Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) Just_Reboot válasza -FreaK- (#13250) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Boldog,békés Karácsonyt neked is! 🎄És minden G3 tulajnak.

[ Szerkesztve ]

(#13252) Hawk02 válasza nincskedvem (#13220) üzenetére


Hawk02
tag

Jelenleg ezen a romon van a G3.Nekem eddig tetszik a fogyasztása, személyreszabhatósága a rengeteg állítási lehetőséggel. Folyamatos wifi kapcsolat, frissítés. Itthon csak 2g-re állítva. 1h kijelző idővel 90%-n jelenleg 10h59' akkumulátor használati idővel. Nincs akadás, hibát nem vettem észre.
BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK.

[ Szerkesztve ]

(#13253) smidipeti1


smidipeti1
tag

Békés Boldog karácsonyt minden fórumozónak.

(#13254) nincskedvem válasza Hawk02 (#13252) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Köszönöm! Holnap fel is pakolom. Neked nem volt gond a rootal? Mikor én raktam fel valami régebbi verziót eltűnt a rootom.

Ja igen. Kellemes karácsonyt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#13255) imi4199


imi4199
tag

Már nincs ilyen gond vele, régebbi verziókra volt jellemző. Nálam is ez van fent 2 napja. Minden oké eddig, nagyon stabil. Mindenkinek Boldog Karácsonyt!

(#13256) nincskedvem válasza imi4199 (#13255) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Miután már ketten mondjátok,hogy jó,akkor én is feltolom. Köszönöm! Aztán ha van valami baja,jövök nyígni nektek. ;]

(#13257) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Kellemeset mindenkinek Srácok, Lányok! Mivel (dunai ember lévén sem) nem szeretem a halat, így az összes halászlevet küldöm nektek!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13258) FZOLI96 válasza DJ. Ru$y (#13257) üzenetére


FZOLI96
csendes tag

Előszőr is Boldog Karácsonyt! Lenne egy olyan kérdésem hogy ki milyen fóliát ajánlana a telefonra, és honnan érdemes megrendelni?

LG-G3-F400K-32/3 Android V20E

(#13259) eladogeppc válasza -FreaK- (#13250) üzenetére


eladogeppc
veterán

Kedves -FreaK- !

"Az az egyetlen problémám veled, hogy szerinted a te véleményed az mind tény"

Tény, hogy a mai napig az LG STOCK OS-e tele van laggal gyári beállítások mellett. Gondolok a CPU Thermal Throttling, CPU governor-ok stb piszkálások nélkül. Így elmondható, hogy a mai napig nem optimalizált az OS. Még az új Lollipop esetében sem, ami valamivel jobb a 4.4-nél.

Tény, hogy a CPU Temp-et felrakva monitorzva a rendszert látszik, hogy szinte nem is engedte a CPU-t a G3 2.0Ghz felé a módosítások nélkül. Képek korábbi megjegyzéseimnél. A fent említett "folytásokat" felszabadítva akár 80 fokig persze hajtható a rendszer stabilan, de ez nem normális, főleg egy olyan usernek, aki nem akarja piszkálni a készülékét.
Tény, hogy egy ugyanilyen hardverrel rendelkező más gyártó (Sony) terméke (Z3) minden piszka nélkül hajtja a procit 2.5Ghz-en masszívan, és nem melegszik fel annyira, mint a G3. És miért ?
Nagyon egyszerű a megoldás: HeatPipe
Ezért:

Valószínűleg ezért sem melegszik annyira hamar, illetőleg ezért is bírja tovább a Z3 a huzamosabb terhelést.
További tény, hogy azonos használat mellett a Z3 Stamina akkukezelője jóval azaz jelentősebben megnöveli az akkumulátor időt.
Tény szintén, hogy a kiölt appok nélkül, azaz szintén egy alig belakott STOCK OS-nél a szabad memória jó ha 3-400MB. Tehát nem rootolt, nem kigyilkolt OS esetéről van szó !!
Tény az is, hogy a G3 hajlamos a widgeteket újratöltögetni a 2GB RAM-os változatnál. Ez nincs Z3 alatt. Illetve ferdítek, mert olyan 100 feloldásból 2-szer megcsinálta.

