Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) geris197


geris197
tag

Rootolta már valaki a stock lollipopot?Ha igen,mivel s hogyan?Nekem 20e akarna OTA-n lejönni,de addig nem engedem míg biztosan nem tudom,hogy rootolható-e?

(#12202) k5.20 válasza Lecs@ (#12200) üzenetére


k5.20
senior tag

El is kelt, mert egy h..ye szálat csinál...:)

(#12203) krisztyann válasza kakuk100 (#12153) üzenetére


krisztyann
tag

Szia!Nekem 16-os van,úgy hogy igazából nem tudom. De a topikban azt olvastam, hogy van aki 16-os romot használ a 32-esen.

(#12157) haspok07 Nekem nincs bajom a wifivel. Felraktam kdz-vel és minden megy rendesen. Lehet ha felrakod te is wipe-pal akkor jó lesz :F

(#12204) tutaj01


tutaj01
tag

Rövid vélemény:
AN HD 7.2

Nos, nem olyan rég tettem fel, de gondoltam egy két dolgot leírok.
6.2 volt előtte(ugyebár az még 20D alapú), amit nem mellékesen megjegyzek, atomstabilan üzemelt!

Stabilitás, Ram használatban jobb volt a 6.2! Bár nem annyira észrevehető!
Egy nagyobb hiba nálam, hogy a 3G-t hajlamos eldobni, és csak 1 vagy van hogy 2 restart után áll vissza! (Feltételezem hamarosan javítva lesz)
GPS: Ez a rész viszont jobb! Napi szinten használom, így nekem első helyen áll fontosságban, de érezhetően jobb!
Aksit még nem igazán tudom viszonyítani.
Hívás minősége változatlan.
Kamera minőség változatlan. Azaz részemről teljesen oké!
Igazából folyamatos használat mellett szerintem jobb a 6.2 a 20D alappal. Ott nem nagyon volt röccenés, de nekem marad mostmár ez, főként a GPS végett! A többi egyenlőre nem zavar :) :)
Nagyjából ennyi.

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#12205) twinkiecz


twinkiecz
tag

Nekem is lefrissült a Telenor-os készülék!
Viszont bekapcsoláskor jön a hiba üzenet amit olvastam pár embernél plusz mindig előjön egy értesítés "Egy alkalmazás Google Play-Szolgáltatások" több nem fér ki az értesítésbe. Vajon ez mi? :F

linktr.ee/twinkiecz

(#12206) Hawk02 válasza geris197 (#12201) üzenetére


Hawk02
tag

Tedd fel a rootolt verziót:
http://forum.xda-developers.com/lg-g3/development/stock-t2961073
Ezt csak recoveryből tudod feltenni!A leírás szerint és működik.Nekem már 3 nap óta.

[ Szerkesztve ]

(#12207) Oberthur válasza twinkiecz (#12205) üzenetére


Oberthur
tag

Restart után nekem frissült a play szolgáltatás azóta nem írja hibára!

Próbáld meg restart után te is frissíteni!

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#12208) Hawk02


Hawk02
tag

Mi a különbség a SEA és NEU verziók között?LG G3 3/32GB készülékről lenne szó.

[ Szerkesztve ]

(#12209) twinkiecz válasza Oberthur (#12207) üzenetére


twinkiecz
tag

Köszönöm sikerült csak eddig nem volt ott a frissítés ikon.

De a bekapcsolási hibaüzenetet még mindig nem értem hiszen hivatalosan frissült, de ez legyen a legnagyobb hiba.

linktr.ee/twinkiecz

(#12210) DJ. Ru$y válasza DJ. Ru$y (#12199) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Most látom elírtam, szóval nem telefon, hanem Telenor. :W

Hawk02
Régiókód, elvileg semmi.

geris197
"Egyelőre", nincs ilyen módszert, mint a Purple, de a google állítólag nehezíti is a rootot a Lolliban már, szóval ez lehet nem is lesz annyira egyszerű.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12211) Hawk02 válasza DJ. Ru$y (#12210) üzenetére


Hawk02
tag

Azért kérdezem,mert a Hidden menu/ WCDMA-Only/Modem settings/Network Mode itt nincs semmi.(not supported)Nem lehet állítani a frekvenciát. :W
NEU-ezt írja.
SEA-állítható
Miért lehet?

(#12212) Motosz01 válasza tomalbert (#12197) üzenetére


Motosz01
tag

Köszi! Utánajártam, és sajnos sdFix-et még csak KK-ra látok. :( Ezek szerint még úgy látszik várakozni kell egy kicsit... míg kiadják lollipopra is.

(#12213) kakuk100 válasza krisztyann (#12203) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen. Közben már megjött az enyémre is a V20E.

(#12214) GGMPC válasza Oberthur (#12207) üzenetére


GGMPC
őstag

Nexus 5, Nexus 4 es mondhatom szinte minden telefon feldobja ezt a hibauzit - aztan megoldja.

