Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12651) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Sziasztok...kellene nemi tanacs. Valasztanom kellene egy LG G3 (2gb ram) es egy Sony Z2 kozott, melyik erne meg jobban?
A jovoben nem volna hatrany hogy a G3 "csak" 2 giga memoriaval rendelkezik?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#12652) zoleeno1 válasza takika258 (#12645) üzenetére


zoleeno1
addikt

De te most sima, kábeles, gyári töltővel történő töltésről beszélsz, vagy vezeték nélküliről? Mert a kollégák arra utalnak, hogy normális amit leírtál, vezeték nélküli töltés esetén. De abból amit írsz szerintem nálad a simával van ez, az pedig már nem normális... próbáld ki másik töltővel

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12653) GGMPC válasza takika258 (#12641) üzenetére


GGMPC
őstag

Akkor micro usb, (de nem a gyari) vagy mas 2A toltovel toltod - valoszinuleg? :F

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#12654) GGMPC válasza takika258 (#12645) üzenetére


GGMPC
őstag

Hulyeseg nem hulyeseg - ez van!
Nekem sem tetszett es ezert szert tettem a gyari hatlapot helyettesito QC tokra - ami nagyon cool!

Ott mar nem nyekeg! :C

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#12655) Kasya válasza MiklosSaS (#12651) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én a G3at javasolnám. Kis összefoglaló a negatívumokból:

Z2:
-kamera ISP melegedés, kamera alkalmazás bezáródás
-elő/hátlap üveg nem megfelelő illeszkedése az aluminiumkeretkez
-kamera modul nincs középen (nem befolyásoló)
-hátlap/előlap ragasztó elengedése, üveglap megemelkedése
-hátlap recsegése, ropogása
-takaró ajtócskák nem megfelelő záródása, ebből fakadó bepárásodás, esetleges beázás - garancia nem érvényes rá
-pixelhibák

G3:
-előlap ragasztó elengedése, üveglap megemelkedése
-Gyári launcher meg-meg reccenése alkalmanként (állítólag másik launcherrel hibátlan)
-alsó mikrofonnál és felső infra portnál a ház vékonyan megrepedhet (nem zavaró, csak esztétikai gond)
-kijelző ragasztása beéghet

Mindemellett nekem mindkét készülék nagyon tetszik :) A G3 esetén a 2GB RAM nem zavaró. A Z3-hoz képest szebb a színe (és nem a felbontásról beszélek). Fotózásban mindkettő szép.

[ Szerkesztve ]

(#12656) MiklosSaS válasza Kasya (#12655) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:R , kosz az infot. Osszinten nekem is jobban tetszik a G3 mint a sony ZX szeriaja.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#12657) djoei válasza RECSKA (#12631) üzenetére


djoei
tag

Szia.
Tudnál segíteni cloudy g3 felrakásában,most chupa 3 van fenn,de errő nem lehet felrakni,
hanem KDZ-vel fel kell rakni egy gyári romot a modem miatt és csak utánna lehet felrakni?
köszi :R

-FreaK-
(PH! addikt)

Más:
Ha jól értelmezem Cloudyfa #428 post-ját, akkor van egy kis keverés a Lollis modem partíciókkal.
Ha a romját akarjuk használni, akkor fel kell tenni az általa készített modem zip-et is mert ez tartalmazza az rpm és tz partíciókat is amivel eddig nem is törődött senki (ezek is a modem részei). Így a TWRP-ből telepíthető romok sem tartalmazták, (szerintem csak a KDZ rakja fel). Ezeket menteni a TWRP sem tudja egyébként, ezért csinált egy módosított recovery-t is ami tudja menteni a komplett modem-et.

[ Szerkesztve ]

(#12658) RECSKA válasza djoei (#12657) üzenetére


RECSKA
veterán

Trwp-d akkor vagyon.

-teljes wipe
- lolli baseband felrakasa
- cloudyg3 install

Ha nem megy igy, akkor ahogy en csinaltam.
-v10n
-root
-flashify trwp
- efs mentes
- teljes wipe
- lolli baseband telepites
- cloudyg3 felrakasa

Nekem igy tokeletes. Tegnap 1x nem talalt vissza a gsmre, de nagyon rossz a terero a melohelyen, gyarival is csinalt mar ilyet. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12659) #27813376


#27813376
törölt tag

Sziasztok.

