Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) zoleeno1 válasza #27813376 (#13046) üzenetére


zoleeno1
addikt

Cserébe fapados, puritán, semmit mondó ;] arról nem beszélve, hogy csúnya is :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13052) Just_Reboot válasza zoleeno1 (#13051) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Neked...... :)

(#13053) zoleeno1 válasza Just_Reboot (#13052) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nyilvan, mint minden hozzaszolas, sajat velemeny, nem fogom kulon kiemelni :) :P

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13054) ßrainiac válasza zoleeno1 (#13053) üzenetére


ßrainiac
addikt

En osszesen 8-9 honapot hasznaltam Nexus 5-ot osszesen, soha nem ereztem azt amit ennel a telonal mar az elso 2 het alatt. Lehet mondani ra mindent, de az mukodik ahogy kell neki.

(#13055) DJ. Ru$y válasza Just_Reboot (#13052) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Formavilágra G3-on kívül nem sok telefon jön be, Sony talán, de annak meg a rendszere, meg minden mása hagyjuk. Szóval nyilván aki G3-at vesz, annak nem feltétlen "szép" egyik Nexus sem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13056) SharpSA válasza ßrainiac (#13054) üzenetére


SharpSA
veterán

Nekem is volt Nexus 5-öm kb. fél évig és nem igazán vált be. A külseje egy dolog, de bizony abban is voltak különböző működési hibák, az akku meg kicsi volt benne. Örültem, amikor elvitték. Szerintem a G3 sokkal jobb készülék szinte minden téren.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#13057) Fapuma77624 válasza DJ. Ru$y (#13041) üzenetére


Fapuma77624
tag

Uram! Családos emberként arra van a legkevésbé időm így karácsony elött h átnyálazzak több fórumot(és nekiállás előtt úgyis megerősítésért itt nyaggatnék vkit :) ) Tehát köszönök az életedböl 2 percet :R
Kellemes ünnepeket! Mégegyszer ,köszönöm az időt amit megspórolsz nekem :R .

(#13058) Just_Reboot válasza DJ. Ru$y (#13055) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nekem nagyon tetszenek a nexusok kivéve a 6 az nem annyira. Sony nálam szóba sem jöhet ahogyan Szarszung sem.Viszont ez a dupla kopp nagyon bejön. A G3 at CM-el használom így majdnem olyan mintha nexusom lenne. :D Egyébként G3 meglepően jó a gyári rom.

[ Szerkesztve ]

(#13059) DJ. Ru$y válasza Just_Reboot (#13058) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kinézetre még oké a Sony, de rendszerileg nem szeretném, volt a tágabb családban pár, a samut meg hagyjuk, se rendszerileg, se formailag nem fogott meg, a "szép" kis fizikai gomb pedig egyenesen... :DD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13060) GGMPC válasza DJ. Ru$y (#13059) üzenetére


GGMPC
őstag

+1 :K

(Az a baj a Sonyval, hogy van a kulso ami szep ugyan, de belul egy vicc es mindez "premium gyartonak kepzelem magam" arazassal - szarszung meg kb fel evtizede klonozza magat es az eredmeny ugyanaz...)

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#13061) Andrewtaylor


Andrewtaylor
csendes tag

Sziasztok!
Csatlakozok hozzátok már nekem is van G3mam.
Egy kérdés v10 frissitést megéri letölteni?

Lg g3

(#13062) Just_Reboot válasza DJ. Ru$y (#13059) üzenetére


Just_Reboot
addikt

A sony rendszerileg nulla. Én meg már a samsungokat meg sem tudom külnböztetni egymástól számomra minden samu egyforma.

(#13063) Fapuma77624 válasza DJ. Ru$y (#13041) üzenetére


Fapuma77624
tag

A6 a 16gb-os Firmware.Az összes többi a 32-es? Vagyis a sima A?

