Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) mothugs válasza GGMPC (#12898) üzenetére


mothugs
tag

2 éve van ez a mobilnet előfizetésem és se a mostani se az előző htc one x telómon nem láttam még 3g-t...idáig el voltam így, most untam rá és lehet én vagyok a láma, de lövésem sincs miért van ez...

(#12902) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Sziasztok!
A6FRTN a seria száma a készülékemnek, vagyis francia piacra szánták. Ilyen területre szánt készülékre kapott már valaki Lolli frissítést? 16 gb, független. VIP nél vettem.
Kösz és Üdv

(#12903) Earl_Muttley válasza Meggyi001 (#12896) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

nem egész 1 hónapig volt meg.

nem mérnek be semmit, ez sajna urban legend :(

körözik elvileg, holnap meg IMEI block á'lá T-Mobile

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#12904) Meggyi001 válasza Earl_Muttley (#12903) üzenetére

Hát qrva jó :((

https://gamergep.hu/

(#12905) Earl_Muttley válasza akooos (#12900) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Első dolgom volt! :(

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#12906) lfarkas válasza Earl_Muttley (#12893) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Őszinte részvétem. "Emlékezetes" évvége, rohadt népség !! :W

(#12907) szabo.norbi válasza Earl_Muttley (#12893) üzenetére


szabo.norbi
tag

Részvétem.... Az ilyet föld alá kéne.. Na mindegy. Azt megkerdezhetem hogy történt?

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#12908) Earl_Muttley válasza szabo.norbi (#12907) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Cigók, 4vs1, kés. A klasszikus kipakoltatás

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#12909) Csubika79 válasza Earl_Muttley (#12908) üzenetére


Csubika79
csendes tag

Bakker! És nem sz@rtad össze magad? A kés egy gusztustalan eszköz. Olvastam róla,h nem szabad késes ellen hősködni.
Sajnálom, h így jártál. Kíváncsi vagyok mennyit kapnának, ha elkapnák őket.

(#12910) Earl_Muttley válasza Csubika79 (#12909) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nem fogtam fel, kb.20mp volt az egész.
Mivel 150.000 ft-nyi érték+csoportban +fiatalkorú sérelmére elkövetett rablás, ezért elég csúnya lesz nekik a vége.. Én meg a karórám valamikor biztos visszakapom. A telefonra meg van 0,00000001% esély

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#12911) NandorHUN válasza Earl_Muttley (#12910) üzenetére


NandorHUN
addikt

Régen engem is sokszor próbáltak kirabolni. Ezért első dolgom mindig telepítés után a Cerberus app felflashelése: (Van google play-es verzió is, csak azt észre lehet venni a programok között).

https://www.cerberusapp.com/download.php
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lsdroid.cerberus&hl=hu

Felflash-elve nem lehet még factory resettel se leszedni, rabló meg nem veszi észre sehogy se a programot, mert "System framework a neve", megnyitni meg csak tárcsázós kóddal lehet.
Leköveti, hogy hova megy, mikor, kiket hív, fényképet, videot is csinál stb... lopás ellen a legjobb, ezért nem is aggódnék még akkor se ha ellopják a telómat, mert már ha x-szer rossz kódot ír be akkor ott csücsül a rabló képe az emailjeim között...

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#12912) NandorHUN válasza Earl_Muttley (#12910) üzenetére


NandorHUN
addikt

Azt amúgy szabad megkérdeznem, hogy hol történt és mikor?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#12913) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Ahoz hogy tudjak a saját SD kártyámra dokumentumot írni ahhoz rootolnom kell a telefont?

A fenti rootolási módszer 100%-os? Nem teszi tönkre a telefon, ugye?
Én csak azt szeretném hogy tudjak felmásolni, fájlokat áthelyezni és dokumentumokat szerkeszteni...

(#12914) tutaj01 válasza Earl_Muttley (#12910) üzenetére


tutaj01
tag

Nekem a G2 volt amitől akaratlanul is, de megszabadítottak októberben.
Igaz, én elaludtam a vonaton...
Ha rögtön letiltod a telefont, akkor viszont tényleg 0% hogy megtalálhatják! Ez esetben a háromszögelés nem érvényesül.
Részvét!

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#12915) álarc válasza Earl_Muttley (#12903) üzenetére


álarc
aktív tag

Részvétem! :-(..
Igazán be akarják mérni, akkor be tudják! IMEI alapján, hálózati háromszög. Nem tudom miként áll hozzá a szolgálunk banda. Letiltani nincs értelme! Alternatív IMEI csere úgy tudom megy úgy tudom. Gomdolom gyorsba kiköt valakinél. Persze lehet ő is csak "áldozat" lesz. Ismerek olyat akinek megtalálták régi Nokia, akkor hasonló árazású telóját. Egy GSM boltban csücsült a vitrinben. Ember is meglett! Ezek a mocskos rabló g.cik nem észlények... Remélem nem lett bajod, az a lényeg!

