Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) Csubika79


Csubika79
csendes tag

Sziasztok! Sokszor kínai amiről beszéltek de azon leszek,hogy megtanuljam ezeket. Én keveset szólok a fórumhoz de mindig figyelemmel követem. Ezúton is kívánok én is Boldog Új Évet! ☺

(#13952) Saccco válasza GuruZone (#13950) üzenetére


Saccco
nagyúr

Persze a kislányod... ;] :DDD

Talán ez az.
Vagy ez? :F

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13953) limahl 11


limahl 11
tag

(#13954) AloeLaci


AloeLaci
újonc

Sziasztok!
Először is Boldog Új Évet Kívánok!
Vásároltam egy G3 16/2 független készüléket.

Felraktam rá az 5.0-ás frissítést pc suittal a frissítés után nagyon lelassult a telefon.
Megpróbáltam a gyári beállítások visszaállítását úgyis lassú maradt.
Valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Esetleg hogyan lehet visszarakni a régi verziót.
Addig hasított!
Illetve a térerővel is gondok vannak azzal sikerült valakinek valamire jutnia?
Előre is köszönöm.

(#13955) Meggyi001 válasza GuruZone (#13950) üzenetére

Próbáld ki ezt is, ez van a csajomnak most, elég pofás, forognak szép lassan a mézeskalács figurák meg az ajándékok, közben meg szállingózik a hó: Snow Stars Free

https://gamergep.hu/

(#13956) estikornel


estikornel
tag

Sziasztok!

Borzasztóan merül a telefonom, 3 óra messenger után úgy, hogy 20% fényerő volt és csak alig volt a kijelző bekapcsolva, merült 28%-ot, wifiről. Ez normális, vagy még "be kell érjen" az akkumulátor? Illetve a térerő is eléggé ingadozik, ezt úgy tudom a hangszóró keretének a cseréjével lehet fixálni, ez mennyibe kerül és milyen remények fűzhetőek hozzá, hogy a hibát tényleg megszűnteti?

Továbbá keresek egy olyasmi alkalmazást ami a mobilinternetemet méri illetve szól ha a korlát közelében vagyok már. Wp-ről hiányolom a Data Sense nevű featuret.

(#13957) Meggyi001 válasza estikornel (#13956) üzenetére

A második gondra talán ez is jó: 3G Watchdog - Data Usage

https://gamergep.hu/

(#13958) aTe014 válasza estikornel (#13956) üzenetére


aTe014
aktív tag

A mobiladat korlátozásra gyári megoldás is van, ha a Beállítások > Mobiladaton belül bekapcsolod 'a mobil adathálózat korlátozását'. Így figyelmeztet és meg is szakítja az adatkapcsolatot, ha elérted a limitet.

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#13959) estikornel válasza aTe014 (#13958) üzenetére


estikornel
tag

Köszönöm, sikerült megtalálnom, csak be kellett először kapcsolni hozzá és után érhetők el a beállításai. :R

Már csak a szegény akksi vérzéseit kéne valahogy elkötni egy jókora sebtapasszal és tippel. :)

Szerk.: MLT funkció kikapcsolása: Ezt elvégeztem a probléma érdekében, az ART-t érdemes bekapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#13960) Saccco válasza estikornel (#13956) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én a My Data Manager-t használom erre.
Tömörítéshez még pluszban Opera Max.
Böngészésre Opera Mini, ezt csak mobilneten.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13961) DJ. Ru$y válasza estikornel (#13956) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A messenger egy akkora kalap sz@r alkalmazás a facebookkal egyetemben, hogy nem csodálnám, ha 20 perc alatt 0-ra szívná az aksit, keress rá valami alternatívát.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13962) aTe014 válasza estikornel (#13959) üzenetére


aTe014
aktív tag

ART-ot is érdemes bekapcsolni, nem hiába megy a Lollipop alapból azon :)
Szóval ezért is érdemes, akár wifin keresztül is (utána egy gyári visszaállítással) frissíteni 5.0-ra :)

[ Szerkesztve ]

i14Pro

(#13963) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok! Mindenkinek BUÉK! :))
Szeretném kérni ajánljatok egy jó Romot amin nagyjából jól működik minden, gyors, jó az aksi és megy rajta az Apex Launcher. Előre is köszönöm!!!

