Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) Promi válasza Just_Reboot (#12749) üzenetére


Promi
aktív tag

Beállítások/Általános/Mozdulatok

(#12752) SlyChocolate válasza Meggyi001 (#12748) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Azt esetleg próbáltátok, hogy beélesített vekker-kikapcsolás-akkú ki-majd-vissza ébreszt-e?

(#12753) Meggyi001 válasza SlyChocolate (#12752) üzenetére

Azt nem, ha jól értem :)....tehát beállítottuk az ébresztőt , kikapcsoltuk a telefont, és a megadott időpontban pl. 3 perc múlva ébresztett. A másik meg: beállítottuk az automata ki és bekapcsolást kikapcsolásra pl 19:00-át, közben figyeltük amint kikapcsol, bekapcsolásra meg pl 19:04-et, azt is figyeltük, rendesen bekapcsolt, mintha a bekapcs gombját nyomtuk volna...

Az egyik teló ez, a másikban nem vagyok biztos, de lehet ez....

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#12754) Just_Reboot válasza Promi (#12751) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Köszi :R

(#12755) SlyChocolate válasza Meggyi001 (#12753) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Csak azért kérdeztem mert egy jól kamuzott kikapcsolt álapotott egy akku kivétellel jó lelehet leleplezni!
;)

(#12756) geris197


geris197
tag

Itt is úgy van(mint pl.samunál),hogy ha módosított recoverim van akkor ota-n nem kapok frissítést és az új szoftvereket,gyárikat is ezután csak twrp-ből tudok feltenni?

(#12757) Meggyi001 válasza SlyChocolate (#12755) üzenetére

Teszteltük az előbb Joci lakótársammal a Mijue M7-est, teló bekapcs, ébresztő beállít , teló kikapcs, akku ki, akku be, majd 2 perccel később az előre beállított időpontban rendesen bekapcsolt és ébresztett, szóval működik sztem... De jogos volt a kérdés,mert lehetett volna kamu is, a kis kínaiak-tól kifér minden :D :D :D

https://gamergep.hu/

(#12758) Promi válasza geris197 (#12756) üzenetére


Promi
aktív tag

Itt nyugodtan lehet mókolni, legrosszabb esetben vissza raksz egy gyári kdz romot.Itt nincs számláló meg miegymás.A frissítéseket is letölti. Én S3 ról váltottam és nekem is furcsa volt ez a nagy szabadság, amit igen könnyen meg lehet szokni. :D :))

[ Szerkesztve ]

(#12759) SlyChocolate válasza Meggyi001 (#12757) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Persze ettől függetlenül még lehet egy jó bios akku benne de ez már csak belemagyarázás lenne... Szóval a kicsi Kinaiak ezt is megoldották...
Persze gondolom évek (órák) múltán már nem menne...?

[ Szerkesztve ]

(#12760) geris197 válasza Promi (#12758) üzenetére


geris197
tag

:R Akkor felteszek egy twrp recoverit,hogy tudjak teljes rendszer mentést csinálni adatokkal meg mindennel.Melyik a jó twrp?Még KK-en vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#12761) SharpSA válasza Meggyi001 (#12744) üzenetére


SharpSA
veterán

Szívesen. :)
Íme a Qi Wireless Power Pad Charger

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#12762) Meggyi001 válasza SlyChocolate (#12759) üzenetére

Beállítom holnap délelőtt 10-re , azt majd írom, hogy ébresztett e ugyanígy, vagy hosszabb napokra gondoltál? 2-3 napig kikapcsolva nem merül le sztem, tegyek próbát? :D

https://gamergep.hu/

(#12763) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Megpróbáltam rootolni de a Stump root azt írja: Device is patched,sorry! Mi lehet a gond? V10n van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#12764) SharpSA válasza DJ. Ru$y (#12731) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen beszóltál így is, de így legalább már van értelme, mert alátámasztottad.
Ez már valóban elkerülte a figyelmem, mivel a következő oldalon van nálam. Mindegy, már lényegtelen. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#12765) DJ. Ru$y válasza Just_Reboot (#12763) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Purple-t neki, Stump már az utolsó V10-ekhez nem jó "sajnos".

SharpSA
Kértelek. Szó szerint, ott van a hozzászólásban. Mindegy.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12766) Hajnii20


Hajnii20
tag

Sziasztok!
Elvileg a Huawei G7 ébreszt kikapcsolva.

(#12767) Just_Reboot válasza DJ. Ru$y (#12765) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Köszi akkor megpróbálom azzal,de már csak holnap.

