Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13101) gyuri2008 válasza bigdigit (#13098) üzenetére


gyuri2008
veterán

Pl. Ez [link]én is ezt használom, tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#13102) Destroyer 4x válasza RECSKA (#13097) üzenetére


Destroyer 4x
tag

A 32/3-as G3-mal van egy árban az s5 ezért nehéz dönteni...

(#13103) bigdigit válasza gyuri2008 (#13101) üzenetére


bigdigit
addikt

Azt kipróbálnád nekem ha teljesen hátra van hajtva a fedőlap fektetve rárakható a gyári wireles töltöre leesés nélkül?Videózni is szoktam és a töltőt szeretném használni tartónak hozzá.Elég keskeny ez a káva.

(#13104) la_cc válasza Destroyer 4x (#13102) üzenetére


la_cc
addikt

Mi olyan jó abban az S5-ben? Vicc az a kijelző... :U

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13105) Destroyer 4x válasza la_cc (#13104) üzenetére


Destroyer 4x
tag

Mire gondolsz?? Kontrasztban simán veri a G3-mat

(#13106) la_cc válasza Destroyer 4x (#13105) üzenetére


la_cc
addikt

Én mint mezei user pl. a színek megjelenítését veszem észre, olyan mint egy rajzfilm... ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13107) Destroyer 4x válasza la_cc (#13106) üzenetére


Destroyer 4x
tag

Úgy érted meseszép? :D :D

(#13108) lewyy87 válasza Destroyer 4x (#13107) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Úgy érti és én is úgy vélem, hogy mese, mint nem valósak a színek....

(#13109) Rx válasza GAthersw (#13036) üzenetére


Rx
aktív tag

Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatod!
Ezek szerint 1 nap alatt javítják, aminek örülök.

Januárban be is adom a készüléket, de egyenesen az lg-hez megyek, nem akarom a szolgáltatón keresztül.

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#13110) Hajnii20


Hajnii20
tag

Sziasztok!
Végre nekem is megvan ez a csodaszép készülék.
És ami a lényeg nagyon gyors.
Gyönyörű.
Tudnátok esetleg olyan alkalmazást rá ,amin zenéket lehet letölteni?
Köszi előre is

(#13111) Zolint


Zolint
tag

Sziasztok!

Ma megjött a feketeség, meglátjuk jó lesz e valamire. A G3 mellett jól mutat. :)

(#13112) tothl válasza lewyy87 (#13108) üzenetére


tothl
addikt

Ugyan hagyjuk a blablat...persze megertem, hogy valamivel vigasztalni kell magatokat.... :U

(#13113) babosf


babosf
aktív tag

sziasztok,
vásárlás előtt kérdezném, hogy milyen offline navi megy rajta?
Rigo (igor) van rá? Köszi

Galaxy S23 Ultra

(#13114) lewyy87 válasza tothl (#13112) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Semmi vígaszra nincs szükségem, kicsit sem bántam meg, hogy a két készülék közül ezt választottam.

[ Szerkesztve ]

(#13115) RECSKA válasza Destroyer 4x (#13102) üzenetére


RECSKA
veterán

En 105ert vettem. Annyiert azert nincs s5...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13116) ßrainiac válasza tothl (#13112) üzenetére


ßrainiac
addikt

Szerintem ez nem ilyen kenyszer vigasz, hiszen minden vehet azt, ami tetszik neki. Itt valszeg mindenki azert vett G3-at mert tetszet neki, nem azert mert az S5 amoledjere vagyott :U

Nekem volt mar ilyen is, olyan is, mindkettoben van valami ami tetszik, de hosszu tavon az IPS-t jobban szeretem, mert a szememnek kevesbe megterhelo. Igaz, S5, Note 4 meg nem volt a kezemben, ezekrol nem tudok nyilatkozni.

(#13117) ßrainiac válasza RECSKA (#13115) üzenetére


ßrainiac
addikt

En 100-ert ph!-s kollegatol, hasznalatnak semmi nyoma nem volt rajta, szoval mintha zsir uj lenne.

