Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12101) tutaj01 válasza szabo.norbi (#12092) üzenetére


tutaj01
tag

Véleményem szerint nem vészes megszokni a QC-t :)
Bár ha neked nem bejövős, akkor teljesen mindegy.
Nekem G2-őn is QW volt, és annyira megszerettem, hogy muszáj volt erre is :D Szerintem praktikus és hasznos nagyon.
Mondjuk én jól beszívtam vele, mert 12-ért vettem (eredeti CCF-340G), aztán néztem olx-en, 6-7 ezért vannak :S :S
Ez van :D

[ Szerkesztve ]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#12102) takika258


takika258
tag

Most szeretnek venni egy G3-mat es nem tudom hogy meg e eri megvenni a 3Gb os verziot mint a 2Gb os verziot,egy 'átlagos felhasznalonak'.Mennyire szukseges a 3GB es egyebkent nincs annyi pénzem h csak ugy
szorjam.És egyenkent tobb velemenyre vagyok kivancsi. :W :F

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#12103) twinkiecz


twinkiecz
tag

Sziasztok mostanában valamiért az Avast Vírusnak hiszi a PC Suite-ot így frissítést se tudok ellenőrizni.
Más tapasztalt ilyet?? :F

linktr.ee/twinkiecz

(#12104) rettenet78 válasza twinkiecz (#12103) üzenetére


rettenet78
csendes tag

nem, de csak egy hetes a telefon

(#12105) SZATA


SZATA
senior tag

Sziasztok!
Én is vettem egy ilyen készüléket. Most barátkozunk. :)

Meg lehet oldani, hogy a W7-es gépre dugva a meghajtóként lássa? (Jobban szeretem a TC-ben rendezgetni a fájljaimat.)

(#12106) Kasya válasza takika258 (#12102) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha nagyon számit a pénz, akkor vedd meg a 2GB modellt. Nem lesz program, ami ne menne el rajta. A hátránya a kisebb belső háttértár (16GB a 32GB-al szemben), ami ugye bővíthető. A másik, hogy a háttérben futó programok gyakrabban tölthetnek újra.

(#12103) twinkiecz: deaktiváld az Avastot... vagy tedd a kivételekhez a PCSuitot.

[ Szerkesztve ]

(#12107) szabo.norbi válasza tutaj01 (#12101) üzenetére


szabo.norbi
tag

Akkor onnan voltál nekem ismerős. :DD Lehet kipróbálok majd egyet, max. Ha nem tetszik eladom. :)

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#12108) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok ,szerdára megjön a telóm, lollipopot megéri feltenni rá, vagy egyenlőre van, ami jobban ajánlott?

(#12109) Kasya válasza Dreadloord (#12108) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha fontos a BT stereo, Xposed es Tweakbox lehetőség, akkor V20l. Ha átlag user vagy, irány lollipop.

(#12110) Dreadloord válasza Kasya (#12109) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Mivel nem tudom, ezek mire is jók, azt hiszem az átlag user kategóriába tartozom, köszi a segítséget:)
Lollipopból az összefolgalóban linkelt az a gyári "nexus" lollipop, vagy van már LG-s is?

(#12111) tutaj01 válasza szabo.norbi (#12107) üzenetére


tutaj01
tag

Úgy ám :D
Mondjuk nem akartam még váltani, de egy szarházi rásegített...
Ellopták :S
Ez van :D Mostmár happy van.

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#12112) Bilux válasza Kasya (#12109) üzenetére


Bilux
veterán

10L

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#12113) Kasya válasza Dreadloord (#12110) üzenetére


Kasya
nagyúr

Dupla. Kéretik törölni.

[ Szerkesztve ]

(#12114) Kasya válasza Dreadloord (#12110) üzenetére


Kasya
nagyúr

Itt csak LG-s verziók vannak. A legfrissebb Loli azt hiszem ez lesz.

(#12112) Bilux: Mea culpa :R

(#12115) skylaner


skylaner
senior tag

Ha a 20A-s Chupara szeretném feltenni a 20D-st akkor kell full wipe?
Ha nem akkor miket érdemes törölni?

