Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13551) Meggyi001 válasza Hajnii20 (#13550) üzenetére

Ülők az ágy szélén és a fülemhez emelem :D :D vagy fekve....de miért? Mi a gond?

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#13552) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

Candy5 rom használóknak egy kis segítség. System mappa vagy fájl szerkesztésekor jogosultság változtatás után újraindításkor mindig bootloop van. Én ezt úgy küszöböltem ki hogy szerkesztés után nem szimplán újraindítottam a telefont hanem terminálból egy recovery bootot csináltam. Recoveryben dalvik és cache wipe és csak utána reboot. Így nincsen boot loop és sikerült a telefont teljesen testre szabni.
Brainiac hozzá szólásában linkelt appal most már lehet jó képeket is készíteni.

(#13553) szabochris válasza szabochris (#13480) üzenetére


szabochris
aktív tag

Valaki válaszolna?????

(#13554) FZOLI96 válasza Hawk02 (#13548) üzenetére


FZOLI96
csendes tag

Beirtam a linkbe az IME szamot es azt adta ki :O

LG-G3-F400K-32/3 Android V20E

(#13555) steveboy86


steveboy86
tag

Valaki meg tudná mondani, hogy sima v20e-ben benne van ez a t action funkció? Vagy kivették belőle? Kicsit összezavarodtam, hogy most ez egy lollipop újítás, vagy csak bizonyos romokban van benne? köszi előre is

(#13556) Hajnii20 válasza Meggyi001 (#13551) üzenetére


Hajnii20
tag

Azt hallottam ,,hogy ha tölt a teló nem érdemes vele úgy telefonálni ,de most mindig húzzam ki a töltőt?
Nem megy tönkre az aksija??

(#13557) Hawk02 válasza FZOLI96 (#13554) üzenetére


Hawk02
tag

Akkor biztosan úgy van,nekem azonnal a 20E-t dobta fel.Nekem 3/32 NEU, titán kütyüm van.Most a CloudyG3 2.0 rom fut a kütyün és tökéletesen működik. :R

[ Szerkesztve ]

(#13558) DonLaca@ válasza steveboy86 (#13555) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Benne van a gyári romokban T-Action.

(#13559) Hawk02 válasza steveboy86 (#13555) üzenetére


Hawk02
tag

CloudyG3 2.0 romban biztosan benne van.

[ Szerkesztve ]

(#13560) steveboy86 válasza DonLaca@ (#13558) üzenetére


steveboy86
tag

De azon belül hol? Biztos én vagyok a vak, de sehol nem találtam a beállításokon belül... :F

(#13561) Vityahun


Vityahun
tag

Sziasztok!

Van közöttetek aki vodafone-os, és a gyári romot használja?
Mi a legfrissebb ott? A gyári rom 20e vagy 20c?

Köszi

Ericsson GA318 - Nokia 5110 - Panasonic GD75 - Nokia 6230 - Nokia 6233 - Nokia 6310i - Nokia E65 - Samsung Galaxy 3 - Nokia E52 - Lumia 710 - Lg Optimus 4x HD - Lumia 520 - Lumia 630DS - Lumia 925 - Lg G3 Titan - Samsung Galaxy S7 - Iphone 7 - Xiaomi MI 9 - Play more!

(#13562) dimrus2 válasza steveboy86 (#13555) üzenetére


dimrus2
tag

A ChupaChups v3.0 -ban nem találom.

LG G4 Titan/Arany QC, LG G3, LG 4xHD, Motorola Defy, Nokia több típus éveken át.

(#13563) samu100


samu100
tag

Amúgy, a legjobb kamera app szerintem a Camera FV-5 még mindig. Kipróbáltam amit Brainiac linkelt, de közel sem hozta nekem az elvárt minőséget (igaz nem CM alapú rendszeren vagyok, hanem a chupan).

Érdemes megvásárolni a Pro verziót, ténylegesen az egyik legjobb (talán a legjobb) mobilos kamera alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#13564) lefkosia válasza Vityahun (#13561) üzenetére


lefkosia
őstag

20E a legfrissebb.

The Truth Is Out There

(#13565) Hawk02 válasza steveboy86 (#13560) üzenetére


Hawk02
tag

Cloudyban: Beállítások/Általános/Intelligens funkciók.

[ Szerkesztve ]

(#13566) DonLaca@ válasza steveboy86 (#13560) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Full wipeos telepítéssel raktad fel a lollipopot? Nálam is csak az után jelent meg a beállítások között.