(#13064) Fapuma77624 válasza zoleeno1 (#13047) üzenetére


Fapuma77624
tag

Köszönöm :R

(#13065) DJ. Ru$y válasza Fapuma77624 (#13063) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13066) lewyy87 válasza Andrewtaylor (#13061) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Udv itt.
Mindig megeri frissiteni foleg ha nem akarod mokolni.

[ Szerkesztve ]

(#13067) Saccco


Saccco
nagyúr

Ennek mi értelme? :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13068) zoleeno1 válasza ßrainiac (#13054) üzenetére


zoleeno1
addikt

Vissza is lehet térni, ha gondolod, ki tart vissza? ;) de mégis váltottál :)

(#13064) Fapuma77624: nincs mit

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13069) DJ. Ru$y válasza Saccco (#13067) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem sok minden :D Én is belefutottam már egy ilyenbe, először OTA-n lejött, vártam már az újabbat, aztán lefrissítette gépről ugyanarra :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13070) twinkiecz válasza waces (#13025) üzenetére


twinkiecz
tag

Igen ezért nem is értem a hiba üzenetet, de nem is nagyon érdekel

linktr.ee/twinkiecz

(#13071) ßrainiac válasza zoleeno1 (#13068) üzenetére


ßrainiac
addikt

Harmadszorra mar nem veszem meg.

Az egesz ott kezdodott, hogy elkezdtem az ujra "gyurni" ami aztan be lett love az aktualis arra es hat az nekem mar tul sok egy telora.. Ekkor viszont mar nagyon bennem volt, hogy kell valami uj a N5 helyett es a G3-nal jobbat nem talaltam.

That's my story :)

Szerk. ha mar off.. Ma megnyomkodtam egy Z3C-t.. Felelmetesen gyors. A youtube app elinditasanal gondolkozott egy egeszen picit, de az is a toredeke volt annak amennyit ezen tolt. Meglepodtem a telon, nem a szivem csucske a SONY, de ez egy eltalalt gepnek tunik.

[ Szerkesztve ]

(#13072) fecske95


fecske95
tag

Ha valamien lollipop alapú ROM ról váltok CloudyG3 2.0 ra akkor nem kel foglalkoznom a Backup Modem/EFS dologgal csak KK/Lollipop váltásnál van jelentősége, ha jól értelmezem...?

(#13073) zoleeno1 válasza ßrainiac (#13071) üzenetére


zoleeno1
addikt

megértem :) ár-érték arányban nagyon ott van a G3, bárki bármit mond :) kicsit kell rajta mókolni, de onnantól szépen, simán teszi a dolgát :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13074) Meggyi001 válasza fecske95 (#13072) üzenetére

Csinálhatsz azért róla mentést, de sztem jól értelmezed, ha nem , mindjárt kijavítanak :)

https://gamergep.hu/

(#13075) Typhoon47 válasza zoleeno1 (#13073) üzenetére


Typhoon47
őstag

Egyetértek. Verhetetlen. Persze kell vele szöszmölni és az out of box élménye kifejezetten gyenge, de aki rászánja az időt, az sok deákot spórolhat.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#13076) #27813376


#27813376
törölt tag

A Nexus témához:

Valóban puritánul néz ki, de nekem ez tetszett benne. Működésileg hibátlan készülék, sosem fagyott le vagy ilyesmi. Még nem láttam androidos készüléket úgy működni mint azt. Szoftveresen alap, viszont minden megvolt benne amire nekem kellett, most próbálom a G3-at is abba az állapotba hozni, leszedtem sok felesleget róla. A duplakopp illetve az automatikus hívásfogadás (ha az arcomhoz emelem) nagyon tetszik jelenleg.

Az ötös Nexus most is megvan, páromnak adtam.

Az akksi ahogy én használom (negyedóránként mail frissítés, sok telefonálás), feleannyit bírt mint a G3.