(#12116) szabo.norbi válasza tutaj01 (#12111) üzenetére


szabo.norbi
tag

Az f@sza... Én G2 után kicsit belekóstoltam a OnePlus világába, G2 után a kamera szörnyű volt az akksi kiváló, a szoftver meg nem Cm hez méltó bughalmaz. :DDD így esett a választás a G3ra. Nem bántam meg. :DDD

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#12117) Kasya válasza szabo.norbi (#12116) üzenetére


Kasya
nagyúr

Pedig a OnePlus-ról eddig csak szépet hallottam :o

(#12118) Dreadloord válasza Kasya (#12114) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Köszi, bár asszem megnézem elsőre az LG-s lollipopot, a gyári olyan sivárnak hat:)

(#12119) Kasya válasza Dreadloord (#12118) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én is LG-s lolit linkeltem ;)

[ Szerkesztve ]

(#12120) Dreadloord válasza Kasya (#12119) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Szuper, köszi, le is mentettem magamnak, csak lenne már szerda:)

(#12121) tutaj01 válasza szabo.norbi (#12116) üzenetére


tutaj01
tag

Én sem bántam meg egy percig sem! Mondjuk nekem G2 után kérlek szépen egy kőkemény Nokia 5000d2 volt használva majd egy hónapig ideiglenesen :D :D :D
Na az egy vadállat ;)

[ Szerkesztve ]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#12122) zoleeno1 válasza Kasya (#12117) üzenetére


zoleeno1
addikt

Én anno hetekig agyaltam, hogy 1+, vagy G3 legyen... De nem bántam meg, a tojásosLecs@ :DDD is mondott róla rosszakat :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12123) RECSKA


RECSKA
veterán

Skacok! Art-ot lolli alatt hogy kapcsolom be?
( Bocsánat a buta kérdésért xD )

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12124) GuruZone válasza RECSKA (#12123) üzenetére


GuruZone
őstag

Nincs választási lehetőség. Alapból Android RunTime van a motorháztető alatt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#12125) Helltak válasza RECSKA (#12123) üzenetére


Helltak
őstag

Lolli az már kizárólag ART-al működik :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra

(#12126) RECSKA válasza GuruZone (#12124) üzenetére


RECSKA
veterán

Első indulásnál azért dolgozott az annyit akkor...

Én meg azt hittem, a snapi801 miatt indulnak ily sebesen a programok :Y :C :R

( várom az olyan kernelt, ahol az IGP-t tépik meg. Nexus4-hez volt olyan, ahol a GPU órajelet húzták fel szépen, és egyes játékok alatt 20-30%-ot gyorsult. Na, ha ide is lenne ilyen, az gondolom segítene maga a launcher futtatásában is. Gondolom... )

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12127) Tawaga05


Tawaga05
tag

Én feltettem a ChupaChups-ot és ezeket töröltem...
System / app......
Books CloudHub FaceLock GoogleTTS Hangouts Music2
Newsstand PlayGames PlusOne talkback Videos

System / priv-app....
LGBrowser LGEasyHome LGEmail LGLiveWallpapersPicker
LGVoiceRecorder TAction WiseScreen

Persze érdemes előtte megnézni hogy mire is van szüksége az embernek.

(#12128) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Ez most ki bustah a biztositekot.

Kerdem en, akkor miert kell ilyen nyomi rendszert csinalni ra :F (koltoi kerdes..)

Ja es eddig egyik telomon sem lattam ilyet, nem csak a 3 hanem a 2GB ram-oson sem :U

[ Szerkesztve ]

(#12129) Meggyi001 válasza Kasya (#12109) üzenetére

Bár még csak csütörtök óta van meg a G3, sajnos már megszegtem a magamnak tett ígéretet, miszerint addig nem teszek fel 5.0x-t, amíg nem lesz hozzá Xposed/Gravity/Tweakbox vagy valami hasonló kis okosság. Piszok nehéz nem személyre szabottan élni egy telefonnal :). De sajnos 1 nap után rá kellett jöjjek, hogy tényleg vannak mikrolaggok/akadások, és ezek zavarnak engem. Ezért feltettem ezt: AndroidNow HD 7.2. Én még csak a 7.0-ást tesztelem/használom. Most ott tartok épp, hogy 3 féle kernellel tesztelem: a sajátjával, RIN kernellel (itt kettővel), és Chupa Chups kernellel. Eddig a sajátja teljesít a legjobban, bár ilyen kevés idő alatt, nehéz akármit is leszűrnöm. Mindegyikhez kell még jó pár nap. Meg hát amik még jönnek majd később ki. Nem olyan vajsima a rendszer még, mit a G2-nél, de ez így már szépen használható, ahogy most van. Elvileg itt már túl is tudom lépni a 5 óra kijelzőidőt, legalábbis az első nap biztos, ha 2 napig akarom használni, akkor lehet nem. Fényerő 45-55 % között, lejjebb soha, és 25 mAh-el alulfeszelve. Film nézés, sok böngészés Chrome-val, állandó gmail, időjárás frissítés, kik messenger, facebook messenger és skype. Szóval egyenlőre ennyik az észrevételek 3-4 nap után...