S5 kinezetre nekem az izlesesseg hatara alatt van, igy szoba sem johet szamomra, egyik samu sem tul jo ebben mostanaban :/

(#13118) 33as válasza Zolint (#13111) üzenetére


33as
senior tag

Azért majd valamit írjál róla! :R

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#13119) siofok00


siofok00
tag

Feldobtam a 32-eshez való v20e, egész korrekt. Egyedül ami zavar, hogy a kamera nagyon túlélesít egy S5-höz viszonyítva, viszont Lowlightban sokkal jobb.

https://www.flickr.com/photos/130124779@N02/sets/

(#13120) DJ. Ru$y válasza tothl (#13112) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszönjük, elég lesz. Tudod, hogy nincs veled bajom, de ha nem tetszik nem kell idejárni, gondolom aki S5-ön gondolkodik, az oda is írni fog, nem csak ide, elő lehet adni neki ott a dolgokat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13121) takika258


takika258
tag


Nem tudjatok hogy miert nem telepiti fel Lolli-n.(Én angol forumokaon azt olvastam h kikell kapcsolni az ART funkciot(ez4.4-es androidnal volt).de mivel tudtommal az 5.0 android alapbol azt hasznalja akkor h allitsam vissza,vagyel lehet inditani mashogy is?) :(

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#13122) Helltak válasza Hajnii20 (#13110) üzenetére


Helltak
őstag

Üdv itt!
Sokat próbáltam már, de legjobban egy Titan nevű app jött be nekem.
Play áruházban megtalálod, ingyenes.

Xiaomi 14 Ultra

(#13123) bigdigit


bigdigit
addikt

Mivel lehetne wifin kezelni SD kártya tartalmát?Gondolok másolásra törlésre.Most,hogy lett vezeték nélküli töltésem minél kevesebbszer szeretném ki-be dugdosni usb kábelt.Ez előtti telefonomnál sajnos megrepedt az egész keret felette ez miatt.

(#13124) nincskedvem válasza nincskedvem (#13034) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Valaki :U

(#13123) bigdigit Airdroid Nagyon rég használom,és bármire jó. Csak wifi kell neki.

[ Szerkesztve ]

(#13125) dimrus2 válasza bigdigit (#13123) üzenetére


dimrus2
tag

Én az SwiFTP progit használom

LG G4 Titan/Arany QC, LG G3, LG 4xHD, Motorola Defy, Nokia több típus éveken át.

(#13126) Saccco válasza nincskedvem (#13034) üzenetére


Saccco
nagyúr

Próbáltad a wifi csatornát 10 alá állítani a routeren?

Nekem Moto G kínlódott hasonló miatt.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13127) nincskedvem válasza Saccco (#13126) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Ezt magyarázd el kérlek. Nem vagyok elveszve a technika terén,de hálózati eszközökhöz nem értek. :R

(#13128) #27813376 válasza tothl (#13112) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nincs ra szukseg.... Az ajton nem engednek be semmit ami Samsung.

(#13129) gyuri2008 válasza bigdigit (#13103) üzenetére


gyuri2008
veterán

Mivel fekszik rajta nem tud leesni.
Amúgy tölti nyitott állapotban is.

(#13130) supertrezi


supertrezi
aktív tag

Light Manager működtetése G3-on:

Valamelyik nap itt sírtam, hogy nem működik normálisan ez se meg a Light Flow se, akármit csinálok. Valamelyik angol oldalon ráeleltem a megoldásra. Hátha kell valakinek, aki pontosan testre akarta szabni a LED jelzéseit.

Beállítások - Kijelző - Értesítési LED - Bekapcsoljuk - Pipa csak az Alkalmazásletöltés előtt legyen! Jeee, így már korrektül működik.

Nem teszteltem, de gondolom Light Flow esetén is ez a megoldás. Üdv.

(#13131) supertrezi válasza ßrainiac (#13116) üzenetére


supertrezi
aktív tag

Én pl. nem azért vettem LG-t, mert zavart az amoled. S4-gyel nyomtam másfél évig, gyönyörű kijelzője van annak is. Nekem amoled-nem amoled egyre megy. És szerintem a legtöbbeket ez abszult hidegen hagyja.