Ezeket a tényket az XDA-t végigolvasva, bárki végig tudja követni illetve elolvashatja angolul, persze ott megtalálja a megoldásokat az általam felsorolt problémákra.

Mindezeket állítom úgy, hogy nekem 2 készülékem volt ilyen, illetve ismerősi körömben is voltak problémák.

Végszóként csak annyit, hogy az egyik legjobb LG készülék még a mai napig az LG G2-es volt !

Kellemes Ünnepeket Kívánok, kérlek ne mérgelődj, remélem az általam említettek azért többnyire fedik a valóságot. Én sem úgy vettem a G3-at, hogy helyből megutáltam volna.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13260) geris197


geris197
tag

Ezt az új TWRP-t (2.8.3.) nem érdemes még felrakni ahogy 1-2 hsz.-ből olvasom,van benne még bug :F
Boldog,Békés Karácsonyi Ünnepeket!

[ Szerkesztve ]

(#13261) Just_Reboot válasza eladogeppc (#13259) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Köszönjük a beszámolót de mostmár ELÉG volt a Z3 ból! Nem akarom a G3 as topicban azt olvasgatni hogy ilyen meg olyan szuper a Z3 elsőre is felfogtuk nem kell százszor ideírnod.

[ Szerkesztve ]

(#13262) storm3 válasza Just_Reboot (#13261) üzenetére


storm3
senior tag

Figyelni fogom a Z3 topikot a rinyáért,vajon mikor kezdődik? :))

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#13263) DJ. Ru$y válasza FZOLI96 (#13258) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha engem kérdezel, mert, hogy nekem válaszoltál, akkor téma összefoglalóban össze vannak írva, és ne fóliát, hanem üveget, ha teheted.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13264) #33253120 válasza SlyChocolate (#13247) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én mondtam, hogy ilyesmi lesz a háttérben, de nekem nem hitted el. :)

(#13265) Skyfish


Skyfish
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.Gyereknek vettem egy Lg g3s-t.Tudom ez nem az a topik de ez pörög igazán.Az a problémám,hogy a telefon bemutató vagy kereskedelmi üzemmódban van és nem bírom kikapcsolni ezt a funkciót.Van valami megoldás?

(#13266) Just_Reboot válasza storm3 (#13262) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Pár hét után ott is rinyálni fog, néha én is benézek oda.

(#13267) krisztyann válasza eladogeppc (#13259) üzenetére


krisztyann
tag

A 20E Lollival próbáltad a G3mat? Gyanítom nem. Több mint egy hete fent van, nem akad,nem tölt újra semmit,belakott rendszerrel is 6-700 mega szabad ram van. Akksi idő is jobb mint volt.Én átlag használat mellett két naponta töltöm. Ez egy f*szság, hogy módosítások nélkül nem jó a szoftver. Azt hittem már megszabadultunk az ilyenektől, akik csak fikázni tudnak.

(#13268) SlyChocolate válasza #33253120 (#13264) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

A lényeg a probléma oka meg van!
Persze ettől függetlenül tesztelni kéne, hogy tudja-e a nagyobb tempót...???
Januárban tolom a G3-ba az asszony simét, akkor már lesz gyors nete.
Az övé még mozaikos előfiz, ami elvileg nem korlátolt?

[ Szerkesztve ]

(#13269) SlyChocolate válasza krisztyann (#13267) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Jah a ram-mal tényleg okosan gazdálkodik.
Épp most néztem rá olyan 500-600Mega szabad van a 2GB-ból.
Pedig fut sok minden amit ma használtam és benne maradt.