Én sem találtam jobb altarnatívát, ez a G3 jelenlegi legjobb utód. Nagyon örülök, hogy a két simeset vettem, egy nagy gondot szedett le a vállamról így, hogy egy telefonnal tudok létezni.

A Nexus 6 nem tetszik, talán mert a Motorola gyártja. Meg túl nagy. Még a Flex-en gondolkoztam, de a G3 jobb tőle. A Nexust egyszerűen meguntam (mint minden készülékemet fél év után sajnos).

(#13077) ßrainiac válasza #27813376 (#13076) üzenetére


ßrainiac
addikt

(mint minden készülékemet fél év után sajnos)

Ismeros :/

Nexus 5 nekem 7 honapig, majd a masodik meg 1 honapig volt meg. Talan ez volt meg a legtobb ideig.

G2 1 honap :)

(#13078) RECSKA válasza fecske95 (#13072) üzenetére


RECSKA
veterán

En felraktam kdzvel egy v10n-t, root, recovery, flash metodus max 10 perc. Es hibatlan.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13079) tothl válasza BazsiBazsi (#13042) üzenetére


tothl
addikt

Ha csak az elmult ket nap termeset vegigolvasod es meg mindig vannak ketsegeid, vedd meg :)

(#13080) metaldog


metaldog
aktív tag

Sziasztok
Most szeretnék egy ilyen telót venni, olvastam a tesztet is és az lenne a kérdésem hogy mennyire komolyak az akadások amiről a tesztben írtak? Főként a játékok miatt kérdezem hogy az elég nagy erőforrást igénylő játékok élvezhetőek-e vagy számolni kell akadásokkal is?

(#13081) RECSKA válasza metaldog (#13080) üzenetére


RECSKA
veterán

Jatekra ne ezt vedd. Arra ott a g2, vagy a cat6 g3, de meg az sem az igazi.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13082) metaldog válasza RECSKA (#13081) üzenetére


metaldog
aktív tag

Szia
Annyira akadozik? Most galaxy s3-am van és játszogatok rajta nem szaggat mondjuk egy fifa15 vagy nfs. pedig még z2-ben gondolkodtam.

(#13083) Kasya válasza metaldog (#13082) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem az akadasrol van szo, de nincs olyan jatek tudtommal ami kihasznalna a kijelzot. Ha jatek a szempont, vegyel Samut (az elenk szinek miatt). Z2-t en megint csak nem javasolnam, korabban leirt negativumok miatt (se),

A teszt mar reg nem relevans, mert kb egy hettel utana mar jottek a javitocsagok es mara mar Lolinal tartunk. A teszt fel eves...

[ Szerkesztve ]

(#13084) Typhoon47 válasza fecske95 (#13072) üzenetére


Typhoon47
őstag

A backup az backup. Mindig jól jöhet, viszont nem szükséges feltétel, de a baseband csomagot lolliról váltva is fel kell tenni.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#13085) aTe014 válasza metaldog (#13080) üzenetére


aTe014
aktív tag

Ha főként játékra kellene, akkor ennyi pénzért már majdnem kapsz xbox one-t....már boccs :D
Nagy melegedésnél a G3-nál sajnos számolni kell a besárguló ragasztással, kijelző-elválással...

i14Pro

(#13086) Kasya válasza aTe014 (#13085) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sajnos. Ilyen szempontbol egy telefon se felel meg neki. Amoled meg beeg. Vegyen Nvidia Shield tabletet. Ebay-en eleg jol arusitottak.

