Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) nincskedvem válasza Lecs@ (#12050) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Nekem az asszonynak a 520-as lumiája szokta ezt, aztán néha megjavul. Nem lehet,hogy sok eszköz van a routerre csatlakoztatva, és a g3nak már nem jut "hely"?

(#12053) aTe014 válasza mtm800 (#12041) üzenetére


aTe014
aktív tag

Esetleg majd leírnád a tapasztalataidat a 20E-vel? :)
Én is tervezek egy frissítést 10L-ről, és érdekelne, hogy ugyanolyan stabil-e a hálózat, wifi, adat, gps, sync illetve, hogy van-e hibaüzenet bekapcsolásnál/újraindításnál :)
Tökéletesen működik a KK, csak ugye hajt a kíváncsiság, és a frissítési vágy :D

i14Pro

(#12054) Motosz01


Motosz01
tag

Ja még valami az összefoglalóból: "Ezen írás időpontjában sajnos még nincs lehetőség a gyári Android 5.0 rendszerek rootolására". Ez íródott akkor, mikor a legfrissebb verzió a V20A volt. De már V20E-nél járunk? Szóval a rootolás kérdésem is jogos volt. Mivel az sincs a leírásban.

(#12057) Peat76


Peat76
őstag

Használ itt valaki gyári, nem rootolt készüléken szűz T-s szoftvert, van vele gond?
A V10e mikor jött ki? :R :R a válaszokat!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#12058) mtm800 válasza aTe014 (#12053) üzenetére


mtm800
senior tag

Eddig semmi gond nem volt. Hibaüzenet nincs nálam, összes alkalmazást simán visszaállította google fiókbol. wifi stabil, amennyiben relevánsnak tekinthető kb 1 órás használat után. Frissitésnél az összefoglaló alapján jártam el annyi különbséggel , hogy a figyelmeztetés után nem vártam ki, hanem kivettem az akksit--újra download mód, és újból ráengedtem a kdz filét a beállításokkal és simán telepítette kb 6-8 perc alatt.Remélem lesz rá root mert számomra van pár teljesen felesleges google-os alkalmazás amit gyomlálni szoktam a többi droidos telókon is.Navbar magassága is feleslegesen nagy nekem ,ált. 24 -es beállítást használok, de majd megoldják ezt is, mint ahogy eddig is.

[ Szerkesztve ]

(#12059) fecske95 válasza eladogeppc (#12033) üzenetére


fecske95
tag

Mennyi hely van a belső tárolódon?

[ Szerkesztve ]

(#12061) Peat76


Peat76
őstag

Hungary LGD855 A6DH D85520e [Android 5.0] 00_6 2014/12/12

Jól látom kint van a hivatalos T-mobilos 5.0?? :Y :Y ?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#12062) Just_Reboot válasza mtm800 (#12058) üzenetére


Just_Reboot
addikt

XDA-n van hozzá root.

(#12066) mckangi válasza mckangi (#12018) üzenetére


mckangi
senior tag

Na talán lesz valami a függetlenre is gyári fw témában.
Nem elérhető a szerver a frissítő menűpont alatt.
Talán most frissítik.

Poco F3

(#12069) SlyChocolate válasza Peat76 (#12061) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Honnét tölthető? Mert a teló azt mondja a legfisebbet használom.
V10e-216-30

(#12071) FZOLI96 válasza Kasya (#12044) üzenetére


FZOLI96
csendes tag

De ezek nem TOT-fájlok vagy tévedek?:o

LG-G3-F400K-32/3 Android V20E

(#12072) Jodanovich válasza SlyChocolate (#12069) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

[link]

Life is Short... Ride Hard!!!

(#12079) álarc


álarc
aktív tag

Sziasztok! Tudtok segíteni? 9H üveget hol rendelitek? Tudom Ebay.. Megbízható kéne. Esetleg beszállnék egy menetbe! Csak a készülék G pro 2 :-/

[ Szerkesztve ]

(#12081) SlyChocolate válasza Jodanovich (#12072) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ezer hála. Köszi. :R

(#12083) GGMPC válasza Kasya (#12077) üzenetére


GGMPC
őstag

Azt még tedd hozzá, hogy az LG szervíz a felsorolt hibák egyikével sem hajtja el a felhasználóit - sőt ahogy eddig láttuk mindenki elégedett volt a visszakapott készülékével.
Független alaplap a szejjel romolt függő telefonban, szep új burkolat, kijelző!... sorolhatnám...
(Telemaxos kalandok nem ide értendők!)