[ Szerkesztve ]

(#12916) GGMPC válasza álarc (#12915) üzenetére


GGMPC
őstag

Azt leszamitva, hogy nem napi szinten nezeget feleje fordulo kespengeket - biztos jol van! :U

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#12917) bigdigit


bigdigit
addikt

Mint pár napos tulaj kipróbáltam ezt az Art dolgot.Miután át lett állítva a telefon főképernyőn időjárás sehogy se töltődött be illetve Art esetén vagy 8-10%-al kevesebb töltöttségi értéket mutatott az aksira a készülék.Érdekes mód mikor vissza állítottam darvinra a töltöttségi érték is felment megint.

(#12918) GGMPC válasza bigdigit (#12917) üzenetére


GGMPC
őstag

Miért nem frissited le 5.0-ra? :F

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#12919) bigdigit válasza GGMPC (#12918) üzenetére


bigdigit
addikt

Mert igaz 3 éve vagyok androidon de gyári szoftveren kívül soha nem volt más fent.Nekem elég kínai ez az efs mentés,wipe,gigawipe,megawipe.
A teló telenoros és még nem kínálta fel 5.0-át de miért is?Ott alap az ART?

(#12920) GGMPC válasza bigdigit (#12919) üzenetére


GGMPC
őstag

Jaja - alap az art. :K

Én sem piszkálom a telefonjaimat! :N
Igen... a telenyomor nem fogja agyon kapkodni magat - abban biztos lehetsz...

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#12921) GuruZone


GuruZone
őstag

5.0 Bluetooth problémára:

Képernyő zárolása > időzítő zár

Ha ezt átállítjuk több percre, nem szaggat a hang. Zenehallgatas előtt át kell állítani.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#12922) mate198712 válasza bigdigit (#12919) üzenetére


mate198712
tag

Nekem is telenoros a készülékem, Art-on használom. Kb. 1 hete frissítette le magát 5.0-ra. Probáld meg pcsuite segítségével a frissítést.

5.0-val kevesebb az akadás, és lényegesen kevesebbszer tölti újra a widgeteket a főképernyőn sztem.

(#12923) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Valaki kipróbálta már az mlt kikapcsolni?
Ha igen, mik a tapasztalatok?

(#12924) DJ. Ru$y válasza gyuri2008 (#12923) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kapásból kilőttem első bekapcsolás után. Szóval előtte utána tapasztalatom nincs. De amit csinál, az magában irritál szóval alapból offos "program".

(#12920) GGMPC
Érdekes módon elég sok Telenoros felpakolta már OTA-n a frissítést, megdöbbentő mi? Sőt már valaki írta, hogy kint a Telekomos, az szerintem nagyobb szó, főleg, hogy a Telenor nem nyúl bele annyira.

bigdigit
Próbáld gépre dugni és PC Suit alól frissíteni, hátha feldobja, ha nem és szeretnéd a Lollit, akkor a KDZ nem egy nagy "mókolás". Gyári rendszert raksz fel, gyári szoftverrel.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12925) GGMPC válasza DJ. Ru$y (#12924) üzenetére


GGMPC
őstag

Baxdki tenyleg - sorry - beneztem a ket szolgaltatot - a T viselkedik lustan frissites ugyileg...

:R

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#12926) Bal0924 válasza Bal0924 (#12913) üzenetére


Bal0924
aktív tag

igen, nem, talán, esetleg????

(#12927) zoleeno1 válasza DJ. Ru$y (#12924) üzenetére


zoleeno1
addikt

OTA-rol nem tudok nyilatkozni, de az IMEI-es letoltolinkkel nalam mar par napja a 20e-t dobja fel a telekomos is. Esetleges gyari visszaallitasra le is kaptam :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12928) Just_Reboot válasza Bal0924 (#12926) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Igen a fenti módszer 100% os de mielőtt nekiálsz telepítsd a telefon drivereit. Én is azzal csináltam tegnap kb 5 perc volt.

(#12929) Earl_Muttley válasza NandorHUN (#12912) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Csepelen, az M0 híd és az Auchan között.
Álarc: Megvagyok, engem békén hagytak-csak a cuccom kellett nekik.

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#12930) DJ. Ru$y válasza Bal0924 (#12926) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Biztos tönkreteszi, azért használja ezt, aki még V10-en van. Purple módszer működik. Ha már lolli van a telefonodon, akkor nem fog működni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12931) bigdigit válasza DJ. Ru$y (#12924) üzenetére


bigdigit
addikt

Fel is dobta Kies a frissítést.Viszont találkoztam más problémával is.Total Commander miért nem tudja rendesen kezelni a telefont?Pl nem tudok törölni sd kártyáról filmeket csak a gyári filekezelővel.

[ Szerkesztve ]

(#12932) saintex72 válasza GuruZone (#12921) üzenetére


saintex72
aktív tag

Ezt úgy érted, hogy maradjon aktív a kijelző, vagy ki lehet kapcsolni?

