Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13351) expander


expander
senior tag

Boldog Karit mindenkinek :P

Miota feltettem a lollit (T-s telo, PC Suite-tal), a gyari LG-s ora+idojaras widget nem igazan akar folyamatosan frissulni, es hiaba nyomom meg a jobb also sarkaban a nyilacskas frissito ikont, akkor sem. illetve feltettem egy cache cleaner progit, aminek szinten kint van egy widget-je, ami mutatja, hogy jeleni mennyi memoriam szabad/hasznalt, azon is van egy frissito, es egy tisztito gomb. ha megnyomom a frissitot, nem valtoznak az adatok rajta, a tisztito gomb teszi a dolgat, miutan megnyomtam, kiirja, hogy mennyit sikerult felszabaditania.
nem tortent semmi mas a telefonnal, "csak" a kitkatrol lollira valtas, de gondolom ez nem tul egeszseges mukodes, es pont az uj rendszer lehet problemaja, ugyanugy, mint a napokban itt olvasott, es altalam is tapasztalt XCam problemak. jol gondolom? illetve ilyenkor, majd jon frissites a programokhoz es ugyanugy fognak "normalisan" mukodni mint kitkaten ?

mas: volt szo itt a gyartasi idorol, en dec 11.-en vettem a telot, a SN pedig 412-vel kezdodik, tehat elvileg decemberi gyartasu. lehetseges ez ? :D

(#13352) twinkiecz


twinkiecz
tag

Kicsit lemaradva de Boldog karácsonyt és kellemes ünnepeket mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

linktr.ee/twinkiecz

(#13353) Saccco


Saccco
nagyúr

Tessék, már itt is...

LG G3 vs Sony Xperia Z3 camera comparison: here's how LG's flagship outpaces the Z3 - Phonearena

;] :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13354) SlyChocolate válasza Saccco (#13353) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Azért remélem feltűnt a teszt fotókon a G3 képeiben mindig nagyobb a zoom?
Ami azért nem mindegy, főleg, hogy sok esetben még így is tisztább, olvashatóbbak a részletek.
;)

(#13355) ßrainiac válasza SlyChocolate (#13354) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nagyobb a zoom?

Mas az optikaja. Nem hinnem, hogy alapjaraton digitalisan bezoomolva fotozna :P

(#13356) SlyChocolate válasza ßrainiac (#13355) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

A nagyítás!
A sunyinál szinte mindig kisebb nagyítást mutatnak míg az lgnél jobban bele nagyítottak a képekbe.
Ez nem függ semmitől.
;)

(#13357) Saccco válasza SlyChocolate (#13356) üzenetére


Saccco
nagyúr

Más a két kamera látószöge.
A Z3-nál 25mm (ekvivalens 35mm - standard kisfilmes fókusztávolságra vetítve). A G3-nál nem találtam, viszont gyanítom, hogy azonos a G2-vel ami 29mm. Vagyis a G3 szűkebb képet mutat, kevesebb fér rá az érzékelőre.

Itt van egy fotós leírás.
Példa kép:

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13358) SlyChocolate válasza Saccco (#13357) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ez oké ezt tudjuk.
De a legelső kép a téglaházról mindent elmond.
Szinte azonos az alap kép, és brutál nagy a különbség van a zoomolt/nagyított képekben, a minőség-a részletek...stb...
Csak, hogy tudjátok nem akarom védeni az eldzsít de ha lehet hinni az oldal tesztjének akkor itt a sunyi elég gyenkécskén szerepelt.
:(((

(#13359) Saccco válasza SlyChocolate (#13358) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azt azért nem mondanám, hogy azonos. A Z3 képénél még látszik a 4-dik ablak fele, a G3-nál viszont már a harmadik ablak sarka is hiányzik.

szerk1: Végül is mindegy a G3 kamerája jobb.