Katt a képre a nagyobb változatért...

https://gamergep.hu/

(#12130) Motosz01


Motosz01
tag

Felraktam a legújabb V20E verziót, melyet rootoltam is (V10J-ről váltottam). most nekem minden remekül megy. Egyetlen hiba csak, hogy minden második újraindításkor kap a telefon csak root jogokat. Ez nem tudom miért van; de itt kérdezni már nem merek...

Ha te is szeretnéd megoldani saját felelősségre, akkor íme, én így csináltam:

1.:
A rom-ot és a SuperSu-t (rootot) innen töltsd le: [link]

2. Flashify letöltése és telepítése a Play áruházból...

2.:
Mindent az alábbi videó alapján készíts:
[link]

Ennyi. Talán még annyi, hogy ha a jelenlegi adataid, és programjaid nem akarod újratelepítgetni, akkor feldobsz egy Titanium Backupot a telepítés előtt, majd mindent lementetsz vele; aztán a telepítés után is feldobod, és root joggokkal felvértezve mindent visszaállíttatsz vele.

A rendszer nekem jelenleg működik, de még csak most állíttatom vissza az adatokat, és tesztelni nem volt időm. Ha valaki tud még segíteni, mert valamit kihagytam, vagy csak tippet szeretne adni még, akkor egészítsen ki. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#12131) GuruZone


GuruZone
őstag

visszatérve a hátsó karcos "plexire", én már augusztusban észleltem a dolgot (nem volt nehéz). Júliusban vettem a telót :(

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#12132) ßrainiac válasza GuruZone (#12131) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az az...

Vidd vissza, csereljek ki a kamerat, en is ezt teszem. Egyertelmu, hogy rossz, nem kellett sokat gondolkoznom rajta miutan lottunk nehany kepet ugyanarrol a temarol haverral. Az o geharmasan abszolut nem volt jelen ez a csodas "effekt".

A mienkbe lehet, Michael Bay rakta a kamera modult :DDD

(#12133) zoleeno1 válasza ßrainiac (#12132) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ez ügyben amúgy beszéltél már az LG-vel? Mert nekem gyanús, hogy sajna a kamera lencse összekarcolása nem garanciás :(

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12134) ßrainiac válasza zoleeno1 (#12133) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ugyan leirtam tobbszor korabban, hogy nincs karc, de csak neked par super macro a lencserol ;)

(#12135) mckangi válasza ßrainiac (#12134) üzenetére


mckangi
senior tag

Tudom neked talán ez nem alternatíva,de olvasd végíg.

Nekem mivel tuti megvolt karcolva a kamera takaró üveg,ezért megpróbáltam kipolírozni :DD

Elöszőr műanyag polirozó krémmel , majd fogkrémmel ,végül edénysurolóval.
Persze gép nélkül még rosszabb lett,illetve az egy nagy karcból csináltam sokmillió kicsit :(

A képek az immár cserélt alkatrésszel (üveg) készültek.

Kép1

Kép2

Miután tegnap kicseréltem a takaró lencsét már jó lett

Kép1

De a lényeg igazán most jön.
A fenti fénycsóva effektust bármikor tudom produkálni,még karc nélkül is!
Nem kell hozzá más mint az ujjam :)

kép1

Lehet neked valahol kicsit zsíros (újjlenyomat) valami.Persze itt most nem feltétlen a kamera takaró üveg külseje,hanem mondjuk a belseje,vagy maga a kameraoptika.

Nem tudom honnan származik a telefonod, de lehet már ezt valaki szétkapta,és nem latexkesztyűt viselt.
Még azt is megkockáztatom,hogy a gyárba a munkás hibája,vagy szervízben volt már a telefon egyszer.

