Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) Promi


Promi
aktív tag

Kipróbáltam a TWRP 2.8.3.0 -t, a modem mentés nincs benne és ha a memkarin beakarok menni az Install Appz könyvtáramba akkor gyönyörűen alvó állapotba helyezi magát.
Így hát nálam megy vissza a twrp-2.8.0.0_d855-signed.img és rá a TWRP-D855-ModemSupport-skin1980.zip.

(#13202) ßrainiac válasza Meggyi001 (#13197) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jol nez ki :R

:DDD

(#13203) Meggyi001 válasza Promi (#13201) üzenetére

Tényleg nincs benne, ez érdekes :Y Vajon miért hagyták ki?????

-----------------------------------------------------------

(#13202) ßrainiac: Ja, ez még nem az enyém, de köszi azért, az enyém most kezd rotyogni :)

https://gamergep.hu/

(#13204) #27813376


#27813376
törölt tag

(#13205) lewyy87 válasza NandorHUN (#13177) üzenetére


lewyy87
csendes tag

XCam LG

Play áruházban pár száz ft-os tétel, vannak képek is meg tudod nézni mit tartalmaz a cucc.

(#13206) Meggyi001 válasza #27813376 (#13204) üzenetére

Köszönjük szépen!! :)

https://gamergep.hu/

(#13207) storm3 válasza eladogeppc (#13198) üzenetére


storm3
senior tag

Volt sony xperia P-m( tudom, nem volt egy flagship) de akkora rakas szart meg szerintem a legutolso kinai gyarto sem lapatolt ossze. ZTE skaterol valtottam, azt romolni kellett, hogy hasznalhato telefon legyen, de a kuktaknak hala semmi baj nem volt vele, hozta az erzest hogy na ez egy okostelefon. Aztan kezdett macera lenni az app2sd s bohockodas es valtottam P-re. Random lagok, forro mint az allat(unibody femhaz powa), ha hivnak es felveszem meg 5-10mpig csorog, a vonal termeszetesen elt mar igy a hivo is hallotta a csudiszupi csengohangom. Mar ha epp nem rakta le mert megunta. Eldobalta a halozatot, az erintokepernyo neha nem érzékelt 8-10mpig. Volt hogy kihangositva hallottam mit makognak, de rendes hangszoron nema volt.
1x alaplapcsere, 1x kijelzocsere, 1x teljesen uj telefon, természetesen a felhasználói élmény maradt :) ott megfogadtam magamnak, soha tobbe semmi Sony. Persze lehet csak balszerencsem volt, de ennyi nekem eleg volt belole. Drukkolok, hogy te ne talalj a tiedben ilyen rejtett 'featurekat'. :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#13208) Misi1980 válasza Meggyi001 (#13197) üzenetére


Misi1980
senior tag

Köszi a halászlét nagyon jól néz ki!Én meg küldenék egy kis libacombot mindenkinek.

Finom kaja,szeretet,jó pálinka,nyugalom!Boldog karácsonyt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#13209) GGMPC válasza Misi1980 (#13208) üzenetére


GGMPC
őstag

:C

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#13210) Just_Reboot válasza eladogeppc (#13198) üzenetére


Just_Reboot
addikt

"Sony telefonok szoftvere jóval intelligensebb mint bármelyik telefoné" na ezzel tudnék vitatkozni. Amúgy a Sonyt is meg fogod utálni mint az eddigi összes telódat. Amúgy sem értem minek jösz ide és isteníted itt a Sonyt ha valakit érdekel az úgy is átmegy a Z3 topicba.

(#13211) limahl 11


limahl 11
tag

www.youtube.com/watch?v=KWKyDdOijfs

(#13212) SlyChocolate válasza expander (#13199) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Nem.
A kolléga egy ma már nem kapható díjcsomaggal nyomja.
Illetev ha jól tudom a havin túl plussz 1GB-tal.
Én meg ugye, hogy frissítettem telót (G3 két év újabb előfízzel) egy másik díjcsomagra kellett váltanom.
Amiben a szokásos havi 200MB van.
Persze lehet korlátozz a T-Mob de úgy tudtam ez csak a havi adatforgalom letelte után van...?
Ami 32/32Kbit.

[ Szerkesztve ]

(#13213) Misi1980 válasza Just_Reboot (#13210) üzenetére


Misi1980
senior tag

+1

(#13214) Promi válasza Just_Reboot (#13210) üzenetére


Promi
aktív tag

"Amúgy sem értem minek jössz ide és isteníted itt a Sonyt ha valakit érdekel az úgy is átmegy a Z3 topicba."

Na ez a kérdés már belőlem is ki kívánkozott. Én se járok a Z3 topic -ba isteníteni a G3 -at. :(((

(#13215) SlyChocolate válasza Just_Reboot (#13210) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Na ez így igaz!
Minek itt verni a nyálat ha a Sony tetszik...?
Ezt én sem értem.