[ Szerkesztve ]

(#13270) lewyy87 válasza gyuri2008 (#13241) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Igen nekem jo, a panorama kepnel leall es ha uhd videot veszek a felvetel mentesenel lep ki. Viszont minden mas beallitas megy. 5.0 van fent, mikor megvettem az alkalmazast gyari 5.0 vilt mos cliudyg3 2.0 van es igy is megy.

(#13271) GGMPC válasza eladogeppc (#13259) üzenetére


GGMPC
őstag

Te fater! Azon kivul, hogy az xda-ra recskazol napi szinten - ott van a kezedben a fent emlitett ket keszulek barmelyike is?

Mert ha nincs, akkor teljesen feleslegesen es indokolatlanul osztod itt az eszt!

32/3 G3 telefonom van 5.0-val - barmikor odamegyek ahova mondod es kapsz minden egyes lag utan amit eszlelsz - 5 rongyot tolem...
Viszont ha penz nelkul mesz haza (marpedig ugy fogsz), akkor felkuszol ide meg egyszer es utoljara majd bocsanatot kersz itt mindenkitol, hogy idehanytal a topikba mindenfele hulyeseget!

Abban egyetertunk, hogy a G2 egy nagyon jo keszulek mind a mai napig... ;)

Ui: Azelott nem azert akadt a G3, mert szar, hanem azert, mert az applikaciok meg nem voltak erre a felbontasra optimalizalva!

Mivel most mar a Nexus 6 es masegyeb keszulekek is ezt a felbontast kovetik, igy az app fejlesztok is felzarkoztatjak a muveiket.

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#13272) Lecs@ válasza GGMPC (#13271) üzenetére


Lecs@
addikt

:C

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#13273) eladogeppc válasza krisztyann (#13267) üzenetére


eladogeppc
veterán

Próbáltam. Sok az óvodás korú úgy látom. Nem bírják a különvéleményt.
Senkit nem állt szándékomban fikázni, bosszantani.
De mivel volt G3-am leírtam a tapasztalataimat más telefonnal összehasonlítva.
Bocsánat mindenkitől.
Remélem kiteljesedtek a G3-ban, sok sikert és jó mobilozást a kütyühöz.
Isten látja lelkem nem rosszindulatból írtam a dolgokat.

GGB...: Sajnos a hangnem téged minősít. Én nem sértegettem senkit, nem személyeskedtem. Te se tedd. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13274) #33253120 válasza SlyChocolate (#13268) üzenetére


#33253120
törölt tag

Passz. De ha jó fiú leszel, akkor két ünnep között tehetsz egy próbát az én kártyámmal is. :)

(#13275) GGMPC válasza eladogeppc (#13273) üzenetére


GGMPC
őstag

Nem maga a tett szamit, hanem a tett idopontjanak datuma! :Y

Amikor a kezedben volt, akkor olyan volt, most viszont mar nem olyan es elhiheted, hogy en siman hozok negativ dontest a sajat terfelemen is (mint ahogyan az almanal meg is tettem), de a G3 most kurvara rendben van - nekem elhiheted!

Es csak a tobbieknek mondom, hogy van friss ropogos G3-32/3-m ami oktoberi gyartasu es a micro usb most mar nem srehen megy be, hanem szembol es a repedesre hajlamos resz is erosebb/vastagabb lett.

Beke veled fater es kivanom, hogy hasznald egeszseggel azt a keszuleket amit a kezedben fogsz - legyen az Sony, LG vagy barmi... :R

Ui: Az ovit kijartam 34 eve! :)) Ha pedig sertegettelek volna az nem igy nezne ki!

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#13276) SlyChocolate válasza #33253120 (#13274) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Oksa, legyen úgy!
:))

(#13277) Just_Reboot válasza eladogeppc (#13273) üzenetére


Just_Reboot
addikt

"Sok az óvodás korú úgy látom." Rajtad kívül én nem látok mást....

