárcsázó megnyitásánál várni kell úgy 1-2mp-et de ez a rendeteg idő talán vállalható.

[ Szerkesztve ]

(#12536) Meggyi001 válasza Peter.70 (#12516) üzenetére

Ahogy a többiek is mondják, igen, pár ms is lehet. Ezért nem használok már régóta gyári tárcsázót. Most exdialer-t, ez most nekem aránylag gyors, és vannak jó funkciói...

https://gamergep.hu/

(#12537) ßrainiac válasza Misi1980 (#12535) üzenetére


ßrainiac
addikt

En abszolut megertem azokat az embereket akiknek ez elfogadhato, de ha eloben megmutatnam, en hogy kezelem a telefont, ertened hogy mi a bajom. Nem menozes vagy ilyesmi, ez teljesen normalis dolog ha az ember cirka 7 eve hasznal egy rendszert, neha gyorsabban nyomkodna a menuben, mint ahogy azt a telo feldolgozna.

Egyebkent a Nexus 5 majdnem tokeletes volt, tokeletesen unalmas ha ugy tetszik, bar a Lollipop ota ott is voltak fel sec-es varakoztatasok nehol ami fura volt, en nem vartam el ettol, hogy jobb legyen mint a Nexus 5, leginkabb a kijelzo, a kamera es a meret miatt vettem (ebbol a kamera sajna nem tudott meggyozni 100%-osan), a teljesitmeny meg ugy tunik egy velejaro dolog amit el kell fogadni (koszi, LG ;).

(#12538) takika258


takika258
tag

Van itt olyan akinek fuggetlen(Szlovakiai) G3-sa van es már kidopta a Lollipop frissitest? :C

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#12539) twinkiecz válasza steveboy86 (#12531) üzenetére


twinkiecz
tag

Én hiányoltam de meg találtam előbb engedélyezni kell a biztonság menüben!

linktr.ee/twinkiecz

(#12540) Kasya válasza takika258 (#12538) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem az van es meg nem dobta ki.

(#12541) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Üdv Mindnekinek !

Egy pici nyomzást csináltam, hogy mit is művel a telefon, ha terhelve van.
Mellékeltem is a képet, ami igen érdekes dolgot mutat.

Tesztre az Epic Citadel Benchmarkot hívtam elő, mivel itt 3D is van rendesen.

A mellékelt ábra szerint a telefon szépen verdesi a 70 fokot, miközben a CPU frekvencia marad valami förtelmesen alacsonyan.

Ez azért is fura, mert ha jobban megnézzük, soha nem is érte el az LG által deklarált 2.4Ghz-et. Se a terhelés alatt, se akkor, amikor nem is volt terhelve. Így tehát kimondhatjuk, hogy van egy 1.7Ghz-es négymagos telefonom.

Szoftver, és hardver specifikáció:
STOCK v10N , CPU thermal akármi defaulton (Tehát nem is engedi feljebb a procit, ha sok a hő)

Nem értem, hogy azon emberkék, akik megveszik vagy vették ezt a telefont kemény 150-160eFt-ért, hogy bírják ezt nézni.

Természetesen fel lehet mindent szabadítani saját felelősségre, amivel az járhat - mondom járhat - hogy a CPU túlhevül, illetve szépen felfűti a kezünket a készülék !

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12542) Geni86


Geni86
csendes tag

Az miért lehet, hogy vannak akik tudták frissíteni a telenoros telefonjukat, és vannak akik nem, például én? :(

(#12543) RECSKA válasza eladogeppc (#12541) üzenetére


RECSKA
veterán

Gratulalok!

Az megvan, hogy az epic citadel az 3D test a proci kozbe alukal...

Tudod, mint az asztali szamitogepekbel...

Ebben a telefonban egyertelmuen a GPU szenved. Na mar most, te jol megdolgoztattad. A proci nem igazan kapcsolgat fel, mert a gput "kihajcsa" felgazon is...

Vagy esetleg kezd az alaplapod megdogleni, es emiatt szorakozik a telod.

Kivancsi voltam, mennyit tolok antutuba, ha mar sokan beirkaltak.
Gyari v20e voda kdzbol 5 nappal ezelott felteve, azota 1x sem inditottam ujra, 300-400mb szabad ram, pipat is kivettem az antutuba, hogy ne uritsen ramot a teszt elott. Mikozbe futott a teszt, 2 mail es 4 viber uzenet jott... XD

A vegeredmeny : 40580.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12544) Kasya válasza RECSKA (#12543) üzenetére


Kasya
nagyúr

Akkor most inditsd ujra es a friss rendszeren futtasd le. Tuti alacsonyabb pontot fogsz kapni ;)

(#12545) RECSKA válasza Kasya (#12544) üzenetére


RECSKA
veterán

Antutu...

Fel sem melegedett a telo kozbe. Biztos csak 1400on hajtotta a cuccost...

( jah, nem, 14%-on volt az akker, es energiatakarekos uzemmodban volt a telo xD )

De megmosolyogtat, mikor meglattam, hogy 3000-bol 450 szabad XD

Olyan ez a lolli-ram paros, mint az asszony-penz... Barmennyit adok neki, nem eleg xD

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12546) SlayR


SlayR
senior tag

Hopp T-seknek is megjött a 20e Pc Suite már jelzi! ÖrömBódottság :))

[ Szerkesztve ]

(#12547) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Biztonság/Telefon zárolása alatt bekapcsoltam az opciót, ami nem is lenne baj, de így nem tudom kiválasztani azt a lehetőséget, hogy NE legyen képernyőzáram (Anno duplatapp vagy hátsó gomb azonnal oldja fel a telót). Erre nincs valami opció? Bármint, hogy közvetlenül fel tudjam oldani, vagy hogy "Tartalom zárolását" kipipáljam?
Beállítások visszaállítását néztem még, de ahogy láttam csak teljes belső memoria törlésével együtt van rá lehetőség...

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#12548) Macka


Macka
veterán

Sziasztok!
Gyári független g3-ra telepített lollipop (szintén gyári szoft) bekapcsoláskor hibaüzenetet dob. Ezt el lehet tüntetni valahogy? Az 1. hsz-ben olvastam, hogy el lehet, de ha jol értelmeztem, akkor ehhez root kell, viszont ha jol tudom, a gyári lollihoz még nincs root. Van valami megoldás erre?

(#12549) zoleeno1 válasza eladogeppc (#12541) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nahh, ez meg kísértetiesen hasonlít a szintén 6870-es VGA topik "kihajcsaje" őrületéhez, csak ott fordítva volt a dolog :DDD úgy ahogy a kolléga írja, ezt a gpu-t ez a proci alvó állapotban is elbírja :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12550) Lecs@


Lecs@
addikt

Végre egy kis szakmaiságot is lehet olvasni. Azért pofa kell az LG - től, hogy csak 1.7gHz 2.4 helyett. Csoda hogy akad a QHD ?

Egy pert megérdemelne a dolog. :U

[ Szerkesztve ]

512 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.