(#13562) dimrus2

CC 3.0-ban is benne van.

(#13563) samu100

Teszek egy próbát a Camera FV-5-tel is. Szerintem meg a gyári fényképező csinálja a legjobb képet. Sajnos a CM alapú romokban esély sincs rá hogy portolják.

[ Szerkesztve ]

(#13567) samu100 válasza DonLaca@ (#13566) üzenetére


samu100
tag

Nyugodtan. ;)

A gyári hozza ki a legjobb képeket alap esetben, de szélsőséges esetekben nem mindig a legjobb beállításokat lövi be. Itt lehet állítani záridőt, ISO-t, fókuszt, expozíciót, WB-t, van mód timelapse készítésre is, plusz még sok mindent. :K

Én szeretem manuálisan beállítani a dolgokat, ha nem rohanok a fényképezéssel. :))

[ Szerkesztve ]

(#13568) hurenzon


hurenzon
senior tag

G4-ről hallani már valamit?

(#13569) DonLaca@ válasza samu100 (#13567) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Lite verzióban 0,3Mp a max felbontás. :DDD Ez most komoly?

(#13570) Lecs@ válasza hurenzon (#13568) üzenetére


Lecs@
addikt

G3 utódja. Ennyit már tudni.

512 GB

(#13571) zoleeno1 válasza Lecs@ (#13570) üzenetére


zoleeno1
addikt

:DDD :C te gigatroll, te

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13572) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Sziasztok! Ha rendelek egy G3-at expansys-ról és HA valami gond van vele ( ne legyen így) akkor hogy tudom garanciáztatni? Fel kell küldeni Pestre a hivatalos szervízbe vagy ők nem támogatják az Expansys "számlázását"? Budapesten a szervizben nem kapható G3? 32Gb változat kellene nekem.

LG G3

(#13573) hurenzon válasza Lecs@ (#13570) üzenetére


hurenzon
senior tag

Jól hangzik :D

(#13574) samu100 válasza DonLaca@ (#13569) üzenetére


samu100
tag

Igen :DD

Pro verziót szerezd meg valahogy. :))

(#13575) VIBO


VIBO
őstag

Hi

Olyat csinált ma a telefon, hogy kinn maradt a kocsiban kb egy órát és amire visszementem a vodafone mcaffe protect zárolta a telefonom.
És kért pin kódot, pedig nincs pin kódom.

NAgy nehezen kitaláltam és beengedett. Utána nem találta a simet.Nyomnom kellett egy restartot és akkor lett jó.

Mitől kapcsolhatott be?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#13576) dimrus2 válasza DonLaca@ (#13569) üzenetére


dimrus2
tag

Ment privát

LG G4 Titan/Arany QC, LG G3, LG 4xHD, Motorola Defy, Nokia több típus éveken át.

(#13577) Andre90 válasza DonLaca@ (#13558) üzenetére


Andre90
tag

Sziasztok!

Annak mi lehet az oka, hogy 20E-re való OTA-s frissítés, majd factory default beállítása után sem jelenik meg nálam a T-Actions? Emellett a képernyő feloldásnál se lehet az arcfelismerést választani, ahogy korábban írta valaki.

Üdv:
André

(#13578) Tawaga05


Tawaga05
tag

Camera FV-5 v2.35......
http://www.apkmania.co/2014/12/camera-fv-5-v235-apk.html

(#13579) storm3 válasza Tawaga05 (#13578) üzenetére


storm3
senior tag

Az ilyenért itt dádá jár.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#13580) krisztyann válasza Andre90 (#13577) üzenetére


krisztyann
tag

Én egyből wipe-pal, kdz-vel raktam fel és nekem sincs.

(#13581) zoleeno1 válasza Tawaga05 (#13578) üzenetére


zoleeno1
addikt

ez warez és tiltott... :U

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#13582) steveboy86 válasza DonLaca@ (#13566) üzenetére


steveboy86
tag

Gyári beállítások visszaállítását csináltam előtte-utána. Intelligens funkciók alatt ennyi van: Mozdulatok, QuickCircle tok, Kettős ablak. Akkor ez a mozdulatok lenne? De ezen belül meg csak ilyenek vannak, ami volt 4.4-ben is, hogy ha a fülemhez teszem automatikusan felveszi, ébresztőnél szundi lesz ha megfordítom ilyenek. De ilyen programon belüli, pl internetböngészős gesztusok nincsenek. Vagy hogy sms-ben lévő számot automatikusan felhív...
Másnál hogy néz ki ez aki gyári lollit használ?