S5-nek inkább a külseje zavarna. Nevetséges ez az évek óta szinte változatlan Samu-dizájn...

[ Szerkesztve ]

(#13132) Kasya válasza Zolint (#13111) üzenetére


Kasya
nagyúr

:C Nem semmi. Eddigi legszebb smart watch. Irj rola feltetlen!
Honnan es mennyiert, ha lehet kerdezni?

(#13133) Lecs@ válasza la_cc (#13104) üzenetére


Lecs@
addikt

:Y :C

512 GB

(#13134) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Van valami észrevehető különbség a kk és lolli modemek között? Az a gyanúm hogy CM nem nyúl a modemhez.

(#13135) bigdigit válasza nincskedvem (#13124) üzenetére


bigdigit
addikt

Airdroid kilőve.Úgy látom csak filetransfer működik vele és azt is csak belső tárhelyre engedi másolni.

(#13136) nincskedvem válasza bigdigit (#13135) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Nekem megy mind külső tárhely,mind belső. Meg a rendszert is elérem vele.

(#13137) Zolint válasza Kasya (#13132) üzenetére


Zolint
tag

Nos hát jó cucc, könnyen tudtam párosítani a G3-al. Az óra le is frissítette magát 5 ös androidra, nem sok időt nyomkorásztam még, de elég sok féle óra kijelző stílust lehet állítani, alapból is meg play-böl is tölthető. Hívást kaptam fel tudtam venni, letudtam tenni, zenét vezérli telefonon. Fittness dolog sok van rajta, na ezt nem tudom majd kihasználom e. :D
Kártyákat a telefonról küldözgeti. időjárás, események. A beszédemet elég jól megérti, gyorsan írja a találatot, és dönthetek hogy nyissa e a telefonon a megfelelő alklamazást, pl chrome.

Belehet állítani hogy elhalványuljon a kijelző vagy kapcsoljon ki kézfelemelésre aktivizálódik. Autóban vezetés közben, kanyarokban amikor tekertem a kormányt mindig fel fel villant. :)

Egyszóval vagány cucc, tetszik.

Telenortól van, LG F70 el vettem, ami ajándék lesz faternak, ürügy hogy áttérjen az okostelefonra. :D
Ilyen start csomaggal vettem, úgy is akart előfizetést, így kamatmentes a cucc, 3190ft + 2200ft havonta.

Ugye két év:
előfizetés (3190x24=76580)
készülékek / F70+WATCH R / : (2270x22=60984)
Én úgy gondolom megérte. :)

Ha kérdés van tessék nyugodtan, megnézem.

Még egy pár kép: (vagány a töltős bölcsője)

(#13138) #27813376 válasza bigdigit (#13135) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ftp Szerver a playban, ez nekem mukodik.

(#13139) Hawk02 válasza babosf (#13113) üzenetére


Hawk02
tag

Here Beta-t használom.Letölthető az áruházból.

[ Szerkesztve ]

(#13140) Lecs@


Lecs@
addikt

Én elég régóta ES File Explorert használom FTP kapcsolatra is, nem csak Filekezelőnek.

512 GB

(#13141) Hajnii20 válasza Helltak (#13122) üzenetére


Hajnii20
tag

Köszi

(#13142) Destroyer 4x


Destroyer 4x
tag

Filmezést hogy bírja a telefon? Elég sokat nézek a mostanin is főleg blu ray filmeket.

(#13143) GGMPC válasza Destroyer 4x (#13142) üzenetére


GGMPC
őstag

Ha 1-2GB-s MKV fajlokrol beszelunk akkor nagyon jol megy neki, mert konkretan alig eszik az akkubol es melegedes stb... zero.