(#13964) KisBundi


KisBundi
őstag

Melyik most az elérhető legjobb ROM ami stabil és az akkuval is jól bánik? :) Gyárit előnyben részesítem. 5.0 felejtős még? :)

(#13965) Just_Reboot válasza kakuk100 (#13963) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Android Now HD,CloudyG3,ChupaChups, ezek a leg népszerűbbek de én AOSP romokat használok.

(#13966) estikornel


estikornel
tag

Az ART alapértelmezetten be van kapcsolva V20f-EUR-XX rendszeren? Természetesen lollipop de nem találom a lenyíló rész alapján sem.. :(

(#13967) aTe014 válasza estikornel (#13966) üzenetére


aTe014
aktív tag

Igen-igen, már a beállításokban sincsen benne. :)

i14Pro

(#13968) krisztyann válasza KisBundi (#13964) üzenetére


krisztyann
tag

Nekem mióta megjelent, a Lolli van fent. Szerintem sokkal jobb mint a 4.4.

(#13969) kakuk100 válasza Just_Reboot (#13965) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen, de azt hiszem amit Te használsz azon nem megy az Apex, a Cloudy-n se Te mit használsz rajta? A ChupaChupst még nem próbáltam

[ Szerkesztve ]

(#13970) delon


delon
tag

Sziasztok nem tudtok ajánlani valami reklámblokkoló alkalmazást? A telefon nem rootolt. A real racing 3 at a reklámok teljesen használhatatlanná teszik folyamatosan újraindul a program nem menti el a futamok eredményeit stb.

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#13971) AloeLaci válasza krisztyann (#13968) üzenetére


AloeLaci
újonc

Szia
hogy raktad fel a Lolli-t. én felraktam és azóta sokkal lassabb lett a telefon.
Annyira lassú, hogy a galériában a képek váltogatásánál megjelenik a "betöltés..."
Mit ronthattam el?
Köszi

(#13972) limahl 11 válasza kakuk100 (#13969) üzenetére


limahl 11
tag

miért ne menne az apex?? amugy nova job,nálam is az van,de apex is megy,gyári trés rom.

[ Szerkesztve ]

(#13973) Just_Reboot válasza kakuk100 (#13969) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az Apex launcher 4.0 án vagy attól feljebb minden romon megy. Én CM 12 őt használok Apex leauncherel.

[ Szerkesztve ]

(#13974) kakuk100 válasza limahl 11 (#13972) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia, de én független vagyok 32/3 és nem gyári romot akarok feltenni, mert azt nem lehet rootolni még. Akkor marad a Chupa. Remélem jó lesz.

(#13975) kakuk100 válasza Just_Reboot (#13973) üzenetére


kakuk100
őstag

Nekem a Cloudyn nem ment az apex a Novát tettem fel, de nekem az apex jön be jobban.

(#13976) limahl 11 válasza kakuk100 (#13975) üzenetére


limahl 11
tag

akkor az nem kicsit gázos rom lehet,ha apex nem megy. :DD

(#13977) RECSKA válasza limahl 11 (#13976) üzenetére


RECSKA
veterán

A cloudyg3 a legjobb gyari port... Szerintem xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13978) Just_Reboot válasza kakuk100 (#13975) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hogy nem ment,nem települt vagy település után leállt? Esetleg frissebb verzióval próbáld meg.

(#13979) mtm800 válasza kakuk100 (#13975) üzenetére


mtm800
senior tag

Megy a cloudy-n az apex hibátlanul, nálam is az fut.

(#13980) kakuk100 válasza Just_Reboot (#13978) üzenetére


kakuk100
őstag

A legfrissebbet tettem fel. Települt de nem működött jól.Többször leállt és kifehéredett a háttér és hasonlók. Különben nagyon jó rom tényleg. Lehet, hogy újra megpróbálom. Sajnos van olyan, hogy valami megy az egyik telón, de a másikon nem. Fene tudja miért van ez.