Ha nincs karc,és újonnan vetted a telefont vidd szervízbe.
A lencsetakaró üveget azért erősebb fényben , mondjuk egy lámpaizzó alá állva nézd meg,mert a linkelt képeiden természetes szórt fénynél nem biztos,hogy meglátod,ha tényleg karcos.
Elvesztheted a garanciát ez miatt.

[ Szerkesztve ]

Poco F3

(#12136) szabo.norbi válasza Kasya (#12117) üzenetére


szabo.norbi
tag

Sok jót és sok rosszat is... Sokan elfogultak abba a topikba, ha már flagship killer akkor nekik már minden csak rosszabb ami nem oneplus, tisztelet a kivételnek akik belátják, hogy az sem tökéletes...

tutaj01: az tényleg hard:D én 3 hétig K510i-vel nyomultam... :DDD

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#12137) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Nekem ilyen a kamera. Ezek szerint nekem nincs az a csóvás dolog igaz ?
Egy álló êgitestet fotóztam le:

Egyébként kipróbáltam a kismillió 5.0-ás Romot, majd most visszaraktam a v10n-et, és csak úgy pattog a telefon. Sehol nem akad, nem melegszik a kütyü se még a böngésző alatt sem, mint azt 5.0 alatt tette.

Valami free Cpu hő widgetet tudtok ? Vagy valami ami a státuszbárba kiírná a CPU hőfokát ?

Köszi előre is ! :R

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12138) zoleeno1 válasza ßrainiac (#12134) üzenetére


zoleeno1
addikt

Jahogyja... Csak mindenki azzal jott, hogy karcos a lencse, ugy csinal ilyet, azert gondoltam, hogy kozben megis csak talaltal rajta :) akk sorry

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#12139) Kasya válasza szabo.norbi (#12136) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem most 3 hét 6303i van/lesz használatban ;] :P

(#12134) ßrainiac: vidd vissza feltétlen, mert itt a modullal lesz valami. Nokia esetén sok gond volt a kamerával és cserélték. Hagyd a képeket a telefonon, hogy lássák ők is és cserélni fogják szsvz.

(#12137) eladogeppc: égitest...nézem a képet, mondom melyik csillag lehet...korán van még :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12140) krisztyann


krisztyann
tag

Megjelent magyar függetlenre a 20e :C

(#12141) Lecs@ válasza eladogeppc (#12137) üzenetére


Lecs@
addikt

Elixir. Magyar alkalmazás, és rengeted syst infót kapsz. Kismillió kirakható widgettel ( statusbarba is )

512 GB

(#12142) szabo.norbi válasza Kasya (#12139) üzenetére


szabo.norbi
tag

Az is hárdkór :DDD

ON:
A svájci függetlenekre is megjött a 20E. :C

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#12143) tomalbert válasza krisztyann (#12140) üzenetére


tomalbert
tag

Hol látod? Az update history nekem csak 10l-t ír függetlenekre.

(#12144) Khelben


Khelben
nagyúr

20d -> 20e frissítés mehet wipe nélkül? Akár más nemzetiségű is?

(#12145) krisztyann válasza tomalbert (#12143) üzenetére


krisztyann
tag

Itt, illetve OTA-n is.

(#12146) tomalbert válasza krisztyann (#12145) üzenetére


tomalbert
tag

Ha manuálisan tettem fel a 20c-t, jól gondolom, hogy ota-n hiába várom, ezt is ugyanúgy kdz flash-el kell megoldanom?

(#12147) Kasya válasza tomalbert (#12146) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha manuálisan tetted fel, akkor is lehetőséged van OTA frissítésre, ha az megjön a telefonodra.

(#12148) krisztyann válasza tomalbert (#12146) üzenetére


krisztyann
tag

Sajnos nem tudom.Én eddig csak ota-n frissítettem. Ezt is elkezdtem tölteni, de inkább felraktam kdz-vel,wipe-pal a főverzió váltás miatt.

Így pár perc használat után, szerintem fürgébb mint a 4.4, bár a launcher akadást még mindig nem tudták megoldani. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12149) eladogeppc válasza Lecs@ (#12141) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi szépen !! :R :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#12150) tomalbert válasza Kasya (#12147) üzenetére


tomalbert
tag

Ó, ez jó hír, kicsit várok még akkor, hátha, mert az update history szerint még nincs :) Egyáltalán annak lehet hinni? Az imei-s oldal felajánlja, le is tudom tölteni a kzd-d, csak akkor mi lehet az oka annak, hogy a fenti oldalon nem jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.