(#13216) Just_Reboot válasza SlyChocolate (#13215) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Itt a Sonyt isteníti a Z3 topicban meg a G3 at fikázza. De ő már csak ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#13217) dimrus2 válasza Just_Reboot (#13210) üzenetére


dimrus2
tag

+1

LG G4 Titan/Arany QC, LG G3, LG 4xHD, Motorola Defy, Nokia több típus éveken át.

(#13218) storm3


storm3
senior tag

A többség mit használ,chupa 3.0 vagy a cloudyG3-at? :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#13219) plejik válasza storm3 (#13218) üzenetére


plejik
addikt

En chupa 2.0 legjobb..legalabb is nekem.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#13220) nincskedvem válasza storm3 (#13218) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Szintén chupa v2. Gyári kernellel, de ma szerintem feldobom a now 7.5.

Now 7.5-el kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Jobb,rosszabb etc?

[ Szerkesztve ]

(#13221) NandorHUN


NandorHUN
addikt

XCam másnál is állandóan kilép? Jó kis app, mert lehet vele 60fps-el videozni és jobb képeket csinál a donated verzió mint a sima kamera + állítható a bitráta, de nem egy funkciót nem lehet rendesen használni... pl. UHD filmezés nem megy, illetve panoráma is kifagy... másnál is csinál ilyet ez az app?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#13222) Meggyi001 válasza Misi1980 (#13208) üzenetére

Nyami, ide vele :)

https://gamergep.hu/

(#13223) expander válasza SlyChocolate (#13212) üzenetére


expander
senior tag

persze, de ez nem "az a savszelesseg" ! Egyertelmuen, a 3ezer Ft-os es a 20ezer Ft-os havidijas ugyfel nem ugyanolyan savszelesseget fog kapni. Csak peldakeppen gyorsan megneztem kettot:

Next M és XL:

Sávszélességek
Kínált letöltési sebesség
150 Mbit/s
Kínált feltöltési sebesség
50 Mbit/s

Move S:

Kínált letöltési sebesség
10 Mbit/s
Kínált feltöltési sebesség
2 Mbit/s

(#13224) Indian74


Indian74
senior tag

Boldog Karacsonyt mindenkinek. ;)

NAGYPAPA

(#13225) gyuri2008 válasza NandorHUN (#13221) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen leáll :(((
Én megvettem,de ezek szerint hiába :F

(#13226) twinkiecz válasza eladogeppc (#13198) üzenetére


twinkiecz
tag

Én anno Sony Z2 és G3 között gondolkodtam de ami hiba a Z2 nél volt az valami durva, lehet hogy a szoftver jó de a hardver nem. És nem mondom hogy a G3 tökéletes de élhetőbb nem bántam meg egy percig sem.

linktr.ee/twinkiecz

(#13227) Typhoon47 válasza eladogeppc (#13198) üzenetére


Typhoon47
őstag

El kell keserítsem sokakat, hogy a mai Sony telefonok szoftvere jóval intelligensebb mint bármelyik telefoné.

:DDD

Mindenkinek Boldog Karácsonyt! :R

"Education is important but big biceps are importanter"

(#13228) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Azért jöttem vissza ide a topikba, mert úgy gondolom nem csak azok írhatnak bele, akiknek G3-asuk van.
Egyenlőre még szólásszabadság van, bár nem politizálok, mert ha jól látom a diktatúra kezd jellemzőbb lenni az országra. :D
Szóval én csak érdekességképp említettem meg a tapasztalataimat. Aki érti amit írkálok az érti, aki nem és nem is akarja, az nem.
Na mindegy. A lényeg és a hangsúly azon lenne a korábbi írásaimat összegezve, hogy 2 ugyanazon hardver mennyire különbőző módon tud viselkedni. Semmi több.
Nem istenítem a Z3-at a G3-at , sőt egyik telefonomat sem ami volt. Mindegyik küszködik valami hibával.
A tényekkel egyébbiránt lehet harcolni, csak nem érdemes.
Szinte minden topikban ahol jártam, megkaptam, hogy mekkora hülye vagyok az androidokhoz, meg a telefonokhoz, mégis reménykedem abban, hogy megfogadják sokan a jótanácsaimat.

Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek !
:R :R :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13229) storm3 válasza eladogeppc (#13228) üzenetére


storm3
senior tag

Kitartó vagy,bár ez nem mindenhol erény. Ha minden topikban mondták, akkor jelenthet valamit,nem? Nem akarlak bántani, de az android nem neked való. Vegyél egy ájfónt,ott minden le van borítva lepedővel és kellően smooth lesz meg minden.
Neked is kellemes ünnepeket!

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#13230) Hajnii20


Hajnii20
tag

Szia!
És ,hogy kell aktiválni az MMs-t??
Köszi a segítséget előre is.

(#13231) Kasya


Kasya
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#13232) V.Dave válasza storm3 (#13229) üzenetére


V.Dave
senior tag

Juj ez durva volt, restellem de kicsit felnevettem :C

Nem tudja valaki az okát, hogy tok nélkül éjszaka1-2 %ot merül az akksi, quick circle vel meg 6-8% ot?