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#12215) k5.20 válasza Motosz01 (#12212) üzenetére


k5.20
senior tag

Ezt keresd: Play / NextApp SDFix

(#12216) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Na felment a nyalóka , sokat javult a telefon rendszere, még kevesebb lett a lag, és ugy tűnik a widget újra töltögetés is megszűnt, belakva is. Ami nagyon szembe tűnő az a RAM használat míg kitkatnél kb. 200 MB volt szabad most sokkal jobb!! :))

Kb. 5-6 app volt megnyitva:

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#12217) Typhoon47 válasza szabo.norbi (#12216) üzenetére


Typhoon47
őstag

Miről váltva kevesebb a lag?

"Education is important but big biceps are importanter"

(#12218) mate198712


mate198712
tag

Sziasztok!

Most raktam fel a lollit, minden újraindításkor ezt az üzenetet kapom, megoldás van rá, hogy eltűnjön?

Kösz!

http://prohardver.hu/dl/upc/2014-12/15/386675_psvb1bvoebxrrnzo_screenshot_2014-12-15-18-34-41.jpg

[ Szerkesztve ]

(#12219) DJ. Ru$y válasza mate198712 (#12218) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak 10-20 hozzászólást kellett volna visszaolvasnod, nincs rá megoldás. Sőt még a gyári droid is kiírja, mint írták. Annyiszor indítod újra, hogy zavar?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12220) FZOLI96


FZOLI96
csendes tag

F400K-s készülékre valaki V20E-s TOT/KDZ fájlt tudna linkelni? Előre is köszönöm!

LG-G3-F400K-32/3 Android V20E

(#12221) lefkosia


lefkosia
őstag

Feltettem a 20E (vodafone) Eddig hibátlanul üzemel. Jóval gyorsabbnak tűnik, mint a 20C.

The Truth Is Out There

(#12222) szabo.norbi válasza Typhoon47 (#12217) üzenetére


szabo.norbi
tag

A mondatodat összefüggésben nem értem... lehet az én értelmi olvasásom rossz... :DDD De ha arra gondolsz hogy miben nyilvánul meg, akkor oldal lapozásnál, névjegyzékben lapozásnál és app váltások között véleményem szerint kisebb vagy kevesebb a laggok előfordulása! :))

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#12223) mate198712 válasza DJ. Ru$y (#12219) üzenetére


mate198712
tag

Visszaolvastam, csak megoldást nem láttam, hogy írtak volna. :)

Köszi a gyors választ!

(#12224) szabo.norbi válasza Typhoon47 (#12217) üzenetére


szabo.norbi
tag

B@zd... Most már értem. :DDD KitKat v10L. :DD Az első mondatom meg felejtsd el. :D

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#12225) trapi80


trapi80
tag

Sziasztok!

Azt kérdezném, hogy ebben a készülékben van-e olyan megoldás mint a Note 3 készülékben (azt hiszem röpke pillantás volt a neve), hogy gomb, koppintás nélkül -ha elhúzod a kezed a kijelző felett- felvillan és leolvasható pl. az idő?

Köszi!

Üdv: Roland

(#12226) Typhoon47 válasza szabo.norbi (#12224) üzenetére


Typhoon47
őstag

:DDD Bocs, fogalmazhattam volna érthetőbben valóban. De köszi!

"Education is important but big biceps are importanter"

(#12227) szabo.norbi válasza trapi80 (#12225) üzenetére


szabo.norbi
tag

S4-be is volt, az mondjuk tetszett benne a minősége a telefonnak már kevésbé. De ebbe nincs olyan.

Typhoon47: no problem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#12228) delon válasza geris197 (#12201) üzenetére


delon
tag

Nekem is lejött OTA v20e
Jelenleg tesztelem

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#12229) Bilux


Bilux
veterán

Remek gyári ota frissítésnél is jelentkezik a hibaüzenet. Mint az eddigi összes lolli alatt... Másnál is? :F

Warning!

Ntcode hablaty..

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#12230) krisztyann válasza Bilux (#12229) üzenetére


krisztyann
tag

Én a kdz-t raktam fel,nekem így nincs hibaüzi.

(#12231) Bilux válasza krisztyann (#12230) üzenetére


Bilux
veterán

Ota-n volt? Nem értem miért van ez.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#12232) Oberthur válasza Bilux (#12229) üzenetére


Oberthur
tag

Nekem is OTA frissítésem van és hibátlan a teló, nincs hibaüzenet! :R

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#12233) lewyy87 válasza krisztyann (#12230) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Nekem is most ment fel kdz és van hibaüzi. de pont le kell szarni, elvileg nem kapcsolgatod naponta 50x a telót

(#12234) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Ez milyen tok lehet? Tudja valaki?

(#12235) takika258


takika258
tag

ezEgyedi profilkepet hogyan tudok berakni? :DD

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#12236) mtm800 válasza Bilux (#12229) üzenetére


mtm800
senior tag

2 telóra is kdz-vel tettem fel , nincs hibaüzi egyiken sem.