A szamszung szervízről ez nem igazán mondható el még külföldön sem - és ezt biztosan tudom.

Mindenki nyugodjon meg és húzzon vissza a saját topikjába - hacsak nem építő jellegű a jelenléte! :Y

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#12085) zoleeno1 válasza álarc (#12079) üzenetére


zoleeno1
addikt

Én ilyet és tőle rendeltem, gyorsan itt volt, jó minőségű, teljes megelégedéssel használom :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12086) RECSKA válasza zoleeno1 (#12085) üzenetére


RECSKA
veterán

Koszonom! Bar nem nekem irtad, de mar rendeltem is 3-at. Pontosabban meg nem. Beszall valaki?

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12088) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Segíthetnének tok kérdésben. A mai napig nem találtam olyan tokot ami tetszene... :DDD A spigen ultra hybrid bejön de 5K-ért sokallom... Régen használtam szilikon tokokat meg műanyagokat is de valami különlegességet keresek és az se lenne baj ha olcsó. :DDD Segítsetek!!! :))

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#12089) Kasya válasza szabo.norbi (#12088) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha különlegeset keresel, akkor egy ilyet keress szvsz :)

Nem tok, inkább keret...de fogást biztos biztosít. Volt korábban is topikban is, nem tudom valaki vett-e végül, de érdekelne a dolog. Nagyon szemezek vele már a kezdetek óta :)

(#12090) GGMPC válasza szabo.norbi (#12088) üzenetére


GGMPC
őstag

Olcsón nem fogsz kapni rendes minőségi tokot - azok 5 fölött kezdődnek. :B

Nekem van egy gyári, premium hard case ami bőrhatásu és nagyon begyere...
Expansyson nézegesd meg a tokokat! (írd be az exp. keresőbe, hogy LG G3)

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#12091) Kasya válasza GGMPC (#12090) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jut eszembe...QC tok elég olcsón kapható aprón, ha jól emllékszem.

(#12092) szabo.norbi válasza Kasya (#12089) üzenetére


szabo.norbi
tag

Köszi. :) Egyik ismerősöm S4-en használt ilyet, nekem annyira nem volt bejövős. :D Hú de hülye igényeim vannak. :DDD QC nem tetszik, nem lenne kedvem nyitogatni. :D

GGMPC: Köszi szétnézek majd. :)
Más:

Eddig azért ez nem rossz, és nincs lagg, se semmi más probléma ami miatt újra kéne inditanom. :)) Egyedül a home képernyő folyamatos újra töltése zavar de megbaratkoztam vele. :)

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#12093) Kasya válasza szabo.norbi (#12092) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hát, akkor nagyon mások az igényeink :B ;)

A képernyő újratöltés miben nyilvánul meg pontosan? Kint van a gyári időjárás widget? Próbáld meg EZZEL a widgettel. Ezzel jobb szerintem és nem töltögeti úgy.

(#12094) bokarcsi71: 2014...az eddigi összes modellé :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12094) bokarcsi71


bokarcsi71
aktív tag

Sziasztok! Érdekelne hogy a G3 gyártási évét hol tudnám megnézni?Van rá valami kód?

(#12095) szabo.norbi válasza Kasya (#12093) üzenetére


szabo.norbi
tag

Igen kint van a gyári widget. Az okozná? Mert akkor megpróbálnék egy másik időjárás widgetet.
Utólag már látom megvalaszoltad ezt is. :DDD Megpróbálom azzal köszi. :)

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#12096) DJ. Ru$y válasza Kasya (#12089) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én vettem fekete Love Mei-t, nekem nagyon tetszik, és nagyon patent. Töltésnek bezavart a "szilikon" tok, így az le, ez fel, fogása sem rossz, nincs útban, és itthon 2.990 Ft, ingyen szállítással. A szépséghibája annyi, hogy van rajta "antenna" hely, de nem zavar.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12097) álarc válasza zoleeno1 (#12085) üzenetére


álarc
aktív tag

Köszi! :R

(#12098) Kasya válasza DJ. Ru$y (#12096) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mennyire vastagitja a keretet? Nem sérti meg a műanyagot? :R

(#12099) rettenet78 válasza álarc (#12097) üzenetére


rettenet78
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap a vodás g3-ra megjött az 5.0 androidom, de sok változást nem vettem észre. Mit kellene észlelnem?

(#12100) rettenet78 válasza GGMPC (#12083) üzenetére


rettenet78
csendes tag

az mit jelent, hogy telemaxos kalandok? több helyen is szervizeltethető?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.