[ Szerkesztve ]

(#13981) Just_Reboot válasza kakuk100 (#13980) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Akkor biztos összeakadt valamivel a romban,ha gondolod tegyél vele még egy próbát. Biztos jó,nem tudom mert soha nem használtam és a gyári is csak egy napig volt rajta.
#13982: Szívesen

[ Szerkesztve ]

(#13982) kakuk100 válasza Just_Reboot (#13981) üzenetére


kakuk100
őstag

Én is így gondolom, de majd csak este. Köszi.

(#13983) dave182 válasza limahl 11 (#13949) üzenetére


dave182
senior tag

Szia, az időjárás widget nevét meg tudod adni? Nagyon tetszik! Előre is köszönöm!

(#13984) GuruZone válasza Meggyi001 (#13955) üzenetére


GuruZone
őstag

Limahl11 és meggyi001 köszönöm szépen a linkeket, a kettőt kombinálva baromi ütős a cucc ;)

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#13985) feri1


feri1
aktív tag

Üdv mindenkinek!

A telefonról mentettem a névjegyeket,sms-ket a Backup Your Mobile alkalmazással.

A telefonra ment csak.

Hogy lehet beállítani a programot,hogy a memóriakártyára mentsen?Nem találok semmi beállítást rá.

A számítógépen nem tudom megnyitni és olvasni a mentett sms-ket.

Üdv: feri 1

(#13986) KisBundi


KisBundi
őstag

Ennyivel jobb a lolli? :) Az ART nektek hogy vált be? Van vmi előrelépés vele? 5.0 alatt már nincs is ART? :)

(#13987) NandorHUN válasza KisBundi (#13986) üzenetére


NandorHUN
addikt

Gyorsabb, de ezen kívül nem sok mindenben jobb.
4.4-en viszont van xposed.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#13988) krisztyann válasza AloeLaci (#13971) üzenetére


krisztyann
tag

Kdz-vel wipeolva. Csináltál gyári visszaállítást?

(#13989) expander


expander
senior tag

Arrol egyebkent lehet valahol informalodni, hogy gyari lollis romokhoz mikor lesz (ha lesz) root?

(#13990) delon


delon
tag

Reklám blokkolót tudjátok ajánlani rootolt nélküli telora?

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#13991) Viktor0610 válasza delon (#13990) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem olyan nincs.
Ha jól értem, ez wifi alatt működik csak root nélkül.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#13992) storm3 válasza kakuk100 (#13975) üzenetére


storm3
senior tag

Mi a különbség amugy az Apex meg a Nova kozt? :D

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#13993) Hajnii20


Hajnii20
tag

Sziasztok!
Sajnos elő jött a döcögés a telón!
Mit lehetne ez ellen tenni?

(#13994) Lecs@ válasza storm3 (#13992) üzenetére


Lecs@
addikt

Szinte semmi .

512 GB

(#13995) delon válasza Viktor0610 (#13991) üzenetére


delon
tag

köszi azért kipróbálom

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#13996) Peat76 válasza Hajnii20 (#13993) üzenetére


Peat76
őstag

Milyen progikat, játékokat pakoltál rá?
Nekem is volt már meg-meg röccenés, launcher pillanatnyi újra töltése....
Ezt majd a következő Lolli frissítés reméljük orvosolja....

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#13997) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Első sorban Boldog Új Évet Kívánok ezen fórumlakóknak.

Akit érdekel a véleményem, olvassa el, akit nem érdekel, az inkább ne mondjon semmit. Aki meg hülyének tart, az jöjjön privátba szájkaratézni, úgyis nyerni fog velem szemben, mert én ehhez kevés vagyok.