LG Nexus 5 után szeretnék venni egy 16gb-os G3-at.
A Nexusom sose röccent meg, sose fagyott, restartolt, makulátlanul működik. Ugye régebbi tesztekben írták, hogy akad kicsit a kijelző erőforrásigénye miatt a G3. Namost nekem nem játszani kell, de hétköznapi feladatokra ez mennyire jellemző?

Másik kérdésem, a dual simes verzióról van tapasztalat, hogy az mennyire jó készülék? Most van két telefonom, az így nagyon jó opció lenne számomra. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#12660) djoei válasza RECSKA (#12658) üzenetére


djoei
tag

köszönöm a gyors választ még egy kérdés :)
- efs mentes minek kell?illetve utánna vissza kell állitani?illetve a v10n kdz-vel menjen fel?
köszi

[ Szerkesztve ]

(#12661) RECSKA válasza djoei (#12660) üzenetére


RECSKA
veterán

En kdzvel csinaltam.

Efs mentes mindig kell. Nehogy valami gebasz legyen. En el szoktam tenni a sima mentest is, gepen van hely.

De mit ir ki, mikor trwp alol probalod telepiteni?

Elotte ugye wipeolsz... XD

Mert nalad most lolli baseband van, fel kellene mennie a romnak.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12662) lewyy87 válasza ßrainiac (#12594) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Hali. 2kerdesem lenne.
1. Melyik ctt-t használod, es valtoztattal e a beallitasain
2. A sharpenin fixet milyen ertekre allitottad, es mire kell ez a fix? (olvastam xda oldalt, de nem értem mire valo.)

(#12663) DJ. Ru$y válasza #27813376 (#12659) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha lecseréled a launchert ez is olyan smooth lehet, mint a N5, nem a QHD miatt döccen meg, hanem az optimalizálatlan launcher miatt. Gondolom, ha N5-ről jössz, akkor úgyis van egy launcher amit használtál azon is vagy csupasz droidot használtad? 1 valaki vett itt dual SIM-es készüléket azóta nem is láttuk itt a topikban.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12664) takika258 válasza zoleeno1 (#12652) üzenetére


takika258
tag

Sima gyari toltovel(vezetekes)es mikozben tolton van es telefonozok akkor is merul

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#12665) DJ. Ru$y válasza takika258 (#12664) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mivel túlmelegíted, nem tud annyi áramot felvenni, mint amennyit alapból, ezért írja ki, hogy lassú töltés, és ezért merül, mert többet fogyaszt, mint amennyit tölt. Ezt a SOC és az aksi védelmében csinálja, hogy nehogy eldurranjon a kezedbe leszakítva az ujjaidat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12666) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Srácok! A kdz-s downgrade itt normalisan muködik? Tehát ugyan úgy megy mint eddig? A G2- nel volt az hogy kitkatre váltás után sz@rakodni kellett...

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#12667) takika258 válasza DJ. Ru$y (#12665) üzenetére


takika258
tag

Koszi a valaszt csak azt hittem h ez nem normalis mert az
elejen felreertes tortent.Ja es itt nem tudom elerni a live effect camera funkciot?

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#12668) #27813376 válasza DJ. Ru$y (#12663) üzenetére


#27813376
törölt tag

Igen, Nova-t használok, de nincs root meg ilyesmi. A gyárit biztosan cserélem majd.
A stock rom eddig tökéletes.

(#12669) DJ. Ru$y válasza szabo.norbi (#12666) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mint, ahogy a téma összefoglalóban le van írva igen... Ez G3, nem G2.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12670) szabo.norbi válasza DJ. Ru$y (#12669) üzenetére


szabo.norbi
tag

Igen tudom hogy nem G2... :DDD de ott nem engedte a downgradet csak ha megkerulte a csmg.lg oldalt. De akkor itt megy patentül ennek örülök. :)

Más: kozbe lefuttattam egy antutut cpu meressel.