(#12933) limahl 11


limahl 11
tag

én is trés vagyok,pc suittal frissitettem,liliputra,nálam nagyon okés,gyors és lagok minden megszünt,és ami + nagy pont,screenrecorder,root nélkül is megy.vannak még hibák,de jó ez.

https://www.youtube.com/watch?v=-vWlEtRUI1w

(#12934) limahl 11 válasza bigdigit (#12931) üzenetére


limahl 11
tag

4.4 óta ez van,

http://www.technet.hu/hir/20140321/kitkat_frissites_nem_fenekig_tejfel_az_android_44/

root,+ playröl fix ,és megy ,de amugy nem,pedig liliputba megigérté,de nem lett belölle semmi. :((

(#12935) zoleeno1 válasza bigdigit (#12931) üzenetére


zoleeno1
addikt

Kies? Látom te is samuról jöttél, bár ott se használtam sose, Odin powa :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12936) bigdigit válasza zoleeno1 (#12935) üzenetére


bigdigit
addikt

Ja tényleg PC Suite. :R

(#12937) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Oversharpening értékre szerintetek melyik a legjobb érték ezen a telefonon? (0-40)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#12938) bigdigit válasza limahl 11 (#12934) üzenetére


bigdigit
addikt

Végig olvastam a topik nyitót és akkor mint kezdő embernek mi is lenne most a legkönnyebb egyszerűbb megoldás?Gyári 5.0 most megy épp fel de mint olvastam erre még nincs root csak ha eleve roottolt szoftot teszek fel?

A win7 filekezelője azért rendesen tud írni másolni az SD kártyára?

(#12939) Kasya válasza bigdigit (#12938) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen, tudsz másolni, csak telepíteni nem. Roothoz meg flashelni kell rootolt KDZ-t, sajnos.

(#12940) DJ. Ru$y válasza bigdigit (#12938) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Állítólag így lehet rootolni V20-at:
http://mobilarena.hu/tema/re_lg_g3_mindent_a_szemnek/hsz_12130-12130.html

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12941) la_cc válasza Saccco (#12682) üzenetére


la_cc
addikt

Köszi!

2 év bolti gari természetesen.

Ez mennyire megbízható a szolgáltatói garival szemben? :U Gondolok itt az átfutási időre, vagy nem küldenek el a picsbe, ha valamit kéne is csinálni.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#12942) bigdigit válasza Kasya (#12939) üzenetére


bigdigit
addikt

Akkor már értem miért van minden alkalmazás belső tárhelyen.

(#12943) GGMPC válasza la_cc (#12941) üzenetére


GGMPC
őstag

Most ezt komolyan kerdezed? :F

A szolgaltatoi garival nyugodtabban alszol - szerintem...

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#12944) DJ. Ru$y válasza la_cc (#12941) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

1 évig a számlával viheted közvetlenül az LG szervizébe, ahogy ezt többen is tették már bolti garancia esetén.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12945) ßrainiac válasza NandorHUN (#12937) üzenetére


ßrainiac
addikt

05-tel ha jol emlekszem probaltam es 1-2 helyen latszott meg az oversharpening.

Igy atraktam 03-ra, ezzel teljesen jonak tunik mindenhol.

(#12946) limahl 11


limahl 11
tag

simán nagyon jó a szerviz,váci uti központi,már nem tom hányszor voltam,de( jó sokszor :) már elörre köszönnek,sajna gépem lapitop,xar,nemtudtam szoft-ot frissiteni,volt ,hogy 2 naponta mentem,zokszó nélkül frissitettek,még azt se nézték rootolt e vagy sem,sim ki,és már tolták is rá ,szoval nagyon jó a váci uti. :K rendesek,segitenek,és fajinok ,na.

[ Szerkesztve ]

(#12947) Bal0924 válasza DJ. Ru$y (#12930) üzenetére


Bal0924
aktív tag

5.0 verzió, V20e-eur-xx

Saját maga frissítette olyan 1 hete.

Akkor hogyan tudom rootolni?

#12928
Frissíteni a drivereit, nem a telefon csinálja?

(#12948) DJ. Ru$y válasza Bal0924 (#12947) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Utólag "sehogy". Akkor nem fog menni se a Stump, se a Purple. A téma összefoglalóban ott van, hogy lehet feltenni előre rootolt V20-at.

Gépen neked kell frissíteni a drivereket.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12949) SharpSA válasza NandorHUN (#12937) üzenetére


SharpSA
veterán

Nekem a 0.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#12950) bigdigit válasza DJ. Ru$y (#12948) üzenetére


bigdigit
addikt

V20e-eur-xx
Hol lehet ebből rootolt verziót találni és a rootolt verzió rámehet a nem rootolt 5.0-ra vagy előtte mindenkép kell a 4.4.2?Efs mentés kellene ilyenkor?
UI:olvasom előtte 4.4.2...
Extra UI : linket is megtaláltam..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.