(#13278) eladogeppc válasza GGMPC (#13275) üzenetére


eladogeppc
veterán

Én 37 éve jártam ki. Megyek "rinyálni" máshova. :R
További Kellemes Ünnepeket!

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13279) Lecs@ válasza Just_Reboot (#13277) üzenetére


Lecs@
addikt

+1

512 GB

(#13280) Typhoon47 válasza Just_Reboot (#13277) üzenetére


Typhoon47
őstag

+végtelen

"Education is important but big biceps are importanter"

(#13281) Lecs@ válasza eladogeppc (#13278) üzenetére


Lecs@
addikt

Jó ötlet tőled. Kellemes ünnepeket neked is :)

512 GB

(#13282) Saccco válasza GGMPC (#13275) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azt hol lehet látni, hogy mikori gyártású?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13283) GGMPC válasza Saccco (#13282) üzenetére


GGMPC
őstag

Matrican a dobozon S/N... Elso szam az ev - utana a honap...

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#13284) Saccco válasza GGMPC (#13283) üzenetére


Saccco
nagyúr

Sejtettem, hogy hasonló megoldás lesz, ezek szerint a 411 már nyerő.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13285) GGMPC válasza Saccco (#13284) üzenetére


GGMPC
őstag

Uhhh bazzz - novemberi?

Az tuti rendben van! :K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#13286) zoleeno1 válasza GGMPC (#13271) üzenetére


zoleeno1
addikt

:C :R

Egész nap olvastam a hülyeségeit (ma is), egész nap erőt vettem magamon (ma is), hogy ne oltsam le hasonló módon, mert karácsony is van, le is xarom, nekem úgysem lesz se jobb/se rosszabb. De ez teli találat :DDD ráadásul pont a sonyval példálózni... ugyan kérem :DDD azt hittem, hogy végre eladta, végre eltűnik... de nem... A hülyeség nem korhoz kötött! Mint azt a példa is mutatja... Én sem mai csirke vagyok, mint ahogy itt a nagy átlag, akik a törzsmagot alkotják, a hsz-ek alapján.

Békés, boldog, laggmentes karit mindenkibe ;)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13287) FZOLI96


FZOLI96
csendes tag

Szerintetek ez tényleg ilyen?
https://www.youtube.com/watch?v=0o-hDg71UHU#t=99

LG-G3-F400K-32/3 Android V20E

(#13288) SlausK válasza GGMPC (#13283) üzenetére


SlausK
tag

Akkor az enyém szeptemberi. Már több mint egy hónapja megvan, egyszer ejtettem le de repedés sehol sincs. Egyedül a füles sistereg zenelejatszasnal, de egy telefonhívás után ujrainditasig merseklodik a zaj erőssége. Majd elviszem szervizbe csak most szükségem van rá. :)

(#13289) mAtThEw0319 válasza mAtThEw0319 (#13163) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek! :)

Kérlek segítsetek egy picit! :)
Igazából csak azt nem tudom eldönteni, hogy nekem felflashelni kell a zip-t vagy egy külső programmal kellene beállítanom az értékeke!? (Ha az utóbbi a megoldás akkor melyik programot ajánljátok?)
A build.prop szerkesztést meg egyáltalán nem értem. Annak a szerkesztése hogyan működik? Van az AN HD 7.4-ben egy szerkesztő, de nem tudom miket kellene átírni, hogy még smoothabb legyen. :)

(#13290) NandorHUN válasza gyuri2008 (#13242) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ez hülyeség, leteszteltem és működik a Settings Chupachups 3.0-án.
Mint írtam a következők nem működnek:

UHD felvétel (itt néha kifagy felvétel közben, de rossz minőségű a kép is),
"élő effekt" kamera (itt már felvétel előtt kilép, szóval ha újra működésre akarom bírni, akkor az adatokat törtölnöm kell indítás előtt),
panoráma fénykép (ugyanaz mint az előbb, kilép rögtön, szóval progi legközelebb csak adatok törlése után indítható).