-------------------------------

szerk2:
BTW, azt vettem észre, hogy (vs G2):
- nem lassabb, mint a G2, sőt
- erősebb az infra port, mint ami a G2-ben van
- tényleg durván éles a kép, a nagyon apró betűk is olvashatóak
- az akku gyengébb, mint a G2-é, illetve a combosabb hardver + kijelző szépen harapdálja
- a méret nem zavaró a G2-höz képest
- a kijelző jobban érzékeli az érintést, knock-on hamarabb érzékel
- baró az új kerek óra (QC), a szögletessel szemben

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13360) Pietro 22


Pietro 22
aktív tag

Gyari V10e-rol mire erdemes valtani rom tekinteteben? Mit ajanlotok? Ami fontos, hogy rootolhato rom legyen.

Minden kedves forumtarsnak kellemes karacsonyt!!! :)

[ Szerkesztve ]

(#13361) Saccco válasza Saccco (#13359) üzenetére


Saccco
nagyúr

Még valami a G2-G3 összehasonlításhoz, elsőre megijedtem, hogy csak futó alkalmazások gomb van, szerencsére viszont gondoltak a LG mérnökei a menü gomb imádókra, így hosszan nyomva az alkalmazás gombot előjönnek a menü elemek.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13362) haspok07 válasza leslien (#13345) üzenetére


haspok07
tag

Ha már samu akkor note 4 vagy edge?

(#13363) dave182


dave182
senior tag

Szerintem mostanában igencsak figyelemre méltók az új Motorola készülékek, engem például a Nexus 6 teljesen elvarázsolt... Nagyon szeretem a G3-at de azt valahogy nem bírom kiverni a fejemből..

(#13364) Just_Reboot válasza dave182 (#13363) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én eredetileg azt akartam de a f@szom fogja kivárni mire ideér Magyarba,egyébként egyáltalán nem bántam meg hogy G3 at vettem,sőt.

(#13365) haspok07 válasza Just_Reboot (#13364) üzenetére


haspok07
tag

Már lehet kapni az edge telót itthon is. 240-től felfelé.

(#13366) #27813376 válasza dave182 (#13363) üzenetére


#27813376
törölt tag

Meg kéne fogdosnom nekem is élőben, lehet elcsábulnék.
Bár nekem a dual sim nagyon kell...

(#13367) GuruZone


GuruZone
őstag

aki használta esetleg mindkét V20e-t mi a véleménye?

Sanszos, hogy a telekomos V20e valójában egy V20c?

le akarom gyalulni a v20c-t, mert a kikapcsolt képernyőt nem hozza lázba a knock code, valamint nem vagyok elégedett az üzemidővel sem...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#13368) Just_Reboot válasza haspok07 (#13365) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hát 240 et biztos nem adnék érte akármilyen jó is.

(#13369) mAtThEw0319 válasza ßrainiac (#13297) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Üdvözletem!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek! :)

Üdv ßrainiac!

Köszönöm, hogy válaszoltál!! :R
De ez az amit nem tudok eldönteni, hogy alapból milyen kernel van az Android Now HD 7.4 -n... szerintem stock, mert nem piszkáltam, de nem vagyok benne biztos.. Samu GS2-nél jobban értettem a kernelek mikéntjét mint itt a G3-nál, de ez valószínű azért van, mert még nem buheráltam ezt a telefont annyit mint az előzőt.. :)) Szóval elnézést a tudatlanságomért. Mielőtt írnád (írnátok), hogy ott van az XDA-n a kernel típusa (Kernel V20E suport root & init.d) , engem itt nagyon megzavar, hogy van ott plusszba írva, hogy root & init.d... szerintem ez ettől függetlenül stock, mert ez csak egy plusz támogatás, de biztosra szeretnék menni! :)

A build.prop szerkesztésben valaki tudna segíteni? Mert azt viszont egyáltalán nem értem, hogy ott, mit, hogyan kellene átírni (miket ajánlotok egyáltalán módosítani), hogy smooth legyen a rendszer.

Köszönöm annak előre is aki ezt a pár percet rám szánja! :R Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Midenkinek mégegyszer!!