Xiaomi mi 8 6/128

(#13233) nincskedvem válasza V.Dave (#13232) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Ez gyakori,vagy egyszeri eset? Nekem ugyanúgy nem merül éjszaka kb semmit, ha rajta van a tok, ha nincs. Max akkor ha beragadt valami app.

(#13234) haspok07 válasza Hajnii20 (#13230) üzenetére


haspok07
tag

Nézd meg a szolgáltató honlapját. A honlapon segítenek beállítani az mms-t és leírják (talán) a használatát.
Mindenkinek Boldog Karácsonyi Ünnepeket.

(#13235) NandorHUN válasza gyuri2008 (#13225) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én is, az a baj vele, hogy ha nem 640 a dpi-d akkor kamera váltásnál a kontrol panel nem látszik mindig, anno láthatatlan.
Illetve 1-2 funkció nem működik és ha beállítottam rá a kamerát akkor onnantól kezdve egyfolytában kilép (pl. panoráma, élő effejt video). Megoldás, hogy ezeket nem tudjuk használni :(((

De 1080p és 1080p 60fps az jobb mint sima kamera appal, főleg hogy megvett verzióban állítható a bitráta, illetve képek minősége is valamelyest jobb megfelelően beállítva a Settings app-ban.

Remélem azért hamarosan kijavítják ezeket a bugokat, mert elég zavaró tud lenni. Anno pedig sokkal jobb alternatíva mint a gyári fényképező.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#13236) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Hat..eleg hamar lemerul a G3 aksija a BB Z10-el szemben. Par ora alatt lement 68 %-ra.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#13237) lewyy87 válasza NandorHUN (#13235) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Ezeket meg sem neztem, mikor ajanlottam bocsi. Viszont nem felesleges szerintem mert a gyarival ellentetben nagyon sok beallitasi lehetosege van.

(#13238) gyuri2008 válasza NandorHUN (#13235) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nekem a normál módban is kilép.
Egyszerűen használhatatlan.

(#13239) lewyy87 válasza gyuri2008 (#13238) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Fura csak neked használhatatlan.

(#13240) V.Dave válasza nincskedvem (#13233) üzenetére


V.Dave
senior tag

Állandó an fenn áll.
Beragadt progi nem lehet mert greenify mindent hibernál automatán.🎅😊

Xiaomi mi 8 6/128

(#13241) gyuri2008 válasza lewyy87 (#13239) üzenetére


gyuri2008
veterán

Mit nem csinálok jól?
De nem csak nekem nem jó.
Olvass vissza légyszíves.
Neked talán jó?

[ Szerkesztve ]

(#13242) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Olvasd el amit az app-rol irnak a play áruház oldalán.

(#13243) takika258 válasza takika258 (#13121) üzenetére


takika258
tag

Valaki nem tudna válaszolni a kérdésemre? :C

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#13244) nincskedvem válasza V.Dave (#13240) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Nem értem az összefüggést a tok,és a merülés között. Szinkronizálás stb?

(#13245) gyuri2008 válasza lewyy87 (#13239) üzenetére


gyuri2008
veterán

Lehet, hogy az 5.0 rom(android verzió) miatt nem jó?

[ Szerkesztve ]

(#13246) V.Dave válasza nincskedvem (#13244) üzenetére


V.Dave
senior tag

Nincs semmi szinkronizáció bekapcsolva. Először arra gondoltam hogy a tokot valahogy érzékeli és amiatt merül jobban, de mondtad hogy nálad nincs ilyen probléma :F

Xiaomi mi 8 6/128

(#13247) SlyChocolate válasza expander (#13223) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ott a pont, és tényleg.
:)
Köszi.

(#13248) nincskedvem válasza V.Dave (#13246) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

1 óra 15 perce húztam le. Wifi, szinkronizáció stb megy folyamatosan. Tokba benne, egyelőre 100%. Nyilván nem másfél óra a mérvadó, de jelzek még,hogy merült.

Viszont én is várok választ a kérdésemre. Ha valaki próbálta már, ne tartsa magában. :R

[ Szerkesztve ]

(#13249) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Sziasztok az miért lehet hogy CM12 alá felraktam az Optimized kernelt azóta nincs root jogom. Miért nincs?

[ Szerkesztve ]

(#13250) -FreaK- válasza eladogeppc (#13228) üzenetére


-FreaK-
veterán

"A tényekkel egyébbiránt lehet harcolni, csak nem érdemes."

Az az egyetlen problémám veled, hogy szerinted a te véleményed az mind tény, az az etalon. Mindenki fogadja el a te véleményedet és igényeidet mert az a tény... mindenkinek más a fontos, mások az igényei, de ez benned fel sem merül.. aztán meg meglepődsz hogy mindenki neked támad..

"Szinte minden topikban ahol jártam, megkaptam, hogy mekkora hülye vagyok az androidokhoz, meg a telefonokhoz, mégis reménykedem abban, hogy megfogadják sokan a jótanácsaimat."

Na látod, az meg sem fordult a fejedben, hogy esetleg akkor lehet nem mindenki mással van a baj, mi?

Boldog, békés, telefonmentes karácsonyt mindenkinek! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.