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#12671) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok, végre megjött a G3-am:)

Vettem hozzá eredeti gyári wireless töltőt, és wireless gyári tokot (hátlapot is lecserélőset), a gondom az, hogy ha felteszem a töltőre a telót, állandóan felébresztgeti, ha rá van hajva a tok, akkor a kivágott körön belüli rézt, ha kihajtva teszem rá, akkor az egész telót. Ez nem normális szerintem, oké, hogy mikor ráteszem, kiírja, hogy tölt, de utána miért nem kapcsol le? Vagy nálam van valami gebasz?

(#12672) djoei válasza RECSKA (#12661) üzenetére


djoei
tag

Szia
köszi ismént
még nem keztem felrakni csak előtte tájékozódom a tőlem okosabbaktól :)
igazából ezt nem értem........

Ha a romját akarjuk használni, akkor fel kell tenni az általa készített modem zip-et is mert ez tartalmazza az rpm és tz partíciókat is amivel eddig nem is törődött senki (ezek is a modem részei). Így a TWRP-ből telepíthető romok sem tartalmazták, (szerintem csak a KDZ rakja fel). Ezeket menteni a TWRP sem tudja egyébként, ezért csinált egy módosított recovery-t is ami tudja menteni a komplett modem-et.

(#12673) dimrus2 válasza Dreadloord (#12671) üzenetére


dimrus2
tag

Sajnos nálam is ez van az összes 5.0-ás rom-nál. Érdekes módon a 4.4.2-es romokkal nem csinálja.

LG G4 Titan/Arany QC, LG G3, LG 4xHD, Motorola Defy, Nokia több típus éveken át.

(#12674) RECSKA válasza djoei (#12672) üzenetére


RECSKA
veterán

Ahogy xdan kerte, ugy csinaltam. 5 perc volt az egesz muvelet.

Teljesen meg vok mostmar elegedve a kicsikevel.

Cimbi g2jen is cloudy rom van, sajatossaga, hogy teljesen gyari romot es kernelt hasznal, mint most a g3 v2.0.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12675) Dreadloord válasza dimrus2 (#12673) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Közben rájöttem, a beállításokban a kijelzőnél ki kell venni a képernyővédőt, akkor nem csinálja:)

(#12676) djoei válasza RECSKA (#12674) üzenetére


djoei
tag

oké kösz akkor dobom fel...g2-ön is azt használtam csak itt bezavart a a mókolásba a modemes bigyula... :R

(#12677) mtm800


mtm800
senior tag

Flash Tool-al is működik a visszatérés 5.0-ról 4.4.2 re? Próbálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#12678) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Tudnátok linkleni pár megbízható boltot, ahol jó áron árulnak a 3 GB-s verzióból?

Köszi! ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#12679) DJ. Ru$y válasza mtm800 (#12677) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A FlashTool a KDZ telepítés, pont erről írtuk, hogy ez működik.
"LG KDZ fájlok telepítéséhez (az LG Flashtool 2014 programmal) az angol nyelvű guide és a linkek itt találhatóak meg: LG Flash Tool 2014 - The best way to Flash LG KDZ Rom"

Téma összefoglaló, KDZ flash menüpont.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12680) mtm800 válasza DJ. Ru$y (#12679) üzenetére


mtm800
senior tag

OK kösz én is így tudtam....telefonos távsegítség kellett...egy megőrsítésre vártam :D :R cse-vel javasoltam

[ Szerkesztve ]

(#12681) ßrainiac válasza lewyy87 (#12662) üzenetére


ßrainiac
addikt

A maxosat (asszem 80fok) es csak flasheltem, ennyi.

Sharpening 03-on van.

(#12682) Saccco válasza la_cc (#12678) üzenetére


Saccco
nagyúr

Turbado.hu

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12683) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Enélkül senki sem nevezheti igazi geeknek magát, jobb ha tudjátok: [APP][4.3+][ROOT][2014.12.18] LiveBoot (Logcat/Dmesg Boot Animation) v1.05
:D

Sajnos nem akar menni Androidnow HD 7.0 alatt, de majd kipróbálom Cloudy alatt is. Másnak megy?