(#12768) Saccco válasza Saccco (#12682) üzenetére


Saccco
nagyúr

Sikerült eladnom a G2-öm.
Így most beléptem a G3 táborba! :)

Aki 32GB-ost szeretne venni annak ajánlom figyelmébe a Turbado.hu-t. Tényleg patent brigád. :)

---------------

A kínai telefonok nagy százaléka ébreszt kikapcsolva is. Jellemzően az MTK-s modellek. :K

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12769) Meggyi001 válasza SharpSA (#12761) üzenetére

Meg is rendeltem, köszi :)

https://gamergep.hu/

(#12770) SharpSA válasza Meggyi001 (#12769) üzenetére


SharpSA
veterán

Szívesen. Annyi a trükk, hogy a töltő csatlakozástól elfordítva és a készülék közepétől az alja felé legyen a töltő a készülék alatt. Akkor ki is írja, hogy vezeték néküli töltés és tölt is rendesen.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#12771) Meggyi001 válasza SharpSA (#12770) üzenetére

Oké, köszönöm :)

https://gamergep.hu/

(#12772) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok

Kérdéseim lennének.
Amióta a telefon frissült 5.0-ra, a hang beállításoknál volt olyan lehetőségem hogy X és Y óra között letudjam némítani a telefont,. automatikusan.
Az 5.0ban nincs ilyen lehetőség?
Melyik programmal tudom ezt egyszerűen megcsinálni? (magyar nyelvű program)

(#12773) Marquess


Marquess
tag

Hali
Nekem Lg g2 es telefonom van eléggé jó,de gondolkoztam,hogy lecserélném egy G3-ra ,az lenne a kérdésem,hogy mennyire éri meg cserélni erre a telóra?
Engem a zene része érdekelne nagyon ,filmezés és a kamerája
Köszönöm előre is :B

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#12774) Gyurike válasza Meggyi001 (#12762) üzenetére


Gyurike
tag

Javítsatok ki ha tévedek, de úgy tudom, hogy csak az MTK chipsetes telefonok tudnak kikapcsolt állapotban ébreszteni, a Qualcomm-ok ha kikapcsolják, akkor ki vannak kapcsolva. :)

(#12775) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Srácok, mi a különbség a két kdz között?

126 6SW/Switzerland V10L LGD855 1.22 GiB 42
127 SWS/Switzerland V10L LGD855 1.22 GiB 65

Svájci független 16 gb-os verzióm van és downgradelnék, de nem tudom melyik kéne nekem. :U Ezer köszi! :R

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#12776) V.Dave válasza Saccco (#12768) üzenetére


V.Dave
senior tag

LG G3 32GB 117,000HUF
2 év teljeskörű, bolti-jótállás

Ez meg hogyan lehetséges?
Ha ennek a fele igaz már akkor összetehetnénk a kezünket

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi 8 6/128

(#12777) fecske95 válasza V.Dave (#12776) üzenetére


fecske95
tag

a bolti-jótállás nem = gyári garancia...
2 év gyári garanciát csak a szolgáltatók adnak Magyarországon...
boltban max 1 év gyári garanciát kapsz... már ahol adnak szerintem, azt sem minden bolt beszerzési forrás függvénye...

[ Szerkesztve ]

(#12778) RECSKA válasza V.Dave (#12776) üzenetére


RECSKA
veterán

En 1 hetesen, teljesen uj, karcmentes allapotban vettem 105ert.

Megvette a srac, hasznalta 2 napot, nem jott be neki, visszavitte, es nem vettek vissza xD. Igy inkabb eladta nekem. XD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12779) DJ. Ru$y válasza szabo.norbi (#12775) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akármilyet tehetsz fel, nem feltétel. Az egyik szolgáltatós, a másik valószínűleg a független, de tényleg akármelyik régióból választhatsz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12780) ßrainiac válasza Marquess (#12773) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nemtom, lehet, hogy unalmas lesz (sokan szoktak ajanlani ugyanis), de a Poweramp appal baromi jol szol rajta a zene. Gyari Music app plusz az effektjei semmit sem ernek ugyanakkor, dehat gondolom ez nem szamit sokat, hisz az elobb emlitett lejatszo kb. 400HUF (es van 2 hetes probai doszak).

Ami nekem feltunt a G3-mon es eddig nagyon nem tapasztaltam, hogy neha hangos bugasok vannak a zene alatt, de ilyen negyed masodpercre, random modon.

Ez persze lehet a custom rom miatt is, de mas telonal nem tapasztaltam eddig.

(#12781) szabo.norbi válasza DJ. Ru$y (#12779) üzenetére


szabo.norbi
tag

köszi, közbe már rájöttem arra, hogy valószínűleg a 6SW kell nekem -> A6SWTN miatt gondoltam... logikusnak tűnik :DDD

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#12782) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Szasztok!

Tudnátok ajánlani valami jobb minőségű hátlapot vagy (lehetőleg) bőr tokot? Telefon állandóan ki akar csúszni a kezemből, futáshoz is a telot szoktam használni (zenehallgatás miatt), és ott is elég zavaró, hogy ki akar csúszni a kezemből.

Azért hátlapot írtam, mert nincsenek óriás kezeim , és ha sokkal nagyobb lenne a telefon mérete tok miatt az is zavarna engem.
Ebay-en körbenéztem, de ott főleg a védő (nagy) tokok és a flip tokoknak van divatja.

Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#12783) Marquess válasza ßrainiac (#12780) üzenetére


Marquess
tag

aham,köszi
Nekem a G2-n az alap zene lejátszó van és nagyon brutál jól szól a zene rajta igaz a füles kb havonta behal......
Egyenlőre csak gondolkozom,hogy lecseréljem e,mert most azt olvastam,hogy gyorsan felmelegszik és gyorsan lemerül....