(#13583) dave182


dave182
senior tag

Tulajdonképpen mi ez a T-action... Azt tudom, hogy gesztusvezérlős cucc de mit tud pontosan?

(#13584) sea válasza hurenzon (#13568) üzenetére


sea
tag

Elképzelhető, hogy a G4 már stylussal jön, mint a Samsung Note sorozat. Persze az is lehet, hogy mégsem...:-)

[ Szerkesztve ]

(#13585) Saccco válasza H.Bencike (#13572) üzenetére


Saccco
nagyúr

[link]

6. Garancia, jótállás kérdései

Mennyi a garancia?
- Az EXPANSYS mindenben megfelel a Magyarországon és az EU-ban előírt jótállási kötelezettségeknek
- Azaz minden bruttó 10 000 HUF feletti értékesítésére min. 1 év jótállás vonatkozik, kivéve a fogyóeszközöket és a vásárlási feltételekben külön szabályozott tételeket (pl. szoftver)
- Amennyiben egy gyártó adott termékre a magyar előírásoknál hosszabb szavatosságot vagy jótállást biztosít, természetesen ez is mindig érvényesíthető
Részletesebben szavatosság/jótállás témakörről! Külön blog-bejegyzésben is foglalkozunk két fontos témával, kérjük, olvassa át alaposan!
1. Kiemelt garanciális kérdések
2. RMA folyamat
Hogyan érvényesíthető a jótállás?
- Amennyiben adott gyártónak van hazai márkaszervize, és ez kényelmesebb (és kezeli az EXPASNYS számla alapján a jótállást) hozzájuk is lehet fordulni.
- Ha nincs hazai szerviz, vagy bármely egyéb okból kényelmetlen oda menni, nem kezeli az EXPANSYS-os eladást, vagy rugalmasabbnak érzi az EXPANSYS csomagküldő szolgáltatásával intézni az ügyeit, akkor a készülék külföldi szakszervizbe juttatása is megoldott.
Hol érvényesíthető a jótállás?
Az EXPANSYS nem rendelkezik hazai szervizponttal, vagy ügyfélszolgálati irodával, ahol leadhatja a hibás terméket, külföldre kell eljuttatnia a problémás eszközt. A hibás termékek küldését egy ún. RMA azonosító kérésével tudja elindítani ( bővebben). A legegyszerűbb, ha felveszi a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal (mindig hivatkozzon az eredeti rendelés azonosítóira).
Hol találom a hazai szervizeket?
Az EXPANSYS közel 1000 gyártó 17-18000 termékét értékesíti. Néhány gyártói szerviz elérhetőségét a hivatkozott részletesebb szerviz-blog tartalmazza, további gyártói szervizek elérhetőségeit a gyártó magyar weboldalain is keresheti, de természetesen, ha felveszi a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal, segítünk.
Mennyi időt vesz igénybe az EXPANSYS garanciális ügyintézése?
Az EXPANSYS törekszik arra, hogy ügyfeleinek a lehető leggyorsabb megoldást biztosítsa. Folyamatosan mérjük, mely eset mennyi időn belül bonyolítottunk le. Az EU jogszabályoknak megfelelően akár 30 napig is húzódhat az ügyintézés, a gyakorlati tapasztalat azonban azt mutatja, hogy ennél sokkal rövidebb ügyintézési időket is realizálunk. Sűrűn még az ide-oda utaztatás idejével együtt is gyorsabban intézzük az ügyeket, mint ahogy az Magyarországon megszokott.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13586) DonLaca@ válasza steveboy86 (#13582) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Beállításokban külön fül a T-Action.

(#13583) dave182
Hasonló mint a mozdulatok csak kibővítve. Pl kapsz egy sms-t megrázod a telefont és felhivja az üzenet küldőjét, visszalép egyet a böngészőben stb.