(#13370) Saccco válasza mAtThEw0319 (#13369) üzenetére


Saccco
nagyúr

A build.prop szerkesztésben valaki tudna segíteni? Mert azt viszont egyáltalán nem értem, hogy ott, mit, hogyan kellene átírni (miket ajánlotok egyáltalán módosítani), hogy smooth legyen a rendszer.

Nem hiszem, hogy smooth-abbá lehet tenni a build.prop átírással. :F

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13371) mAtThEw0319 válasza Saccco (#13370) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Akkor itt valamit félre értettem... akkor avval igazából mit lehet elérni? Mert én úgy értelmeztem ezeket a mondatokat, mikor beszéltetek itt néha a build.prob átírásról, hogy gyorsabb lett a telefon. Ja igen, gyorsabb / smooth ... két különböző dolog.. akkor gyorsabb lesz tőle a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#13372) skylaner


skylaner
senior tag

20A-s Chupa-ra akarom feltenni az új 20E-t. Kell full wipe? Vagy elég csak a cache törtés?
Illetve a kernelt vagy a ROM-ot kell előbb feltenni? Vagy mindegy?

(#13373) solyka


solyka
csendes tag

Sziasztok,boldog karácsonyt ! Tudja-e valaki,hogy Telenoros G3-ra mikor jön Lolli OTA-n? Köszi,és további kellemes ünnepeket !

Solyka

(#13374) Willanyasz válasza solyka (#13373) üzenetére


Willanyasz
tag

Már rég kintvan!

(#13375) solyka válasza Willanyasz (#13374) üzenetére


solyka
csendes tag

És hogyan tudok hozzájutni?
Rákerestettem a készülékkel,de azt írja,hogy a jelenlegi a legfrissebb... (4.4.2)

Solyka

(#13376) bigdigit válasza solyka (#13375) üzenetére


bigdigit
addikt

LG Pc Suite.

(#13377) solyka válasza bigdigit (#13376) üzenetére


solyka
csendes tag

Dobnál nekem egy gyorstalpalót hozzá pár sorban? :))

Solyka

(#13378) Saccco válasza mAtThEw0319 (#13371) üzenetére


Saccco
nagyúr

Rákerestem, úgy nézem a szabad memória mennyiséget lehet befolyásolni, az valamilyen szinten gyorsíthatja az eszközt.

Van még egy-két módosítás, Pl.: osztott képernyő minden alkalmazáshoz, dpi állítás, log kikapcsolás, stb.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13379) Wayne


Wayne
aktív tag

Sziasztok!
arukereson nézegetem a telefonokat. 112e-től indulnak. 32 gb-os érdekelne. Eddig ugy tudtam, hogy a 16/2 ill 32/3 giga tárhely/memóriával vannak. Ott ezzel ellentétben 32/2 -vel látom. Létezik ilyen verzió is ezekből, vagy csak elírás?
Másik kérdésem pedig , hogy Németországban élek.... Ott igénybe tudom venni a garanciát?

[ Szerkesztve ]

(#13380) Peat76


Peat76
őstag

Antutu első teszt :K ,nem is olyan rossz :-) :DD :DD 41820 pont!!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#13381) SlyChocolate válasza Peat76 (#13380) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

:Y
Milyen rommal told?

(#13382) Misi1980


Misi1980
senior tag

Az elöttem szolóhoz hasonlóan én is lefutattam ezt az antutut.

Teljessen gyári lolli (20e).

(#13383) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Akkor én is..

(#13384) Peat76 válasza SlyChocolate (#13381) üzenetére


Peat76
őstag

Szűz T-s 5.0 :K

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#13385) rettenet78


rettenet78
csendes tag

Boldog karácsonyt! G3 ra tudnátok jó appokat, programokat ajánlani?

(#13386) SlyChocolate válasza SlyChocolate (#13311) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ha már ma AnTuTu est van dobtam én is egy új tesztet...
Igaz fullra töltöt aksival, kicsit rosszabb lett mint az előttem szólóké de jobb mint a ma délutáni.

[ Szerkesztve ]

(#13387) SlyChocolate válasza Peat76 (#13384) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi.
Nálam is az van fenn.
Bár már nem annyira "szűz".