Szóval:

Ugye volt LG G3-am 2GB-os változat, amivel a következő problémáim voltak:
- Mókolás nélkül, azaz Stock ROM-on, hidden menüben járkálás nélkül a proci alapból nem ment az említett 2.5Ghz-en, nem úgy mint a Z3.
- Mókolás után szépen megindul a proci, de mikro lagg-ok vannak, akárki akármit mondd, időnként meg-meg röccen. Nem Stock ROM felrakása, build.prop hozzányúlással persze nagy része megoldható ezen problémáknak, de akkor sem volt nekem 100-as a dolog. A proci ha meg megindul, huzamosabb terheléssel elég meleg tud lenni a kütyü. Sajnos a kijelzőt is melegíti evvel.
- Kijelző a Sharpening mókolás nélkül elég érdekes képet ad, így ahhoz is hozzá kell nyúlni
- Akkuidő nem rossz, de nem annyi mint a G2.

Jött a Z3 mint megoldás.
- Z3 nem rossz kütyü a hőcsöves hűtésével együtt. Itt megy is a Stock ROM-on szépen a proci, ha fel is melegedik a telefon, nem annyira mint az LG G3-as.
- Lagg nincs, simulékony a rendszer, igaz 3GB rammal. Lehet hogy a G3-as 3GB rammal jobb, ezért is szerettem volna "kipróbálni" újra és újabb esélyt akartam adni a G3-nak a bizonyításra.
- Kamera szépen működik a Z3-on, de szerény meglátásom szerint - így engem nem hatnak meg a neten terjengő tesztfotó hegyek - a 20MP nincs 20Mpx. 13 illetve 15 mpxel körüli, de látszik, hogy a szoftver javít a képeken rendesen.
- A Z3-at nyugodt szívvel tudom ajánlani olyanoknak, akik egy nem laggoló, stabil OS-t akarnak a kezükben tudni.

Miért mentem mégis vissza G2-re ?
- Anyagi okai vannak elsősorban. 120eFt-ért kaptam egy szinte ugyanolyan készüléket mint a G2. Igaz Snapdragon 801 a lelke a Z3-asnak is, de minek egy 120eFt-os készülék, ha van olcsóbban is. Egyébként is szilveszter volt, kellett a pénz.
- G2 egyetlen gyenge pontja a kamera low light mód, itt leesik az fps Stock ROM-on. Igen, itt is mókolni kell, de csak egyetlen dolgot. Kamera mod felralkása után semmi különbség a G2 és a G3 között sebességben. Akit érdekel, csináltam egy rövidke tesztkört amit a G2 fórumban elolvashat itt: [link]

Miért nem G3 ?
- A fenti melegedési problémák, kijelző dolgai miatt, akkuidő miatt maradtam inkább a G2-nél.

Köszönöm hogy végigolvastad, tényleg se nem trollkodni, se nem felizgatni akarom az itt fórumozókat, csak láttam - szóltak - hogy még mindíg közröhely tárgya vagyok, ami kicsit zavar.

Sajnos én ilyen vagyok, megkeresem minden telefon gyenge pontját. Számomra nagyon fontos, hogy ahol fórumozok, vagy írok valamit, milyen a fogadtatás. Sajnos itt egy két ember intelligenciája nagyon alacsony lehet, vagy csak megjátsszák magukat, a korábbi flegma stílusukat tekintve.

Üdv,
Gábor

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13998) DJ. Ru$y válasza KisBundi (#13986) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem az, hogy nincs ART 5.0-nál, hanem CSAK az van. Kapcsolni sem tudod. :K

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13999) Kasya válasza eladogeppc (#13997) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szvsz draga es idoigenyes tanulas volt, de az ember a sajat hibaibol tanul. Mellesleg itt is lelett irva, hogy a G2 es G3 kozt nincs ordenare kulonbseg... Sot, G2 javara mondja mindenki a kicsitt jobb aksit.

A Z3-at nem ertem, mert Toto kollega Foto mobillal topikban nagyon szep kepeket csinalt a Z2 keszulekkel.

(#14000) Hajnii20 válasza Peat76 (#13996) üzenetére


Hajnii20
tag

Szia!M
Van rajta zsírozás,track Id,zeneletöltő program, (Spofoti), zseblámpa,Mirror,meg egy buszmenetrend,illetve letöltöttem még egy témát, ennyi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.