[ Szerkesztve ]

(#13587) H.Bencike válasza Saccco (#13585) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Ezt elolvastam de nem tudtam leszűrni azt amire kíváncsi vagyok.
min. 1 év jótállás vonatkozik-->Ez oké, de bolti vagy gyári?
Amennyiben adott gyártónak van hazai márkaszervize, és ez kényelmesebb (és kezeli az EXPASNYS számla alapján a jótállást) hozzájuk is lehet fordulni. --->Van hazai szerviz de sehol sem írja hogy kezelik-e az LG-nél az ő számlájuk alapján a garanciát
Használtam a keresőt is de nem találtam semmi érdemi információt.
Mivel elég sok gyári hibája akad ezeknek a telefonoknak előfordulhat hogy vissza kell küldenem és akkor nem szeretnék már ezzel foglalkozni hogy akkor most kink és mikor és hogyan. Plusz szeretném tudni hogy mire számítsak ilyen téren.

LG G3

(#13588) SlyChocolate válasza SlyChocolate (#13509) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Erre van esetleg valakinek ötlete?
:U

(#13589) SlyChocolate válasza ßrainiac (#13544) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Na ez rendben van köszi!
:)

(#13590) Saccco válasza H.Bencike (#13587) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én biztos, hogy az Expansys-hoz fordulnék, azok se perc megmondják. Kérdezd meg tőlük, ha a leírás nem pontos.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13591) H.Bencike válasza Saccco (#13590) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Inkább felhívom az LG szervizt megkérdezem hogy állnak ehhez a dologhoz.
Köszi a segítséget!

LG G3

(#13592) Meggyi001 válasza Hajnii20 (#13556) üzenetére

Szia, hát én ilyenről még sohasem hallottam, sztem nyugodtan telefonálj úgy, hogy közben töltöd is. Én is szoktam úgy, más is szokott úgy...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#13593) DJ. Ru$y válasza H.Bencike (#13572) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerviz, nem bolt szerinted lehet kapni? Mivel lesz róla számlád elvileg 1 évig az LG a számlával javítja.

SlyChocolate
Adatátvitelre a klasszikus értelemben szerintem ezek nem alkalmazhatók, ha belegondolsz anno egy körömnyi helyet elfoglalt legalább az "infra" (az azt takaró műanyag, és a mögötte lévő egység sem volt kicsi), itt viszont majdnem tűhegynyi, ezek már csak kapcsolásra valók.

Hajnii20
Ez az első okostelefonod? Ne higgy el minden hülyeséget. ;) :K

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#13594) supertrezi válasza H.Bencike (#13591) üzenetére


supertrezi
aktív tag

Ez az Expansys honlapján olvasható:

Az LG ügyfélszolgálat tájékoztatása szerint: "Amennyiben az Expansys adja a számlát a végfelhasználónak (külföldi számla) és nem ad hozzá garanciajegyet (ugyanazon hivatalos külföldi), abban az esetben nem fogjuk garanciában kezelni a készüléket, függetlenül attól, hogy forgalmaztuk-e vagy sem. Tehát külföldi számla + kitöltött külföldi garjegy mindenképpen szükséges, még ha a számla tartalmazza az IMEI számot, akkor is."

[ Szerkesztve ]

(#13595) lfarkas válasza ßrainiac (#13530) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Szia!
Kösz az appot, tetszik. Viszont az ISO-t hol állítod, mert a beállításokban nem lelem.
ÜDV.

(#13596) ßrainiac válasza lfarkas (#13595) üzenetére


ßrainiac
addikt

Szivesen :)

(#13597) NandorHUN válasza ßrainiac (#13596) üzenetére


NandorHUN
addikt

Most végül ez melyik RoM-mal van fent? Mert ha CM-os ROM és ilyen jól működik a kamera lehet elgondolkodok egy váltáson :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#13598) Willanyasz


Willanyasz
tag

Srácok azt szeretném megtudni mitől lehet 1 SMS-ben csak 70 karaktert elküldeni ha van benne ékezet? Hogy tudom átállítani? Telenorban vásárolt telefon gyári 5.0-ás lollipopp van rajta.
Köszönöm előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#13599) SlyChocolate válasza DJ. Ru$y (#13593) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi de igazán a kérdés első része ami fontosabb.
Tehát ha van egy műszaki cuccom de nincs meg a gyári távirányítója.
Akkor, hogyan tudnám még is feltanítani a telót?

(#13600) zoleeno1 válasza SlyChocolate (#13599) üzenetére


zoleeno1
addikt

Hoppsz, rossz helyre ment a valasz, ez Willanyasznak szol:
Az uzeneteknel beallitasok - szoveges uzenet - karakterkodolast allitsd alapertelmezett ABC-re. Tadaaam, mar jo is :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.