(#13388) saintex72


saintex72
aktív tag

Valaki megnézné nekem, hogy csak nálam nincs az energia takarékos módnak beállítása, hogy mit mikor kapcsoljon ki, vagy egyszerűen nem találom. Lollipop T-mobilos, köszönöm.

(#13389) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Soha nem futtatok teszteket, de megfertoztetek mostmar, naponta lehet szinte olvasni antutu eredmenyekrol ;]

Lenyeg a lenyeg, 21k pontot kaptam. Nagyon erdekes :F

Cloudy rom, chupa kernel, semmi extra..

[ Szerkesztve ]

(#13390) SlyChocolate válasza saintex72 (#13388) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Szintén T-s loli.
Csak annyi azzonnal, hogy 5, 15%-nál kapcsol be.
Egyebet nem találtam.
Persze lehet ettől függetlenűl lehet van a fejleszői beállításokban róla valami...

[ Szerkesztve ]

(#13391) saintex72 válasza SlyChocolate (#13390) üzenetére


saintex72
aktív tag

Köszi, nálam is csak ennyi, a százalék, de, hogy mit csináljon az valahogy kimaradt.

(#13392) DonLaca@ válasza ßrainiac (#13389) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Cloudy 2,0 saját kernelével gyorsabb mint CC-vel. V20e meg alapból van olyan jó mint a Cloudy. Most volt egy csomó szabadidőm végigteszteltem mind. Cloudy2.0, stock v20e, CC ez a sorrend most.
Kezedeti 34000-ről (v10a) 41000 (v20e) lett a a sima gyári rommal az eredmény. Fél év alatt nagyon sokat javított a szoftveren az LG.

[ Szerkesztve ]

(#13393) Kasya válasza ßrainiac (#13389) üzenetére


Kasya
nagyúr

Amint latod, mindenki mas Antutu verziot futtat. Szerintem te is :D

(#13394) lewyy87 válasza Misi1980 (#13382) üzenetére


lewyy87
csendes tag


Ha pontozós estét tartunk gondoltam meglesem én is:) lassan 2 hete van fent a rom, teljesen belakva, 2 napja nem volt újraindítva. Cloudyg3 2.0 van fent.

[ Szerkesztve ]

(#13395) RECSKA


RECSKA
veterán

Mennyien hasznalnak Cloudy romot... Nem hiaba, ami jo, az jo :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13396) imi4199


imi4199
tag


Kedvet kaptam Antutu-hoz.
Még soha nem volt ennyi...
AndroidNow HD 7.5 (V20e), plussz mókolás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#13397) Meggyi001

Az antutu pontszámok és a "melyik a legjobb rom mostanában" közötti szünetekhez kis kikapcsolódás...

A jövő kijelzője az LG műhelyéből kerül ki

###################################################################

Átlátszó külső?

###################################################################

Fa tok,igazi lenne?

###################################################################

G3-as akkumulátor égette át az ágyat

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#13398) Misi1980 válasza ßrainiac (#13389) üzenetére


Misi1980
senior tag

Tegnap töltöttem le a playről az antutut.Próbáld meg azzal ha kiváncsi vagy az eredményre.Nem létezik hogy nálam és másnál is 40000 körüli pontszám van nálad meg 20000.Amúgy nagyon ritkán futtatok teszteket csak tegnap kedvet kaptam.

(#13399) Promi


Promi
aktív tag

Nálam ott vesztette el az Antutut a hitelességét, mikor két egymás utáni tesztnél két teljesen más eredményt produkált.

(#13400) NandorHUN válasza Meggyi001 (#13397) üzenetére


NandorHUN
addikt

OnePlus One 2 megkapna egy ilyen panelt lehet le is cserélném LG G3-amat.
Sima One-nak se sokk kellett, hogy ne azt vegyem, nagyon jó telefon, de volt 1-2 dolog amiben azért LG G3 jobb, volt de gyártó telefonjai jövőben lehet sokkal jobbak lesznek adott áron, mint a konkurencia :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.