(#12237) geris197 válasza Hawk02 (#12206) üzenetére


geris197
tag

Nincs custom recoverim és nem is lesz,márpedig custom romot csak úgy tudok feltenni.És mókolt szoftvert sem teszek fel mert olvasom,hogy aki így tesz mindég valami probléma merül fel,nem megy ez,leáll amaz,rossz az akku idő...ezekre nekem nincs szükségem,gyári rom roottal nagyon jól működik,meg vagyok elégedve mindennel. A rootra viszont szükségem van bizonyos programok futtatásához és,hogy az sd kártyára tudjak írni és törölni dolgokat.
Azt látom,hogy az itt fórumozók szinte mind ráengedik a loli frissítést...Ennyire nem használ senki rootot?Meg vannak appok amik egyáltalán nem mennek,gondolom ezek sem hiányoznak senkinek....

(#12238) szabo.norbi válasza Bilux (#12231) üzenetére


szabo.norbi
tag

Én pc suite-al tettem fel, előtte HR pc suite-al Rom frissít majd megint HR, semmi hiba üzenet. :))

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#12239) takika258 válasza takika258 (#12102) üzenetére


takika258
tag

Már megrendeltem a 2Gb os verziot es szerintem már meg is lesz csutortokre :DD

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#12240) delon


delon
tag

mindig tv alkalmazás nálatok működik?
mert nekem nem igazán de most már play en sem találom

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#12241) Kasya válasza Just_Reboot (#12234) üzenetére


Kasya
nagyúr

O lesz az
Bugdroid Circuit Case

(#12242) fecske95 válasza zermi (#12188) üzenetére


fecske95
tag

Én vissza tettem a 7.1 amíg nem oldódik meg a dolog...

(#12243) DJ. Ru$y válasza Bilux (#12229) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Neked is azt tudom írni, mint az előbb, hogy állítólag a gyári droid is dobál ilyet a usereknek. Nincs rá megoldás egyelőre.

(#12235) takika258
Te sehogy, majd a moderátorok, ha jogod lesz rá, hogy kérj. Megnyitod a fórumot, keresőbe, egyéni arckép, találsz pár témát amit fuss át.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12244) Just_Reboot válasza Kasya (#12241) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Köszönöm :R

(#12245) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Én azt veszem észre, hogy V10N alatt a proci nem melegszik annyira, mint bármelyik Lolli alatt. Ezt most tesztelem/teszteltem az Elixir-el.
Ez nem placebo, hanem mérhető.
V10N alatt ritka az 50-55 fok, viszont az összes lolli alatt 50 volt a default már sima böngészővel is. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12246) takika258 válasza DJ. Ru$y (#12243) üzenetére


takika258
tag

koszi :)) ,amugy avalaki letudná irni nekem h hogyan megy itt a frissitgetes gondolok most arra h mik ezek a 20L stb hogy ezek milyen sorrendben jottek ki es melyik a legjobb?Szeretnek egy kicsit kepbe lenni nagyabol a telefonnal kapcsolatban h amikor meglesz akkor ne akkor kapkodjam a fejem,mert akkor ugyse lesz idom(Bocs h kicsit ertelmetlenul fogalmaztam :( )

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#12247) miami123


miami123
tag

Felraktam a 20E-t wipe nélkül. Volt hiba üzenet.

Gyorsan wipoltam. Eltünt az üzenet.

Egy másik kártyával meg akartam nézni, hogy függő e a telefon. Már kivettem az akkut, mikor eszembe jutott, hogy a másik kártya normál méretű, így hagytam a francba.
Indítom a telót, hát nem ott van megint az az üzenet ! :W

(#12248) DJ. Ru$y válasza takika258 (#12246) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Téma összefoglaló ott van a topik elején.

Aki tanakodna esetleg, hogy vegye vagy ne vegye, az itt is olvashat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12249) Hawk02 válasza geris197 (#12237) üzenetére


Hawk02
tag

Én csak javasoltam,mert aki felteszi akár kdz-vel annak jelenleg nincs lehetőség a rootra.Az elérhetőséget,amit küldtem az gyári rom rootolva.Nekem nincs semmi gondom vele,mert ez a gyári rom,csak rootolva.Nincsenek benne változtatások.Ez az én véleményem,tapasztalatom.Pedig már akkor foglalkoztam a custom romokkal, mikor még memóriakártyáról lehetett betölteni az androidot,másik rendszerről.Vannak nagyon jó custom romok,de jelenleg a gyári romok már olyan szinten vannak,hogy átlag felhasználónak teljesen megfelel.Ezzel semmi gond!!!Nekem nem állt le,akkuidő tökéletes,minden akadás mentesen működik. :C Megértettem amit írtál és elfogadom!Mindenkinek saját döntése. :R

[ Szerkesztve ]

(#12250) krisztyann válasza Bilux (#12231) üzenetére


krisztyann
tag

Jött ota-n is de nem akartam úgy felrakni, a főverzió váltás miatt. Így leszedtem innen a sajátot és azt raktam fel wipeolva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.