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#12784) szabo.norbi válasza DJ. Ru$y (#12779) üzenetére


szabo.norbi
tag

a reset time marad 33000 vagy átkell írni 3300-ra?

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#12785) Meggyi001 válasza Gyurike (#12774) üzenetére

Sztem is így lehet....

https://gamergep.hu/

(#12786) ßrainiac válasza Marquess (#12783) üzenetére


ßrainiac
addikt

Gyorsabban, mint a G2, de nekem Nexus utan faxa az a plusz ~1-1,5 ora kijelzo, elvagyok vele.

Az igaz ha nyomkodom, este hazafele menet mar erosen battery saverben hallgatom rola a zenet, de ki lehet vele huzni pont.

(#12787) Saccco válasza V.Dave (#12776) üzenetére


Saccco
nagyúr

A lényeg, hogy van rá 2 év garancia, elég nagy cégnek látszik, biztosan meg tudják oldani, ha gond van a készülékkel. Ráadásul, ha gond van akkor hozzák-viszik a telefont.

Ha jól tudom a törvény szerint 1 év garanciát kell adni, minimum, ettől felfelé elérhetnek. Azt nem határozzák meg, hogy bolti vagy gyári.

---

Marquess:
G2-höz képest nem sokkal nagyobb, könnyen megszokható. Az akku érezhetően gyengébb, minden pillanatban 10-15%-al kevesebb a szufla. A sebessége szerintem nem rosszabb (v10k). A kamera valamivel jobb. A kijelző penge éles, a színe kicsit hidegebb, mint a G2-é. A hangszóró nem kicsit hangosabb, nem gond az sem, hogy hátul van.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12788) Marquess válasza Saccco (#12787) üzenetére


Marquess
tag

köszi
hát átgondolom,mert az akksi elég fontos nekem,hogy sokáig bírja...
Azt írják sokan,hogy laggos a G3 igaz?

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#12789) #27813376


#27813376
törölt tag

Csak megvettem.... a dualt. Mit mondjak, hibátlanul kezeli a simeket....
Elégedett vagyok.

(#12790) tomalbert válasza Misi1980 (#12746) üzenetére


tomalbert
tag

De most komolyan, én nem vagyok egy hűdenagy developer, de nagy dolog volna megcsinálni úgy, hogy ébresszen? :)

(#12791) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Chupa forumban masnal is elofordult, hogy nem volt rooted :U

(#12792) Promi válasza ßrainiac (#12791) üzenetére


Promi
aktív tag

Chupa felrakása után első indításnál ezt írja ki hogy nem rootolt, de még egyszer újra kell indítani, és akkor már minden oké.

[ Szerkesztve ]

(#12793) Promi válasza geris197 (#12760) üzenetére


Promi
aktív tag

Nos a folyamat kb. így néz ki röviden.
1. Root PurpleDrake-Lite R03 -al.
2. Flashify v1.8.3 telepítése, evvel tudod felrakni az IMG kiterjesztésű file -okat, és ez a v1.8.3 már működik rendesen 5.0 alatt is.
3. twrp-2.8.0.0_d855-signed.img felrakása Flashify v1.8.3 segítségével.
4. Belépsz a TWRP -be és telepíted a TWRP-D855-ModemSupport-skin1980.zip file -t, mert ez hozzáadja a menübe a modem mentési lehetőséget is ami akkor lehet nagyon fontos, ha kk -ról lollira váltasz, és vissza akarod rakni a kk -t.
Röviden ennyi lenne a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#12794) DJ. Ru$y válasza #27813376 (#12789) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Üdv itt! Hátha te tovább maradsz, mint a másik dual-os kolléga.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12795) RECSKA


RECSKA
veterán

Tegnap moddolgattam a kamerat. Termeszetesen trwp mentes nelkul. A vegeredmeny:
- nem megy fel halozatra
- kamera el sem indul

5 perc alatt felraktam ujra a cloudy romot, majd lg backuppal vissza a sok szarsagom.
Tanulsag: nem buzeralom... XD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12796) saintex72 válasza Gyurike (#12774) üzenetére


saintex72
aktív tag

Rosszul tudod.

(#12797) geris197 válasza Promi (#12793) üzenetére


geris197
tag

OK,köszi,érthető.Csak próbáltam guglizni a dolgot és mégis azt olvasom,hogy ha módosított recoverim van,márpedig TWRP felrakása után az lesz,akkor már OTA-n nem tudok frissíteni. :U

(#12798) Bal0924 válasza Bal0924 (#12772) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Nincs válasz a problémámra?

(#12799) DJ. Ru$y válasza Bal0924 (#12798) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ne zavarj funkciót keresed? Elvileg 5.0-ban is benne van. Ha nem csináltál factory resetet, lehet azért nem látod, mert valami összeakadt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12800) #27813376 válasza DJ. Ru$y (#12794) üzenetére


#27813376
törölt tag

Igazából ha nincs gondom vele, read only, de itt maradok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.