:K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#13144) ßrainiac válasza Destroyer 4x (#13142) üzenetére


ßrainiac
addikt

Huh.. blu-ray? Es hova teszed be a lemezt? :DDD

;]

(#13145) lewyy87 válasza Destroyer 4x (#13142) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Én melóban szoktam filmet nézni:

Kép1
Kép2

Melegedés nincs, gyári lejátszó is visz minden formátumot bár én MX Playert használom a +hangerő miatt

[ Szerkesztve ]

(#13146) #27813376 válasza Zolint (#13137) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nekem van kérdésem.
Akku mit bír? Utálnám kétnaponta az órámat is töltögetni :)
Illetve komplett mire jó ez? Ha jön hívás, üzenet, mail, csipog a telefon mindig.
Na ekkor csipog az óra is? Hívnak, látom az órámon, utána megkeresem a telefont hogy tudjam fogadni?
Nem egyszerűbb egyből a telefont elővenni mint tájékozódni az óráról?

Nem kötözködésképp írom, ne annak vedd, csak tényleg kíváncsi vagyok, mert kezemben sose volt még ilyen kütyü ;) . Ezekben egyedül a kijelző tetszik, de nem bírnám ki, hogy töltögessem.

(#13147) lewyy87 válasza #27813376 (#13146) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Gondolom éjjel is az órát nézed:D Amikor alszol csak mint normal órát lerakod az asztalra, nah ezt nem az asztalra teszed, hanem a töltőpadra:) Viszont értelmét én sem látom, csak a töltési kifogásoddal ne értek egyet:)

(#13148) Kasya válasza lewyy87 (#13147) üzenetére


Kasya
nagyúr

Gondolom meglepo, hogy valaki sose veszi le az orajat ;)

(#13144) ßrainiac: A lemez lenne a legkisebb gond...de egy film merete miatt fel se ferne a telefonra :D

Egy kepet kerhetek, ahogy a kezeden van? Hogy mennyire vastag hasznalatban... Amugy nagyon "csecse" kis cucc :K

(#13149) #27813376 válasza lewyy87 (#13147) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nem, éjjel nem. De a töltőpadot be kell dugni a konnektorba, onnan kihúzni, órát rátenni, stb.
Plusz macera.

(#13150) akooos válasza #27813376 (#13146) üzenetére


akooos
veterán

Én lassan 3 hete használom G2-vel az enyémet. Én 2 naponta este töltöm, úgysem órával a kezemen aludtam soha, ezt is le tudom rakni a SAJÁT töltőjére, nem halok bele. Nekem be van állítva, hogy ha csatlakoztatva van a telefon akkor a teló ne jelezzen semmire a zsebemben. Az óra rezeg, felvillan. Ha érdekel az értesítés akkor megnézem telefonon (vagy akár az órán is ugye, mert lehet lapozni rendesen), ha nem akkor elhúzom oldalra és voila, meg sem történt :D

Hívásra. Van bluteooth headsetem. Kocsiban mindig rajtam van, egyszerre van csatlakoztatva az óra és a headset. Hívnak, megnézem az órán, hogy ki keres és felveszem vezetés közben mondjuk az óráról. (Blutetooth stereo headset zenéhez, nem pedig telefonáláshoz, ergó a füles a fülemben a vezérlő pedig a kabátom zsebében, ruhám alatt stb.)
Hasznos kis kütyü ez hidd el.
Ja és ezer meg ezer stílust be lehet rajta álíltani. Igaz, a legtöbbet XDA-ról letörölték különböző jogok miatt (Rolex, TAG Heuer stb.), de van egy kínai fórum ahol 1000000000000000 van körülbelül.

Két személyes kedvencem van egyébként
Ez az egyik

Ez pedig a másik

szerk.:
Ja, van rá rengeteg app. Böngésző, launcher, játék(!!), számológép, naptár, kb minden. A kedvencem az, ami a telefon kameráját használja. Hogyan kell elképzelni: telefon TELJESEN sötét kijelzővel marad, viszont az órán látod live-ban, hogy mit lát a telefon kamerája. Tudsz fényképezni első,hátsó kamerával, vakut ki-be kapcsolni stb. Nagyon baba szerintem, bár igazából feleslegesnek is mondhatnánk, de eyecandy, mint az egész óra... :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.