Összes többi opció jól működik, persze lehet még optimalizálni,
pl. 60fps video 1080p nem volt stabil, de működik rendesen. Settings-t meg leteszteltem és működik rendesen a bits állítás is a videoknál, szóval nincs sok okom panaszkodni. Remélem ezt az 1-2 dolgot javítják, de nem életbe vágóan fontos, mert UHD megy a rendes app-ban, meg a panoráma is.
1080p ben kamerázni a legjobb alternatíva és képminősége is jobb, mint a sima appnak.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#13291) Saccco válasza GGMPC (#13285) üzenetére


Saccco
nagyúr

Akkor ok! :DDD

Van ez ügyben hivatalos LG állásfoglalás? Vagy csak titokban kijavították a hibát?

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13292) eladogeppc válasza zoleeno1 (#13286) üzenetére


eladogeppc
veterán

:U

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13293) nincskedvem válasza V.Dave (#13246) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Nos,nekem ennyi idő alatt ennyit merült. Közben folyamatos wifi, 1 telefon, appok frissítése, instagram,és szinkronizáció ment. Tokban volt. Viszont az a google service mindig ennyire húzza az akksit.

(#13294) ßrainiac válasza GGMPC (#13271) üzenetére


ßrainiac
addikt

"Ui: Azelott nem azert akadt a G3, mert szar, hanem azert, mert az applikaciok meg nem voltak erre a felbontasra optimalizalva!"

Ez a felbontas tema a vesszoparipad :)

Nem tudom, milyen alkalmazasokrol beszelsz, a gyari kezelofelulettel voltak gondok (most nem tudom, hogy vannak-e, launcherbol az LG-et kb. ket masodpercig hasznaltam).

A fogadast ne eroltesd szerintem, ha a G3 lagmentes keszulek szerinted.. Haaat :U

Egyebkent az "eladogeppc temaban" mindenkivel egyetertek, nem kene tovabb onteni az olajat a tuzre, viszont magaba nezhet mindenki nyugodtan, az ahogy irtok neki es konkretan keresztbe sz.rjatok a problemajat az fenomenalis. Igazi trollok vagytok, amolyan samu es eldzsi topiklako-felek ;]

(#13295) Kasya válasza ßrainiac (#13294) üzenetére


Kasya
nagyúr

Android es laggmentesseg...ket kulon dolog :P

(#13296) mAtThEw0319 válasza mAtThEw0319 (#13289) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Tényleg ennyire lefütyülik itt azokat az embereket akik nem vágják ennyire az angolt? :F :(

Kérlek segítsetek!! :R

(#13297) ßrainiac válasza mAtThEw0319 (#13296) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ha stock kernelt hasznalsz, flasheld a zipet es vegeztel is.

Ha nem, akkor hasznald az emlitett kernel tweaker programok egyiket az ertekek beallitasahoz.

Kasya: eppen ezert nem ertem, hogy miert megy meg mindig az "eszmecsere" pont a G3 kapcsan :U

Mindegy is, ennek a telonak nem ez a legfobb baja, orulnek, ha igy lenne.. Es akkor vissza is erkeztunk a kamerahoz ;] ma a Karacsonyozas alkalmabol ossz-vissz kemeny 4 kepet csinaltam vele, azt sem tudom hogy miert mert csak felb.sz.. :(

(#13298) GGMPC válasza ßrainiac (#13294) üzenetére


GGMPC
őstag

Ezt most az eddigi jóviszony tekintetében nem reagálom le... :N

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#13299) leslien válasza ßrainiac (#13297) üzenetére


leslien
nagyúr

jishnus camera mod nem tűnt el, csak várni kell a frissítést]ha még érdekel :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13300) NandorHUN válasza leslien (#13299) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem tudom miért nem bírják ezt frissíteni. Amúgy 5.0 án tényleg nem megy sajnos. Ha annyira dolgoznának a frissítésen, akkor már ki tudták volna adni, 5.0 nem most jött ki...

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.