(#13087) lewyy87 válasza metaldog (#13080) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Szia. En nem vagyok nagy jatekos, de gondoltam kiprobalok parat, hogy megnezzem mi fogja meg. Amiket megneztem mind gond nelkul megy. Pl deadtrigger2 asphalt8 fifa15 wot, de kiprobaltam legalabb 10-15 jatekot nem jelentett semmi gondot. Ha jatekra kell en ajanlom a g3 3gb-s verziot. Nekem a telefosos 2gb-os van es mint irtam ezzel sem volt gond, de az a +16gb tarhely es a +1gb memoria biztos nem lesz hatrany:)

[ Szerkesztve ]

(#13088) zoleeno1 válasza lewyy87 (#13087) üzenetére


zoleeno1
addikt

+1, én sem játszom, de kíváncsiságból kipróbáltam párat, pl asphalt8 és akadás mentesen futottak

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13089) borist válasza zoleeno1 (#13088) üzenetére


borist
tag

Igen a játékok, filmek mennek szépen, a gyári alap menü bezzeg megakad itt-ott :-)

(#13090) saintex72


saintex72
aktív tag

Ha már játék, tegnap felraktam egy psp emulátort. Olyan játékok, mint a god of war, tekken 6 több óra játék után abszolút nem melegíti a telefont és az akku is olyan mértékben merül, mint pl. filmeknél. Pedig a playstore játékok messze elmaradnak minőségben ezektől a játékoktól. Ha ezek a játékok így futnak akkor durva belegobdolni mit bírnának ezek a vasak, ha a fejlesztők oda tennék magukat.
Tv kábel, bluetooth kontrollerrel így is brutális.

(#13091) hanics válasza saintex72 (#13090) üzenetére


hanics
aktív tag

Találtál működő psp emulatort?

Az lehet érdekelne engem is :D

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#13092) saintex72 válasza hanics (#13091) üzenetére


saintex72
aktív tag

Aha, ppsspp storeban fenn van. Az ingyenes is teljesen jó.

(#13093) hanics válasza saintex72 (#13092) üzenetére


hanics
aktív tag

örök hála :)

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#13094) Destroyer 4x


Destroyer 4x
tag

A héten valószínűleg én is beruházok egy g3-ra, a 3GB-os verzióra. De még nagyon gondolkozok egy galaxy s5-n. Hosszútávra tervezek vele kb. 2 év melyiket érne meg jobban?

(#13095) SharpSA válasza Destroyer 4x (#13094) üzenetére


SharpSA
veterán

Szerintem G3...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#13096) Lecs@ válasza Destroyer 4x (#13094) üzenetére


Lecs@
addikt

Mindkettő jó készülék. Nem zavar engem, ha G3 topikban vagyok, de nekem volt mind2 - ből pár darab. Az S5 már jobb, és optimalizáltabb mint a G3. Akkuban is bőven többet hoz. Párom is ezt mondja G3 tulajként, és S5 készüléket kap a G3 helyett.

Lehet kövezni. Elbírja a hátam . Kellemes Karácsonyt :)

512 GB

(#13097) RECSKA válasza Lecs@ (#13096) üzenetére


RECSKA
veterán

Kollegam s5ose semmivel nem bir tobbet akksirol, mint az en g3am. 18-22 ora keszenlet, 4-5 ora kijelzoido.

Picit smoothabb a rendszer, de a programok ugyanolyan gyorsan nyilnak meg, es a g3nak jobb a fenykepezoje egy picit.

Ha egy aron van, akkor s5 egyertelmuen.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13098) bigdigit


bigdigit
addikt

Ma beruháztam egy wcd-100 vezeték nélküli töltőbe.Szépen teszi a dolgát viszont még mindig nem tudom milyen tokot vegyek rá amin tölteni is tud vagy kényelmesen gyorsan levehető míg felrakom rá.Sajnos sehol nem lehet kibontani és úgy kipróbálni őket.

(#13099) Lecs@ válasza RECSKA (#13097) üzenetére


Lecs@
addikt

Én is így gondolom, hogy ha egy árban vannak. Amúgy Lolli javított nagyot S5 - n mindenben.

512 GB

(#13100) Helltak válasza saintex72 (#13090) üzenetére


Helltak
őstag

Tudnál esetleg linket adni, ahonnan te is leszedted a játékotat?
Akár privátban is.
:R

Xiaomi 14 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.