(#12684) geris197


geris197
tag

Úgy néz ki rájöttem tegnapi zárképernyő problémámmal kapcsolatos megoldására.Leírom mert vagy nem tudta senki vagy csak nem akart senki segíteni.Szóval ha a húzás van beállítva feloldásnak akkor és CSAKIS akkor nincs a piros kagyló a felirattal és a kamera ikon.Viszont ha bármi más van beállítva:knock kod,pinkód vagy bármi akkor bizony ott éktelenkedik a Vészhíváshoz tartsa nyomva felirat és nem lehet eltüntetni. :F

(#12685) Land


Land
veterán

Egy megerősítést szeretnék kérni, hogy 1.0-ás Chupa ROM-ot mire cseréljem le? 3.0-ásra vagy Cloudyra vagy másra? :R

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12686) DJ. Ru$y válasza geris197 (#12684) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez biztonsági okokból így van... Bármilyen lezárt telefonnal tudj segélyhívást indítani, ez olyan, mint PIN nélkül is tudod hívni a központi segélyhívót, nyugodtan próbáld ki.

FreaK!
Ez a valós folyamatot követi végig vagy csak megírtak egy bootanimációt ami mindenkinél ugyanúgy néz ki?! :D Jópofa amúgy.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12687) -FreaK- válasza DJ. Ru$y (#12686) üzenetére


-FreaK-
veterán

Teljesen valós. :) Menet közben olvassa a logcat és dmsg logokat és írja ki. Ha bootloopod van vagy elakad a boot, akkor láthatod is hogy miért. Csak sajna nem akar menni.. sima Google Play-ből telepíthető app, csak root kell neki.

[ Szerkesztve ]

(#12688) Typhoon47 válasza RECSKA (#12658) üzenetére


Typhoon47
őstag

v10F alappal ilyen gyors? Akkor az nem kis teljesítmény.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#12689) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ma en is tulajdonosa leszek egy G3-nak. BlackBerry utan nehez lesz megszokni a droidot ujbol....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#12690) ßrainiac válasza Land (#12685) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hat figy, siman data megtartasaval mehet ra sztem a 3.0, nincs sok veszteni valod.

Wipe cache, dalvik, system es install.

(#12691) takika258


takika258
tag

Nemreg neztem egy filmet(online ) es 15 szazalekot merult az jonak vagy inkabb atlagosnak mondhato?

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#12692) RECSKA válasza Typhoon47 (#12688) üzenetére


RECSKA
veterán

V20e... :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12693) tutaj01


tutaj01
tag

Üdvözletem!
Aki Chupa vagy Cloudy romot használ (az újakat) az elárulná nekem hogy azok is ilyen szinten melegednek?
Én AndroidNowHD-n vagyok, stabil és piszkosul gyors, de kicsit használom a telót, és 75 fokos a Cpu... Tudom hogy nem lesz baja, de lesül az ujjam néha. Azt hozzáteszem hogy auto fényerőn, tehát nem maxon vagy ilyesmi. Idegesítő.
Köszönöm

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#12694) geris197 válasza DJ. Ru$y (#12686) üzenetére


geris197
tag

:) :R

(#12695) DJ. Ru$y válasza takika258 (#12691) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Új készülékről beszélünk, be sem állt még az aksija. Majd 3-5 nap múlva térj vissza az aksi nézelődésre.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12696) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Meg is van az uj jatekszer :)

[ Módosította: BomiBoogie ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#12697) DJ. Ru$y válasza MiklosSaS (#12696) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Takard ki az IMEI számod, és azt a képet tedd be ;)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12698) MiklosSaS válasza DJ. Ru$y (#12697) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mar keso..... baj lehet belole?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#12699) dimrus2 válasza Dreadloord (#12675) üzenetére


dimrus2
tag

Ha a képernyővédőnek a " Képernyő idő "-t gondolod, akkor nem jó. Ugyan úgy ébredezik a kijelző.

LG G4 Titan/Arany QC, LG G3, LG 4xHD, Motorola Defy, Nokia több típus éveken át.

(#12700) DJ. Ru$y válasza MiklosSaS (#12698) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Itt tudod kérni, hogy szedjék ki a képet, hát nem szerencsés, ha kiadod az egyéni azonosítóját, mintha a személyigazolvány számod adnád ki.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.